Aplikácia Cash: Sprievodca recenziou používateľa Square Crypto Exchange

kontrola štvorcovej aplikácie v hotovosti

Ako používať, obchodovať a zaregistrovať sa v príručke aplikácií Square Cash

Aplikácia Square Cash App je peer-to-peer platobná aplikácia, ktorej cieľom je uľahčiť odosielanie, míňanie a šetrenie peňazí. Aplikácia Cash tiež umožňuje nakupovať a predávať bitcoiny. Tu je naša recenzia aplikácie Square Cash, ktorú vedie CEO na Twitteri Jack Dorsey.

Poďme pokryť všetko v trendovej hotovostnej aplikácii od poplatkov, používania kariet, ochrany súkromia / bezpečnosti až po proces registrácie.

Vlastnosti

 • Nakupujte, predávajte a prevádzajte bitcoiny bez ďalších poplatkov
 • K dispozícii pre iOS alebo Android
 • Posielajte a prijímajte platby od kohokoľvek

Spôsoby vkladu

 • Bitcoin (tu si pozrite aktuálnu cenu BTC)
 • Meny Fiat
 • bankový prevod

Pros

 • Platobná služba zadarmo
 • Jednoduché, prehľadné rozhranie a nastavenie
 • Objednajte si bezplatnú debetnú kartu, aby ste mohli utrácať prostriedky hotovosti z aplikácie kdekoľvek

Zápory

 • Nízke denné limity platieb
 • Nie tak často používaný ako konkurenti ako Venmo
 • Žiadne medzinárodné platby

Úvod do hotovostnej aplikácie

square-cash-app-buy-bitcoin

Square’s Cash App je populárna platobná aplikácia dostupná zadarmo pre iOS a Android. Aplikácia umožňuje prekvapivo jednoduché používateľské rozhranie na bezplatné odosielanie a prijímanie peňazí. Kedykoľvek môžete pripojiť bankový účet, objednať debetnú kartu Visa a vybrať peniaze do svojej banky.

Cash App, čo je nový názov od prechodu od Square Cash, podporuje aj bitcoin. Bitcoiny môžete nakupovať a predávať priamo v aplikácii. Môžete si kúpiť bitcoin, potom ho predať so ziskom a vybrať tieto zisky na svoj bankový účet. Môžete tiež previesť bitcoiny z peňaženky do aplikácie Cash App, aby ste ich mohli predať alebo minúť.

Aplikácia Cash App neúčtuje poplatky za väčšinu bežných transakcií, aj keď firmy budú pri prijímaní platieb platiť poplatok 2,75%. Osobné prevody a štandardné výbery sú zadarmo. Pri nákupe bitcoinu nebudete platiť žiadne ďalšie poplatky, hoci Square môže na spready zarobiť.

Aplikácia Cash je k dispozícii v Spojených štátoch iba obyvateľom 50 štátov (teritóriá nie sú zahrnuté). Spoločnosť Square nedávno uviedla verziu aplikácie Cash App aj vo Veľkej Británii.

Existuje niekoľko hlavných výhod, ktoré má Cash App oproti konkurencii. Má najjednoduchšie platobné rozhranie, aké v priemysle napríklad uvidíte, a je ľahké pre každého – aj pre niekoho, kto je technologicky negramotný – odosielať a prijímať peniaze prostredníctvom aplikácie Cash App. Je to tiež jedna z mála aplikácií, ktorá podporuje bitcoin. Poplatky sú konkurenčné s inými platobnými platformami, aj keď má Cash App mierne nižšie denné limity ako konkurenti ako Venmo.

Square je poskytovateľ platobných služieb so sídlom v San Franciscu, ktorý vedie CEO Jack Dorsey (ktorý je tiež spoluzakladateľom a CEO spoločnosti Twitter). Spoločnosť poskytuje riešenia v mieste predaja (POS) miliónom firiem v USA a na celom svete.

Kľúčové vlastnosti aplikácie v hotovosti

platby v hotovosti za použitie aplikácií, bitcoiny

Medzi kľúčové vlastnosti aplikácie Cash App by Square patria:

Najjednoduchšie platobné rozhranie aplikácie: Venmo aj Google Pay majú ľahko použiteľné rozhranie, ale žiadne z nich nie sú také dobré ako používateľské rozhranie aplikácie Square Cash. Používanie je úplne jednoduché pre každého.

$ Cashtags: Aplikácia Cash App vytvorila niečo, čo sa volá ‘$ Cashtags‘. Niekomu môžete poslať peniaze iba pomocou jeho adresy URL Cashtag bez vyžiadania e-mailových adries alebo telefónnych čísel. Svoju hotovostnú značku $ môžete tiež zverejniť, aby vám ktokoľvek mohol posielať peniaze (povedzme za dar).

