eToro Exchange: Sprievodca recenziou Master The Crypto 2020

eToro

Ako používať, obchodovať a zaregistrovať sa na eToro Exchange

eToro je jednou z najpopulárnejších obchodných platforiem na trhu. Pokračujte v čítaní a objavte našu recenziu eToro vrátane všetkého, čo potrebujete vedieť o eToro a o tom, ako funguje.

Vlastnosti

 • Izraelský maklér založený v roku 2006
 • Obchodujte s 1 000+ aktívami z jednej platformy
 • Vysoko regulovaný a autorizovaný ako maklér spoločnosťami FinCEN, ASIC, FCA a CySEC

Spôsoby vkladu

 • Kreditné a debetné karty
 • Krypto
 • Bankové prevody

Pros

 • Obchodujte 1 000 rôznych aktív z jednej platformy
 • Vysoko regulovaný, dôveryhodný a transparentný
 • Sociálne obchodovanie a obchodovanie s kopírovaním

Zápory

 • Vysoké poplatky a neprehľadná štruktúra poplatkov

Úvod

eToro je burza, kde môžu používatelia obchodovať s 1 000 rôznymi typmi aktív vrátane zahraničných mien (obchodovanie na devízovom trhu), kryptomien, akcií a ďalších. Niektoré z obchodov sa uskutočňujú pomocou rozdielových zmlúv (CFD), zatiaľ čo iné sú bežné obchody, aké by ste uskutočnili na akejkoľvek burze..

eToro recenzia

CFD sú finančné derivátové produkty, ktoré využívajú pákový efekt. Predávajúci sa zaväzuje zaplatiť kupujúcemu rozdiel medzi hodnotou podkladového aktíva v aktuálnom čase a hodnotou v čase skončenia platnosti zmluvy (alebo naopak, ak v danom období hodnota aktíva poklesne)..

Povedzme, že kupujúci zakúpi CFD s časovým rámcom jeden mesiac. CFD používa ako podkladové aktívum bitcoin a bitcoin je momentálne na úrovni 8 000 dolárov. Ak má bitcoin o mesiac neskôr hodnotu 9 000 dolárov, potom bude predajca dlžný kupujúcemu 1 000 dolárov. Ak má bitcoin o mesiac neskôr 7 000 dolárov, potom kupujúci dlhuje predajcovi 1 000 dolárov.

Jedna vec, ktorá odlišuje eToro od akejkoľvek krypto platformy, je jej životnosť: eToro má viac ako 13 rokov, vďaka čomu je eToro starší ako samotný bitcoin. To v porovnaní s eToro predstavuje rozdiel rôznymi spôsobmi: eToro napríklad už dosiahlo súlad s právnymi predpismi vo viacerých krajinách a eToro má dlhoročné výsledky v oblasti bezpečnosti, použiteľnosti a transparentnosti. Je to dobre známe a rešpektované meno.

Ďalšou vynikajúcou funkciou eToro je jeho podpora pre všetky rôzne typy kryptomien a fiat mien. Na eToro môžete obchodovať napríklad s hlavnými kryptomenami, ako sú BTC, ETH a LTC, a s fiat menami ako USD, EUR, GBP, JPY, CAD, AUD, NZD a CHF. K dispozícii sú rôzne páry, vrátane párov kryptomena-krypto a fiat-krypto.

eToro má viac ako iba meny; prostredníctvom eToro môžete investovať aj insocké produkty, komodity, indexy a ďalšie. Ak chcete zaujať pozíciu na S&Napríklad 500 P a podiel v bitcoinoch, to všetko potom vďaka eToro môžete urobiť na jednej platforme.

