Bithoven Exchange: Sprievodca recenzovaním používateľov kryptomeny

bithoven-exchange-review

Ako používať, obchodovať a zaregistrovať sa na kryptomenu Bithoven

Bithoven je kryptoburza zaregistrovaná pre karibský ostrovný štát Svätý Vincent. Spoločnosť Bithoven, ktorá bola uvedená na trh v januári 2019, vám umožní obchodovať so 400 kryptomenami s potrebným obmedzeným overením.

Vlastnosti

 • Obchodujte s viac ako 400 kryptomenami
 • Konkurenčné poplatky za spotové obchodovanie a obchodovanie na marži
 • Nové stimuly na registráciu používateľov (napríklad 100 DOGE pri registrácii)

Spôsoby vkladu

 • BTC, LTC, ETH, EOS, BCH, DOGE, XMR, XRP
 • 400+ ďalších kryptomien (všetky podporované kryptomeny sú k dispozícii aj pre vklady)

Pros

 • Ak sa obchoduje za menej ako 2 BTC, nevyžaduje sa žiadne overenie používateľa ani KYC
 • Niekoľko geografických obmedzení
 • Jednoduché obchodné rozhranie

Zápory

 • Obmedzený regulačný dohľad alebo overovanie používateľov
 • Nová burza s obmedzenými výsledkami
 • Žiadna transparentnosť týkajúca sa fungovania spoločnosti alebo tímu

Úvod

Bithoven je burza kryptomien spustená v januári 2019, čo z nej robí jedného z najnovších účastníkov v kryptomene. Burza, ktorá sa nachádza online na stránkach Bithoven.com, sľubuje, že bude lacné a ľahké obchodovanie s viac ako 400 kryptomenami.

S cieľom motivovať nových používateľov k registrácii na platformu spoločnosť Bithoven uviedla jedinečný stimul pre prihlásenie. Noví používatelia môžu zarobiť 100 DOGE iba za prvú registráciu.

Jednou z ďalších hlavných atrakcií spoločnosti Bithoven je však to, že môžete nakupovať, predávať, vkladať a vyberať kryptomeny bez toho, aby sa od vás vyžadovalo akékoľvek overenie. Platforma umožňuje obchodovať až 2 BTC za deň bez zadávania akýchkoľvek osobných údajov. Ak však chcete obchodovať viac ako 2 BTC za deň, budete musieť dokončiť overenie KYC a nahrať dokumenty.

Bithoven však nie je dokonalý. Poplatky za obchodovanie vo výške 0,2% (bez ohľadu na objem) sú vysoké v porovnaní s konkurenčnými burzami. Spoločnosť Bithoven taktiež nemá transparentnosť, pokiaľ ide o jej tím, umiestnenie alebo aspekty činnosti. Nič nebráni tomu, aby Bithoven vytiahol východiskový podvod, pretože o tom, kto riadi spoločnosť, nevieme absolútne nič. Vieme, že Bithoven je registrovaný na adresu v Saint Vincent and Grenadines, ale to je všetko.

Celkovo je Bithoven podobný ako iné výmeny s nízkymi požiadavkami na overenie. Ponúka rýchle, lacné a ľahké obchodné prostredie, kde môžete obchodovať s kryptomenami za iné kryptomeny a potom z nich von. Rozhranie a obchodné prostredie sú podobné tým, ktoré nájdete pri väčšine ostatných búrz tohto kalibru.

Pokračujte v čítaní, aby ste objavili kľúčové vlastnosti Bithovenu, vrátane toho, ako výmena funguje a v čom je jedinečná.

Kľúčové vlastnosti

Medzi kľúčové vlastnosti Bithoven patrí:

Osobná peňaženka: Bithoven vám umožňuje obchodovať, vkladať a vyberať kryptomeny pomocou jedinej osobnej peňaženky hostenej spoločnosťou Bithoven. Prostriedky z tejto peňaženky môžete kedykoľvek vybrať na svoju adresu.

Bezpečnosť: Spoločnosť Bithoven okrem iných bezpečnostných funkcií okrem iných bezpečnostných funkcií používa šifrovanie TLS / SSL, 2FA a automatické odhlásenia po nečinnosti..