Pripojte sa k príjemcom cez Bluetooth: Aplikácia Square Cash umožňuje vyhľadávať miestnych príjemcov a pripojiť sa k nim pomocou Bluetooth LE.

K dispozícii pre iOS a Android: Aplikáciu je možné bezplatne stiahnuť z obchodov s aplikáciami pre iOS alebo Android.

Investujte s debetnou kartou Visa zadarmo v hotovosti: Aplikácia vám umožňuje objednať si debetnú kartu Cash Card Visa a potom minúť prostriedky z účtu Cash App v ktoromkoľvek obchode, ktorý prijíma karty Visa. Je to jednoduchý spôsob prístupu k peniazom na vašom účte. Niektorí maloobchodníci tiež ponúkajú používateľom hotovostných aplikácií rôzne „zľavy“ (zľavy).

štvorcová hotovostná karta

Osobné alebo obchodné použitie: Pri prvom nastavovaní aplikácie sa zobrazí výzva na výber osobnej alebo obchodnej možnosti. Ak plánujete účet používať pre obidva typy účtov, Square odporúča zriadiť dva rôzne účty a medzi nimi prepínať platby.

Posielajte a prijímajte peniaze prostredníctvom služby iMessage alebo Facebook Messenger: Aplikácia Cash sa integruje priamo do iMessages pre iOS, vďaka čomu môžu používatelia Apple odosielať a prijímať prostriedky iba prostredníctvom textovej správy. To isté môžete urobiť s Facebook Messengerom.

Posielajte peniaze so Siri: Cash App vám dokonca umožňuje posielať peniaze pomocou Siri. Môžete požiadať Siri, aby poslala peniaze komukoľvek vo vašom adresári. Môžete napríklad povedať: „Ahoj Siri, pošli otcovi 50 dolárov v hotovosti“.

Okamžité alebo štandardné bankové prevody: Square Cash môže vkladať prostriedky na bankový účet dvoma rýchlosťami: štandardnou alebo okamžitou. Štandardné prevody sa vo vašom účte objavia až tri dni. Okamžité prevody prídu na váš bankový účet okamžite.

Žiadne poplatky: Aplikácia Cash neúčtuje peniaze za štandardné prevody peňazí z debetných účtov. Za použitie kreditnej karty sa však odosielateľom účtuje poplatok 3%. Poplatok 1,5% vám bude účtovaný aj v prípade, že namiesto „štandardnej“ možnosti vkladu vyberiete možnosť „okamžitý“ vklad do fondu.

Vyššie poplatky pre firmy: Aplikácia Cash App neúčtuje poplatky za štandardné prevody peňazí medzi priateľmi. Firemní používatelia však budú platiť 2,75% za každú prijatú platbu, podobne ako PayPal.

Účty obchodníka: Ak pri registrácii do aplikácie v hotovosti zvolíte možnosť „business“, môžete vracať platby. Toto je jediný rozdiel medzi firemným a osobným účtom Cash App.

Nízke denné limity platieb: Aplikácia Square Cash má v porovnaní s mnohými konkurentmi nízke denné limity. Za sedemdňové obdobie môžete poslať až 250 dolárov a za 30 dní dostať až 1 000 dolárov. Pre porovnanie, Venmo má počiatočný týždenný strop 300 dolárov, ktorý sa pri ďalšom overovaní zvýši na 3 000 dolárov, zatiaľ čo Google Pay má limit 9 999 dolárov na transakciu.

Vyššie limity platby po overení: Po dokončení overenia pomocou aplikácie Cash App sa vaše platobné limity zvýšia, hoci Square má stále nižšie limity ako konkurencia. Po overení máte limit odosielania 2 500 dolárov týždenne a žiadny limit prijímania.

Štandardný proces overovania: Na overenie účtu v hotovosti a odblokovanie vyšších limitov výdavkov budete musieť overiť svoje meno, dátum narodenia a posledné štyri číslice svojho čísla SSN..

Žiadne funkcie sociálnych sietí: Venmo má sociálny kanál, vďaka ktorému môžete vidieť platby odoslané medzi priateľmi. Aplikácia Cash nemá vôbec žiadny sociálny kanál.

Žiadne medzinárodné platby: Aplikácia Cash vám neumožňuje odosielať platby medzinárodne. Ako používateľ aplikácie American Cash nemôžete posielať peniaze napríklad svojmu priateľovi v Nemecku.

Podpora Apple Watch: Aplikácia Square’s Cash App funguje dobre s hodinkami Apple Watch. Môžete vykonávať jednoduché úlohy, ako je prijímanie alebo odmietanie platieb a odosielanie virtuálnych stohov peňazí priateľom a rodine cez Bluetooth, napríklad všetko z hodiniek Apple Watch.