V posledných mesiacoch eToro urobilo ešte väčší krok do krypto priestoru zavedením vlastnej špecializovanej kryptoburzy. 16. apríla 2019 eToro spustilo kryptoburzu tzv eToroX. Táto burza je dcérskou spoločnosťou skupiny eToro so sídlom v Gibraltári. Je to oficiálna blockchainová divízia globálnej investičnej platformy eToro.

eToroX má množstvo jedinečných tokenizovaných fiatov, vrátane novozélandského dolára (NZDX), japonského jenu (JPYX), švajčiarskeho franku (CHFX), amerického dolára (USDEX), eura (EURX), šterlingov (GBPX), austrálskeho dolára ( AUDX) a kanadský dolár (CADX). Má tiež šesť kryptomien, vrátane bitcoinu (BTC), ethereum (ETH), Ripple (XRP), Dash (DASH), bitcoinovú hotovosť (BCH) a litecoin (LTC), a dve stabilné mince založené na komoditách, vrátane eToro-Gold (GOLDX) a eToro-strieborná (SLVX).

Ďalšou vecou, ​​ktorá odlišuje eToro od konkurencie, je systém sociálneho obchodovania. eToro je nepochybne najspoločenskejšia krypto platforma, ktorá je dnes k dispozícii. Je to ako sociálna sieť a kryptoburza v jednom. Obchodníci si môžu zvoliť, že budú mať verejný profil. V takom prípade budú ich operácie a obchody zverejnené iným obchodníkom. Alebo môžu obchodníci úplne ignorovať sociálny systém eToro a ponechať svoje obchody a výkonnosť v súkromí.

eToro je lepšie regulované ako priemerná burza kryptomien. eToro je regulovaný sprostredkovateľ oprávnený ponúkať obchodné služby od CySEC na Cypre / EÚ, britského FCA, amerického FinCEN a austrálskeho ASIC. Spoločnosť má tiež registrované kancelárie na Cypre, v Izraeli, Spojenom kráľovstve, Spojených štátoch a Austrálii.


Kvôli životnosti a transparentnosti eToro majú používatelia ďalšie záruky týkajúce sa bezpečnosti ich účtov eToro. eToro je dôveryhodná a renomovaná spoločnosť. Od roku 2018 má eToro hodnotu viac ako 800 miliónov dolárov.

K dnešnému dňu si na eToro otvorilo účty viac ako 10 miliónov ľudí.

Kľúčové vlastnosti

Medzi kľúčové vlastnosti eToro patria:

13 a viac rokov skúseností: eToro bolo založené v roku 2007, čím je staršie ako bitcoin.

Podpora kryptomien spustená v roku 2018: Spoločnosť eToro spustila obchodovanie s kryptami v máji 2018 ponúknutím 10 kryptomien (BTC, ETH, LTC, XRP, DASH, BCH, XLM, ETC, NEO a EOS.

Regulované a renomované: eToro je regulovaný ako sprostredkovateľ finančnými orgánmi na Cypre, vo Veľkej Británii a Austrálii. eToro má tiež registrované kancelárie v USA, Veľkej Británii, na Cypre a v Izraeli.

Sociálne obchodovanie: eToro je jednou z viac sociálne orientovaných obchodných platforiem, ktoré sú dnes k dispozícii. Používatelia eToro môžu zverejniť svoje profily a umožniť tak ostatným obchodníkom vidieť ich pozície a obchody.

Teraz k dispozícii v Spojených štátoch: Po väčšinu svojej histórie nebolo eToro k dispozícii obchodníkom so sídlom v USA. Od roku 2019 je eToro plne k dispozícii obyvateľom Spojených štátov.

1 000+ obchodovateľných aktív: eToro podporuje viac ako 1 000 aktív, vrátane akcií, forexov a aktív kryptomeny. Všetky tieto aktíva môžete nakupovať, predávať a obchodovať bez toho, aby ste opustili platformu eToro.

Demo účet: eToro vám umožní založiť si demo účet na začatie obchodovania pomocou virtuálneho kapitálu, ktorý vám umožní oboznámiť sa s platformou a otestovať svoje obchodné stratégie bez toho, aby ste riskovali skutočné peniaze.

