Zoznam právnických firiem v oblasti kryptomeny

Pretože kryptomeny a ich základné technológie sú čoraz populárnejšie, s najväčšou pravdepodobnosťou bude stúpať aj potreba definovania a porozumenia právnych štruktúr, ktoré ich ovplyvňujú..

Dobrá právnická firma je dôležitá bez ohľadu na oblasť odbornosti firmy, tak prečo by sa projekty blockchain / kryptomena mali líšiť? Napokon, orientácia v nejednoznačnom regulačnom prostredí okolo kryptomien môže byť trochu výzvou.

Tu vstupujú do hry takzvané krypto právnické firmy alebo krypto právnici. Nájsť kvalifikovanú právnickú firmu s dostatočnými skúsenosťami v blockchainovom priemysle však nemusí byť prechádzka v parku. Preto sme vytvorili zoznam niektorých z najlepších kryptoprávnych spoločností:

Krypto právnici

Založená v roku 2018, Krypto právnici predstavuje pôsobivý zoznam klientov v priestore kryptomeny – s mnohými projektmi, ktoré budú čitateľom známe. V tíme sú dvaja skúsení účastníci sporu, ktorí založili firmu na pomoc projektom a majiteľom kryptomien pri orientácii v novej sérii právnych otázok.

Na webovej stránke Crypto Lawyers so sídlom v San Diegu v Kalifornii je uvedený zoznam právnych služieb poskytovaných od súdnych sporov až po daňovú stratégiu a prípravu.

MME

MME je jednou z najpopulárnejších krypto právnických firiem a môže sa pochváliť tímom vysoko kvalifikovaných poradcov. Švajčiarska spoločnosť je známa tým, že pomáha spoločnosti Tezos dostať sa zo zeme (najväčšia zbierka ICO), rovnako ako známym menám ako Ethereum či Bancor. Partneri spoločnosti pomáhajú klientom vo všetkých právnych záležitostiach a špecializujú sa na právo, dane a dodržiavanie predpisov.

Jaskyňa Bryan Leighton Paisner

Jaskyňa Bryan Leighton Paisner je právnická firma s rozsiahlymi znalosťami o všetkých regulačných aspektoch virtuálnych mien. Presnejšie povedané, firma sa zameriava na to, ako sa uplatňujú súčasné predpisy a ako nové môžu potenciálne ovplyvniť nové firmy, ktoré chcú vstúpiť do digitálnej meny..

Ďalším silným zameraním pre právnickú firmu je vzťah medzi digitálnymi menami a SEC, ako aj ďalšími regulačnými orgánmi USA. Spoločnosť sa špecializuje na poskytovanie regulačného poradenstva pri navrhovaní produktov a systémov, štátnych a federálnych licencií a strategických vzťahov s regulovanými finančnými inštitúciami..

Crypto Lawyers Corporation

Spoločnosť bola založená v roku 2017, Crypto Lawyers Corporation je kalifornská právnická firma, ktorá sa špecializuje na kryptomeny, technológiu blockchain a počiatočnú ponuku mincí. Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie relevantných právnych riešení pre svojich zákazníkov a minimalizáciu právneho rizika vo všetkých záležitostiach týkajúcich sa kryptomeny.

Medzi jeho najlepšie služby patrí právna stratégia pre ICO, podniková štruktúra, jurisdikcia a registrácia, právny audit projektov ICO, regulačné poradenstvo, dokumentácia k predaju tokenov a regulácia D.

Dentóny

Dentóny je najväčšia právnická firma na svete a jeden medzinárodný gigant. Je prvou kanadskou právnickou firmou, ktorá sa pripojila k GLBC, globálnemu právnemu blockchainovému konzorciu. Dentos ponúka nepreberné množstvo právnych služieb na svetovej úrovni podporených pôsobivým tímom talentovaných a znalých poradcov.

Medzi jej kľúčové služby patria udalosti spojené s ICO a tokenmi, regulácia maklérov-obchodníkov a burzy, postupy KYC a AML, cenné papiere, komodity a presadzovanie práva, analýza daní, ochrana súkromia a údajov.

dentos

Zdroj: www.dentons.com

Perkins Coie

Perkins Coie je jednou z prvých advokátskych kancelárií, ktorá sa zapojila do krypto priestoru, a poskytuje klientom poradenstvo v kľúčových právnych témach, ako je použitie bitcoinu a zákonnosť tokenizácie aktív. Advokátska kancelária má pôsobivý zoznam klientov, od malých začínajúcich spoločností až po spoločnosti z Fortune 50.