Žiadne pripojenie k automatom Square POS: Mnoho malých a stredných podnikateľov používa službu Square ako svoju službu predaja na mieste (POS). Bohužiaľ neexistuje žiadny spôsob, ako prepojiť Cash App so systémom Square POS, čo znamená, že nemôžete minúť svoje peniaze v hotovosti v aplikáciách u maloobchodníkov, ktorí používajú Square.

Verzia pre Spojené kráľovstvo k dispozícii: Aj keď Cash App nepodporuje medzinárodné platby, Square nedávno vydal verziu Cash App pre obyvateľov Veľkej Británie.

Kúpiť bitcoin: V januári 2018 spoločnosť Square pridala podporu bitcoinu do svojej aplikácie Cash App, ktorá používateľom umožnila nakupovať a predávať bitcoiny v rámci aplikácie. V aplikácii si môžete kúpiť bitcoin, zadržať ho, potom predať so ziskom a zisky vybrať na svoj bankový účet.

cash-app-buy-sell-bitcoin

Žiadne poplatky pri nákupe bitcoinu: Aplikácia Cash App si pri nákupe alebo predaji bitcoinov neúčtuje žiadne poplatky. Aplikácia však môže použiť výmenný kurz na základe veľkosti vašej transakcie a rozpätia určeného volatilitou medzi kryptoburzami v USA.

Vložte bitcoin: V júni 2019 spoločnosť Square pridala možnosť vkladať bitcoiny do aplikácie. Teraz môžete hotovostnú aplikáciu používať ako peňaženku a prevádzať prostriedky z existujúcej bitcoinovej peňaženky do hotovostnej aplikácie.

square-cash-app-user-history

Meny a páry štvorcových aplikácií v hotovosti

cash-app-invest

Cash App momentálne podporuje iba bitcoiny (BTC). Môžete nakupovať a predávať BTC za USD.

Aplikácia Square Cash podporuje spôsoby vkladu a výberu

Aplikácia Square Cash sa pripája ku všetkým hlavným bankám a umožňuje vám prevádzať peniaze priamo do banky a z nej. Môžete si zvoliť štandardný vklad alebo výber, ktorý je bezplatný a trvá až tri dni, alebo okamžitý vklad alebo výber, ktorý je okamžitý a má poplatok 1,5%..

Proces registrácie a prihlásenia aplikácie Square Cash

Aplikácia Cash má jednoduchý proces registrácie a prihlásenia. Aplikáciu si môžete nainštalovať zadarmo z obchodu s aplikáciami pre Android alebo iOS. Peniaze môžete posielať a prijímať okamžite. Ak chcete zvýšiť limity platieb, budete musieť overiť svoje ID zadaním svojho mena, dátumu narodenia a posledných štyroch číslic vášho SSN. Ak chcete používať aplikáciu Cash App, musíte mať 18 rokov a žiť v jednom z 50 štátov (medzinárodné verzie aplikácie sú k dispozícii aj pre obyvateľov Veľkej Británie).

Obchodovanie s aplikáciami Square Cash

Aplikácia Square Cash umožňuje nakupovať a predávať bitcoiny bez ďalších poplatkov. Cez Square nakupujete a predávate bitcoiny. Nejde o výmenu P2P.

square-cash-app-crypto-platby

Štvorcové hotovostné poplatky za aplikáciu

Aplikácia Cash App neúčtuje poplatky za zasielanie debetných platieb. Za použitie kreditnej karty sa však odosielateľom účtuje poplatok 3%. Poplatok 1,5% tiež zaplatíte, ak prevádzate peniaze do svojej banky pomocou možnosti „okamžitá“ namiesto možnosti „štandardná“. Majitelia firiem platia poplatok 2,75% za každú prijatú platbu:

 • Posielanie a prijímanie peňazí: Zadarmo pre osobné použitie (poplatok 2,75% za príjem obchodných platieb)
 • Poplatky za výber: Zadarmo (pre štandardné výbery) alebo 1,5% (pre okamžité výbery)
 • Poplatky za kreditné karty: 3%
 • Nákup a predaj bitcoinov: Zadarmo (môže sa použiť rozpätie výmenného kurzu)

Existuje šesť krokov, ktoré musíte urobiť, aby ste úspešne odoslali platbu prostredníctvom aplikácie Cash App:

1) otvorte aplikáciu 2) zadajte sumu 3) klepnite na výplatu 4) zadajte $ Cashtag, telefónne a e-mailové údaje 5) platobný lístok 6) klepnite na výplatu

Problémy so zabezpečením aplikácií v hotovosti a výpadky

Aplikácia Cash je v platobnom priemysle dobre rešpektovaná. Vyrába ju spoločnosť Square, jeden z najväčších poskytovateľov platieb v odbore. Web spoločnosti Square popisuje, ako Cash App používa rovnakú infraštruktúru na detekciu podvodov a bezpečnostné štandardy, aké používa pre svojich firemných zákazníkov, ktorí dokončujú transakcie v mieste predaja. Navyše, keď posielate peniaze prostredníctvom aplikácie Cash, informácie sú pred odoslaním na servery Square šifrované. Medzi ďalšie funkcie zabezpečenia patrí dvojfaktorová autentifikácia (pred odoslaním platby si môžete zvoliť heslo) a integrácia s Touch ID a Face ID.