Rýchla a ľahká registrácia: Na Bithovene môžete začať obchodovať do niekoľkých sekúnd od registrácie a vloženia finančných prostriedkov. Stačí sa zaregistrovať pomocou ľubovoľnej e-mailovej adresy, vložiť bitcoin alebo inú kryptomenu a potom uzavrieť obchod. Môžete obchodovať až do výšky 2 BTC bez overenia svojej totožnosti.

Štandardné obchodné rozhranie: Bithoven má rovnaké obchodné rozhranie, aké môžete očakávať na akejkoľvek burze kryptomien, so širokou škálou grafov, kníh objednávok a prehľadov v reálnom čase..

„Vysoká likvidita“: Bithoven tvrdí, že ponúka „najvyššiu likviditu“, hoci burza v skutočnosti nevyžaduje, ako ponúka najvyššiu likviditu. Burzy s najvyššou likviditou sú zvyčajne buď veľké burzy, alebo sú spojené s väčším fondom likvidity. Spoločnosť Bithoven určite nemá objem väčších búrz a nie je jasné, či sú spojené s likviditnou bankou..

Ostatné neobvyklé reklamácie: Rovnako ako v prípade iných stredne kvalitných búrz, aj web spoločnosti Bithoven je plný neobvyklých tvrdení, pravopisných chýb a gramatických chýb. Web nejasne tvrdí, že ponúka napríklad „okamžité obchodovanie“, „zaručenú bezpečnosť“, „pokročilé nástroje“ a „žiadne skryté poplatky“, nikdy však skutočne nevysvetľuje, čo ktorýkoľvek z týchto výrazov znamená.

Meny a páry Bithoven

Bithoven ponúka 400 rôznych kryptomien a párov, aj keď samozrejme nie všetky páry majú dostatočnú likviditu na obchodovanie. Môžete nájsť hlavné meny ako BTC, ETH, XRP, BCH, EOS, LTC, XLM a BSV. Môžete tiež nájsť množstvo obskúrnejších kryptomien, napríklad First Blood (1ST), Maecenas (ART), Enjin Coin (ENJ) a Zeus Shield Coin (ZSC). Celý zoznam dostupných mincí zobrazíte kliknutím tu.

Metódy vkladu a výberu podporované spoločnosťou Bithoven

Spoločnosť Bithoven sa zaoberá výhradne kryptomenami. Burza v súčasnosti neumožňuje vklady v fiat mene.

Namiesto toho môžete vkladať alebo vyberať peniaze na platformu pomocou bitcoinov, ethereum, litecoin, DASH, XRP, XMR, DOGE, ZEC a XEM. Podľa stránky s poplatkami spoločnosti Bithoven môžete vkladať alebo vyberať peniaze na platformu pomocou všetkých viac ako 400 kryptomien dostupných na obchodovanie.

Proces registrácie a prihlásenia spoločnosti Bithoven

Bithoven má jednoduchý proces registrácie a prihlásenia. Ako už bolo spomenuté vyššie, na začatie obchodovania nemusíte overovať svoj účet. Môžete obchodovať až 2 BTC za deň bez dokončenia overenia KYC. Ak však chcete tieto limity prekročiť, budete musieť dokončiť overenie KYC.

Bithoven obchodovanie

Bithoven má štandardné obchodné rozhranie, ktoré bude známe každému, kto už predtým používal iné burzy s kryptomenami. Máte prispôsobiteľné grafy, ktoré zobrazujú nedávne cenové akcie a pohyby konkrétneho páru. Môžete zobraziť aktuálne nákupné a predajné objednávky na trhu. Pomocou niekoľkých kliknutí môžete vykonať obchod.

Poplatky spoločnosti Bithoven

Spoločnosť Bithoven tvrdí, že má jedny z najkonkurencieschopnejších poplatkov v priemysle. Je to však skutočne pravda? Pozrime sa na poplatky spoločnosti Bithoven:

Poplatky za vklad: zadarmo

Poplatky za výber: 0,0015 BTC (alebo ekvivalent)

Poplatky za obchodovanie: 0,2%

Vklady sú na Bithovene vždy bezplatné, aj keď za výber peňazí zaplatíte malý poplatok. Poplatky za obchodovanie vo výške 0,2% sú štandardné pre výmeny fiat mien, ale vysoké pre výmeny medzi kryptami a kryptami. Videli sme, že iné burzy typu kryptomena ponúkajú obchodovanie s poplatkami od 0,05% do 0,15% pri všetkých objemoch, takže poplatok vo výške 0,2% je o niečo strmší ako konkurencia (najmä ak vezmeme do úvahy, že spoločnosť Bithoven neposkytuje žiadne zľavy podľa objemu).

