Coinigy Exchange: Master The Crypto Užívateľská príručka pre používateľa

coinigy recenzia

Ako používať, obchodovať a zaregistrovať sa na Coinigy Exchange

Coinigy je platforma na obchodovanie s bitcoinmi a kryptomenami, ktorá vám umožňuje obchodovať na viacerých burzách pomocou jedného účtu. Zistite, ako funguje Coinigy digital asset intelligence a ako ju dnes používať, v našej príručke.

Vlastnosti

 • Obchodujte z 12 búrz pomocou jednej platformy
 • Obchodujte s viac ako 4 000 krypto a fiat menovými pármi
 • Nastavte prístup API na obchodovanie a sledovanie s viac ako 40 burzami

Spôsoby vkladu

 • N / A

Pros

 • 30-denná skúšobná verzia zdarma
 • Jednoduché obchodovanie na viacerých kryptoburzách
 • Už sa viac neprihlasujte do jednotlivých búrz alebo peňaženiek

Zápory

 • Cena pre začiatočníkov s menšími portfóliami

Úvod

Coinigy je platforma na obchodovanie s kryptomenami, ktorá poskytuje služby typu „všetko v jednom“ začiatočníkom aj pokročilým obchodníkom. Namiesto obchodovania prihlásením na viac búrz môžete okamžite obchodovať všetky mince na všetkých účtoch z jedného jednoduchého Coinigy dashboardu..

čo-coinigy

Coinigy má veľa nástrojov, ktoré budú užitočné pre tých, ktorí majú rozsiahle portfólio kryptomien, vrátane; kryptotrhové dáta v reálnom čase, kryptografické grafy s viacerými burzami, platforma pre správu portfólia a obchodná analýza, ktoré sú založené na ich kryptomene CryptoFeed. Svoje portfólio môžete spravovať jediným pohľadom, namiesto toho, aby ste sa zaoberali zložitosťou viacerých búrz. Peňaženky na chladenie môžete pridať pomocou ich verejnej adresy. Môžete sledovať živé ceny (napríklad cenu bitcoinu) na viac ako 40 burzách. Celkovo je podporovaných viac ako 4 000 párov kryptomien.

Hlavnou výhodou Coinigy je, že môžete obchodovať na viacerých burzách jednoduchým prepojením na každú burzu cez API. Namiesto individuálneho prihlásenia sa napríklad na jednu burzu na obchodovanie s TRON a na inú burzu na obchodovanie s BTC máte prístup ku všetkým svojim burzám z jedného účtu bez individuálneho prihlásenia do každého z nich..

Medzi ďalšie kľúčové funkcie Coinigy patria komplexné nástroje na vytváranie grafov, upozornenia na ceny a integrácia aplikácií.

Spoločnosť Coinigy má ústredie v Milwaukee, Wisconsin, Spojené štáty americké. Spoločnosť založili v máji 2014 Robert Borden (generálny riaditeľ) a William Kehl (prezident), obaja sú dodnes v rovnakých pozíciách. Spoločnosť Coinigy je prekvapivo transparentná, pokiaľ ide o jej adresu, operácie, financovanie a ďalšie podrobnosti. Vieme, kde má spoločnosť Coinigy ústredie (310 E Buffalo St, Suite 120, Milwaukee, WI 53202). Vieme tiež, že spoločnosť v priebehu dvoch kôl zhromaždila finančné prostriedky vo výške približne 500 000 dolárov, pričom posledné úvodné kolo sa uskutoční v júli 2016..

ako-coinigy-funguje

Dnes Coinigy umožňuje obchodníkom bezproblémovo obchodovať na 12 burzách z jedného účtu, vrátane hlavných búrz ako Bitfinex, Binance, Bittrex, Coinbase Pro, Huobi Pro, KuCoin, Kraken a Poloniex.

Spoločnosť Coinigy sa tiež prostredníctvom API pripája k celkovo 40 burzám a 4 000 rôznym trhom a menovým párom, pričom tieto burzy okrem iných funkcií využíva aj na živé výmenné kurzy, vizualizáciu údajov a analýzu blockchainu. Coinigy tiež obsahuje grafy TradingView.

K aplikácii Coinigy máte prístup prostredníctvom platformy pre počítače alebo prostredníctvom mobilných aplikácií alebo aplikácií prehliadača a môžete ju používať namiesto služieb CoinMarketCap, CoinGecko alebo CryptoCompare..