Spoločnosť sa špecializuje na prevody licencií na peniaze, dodržiavanie obchodných predpisov v oblasti peňažných služieb, programy boja proti praniu špinavých peňazí a kybernetickej bezpečnosti, decentralizovaná technológia účtovných kníh, obchodné operácie, zakladanie spoločností, ochrana súkromia a údajov, ako aj cenné papiere a komodity.

Njordská právnická firma

Severská spoločnosť v jadre, ale pôsobiaca na medzinárodnej úrovni, Njordská právnická firma je jednou z najvýznamnejších spoločností tohto typu v severských a baltských regiónoch. Má pobočky v Litve, Lotyšsku, Estónsku, Dánsku a Nemecku a ponúka pôsobivú škálu právnych služieb.

Spoločnosť sa špecializuje na právne otázky blockchainu a kryptomeny, ako aj na bankové a finančné právne služby. Medzi jej kľúčové služby patrí regulácia finančných služieb, dlh P2P, kapitálové financovanie, skupinové financovanie a investovanie, daňové a DPH poradenstvo v oblasti predaja kryptomien a tokenov, regulácia kapitálového trhu a ochrana duševného vlastníctva..

Rimon Law

Rimon Law je právnická firma so sídlom v USA a Izraeli, ktorá sa špecializuje na právo obchodných spoločností, súdne spory, finančné služby, služby súkromným klientom, duševné vlastníctvo, daňové právo, ako aj otázky kryptomeny a blockchainu..

Kľúčovými službami spoločnosti sú finančná regulácia, duševné vlastníctvo, KYC a AML, digitálne a mobilné platobné systémy, bankový charter, ale tiež riešenie všetkých právnych problémov týkajúcich sa kryptomeny..

rimon

Zdroj: rimonlaw.com

Royse Law

Royse Law je medzinárodná právnická firma s kanceláriami v Silicon Valley, San Franciscu, Santa Monice v okrese Orange a v čínskom Pekingu. Jej hlavnou odbornosťou je pomoc pri plánovaní, štruktúrovaní a implementácii ICO. Kvalifikovaní poradcovia spoločnosti tiež poskytujú všeobecné poradenstvo týkajúce sa daňového podnikania a ďalších korporátnych záležitostí, ako aj preskúmanie a analýzu dokumentu, daňové plánovanie, zahraničné poradenstvo a KYC / AML.

Ogierov zákon

Ogierov zákon je ocenená právnická firma, ktorá poskytuje právne služby rôznym jurisdikciám po celom svete. Má pobočky v USA, Európe a Japonsku, kde poskytuje pôsobivé právne služby v oblastiach ako bankovníctvo a financie, korporačné a obchodné spoločnosti, riešenia sporov a investičné fondy..

Aj keď je spoločnosť väčšinou orientovaná na spoločnosti, ktoré využívajú offshore štruktúru, jej služby pokrývajú potreby klientov implementujúcich investičné stratégie a ďalšie príležitosti týkajúce sa kryptomien, technológie blockchain a digitálnych aktív.

Frost Brown Todd LLC

Frost Brown Todd LLC je členom Výboru pre advokáciu v komore digitálneho obchodu a má špecializovaný tím iba pre klientov blockchainu a kryptomeny. Medzi hlavné služby spoločnosti patrí poradenstvo v oblasti dodržiavania zákonných a regulačných opatrení, podpora pri sporoch a pomoc pri obchodných transakciách.

mrazovo hnedá

Zdroj: www.frostbrowntodd.com

Záverečné slová

Výber tej správnej advokátskej kancelárie je zásadným krokom pre akékoľvek vážne podnikanie spojené s krypto alebo blockchainom. Spoločnosti uvedené nižšie majú v danom odbore ustálené názvy a môžu vám pomôcť získať všetky potrebné znalosti týkajúce sa daní, DPH, poskytovania pôžičiek P2P a ďalších právnych predpisov. Môžu vám tiež pomôcť spustiť vaše vlastné ICO, ako aj požiadať o licencie pre hlavné kryptoburzy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map