Problémy s bezpečnosťou a prestojmi spoločnosti Bithoven

Spoločnosť Bithoven bola uvedená na trh v januári 2019. Pokiaľ je nám známe, výmena neutrpela žiadne závažné narušenia bezpečnosti ani výpadky. Bithoven tiež nikdy nebol hacknutý.

Jednoduchosť použitia

Rozhranie spoločnosti Bithoven je identické s rozhraním, ktoré používa prakticky každá iná burza kryptomien na planéte. Je to priame a ľahko pochopiteľné používateľské rozhranie, ktoré vám umožňuje rýchlo a ľahko uskutočňovať obchody a vykonávať ďalšie funkcie..

Dôvera a ochrana osobných údajov

Spoločnosť Bithoven bola založená v januári 2019 a od uvedenia neutrpela žiadne väčšie narušenie údajov ani únik informácií o zákazníkoch. To je dobré. Samotná spoločnosť však nemá vôbec žiadnu transparentnosť, čo sťažuje spoločnosti Bithoven akúkoľvek dôveru. Oficiálna webová stránka spoločnosti Bithoven neuvádza nič o tíme, ktorý stojí za prevádzkou, ústredí spoločnosti ani iné informácie, ktoré potrebujete vedieť, skôr ako svoje peniaze zveríte náhodnej webovej stránke..

Všetko, čo skutočne vieme o spoločnosti Bithoven, je, že spoločnosť je registrovaná pod menom „Fortis Ltd.“ na adresu v Kingstowne, Svätom Vincente a Grenadínoch.

Zákaznícky servis

Spoločnosť Bithoven má obmedzené možnosti služieb zákazníkom. Zdá sa, že spoločnosť neponúka špecializované oddelenie služieb zákazníkom. Namiesto toho majú jediný e-mailový formulár a dve e-mailové adresy ([email protected] alebo [email protected]). Pre prípad ďalších sťažností neexistujú žiadne možnosti živého chatu ani telefónne čísla, na ktoré je možné volať.

Používateľská príručka k aplikácii Bithoven: Ako nastaviť a používať program Bithoven

1. Zaregistrujte sa

Do Bithoven sa môžete zaregistrovať cez Bithoven.com. Na začiatok zadajte svoju e-mailovú adresu a požadované heslo.     bithoven-login-process

bithoven-exchange-account-signup

Môžete sa tiež zaregistrovať pomocou účtu Facebook alebo Google.

Po zadaní informácií kliknite na zelené tlačidlo „Registrovať“.

2. Overenie

Dostanete e-mail s overovacím odkazom. Kliknite na odkaz v e-maile a potom zadajte štvorciferný kód PIN do poľa uvedeného na nasledujúcej obrazovke.

bithoven-security-measures

3. Nahrajte dokumentáciu

Bez ďalšieho overovania máte teraz nárok na vklad a obchodovanie až do výšky 2 BTC.

bithoven-exchange-id-kyc-verifikácia

Ak však chcete prekročiť limit 2 BTC, môžete uviesť svoje meno, dátum narodenia a doklady preukazujúce vaše informácie.

4. Overenie dvoma faktormi

Bithoven vám umožňuje nastaviť dvojfaktorovú autentifikáciu. Môžete si zvoliť, či chcete dostať upozornenie zakaždým, keď sa niekto prihlási do vášho účtu.

Spoločnosť Bithoven v skutočnosti vyžaduje, aby ste na uskutočnenie vkladu nastavili 2FA prostredníctvom aplikácie Google Authenticator, takže ak chcete obchodovať s Bithovenom, budete si musieť nakoniec nastaviť 2FA.