Plány prichádzajú s 30-dennou skúšobnou dobou s mesačným predplatným v rozmedzí od 19 do 100 dolárov mesačne. Pri obchodovaní cez Coinigy budete stále platiť poplatky účtované vašou kryptomenovou burzou. Coinigy si však za každý obchod neúčtuje žiadne ďalšie poplatky.

Kľúčové vlastnosti

Medzi kľúčové vlastnosti Coinigy patria:

Obchodujte na viacerých výmenách z jedného účtu: Coinigy vám umožňuje pripojiť 12 samostatných výmenných účtov k vášmu účtu Coinigy a potom vykonávať obchody na akejkoľvek burze z jedného jednoduchého rozhrania. Stačí nastaviť prístup API pre každý výmenný účet. Potom sa už nikdy nebudete musieť prihlásiť do každého jednotlivého účtu.

12 podporovaných búrz pre obchodovanie: Coinigy vám umožní obchodovať na 12 burzách z jedného účtu Coinigy, vrátane Binance, Bitfinex, Bitstamp, Bittrex, CCEx, CEX.io, Coinbase Pro, Huobi Pro, Kraken, KuCoin, Poloniex a Vaultoro.

70+ technických indikátorov: Coinigy podporuje viac ako 70 technických ukazovateľov.

Ďalšie analytické nástroje: Používatelia Coinigy profitujú zo živých dátových kanálov, rozsiahlych nástrojov na vytváranie grafov, živých výmenných kurzov a vysokofrekvenčných obchodných nástrojov.

Podpora pre stolné a mobilné zariadenia: Coinigy je pre používateľov počítačov k dispozícii prostredníctvom ľubovoľného prehľadávača. K dispozícii sú tiež mobilné aplikácie pre iOS a Android.

Podpora tretích strán a natívnych aplikácií: Spoločnosť Coinigy priamo integruje do svojej platformy deväť a natívne aplikácie tretích strán vrátane ArbMatrix, BlockExplorer, ChartScanner, CryptoTicker, GoogleSheets, MarketWatch, NewsWire, SocialScanner a SMS Alerts.

coinigy-review

4 000 obchodných párov a mincí: Coinigy podporuje celkovo viac ako 4 000 obchodných párov a kryptomien.

Pripája sa k 40 burzám: Coinigy umožňuje používateľom obchodovať z 12 podporovaných búrz. Spoločnosť Coinigy sa však oficiálne pripája k viac ako 40 burzám, čo umožňuje používateľom sledovať ceny mincí v portfóliách búrz, monitorovať zostatky alebo pridávať hodnoty mincí do grafov.

Podpora TradingView: Spoločnosť Coinigy obsahuje grafy TradingView, ktoré umožňujú používateľom ľahko vizualizovať údaje a cenové pohyby z celého krypto priemyslu v rôznych grafoch TradingView.

Hostené na Googli: Spoločnosť Coinigy je globálne hostená v dátových centrách spoločnosti Google. Spoločnosť Coinigy tiež používa rámec SocketCluster pre aplikácie a mikroslužby.

Šifrovanie: Všetky žiadosti o Coinigy prechádzajú overeným a bezpečným (ORG) SSL. Všetky dáta používateľa sú navyše šifrované 256-bitovým šifrovaním AES.

Prekvapivo transparentné: Zvykli sme si, že kryptoburzy a obchodné platformy odmietajú zverejňovať o sebe veľa informácií. Spoločnosť Coinigy je však prekvapivo transparentná, pokiaľ ide o jej tím, umiestnenie, financovanie a ďalšie informácie. Keď posielate peniaze niekomu online za predplatné, je pekné mať túto transparentnosť.

Silný zákaznícky servis: Oceňujeme tiež, že spoločnosť Coinigy má silné zákaznícke služby. Spoločnosť môžete kontaktovať napríklad telefonicky alebo prostredníctvom živého chatu na oficiálnych webových stránkach. Spoločnosť je aktívna a dostupná na sociálnych sieťach. Akokoľvek sa chcete obrátiť na spoločnosť Coinigy, nemali by ste mať problémy s ich dosiahnutím.

Meny a páry mincí

Spoločnosť Coinigy podporuje viac ako 4 000 párov kryptomien. Spoločnosť Coinigy sa pripája k viac ako 40 burzám a zhromažďuje živé údaje o všetkých týchto viac ako 4 000 pároch. Vaše výmenné portfóliá môžete do Coinigy pridať automaticky prostredníctvom prístupu API. Alebo môžete zadať adresu verejnej peňaženky a pridať tak do svojho portfólia mince uložené v chladiarenskom sklade.