Square Cash App Ľahké použitie

Aplikácia Cash je zďaleka najjednoduchšia platobná aplikácia. Má mŕtve jednoduché rozhranie, ktoré nevyžaduje žiadny návod. Otvorte aplikáciu a pošlite peniaze. Nie je to oveľa jednoduchšie.

Dôvera a ochrana súkromia aplikácií Square Cash

Square je uznávaným poskytovateľom platobných služieb, čo znamená, že hotovostnú aplikáciu vyrába jedno z najdôveryhodnejších mien v odbore. Pred odoslaním na server Square sú vaše informácie šifrované a aplikácia Cash App používa úroveň zabezpečenia 1, ktorá je rovnakou bezpečnosťou, akú používajú hlavné kreditné karty. Pre platby môžete povoliť aj overenie Face ID alebo Touch ID.

Zákaznícky servis aplikácie Square Cash

Square vám umožňuje kontaktovať zákaznícku podporu prostredníctvom aplikácie (klepnite na svoj profil, potom posuňte zobrazenie nadol a klepnite na Cash Support). Aplikácia Cash App má zlé recenzie na zákaznícke služby. Mnoho zákazníkov sa sťažuje, že dostali takúto správu, a potom sa snažia svoj účet povoliť: „Po nedávnej kontrole vášho prevodu finančných prostriedkov sme zistili, že je v hotovosti použitá aplikácia v rozpore so Zmluvnými podmienkami služby Square. Vďaka tomu už nebudete môcť používať hotovostnú aplikáciu na odosielanie ani prijímanie platieb. “ Po prijatí tejto správy môže byť ťažké znova povoliť váš účet.

Používateľská príručka k aplikácii Square Cash: Ako nastaviť a používať aplikáciu Cash

how-to-setup-cash-app

1. Zaregistrujte sa

Nainštalujte si hotovostnú aplikáciu pre iOS alebo Android.

2. Overenie

V aplikácii môžete okamžite posielať a prijímať peniaze. Môžete pridať kontakty, posielať peniaze cez iMessage alebo Facebook Messenger alebo posielať a prijímať prostriedky prostredníctvom $ Cashtag.

3. Overenie dvoma faktormi

Bez overenia má aplikácia Square Cash nízke denné limity platieb. Za sedem dní môžete poslať až 250 dolárov a za 30 dní až 1 000 dolárov.

Aby ste zvýšili svoje limity, budete musieť dokončiť overenie zadaním svojho mena, dátumu narodenia a posledných štyroch číslic svojho čísla SSN..

4. Spôsob platby

Môžete prepojiť bankový účet s aplikáciou Square Cash a vkladať a vyberať peniaze priamo zo svojej banky.

Môžete si tiež objednať bezplatnú fyzickú debetnú kartu, ktorá vám umožní utrácať peniaze z hotovostnej aplikácie v každom obchode, ktorý prijíma karty Visa.

5. Obchodovanie s kryptomenou

Bitcoin môžete nakupovať a predávať v hotovostnej aplikácii bez ďalších poplatkov (hoci Square môže na spreade zarobiť peniaze).

Môžete si kúpiť len 1 dolár bitcoinu a BTC sa do aplikácie dostane okamžite. Môžete tiež previesť BTC z peňaženky do aplikácie Cash.

6. Odstúpenie

Peniaze z hotovostnej aplikácie si môžete kedykoľvek vybrať. K dispozícii sú dve možnosti výberu, vrátane štandardných výberov, ktoré sú bezplatné a trvajú až tri dni, a okamžitých výberov, ktoré sú okamžité a majú poplatok 1,5%..

Záverečné slovo

recenzia na cash-app-square

Aplikácia Square Cash je jednou z najpopulárnejších platobných aplikácií, ktorá je dnes k dispozícii. V súčasnosti súťaží o trhový podiel s platformami Venmo, Google Pay a Apple Pay.

Aplikácia Cash App je v mnohom podobná svojej konkurencii. Má podobné poplatky, platobné limity a použiteľnosť.

Aplikácia Cash App má však najlepšie a najjednoduchšie používateľské rozhranie v tomto odbore. Má tiež najlepšiu bitcoinovú podporu od svojich konkurentov, čo vám umožňuje nakupovať, predávať, prevádzať a držať bitcoiny všetko priamo z aplikácie. Dnes je k dispozícii na stiahnutie zadarmo pre iOS a Android s rozsiahlymi možnosťami podpory bitcoinov.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map