čo je eToro

Obchodovanie s kopírovaním: Pomocou funkcie obchodovania s kopírovaním kopírujte úspech najlepších obchodníkov eToro. Táto funkcia umožňuje používateľom nájsť na platforme ďalších obchodníkov a zaplatiť za automatické kopírovanie svojich investícií. Je ideálny pre niekoho, kto chce napodobniť najlepších obchodníkov bez manuálnej úpravy svojho portfólia.

Pokročilé typy obchodovania: eToro ponúka viac obchodných možností ako vaša priemerná burza. Obchodníci môžu zaujímať krátke pozície, napríklad získať prístup k finančným pákam atď.

eToroX: eToro má teraz svoju vlastnú špecializovanú kryptomenovú burzu s názvom eToroX. Táto burza podporuje okolo 100 krypto a fiat menových párov. Má tiež tokenizované verzie hlavných fiat mien. Celkovo eToroX funguje ako väčšina ostatných búrz s kryptomenami a umožňuje používateľom eToro rýchlo, ľahko a bezpečne získať prístup na kryptotrhy..

Sprostredkovateľ s podporou kryptomien: Spoločnosť eToro začala svoju činnosť ako obyčajný sprostredkovateľ, ktorý používateľom umožňoval vkladať peniaze a nakupovať akcie, indexy, cudzie meny a ďalší majetok. Nebol uvedený na trh s cieľom byť špecializovanou kryptomenovou burzou. Ak chcete regulovaného brokera s podporou kryptomeny, potom môže byť eToro tou správnou voľbou.

Nízke minimálne sumy vkladu: Na eToro môžete začať obchodovať s vkladom iba 50 dolárov (pre používateľov v USA a Austrálii) alebo 200 dolárov (pre ostatných používateľov).

Vysoké poplatky za výber: Pred vložením peňazí do platformy si všimnite poplatky za výber spoločnosti eToro. Poplatky za výber sú stanovené na 25 dolárov plus bankové náklady.

Ideálne pre začiatočníkov: Ak chcete ponoriť prsty na nohy pri obchodovaní s akciami a menami, môže byť eToro jednou z najlepších možností. Je to platforma vhodná pre začiatočníkov s ľahko použiteľným rozhraním. Pokročilé typy objednávok, ako napríklad obchodovanie s pákovým efektom, navyše oslovia stredne pokročilých a pokročilých obchodníkov.

Žiadne rozhranie API: eToro nie je ideálne riešenie pre pokročilých obchodníkov, ktorí chcú integrovať platformu do svojho existujúceho nastavenia. Neexistujú žiadne rozhrania eToro API, ktoré umožňujú pripojenie napríklad k softvéru tretích strán. Budete musieť použiť priamo eToro.

Autorizovaný ako sprostredkovateľ štyrmi vládnymi organizáciami: eToro je regulovaný ako maklér cyperským CySEC, americkým FinCEN, austrálskym ASIC a britským FCA. Je zriedkavé, aby burzu kryptomien autorizoval broker iba jedna z týchto organizácií – nehovoriac o štyroch z nich.

Štruktúra konkurenčných poplatkov: Poplatky eToro môžu byť komplikované. Spravidla však eToro ponúka konkurenčné poplatky za obchodovanie. Niektoré poplatky – napríklad poplatok za výber vo výške 25 USD – sú v porovnaní s tradičnými kryptoburzami pomerne vysoké.

Mobilná aplikácia: eToro má mobilnú aplikáciu pre iOS a Android, ktorá vám umožní vykonávať všetky rovnaké funkcie ako na počítači. Môžete obchodovať, kopírovať a sledovať pomocou mobilnej aplikácie eToro.