5. Spôsob platby

Po dokončení registrácie môžete vykonať vklad na Bithoven. Z rozbaľovacieho zoznamu na hornom paneli ponuky vyberte vklad / výber.

bithoven-platby

Uvidíte stránku so všetkými možnosťami vkladu. Stránka vyzerá takto:

bithoven-burza-obchodovanie-opcie

Kliknutím na tlačidlo + vedľa ľubovoľného spôsobu vkladu uskutočnite vklad v tejto mene. Po kliknutí na tlačidlo + vygeneruje Bithoven adresu peňaženky a zobrazí ju. Skopírujte a prilepte adresu a potom pošlite peniaze na adresu, aby ste vložili peniaze.

bithoven-bitcoin-výmena-vklad

Ako bolo uvedené vyššie, pred uskutočnením vkladu na účet budete musieť dokončiť overenie 2FA. Na schválenie vkladu použite aplikáciu Google Authenticator na telefóne. Naskenujte QR kód, ktorý vidíte na obrazovke.

V závislosti od kryptomeny, ktorú ste použili na vloženie vkladu, sa peniaze na vašom účte môžu zobraziť od niekoľkých minút do 8 hodín..

6. Obchodovanie s kryptomenou

Nákup alebo obchodovanie s kryptomenou na Bithovene je jednoduché. Po dokončení vkladu môžete navštíviť obchodnú stránku a pozrieť si dostupné obchodné páry.

V rozbaľovacej ponuke kliknite na možnosť Výmena a potom kliknite na možnosť Obchodovať.

bithoven-exchange-portfolio-management

Nájdite trh, s ktorým chcete obchodovať. Zobrazí sa štandardné obchodné rozhranie, graf a graf.

bithoven-btc-usd-price-chart

bithoven-krypto-trh-platforma

Ak chcete zadať objednávku na nákup, vyplňte stĺpec nákupu alebo predaja a potom zadajte objednávku. Bithoven vám umožňuje zadávať tri rôzne typy objednávok, vrátane trhových objednávok, limitných objednávok a škálovaných objednávok:

Trhové objednávky: Nakupujete alebo predávate za najlepšiu dostupnú cenu.

Limitné objednávky: Uvádzate limit (konkrétnu cenu), za ktorý ste ochotní nakupovať alebo predávať.

Škálovaná objednávka: Nakupujete alebo predávate kryptomenu s pridanou objednávkou stop-loss.

Po zadaní typu objednávky kliknite na položku Kúpiť alebo Predať a odošlite obchod na platformu.

7. Odstúpenie

Ak chcete uskutočniť výber, prejdite na stránku s výberom spoločnosti Bithoven a vložte svoju prijímaciu adresu (t. J. Svoju vlastnú peňaženku).

bithoven-stiahnutie-btc-adresa

Zadajte čiastku, ktorú chcete vybrať. Skontrolujte poplatok a uistite sa, že je správny. Potom kliknite na tlačidlo Žiadosť o výber.

8. Ako získať bezplatný DOGE na serveri Bithoven

Bithoven má akciu DOGE zadarmo. Za využitie tejto akcie môžete získať 100 DOGE zadarmo.

mince bez bithoven

Po prihlásení a financovaní účtu prejdite na promo kartu Bithoven. Na tejto karte vyhľadajte možnosť „Free 100 Doge“ a potom kliknite na tlačidlo „Get Free 100 DOGE“.

Budete presmerovaní na stránku s kupónom s formulárom na zadanie kódu kupónu. Vložte kód kupónu do zobrazeného poľa a potom kliknite na tlačidlo Skontrolovať.

bithoven-výmena-kupónov

Ak to bolo všetko úspešné, potom by vaša peňaženka Bithoven DOGE mala mať teraz 100 DOGE. Spoločnosť Bithoven organizuje túto akciu ako novú burzu a nemusí trvať večne.

Záverečné slovo

Bithoven je nová burza s obmedzenou transparentnosťou alebo dôverou. Čo však spoločnosti Bithoven chýba v dôvere, vynahrádza to v ľahkom kryptoobchodovaní bez overenia. Na Bithoven môžete obchodovať až 2 BTC iba s e-mailovým overením. Ak chcete prekročiť tento limit, budete musieť nahrať základnú dokumentáciu.

Ďalším problémom spoločnosti Bithoven sú relatívne vysoké poplatky za obchodovanie. Poplatky za obchodovanie od spoločnosti Bithoven sú 0,2%, čo je o niečo viac ako pri iných kryptoburzových burzách.

Ak vám však žiaden z týchto problémov neprekáža, potom je Bithoven dnes jednou z možností výmeny kryptomien.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map