Coinigy podporované metódy vkladu a výberu

Coinigy priamo s kryptomenou ani s peniazmi nepracuje. Všetky prostriedky sa spravujú prostredníctvom pripojených búrz alebo peňaženiek. Za predplatné Coinigy môžete platiť pomocou ktorejkoľvek hlavnej kreditnej karty.

Proces registrácie a prihlásenia do Coinigy

Spoločnosť Coinigy má jednoduchý proces registrácie a prihlásenia. Tridsaťdňová bezplatná skúšobná verzia umožňuje ľahko zistiť, ako platforma a jej funkcie fungujú. Keď budete spokojní, môžete si na základe svojich obchodných potrieb zaregistrovať celý účet za 20 až 100 dolárov mesačne.

Obchodovanie s mincami

Obchodovanie prostredníctvom Coinigy je také ľahké ako obchodovanie prostredníctvom akejkoľvek burzy. Obchodovať môžete prostredníctvom 12+ prepojených búrz bez toho, aby ste sa na každú burzu museli individuálne prihlasovať. Stačí navštíviť hlavný panel Coinigy, zvoliť požadovaný pár a potom uskutočniť obchod. To je všetko.

Poplatky za coinigy

Za predplatné Coinigy platíte ročný poplatok. Budete tiež platiť akékoľvek poplatky za obchodovanie účtované vašimi vlastnými burzami, hoci Coinigy si neúčtuje žiadne ďalšie poplatky za obchodovanie zo svojich vlastných.coinigy-poplatky

Spoločnosť Coinigy má tri možnosti účtu, medzi ktoré patrí bezplatná skúšobná verzia, Pro Trader a API Developer Pro.

30-denná skúšobná verzia (zadarmo)

 • Neobmedzené obchodovanie bez ďalších poplatkov
 • 24/7 správa portfólia
 • Mobilné aplikácie
 • Mapovanie vo vysokom rozlíšení
 • 75+ technických ukazovateľov
 • 24/7/365 bezpečnosť a stabilita
 • Obmedzené účty API na obchodovanie
 • Obmedzené rozloženie grafov

Pro Trader (18,66 USD mesačne pri ročnom nákupe)

 • Neobmedzené obchodovanie bez ďalších poplatkov
 • 24/7 správa portfólia
 • Mobilné aplikácie
 • Mapovanie vo vysokom rozlíšení
 • 75+ technických ukazovateľov
 • 24/7/365 bezpečnosť a stabilita
 • Neobmedzené účty API na obchodovanie
 • Neobmedzené rozloženie grafov
 • Pokročilé typy objednávok
 • E-mailová podpora zákazníkom
 • Aplikácia ArbMatrix, neobmedzená dĺžka relácie

API Developer Pro (99,99 dolárov mesačne pri ročnom nákupe)

 • Coinigy CryptoFeed a prístup k podnikovému API
 • Neobmedzené obchodovanie bez ďalších poplatkov
 • 24/7 správa portfólia
 • Mobilné aplikácie
 • Mapovanie vo vysokom rozlíšení
 • 75+ technických ukazovateľov
 • 24/7/365 bezpečnosť a stabilita
 • Neobmedzené účty API
 • Neobmedzené rozloženie grafov
 • Pokročilé typy objednávok
 • Prioritná zákaznícka podpora
 • Aplikácia ArbMatrix, neobmedzená dĺžka relácie

Problémy so zabezpečením Coinigy a prestoje

Coinigy je oficiálne hore 24/7/365. Pokiaľ vieme, spoločnosť nikdy nezažila žiadne väčšie a zdĺhavé výpadky. Coinigy tiež nikdy nebol hacknutý. Coinigy však pre používateľov nedrží žiadne peniaze: poskytuje jednoducho prístup k zmenárňam a peňaženkám, kde používatelia peniaze majú..

Coinigy Jednoduché použitie

Coinigy sa používa rovnako ľahko ako akákoľvek tradičná burza kryptomien. Ak ste predtým používali kryptomenovú burzu, potom vám bude rozhranie Coinigy známe. Uvidíte rovnaké grafy, nástroje na sledovanie párov a informačné kanály, ako by to bolo pri tradičnej výmene. Hlavnou výhodou používateľského rozhrania Coinigy je samozrejme to, že môžete obchodovať až z 12 búrz pomocou jedného jednoduchého rozhrania.