Zarábajte, keď ľudia kopírujú vaše obchody: Ste si istí svojimi schopnosťami investora? Provízie môžete získať, keď sa používatelia zaregistrujú na kopírovanie vašich obchodov. Niektorí z najväčších a najpopulárnejších používateľov eToro sa prostredníctvom tohto systému obchodovania s kópiami stali de facto správcami hedgeových fondov.

ako funguje výmena eToro

Meny a páry eToro

eToro podporuje okolo 100 párov obchodovania s kryptomenami a fiat menami. EToro alebo eToroX podporuje prakticky každú významnú kryptomenu vrátane bitcoinu, ethereum, litecoin, bitcoin cash, cardano, stellar, binance coin, ZCash, NEO, Ripple, Dash, ethereum Classic, Tezos, Tron, EOS a IOTA. Burza podporuje aj približne 120 tokenov ERC-20 na blockchaine Ethereum, vrátane populárnych tokenov ako Maker (MKR), Basic Attention Token (BAT) a OmiseGO (OMG).

eToro podporuje spôsoby vkladu a výberu

eToro ponúka širokú škálu spôsobov vkladu a výberu vrátane debetných a kreditných kariet, krypto peňaženiek a bankových prevodov. Môžete vkladať a vyberať pomocou desiatich rôznych kryptomien, vrátane BTC, BCH, DASH, EOS, ETH, ETC, LTC, NEO, XLM a XRP. Môžete vkladať peniaze do siedmich rôznych fiat mien, vrátane AUD, CAD, EUR, GBP, JPY, RMB a RUB.

Proces registrácie a prihlásenia eToro

Registrácia eToro je jednoduchá a môže byť dokončená do niekoľkých minút. Pred obchodovaním na eToro alebo vkladom peňazí budete musieť zadať svoje SSN alebo národné ID. Pretože eToro je regulovaný a registrovaný sprostredkovateľ, všetci používatelia musia pred použitím platformy absolvovať podrobný proces overenia KYC / AML..

eToro obchodovanie

eToro má jednoduché obchodné rozhranie, kde môžete nakupovať a predávať rôzne aktíva. Ak ste už niekedy používali forexovú alebo kryptoburzovú burzu, potom bude eToro hračka.

Existuje niekoľko funkcií eToro, ktoré mu pomáhajú vyčnievať z davu. eToro podporuje napríklad obchodovanie s kópiami, čo vám umožní automaticky kopírovať obchody iného obchodníka na platforme. Môžete si napríklad pozrieť históriu obchodníka a výkonnosť a potom sa rozhodnúť prideliť časť svojho portfólia na kopírovanie obchodov tohto obchodníka. Kópie portfólia eToro vám umožňujú napodobniť celé portfólio iného obchodníka. Alebo môžete napodobniť iba určitý priemyselný sektor alebo trh.

Poplatky za eToro

eToro má neprehľadnejšiu štruktúru poplatkov ako tradičná kryptoburza, aj keď sa to dá očakávať pri toľkých rôznych aktívach a typoch obchodovania uvedených na platforme. Poplatky spoločnosti eToro sa veľmi líšia v závislosti od možnosti investovania. Zmätenie robí veci tým, že eToro tvrdí, že neúčtuje poplatky za obchodovanie, a namiesto toho zarába peniaze prostredníctvom spreadu. Dnes používa eToro pri akciách spread 1,5% s bitcoinom a 0,9% na stranu. Existujú tiež denné poplatky za držanie pozícií nákupu alebo predaja akcií.

Medzi najdôležitejšie poplatky, ktoré potrebujete vedieť, patria:

 • Poplatky za vklad / obchodovanie: zadarmo
 • Pomazánky: 0,9% až 5%
 • Poplatok za výber: 25 USD (minimálna výška výberu 50 USD)
 • Poplatok za bankový prevod: 50 jadierok
 • Poplatky za konverziu (účtované pri vklade & Výber): 50 až 250 jadier
 • Poplatky za krypto prevod: 0,0005 BTC (minimálna výška výberu 0,0086 BTC).

Kompletné informácie o štruktúre poplatkov eToro si môžete pozrieť tu. Niektoré z najväčších kryptomien majú spready okolo 0,75%, zatiaľ čo menej obchodované kryptomeny (okrem iných IOTA a XTZ) majú spready 4,5% alebo vyššie.

kontrola výmeny kryptomeny etoro

Problémy so zabezpečením a prestoje eToro

eToro je dôveryhodná, renomovaná a bezpečná burza. Výmena počas celej svojej histórie neutrpela žiadne veľké, verejne zverejnené hackery, ani eToro nezaznamenal žiadne významné výpadky. EToro fungovalo vo väčšine prípadov od spustenia koncom 2000. rokov hladko.

eToro Jednoduché použitie

eToro je jednou z najviac dostupných investičných platforiem pre začiatočníkov, aké sú dnes k dispozícii. Je to nezmysel prístupná platforma pre začiatočníkov aj pokročilých obchodníkov.

Dôvera a ochrana osobných údajov eToro

eToro je jedným z najdôveryhodnejších mien v kryptopriestore. Spoločnosť eToro, ktorá bola uvedená na trh v roku 2006, má štyri registrované kancelárie po celom svete a je regulovaná štyrmi hlavnými finančnými orgánmi (FinCEN, ASIC, FCA a CySEC)..

Zákaznícky servis eToro

eToro ponúka služby zákazníkom prostredníctvom živého chatu, telefónu alebo lístka online. Služba je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni vo viacerých jazykoch. eToro má vyhradené centrá pomoci pre každý jazyk podporovaný platformou, vrátane francúzštiny, angličtiny, nemčiny a ďalších. Všeobecne je zákaznícky servis spoločnosti eToro dobre hodnotený a spoločnosť zamestnáva niekoľko stoviek agentov zaoberajúcich sa riešením sťažností zákazníkov..

Používateľská príručka pre eToro: Ako nastaviť a používať eToro

eToro je jednoduché nastaviť a používať prvýkrát. Začať môžete už za pár minút.

Krok 1) Zaregistrujte sa

Zaregistrujte sa návštevou www.etoro.com/#signup, potom vyplňte polia tak, ako je to znázornené na obrázku nižšie.

Používateľská príručka eToro

Môžete sa tiež prihlásiť pomocou svojho účtu Facebook alebo Google.

sprievodca výmenou etoro

Kliknite na odkaz odoslaný na váš e-mail a zobrazí sa výzva na vyplnenie profilu.

sociálne obchodovanie etoro

2. Overenie

profil etoro

Pred použitím ktorejkoľvek časti eToro budete musieť absolvovať úplný proces overenia KYC / AML. eToro je regulovaný, registrovaný sprostredkovateľ, čo znamená, že obchodníci musia pred interakciou s platformou poskytnúť podrobné osobné informácie.

etoro overenie

Používatelia so sídlom v USA budú musieť napríklad zadať svoje SSN. Používatelia v iných krajinách budú musieť nahrať občiansky preukaz, cestovný pas alebo iný štátny preukaz totožnosti s fotografiou.

bezpečnosť etoro

3. Overenie dvoma faktormi

eToro teraz ponúka možnosť dvojfaktorovej autentifikácie (2FA), hoci sa nevyžaduje nastavenie vášho účtu. Prejdite do nastavení svojho účtu a aktivujte 2FA prostredníctvom SMS. Ak je aktivované, budete musieť potvrdiť každé prihlásenie, výber alebo obchodovanie prostredníctvom textovej správy zaslanej na váš telefón.

účet výmeny kryptomeny etoro

4. Spôsob platby

eToro akceptuje niekoľko spôsobov platby, vrátane kreditných / debetných kariet, bankových prevodov, PayPalu a ďalších. Ak si vyberiete možnosť debetnej alebo kreditnej karty, finančné prostriedky sú na vašom účte okamžite k dispozícii a váš obchodný účet bude v priebehu niekoľkých minút plne funkčný. Ak si vyberiete bankový prevod, prevádzka vášho účtu môže trvať 1 až 3 dni.

5. Obchodovanie s kryptomenou

Keď budú peniaze na vašom účte, môžete začať obchodovať na eToro. Prevedieme vás, ako obchodovať s bitcoinmi.

eToro obchodovanie s kryptomenou

V ľavom stĺpci kliknite na položku „Obchodné trhy“ a potom na položku „Kryptomena“..