Dôvera a ochrana osobných údajov Coinigy

Coinigy je jednou z transparentnejších spoločností v kryptoburzovom priestore. Spoločnosť úplne zverejňuje svoju adresu, kontaktné informácie, financovanie a tímové informácie online. Toto je úroveň transparentnosti, ktorú nedostávame z mnohých platforiem kryptomien. Celkovo je Coinigy dôveryhodná spoločnosť so sídlom v USA.

Zákaznícky servis Coinigy

Spoločnosť Coinigy má silné zákaznícke služby. Spoločnosť umožňuje všetkým používateľom prístup k zákazníckej podpore napríklad prostredníctvom e-mailu, zatiaľ čo predplatiteľom API Developer Pro získavajú prístup k prioritnej zákazníckej podpore. Spoločnosť Coinigy zverejňuje svoje telefónne číslo online. Spoločnosť je aktívna aj v sociálnych sieťach, vďaka čomu je ľahké kontaktovať Coinigy rôznymi spôsobmi pre všetky typy otázok.

Používateľská príručka Coinigy: Ako nastaviť a používať Coinigy

Spoločnosť Coinigy je nastavená prvýkrát. Ak chcete začať, navštívte stránku Coinigy.com a potom postupujte takto:

1. Zaregistrujte sa

Zaregistrujte sa zadaním svojej e-mailovej adresy a hesla.

2. Overenie

Kliknite na odkaz v potvrdzovacom e-maile a potom sa prihláste, aby ste získali prístup k svojmu účtu.

spájanie-coinigy

Spoločnosť Coinigy vás privíta návodom, ktorý zdôrazňuje vlastnosti platformy a ako všetko funguje. V príručke pokračujte kliknutím na tlačidlo Ďalej. Alebo kliknutím na preskočiť preskočíte všetko.

coinigy-funkcie

3. Prepojte účty Exchange

Výmenné účty môžete začať prepájať okamžite. Stačí kliknúť na tlačidlo „Účty“ v hornej časti stránky. Môžete si vybrať z mnohých búrz a potom svoje účty prepojiť s Coinigy cez API.

coinigy-linked-exchange-accounts

Kliknutím na tlačidlo „Pridať nový účet Exchange“ vyberte svoje preferované burzy.

coinigy-výhody

Po výbere burzy musíte zadať kľúčové informácie o rozhraní API a potom stlačiť tlačidlo „Potvrdiť“. Ak chcete získať kľúč API, musíte sa prihlásiť do svojho výmenného účtu a navštíviť sekciu API vo svojom účte.

coinigy-burzy

Na tejto stránke môžete tiež sledovať ľubovoľné adresy peňaženky. Stačí pridať kľúč verejnej adresy. Všetky mince na tejto adrese potom budú sledované ako súčasť vášho portfólia. Ak máte bitcoiny napríklad v chladiarenskom sklade (napríklad v obchodoch Trezor alebo Ledger), ale stále chcete sledovať ich hodnotu, možno budete chcieť pridať svoju peňaženku.

4. Sledovanie a obchodovanie s kryptomenami

Po nastavení prístupu na burzu a peňaženiek môžete začať sledovať a obchodovať s kryptomenami. Na navigačnom paneli Coinigy môžete grafovať a sledovať viac ako 4 000 obchodných párov z viac ako 40 podporovaných búrz.

sledovanie obchodovania s kryptomenami coinigy

Rozhranie Coinigy je možné prispôsobiť, ako sa vám páči. Môžete si pozrieť viac ako 70 technických ukazovateľov, napríklad nastaviť grafy TradingView a pridať rôzne meny alebo páry.

Záverečné slovo

Coinigy je jedinečná platforma na výmenu kryptomien. Namiesto priameho poskytovania výmenných služieb sa Coinigy pripája k viac ako 12 burzám, vďaka čomu môžete na ktorejkoľvek z týchto búrz obchodovať z jedného pohodlného účtu. Na uskutočnenie jednotlivých obchodov sa už nemusíte prihlasovať na žiadnu individuálnu burzu.

Spoločnosť Coinigy tiež podporuje celkovo viac ako 40 búrz za účelom sledovania portfólia, čo uľahčuje sledovanie vášho portfólia mincí bez ohľadu na to, aké weby s búrzami používate.

Ak obchodujete často na viacerých burzách, potom môže byť Coinigy veľmi cennou službou.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map