Odtiaľto si môžete zvoliť, či chcete kryptomenu predať za „S“, alebo ju kúpiť za „B“.

výmena bitcoinov etoro

Predajné objednávky na eToro sú typom obchodovania s CFD. To znamená, že nevyhnutne nepredávate vybrané dielo; namiesto toho sa vystavujete volatilite daného aktíva v oboch smeroch. Ak hodnota bitcoinu počas obdobia CFD klesá, potom cenový rozdiel získate ako zisk (s objednávkou na predaj). Na druhej strane, ak sa hodnota bitcoinu počas obdobia CFD zvýši, dlhujete rozdiel.

Ak chcete otvoriť krátku pozíciu, vyberiete sumu, označíte pákový efekt, ktorý chcete použiť (maloobchodníci môžu použiť iba pákový efekt x1 a x2), a nastavíte stop loss a úroveň zisku na uzavretie pozície. Potom kliknite na položku „Otvoriť obchod“. Nová pozícia sa objaví vo vašej peňaženke spolu so všetkými ostatnými obchodmi, ktoré ste otvorili.

Ďalej sa pozrieme na dokončenie objednávky. V tomto scenári využívate pákový efekt X1, čo znamená, že kupujete množstvo kryptomeny (napríklad bitcoin), ktoré ste zadali do objednávkového formulára. Na rozdiel od vyššie uvedenej objednávky na predaj sa jedná o skutočný obchod – nie o CFD. Ak si kúpite kryptomenu na eToro, bude vám pripísaná zakúpená suma v natívnej kryptomenovej peňaženke pre príslušnú kryptomenu.

Pred otvorením pozície budete musieť prijať „Dodatok o kryptomenách“ spoločnosti eToro, ktorý obsahuje odkaz na prezeranie dokumentu. Otvorte tento odkaz a uistite sa, že vám vyhovujú príslušné riziká.

Ak ste profesionálny zákazník (a nie maloobchod), potom môžete obchodovať s pákovým efektom x2 alebo vyšším.

eToro nakupujte bitcoiny

6. Nastavte kopírovanie obchodovania

Copy Trading je populárna funkcia na eToro. Ak chcete začať kopírovať obchody iného používateľa eToro, prejdite do sivej ponuky vľavo a potom vyberte položky Kopírovať portfóliá alebo Kopírovať ľudí..

eToro nastavenie kopírovania obchodovania

Môžete si zvoliť kopírovanie konkrétneho obchodníka (napríklad ak dôverujete jednému používateľovi a jeho histórii obchodovania). Alebo môžete skopírovať portfólio.

krypto profil etoro

U každého obchodníka a portfólia uvidíte jeho výnosy za určitý čas, percento nových sledovateľov, ktoré nedávno získali, a skóre rizika eToro. Na základe všetkých týchto informácií si môžete ľahko vybrať, ktorých obchodníkov alebo fondy sa oplatí sledovať.

7. Odstúpenie

Prostriedky z eToro môžete kedykoľvek vybrať kliknutím na položku „Vybrať prostriedky“ v ľavej ponuke. eToro vám umožňuje vyberať peniaze pomocou debetných alebo kreditných kariet, bankových prevodov alebo kryptomeny.

kryptomeny eToro

Záverečné slovo

eToro je dôveryhodný a renomovaný sprostredkovateľ od uvedenia na trh v roku 2006. Od roku 2018 vykazuje sprostredkovateľský gigant čoraz väčšiu podporu pre bitcoiny a ďalšie kryptomeny. Dnes je eToro známe tým, že ponúka ľahké a prístupné kryptoobchody začiatočníkom aj stredne pokročilým používateľom.

Ak hľadáte ľahký, renomovaný a dôveryhodný spôsob obchodovania s kryptomenami, potom je k dispozícii eToro.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map