Exchange KuCoin: Sprievodca recenzovaním používateľov kryptomeny

Recenzia KuCoin

Ako používať, obchodovať a zaregistrovať sa na burze KuCoin

KuCoin je nová populárna burza kryptomien založená skupinou odborníkov na blockchainovú technológiu. Zistite dnes v našej recenzii všetko, čo potrebujete vedieť o KuCoine.

Vlastnosti

 • Hongkongská kryptoburza spustená v roku 2017
 • Mobilné a desktopové obchodovanie
 • Viaceré typy objednávok v rámci rôznych kryptomien

Spôsoby vkladu

 • Americký dolár
 • Kryptomena
 • Visa a Mastercard

Pros

 • Stovky párov kryptomien
 • Vyvinuté skúsenými profesionálmi v oblasti blockchainovej technológie
 • Obchodovanie s futures kontraktmi

Zápory

 • Obmedzený regulačný dohľad

Úvod

KuCoin je hongkonská burza kryptomien známa svojimi konkurenčnými obchodnými poplatkami, tokenovými dividendami KCS a flexibilným regulačným rámcom. KuCoin môže byť najrýchlejšie vybudovanou burzou v histórii kryptomien: tím, ktorý stojí za spoločnosťou KuCoin, sa zhromaždil v máji 2017 a do augusta 2017, po anjelskom investičnom kole, bola burza pripravená na spustenie.        výmena kucoinov

Tím, ktorý stojí za spoločnosťou KuCoin, zahŕňa skupinu odborníkov na technológiu blockchain od významných mien ako Ant Financial, Youling, Jianbang Communication a iBOX Pay. Cieľom bolo vytvoriť nízkonákladovú, užívateľsky príjemnú burzu kryptomien a zároveň ponúknuť bezpečné obchodné prostredie pre začiatočníkov aj pokročilých obchodníkov..

Dnes sa spoločnosť KuCoin rozrástla na jednu z 50 alebo 60 najväčších kryptoburzových búrz na svete. Medzi najobľúbenejšie páry burzy patria páry KuCoin Shares (KCS), Tether (USDT), Bitcoin (BTC) a Ethereum (ETH). Akcie KuCoin sú tokeny založené na burze a natívna mena krypto burzy KuCoin. Ako držiteľ tokenu KuCoin máte nárok na získanie časti všetkých výnosov z poplatkov za obchodovanie získaných burzou.

užívateľská príručka kucoin

Spoločnosť KuCoin si ponecháva prekvapivo malú časť svojich obchodných výnosov: iba 10% z obchodných výnosov na platforme KuCoin ide spoločnosti. 50% výnosov z poplatkov za obchodovanie sa posiela majiteľom tokenov KCS, zatiaľ čo zvyšných 40% sa zdieľa s používateľmi prostredníctvom bonusu za pozvanie (t. J. Bonusov za sprostredkovanie). Niekoľko ďalších búrz posiela okamžite 90% výnosov z poplatkov za obchodovanie používateľom.

Ďalšou výhodou KuCoinu je jeho prekvapivo lacná štruktúra poplatkov. Uloženie vkladu nestojí nič a väčšina poplatkov za obchodovanie je iba 0,1%. Zaplatíte malé poplatky za výber, ktoré sa líšia medzi kryptomenami.

KuCoin je rozhranie podobné väčšine ostatných popredných búrz. Existujú štandardné obchodné grafy a grafy. Môžete si vybrať z rôznych trhov a typov obchodovania. KuCoin má tiež tendenciu mať viac mincí, ako je vaša priemerná výmena. Vo whitepaperi spoločnosti KuCoin tím uviedol, že chce uviesť do zoznamu 50 mincí do 4 mesiacov od uvedenia na trh. Tento cieľ bol splnený a dnes je na platforme uvedených celkovo viac ako 100 kryptomien.

Oceňujeme tiež bezpečnosť spoločnosti KuCoin: výmena neutrpela žiadne zásadné narušenia bezpečnosti, hacknutia ani úniky údajov – prinajmenšom žiadne, o ktorých vieme. Samozrejme, KuCoin je novší ako väčšina búrz, takže nemôžeme hovoriť o dlhodobých bezpečnostných záznamoch búrzy, ale skoré náznaky sú sľubné..

Celkovo spoločnosti KuCoin chýba povesť, regulácia a transparentnosť vedúcich búrz, ale v priebehu rokov pomaly získaval objem transakcií vďaka svojej konkurenčnej štruktúre poplatkov a rôznorodej škále párov kryptomien..

Kľúčové vlastnosti

Medzi kľúčové vlastnosti KuCoinu patria:


Viacero typov objednávok: Spoločnosť KuCoin ponúka limity, stop, iba príspevky a ďalšie typy objednávok v stovkách párov kryptomien.

Obchodovanie s futures kontraktmi: Spoločnosť KuCoin ponúka prostredníctvom svojej burzy KuMEX trvalý futures kontrakt BTC / USD s až 10-násobnou pákou.

KuCoin API: Rozhrania API spoločnosti KuCoin uľahčujú integráciu výmeny do vášho existujúceho nastavenia.

Nízke poplatky: Spoločnosť KuCoin účtuje poplatky iba 0,1%, čo z nej robí jednu z najlacnejších búrz kryptomeny na internete v súčasnosti.

Podporované inštitucionálnymi investormi: Spoločnosť KuCoin dokončila anjelské investičné kolo v auguste 2017. Na webových stránkach spoločnosti KuCoin sú dnes spoločnosti IDG Capital a Matrix Partners uvedení ako dvaja hlavní investori..

Mobilné aplikácie: Spoločnosť KuCoin ponúka mobilné aplikácie pre iOS a Android. Na telefóne môžete obchodovať na cestách, prezerať si informácie o účte a vykonávať ďalšie úlohy.

Akcie a dividendy KuCoin: Držitelia tokenov KuCoin Shares (KCS) získavajú dividendy z 50% obchodných poplatkov na platforme. Čím viac žetónov KCS držíte, tým viac dividend zarobíte.

Viac ako 100 kryptomien: Spoločnosť KuCoin uviedla prekvapivý počet kryptomien. Na burze je kótovaných viac ako 100 kryptomien, vrátane hlavných lídrov na trhu a menších, nejasnejších kryptomien.

Lacné poplatky za obchodovanie: KuCoin má plochú a jednoduchú štruktúru poplatkov za obchodovanie, pri ktorej platíte 0,1% za obchod. Spoločnosť KuCoin nesleduje model poplatku za výrobcu / príjemcu ako väčšina ostatných búrz.

Zľavy dostupné z poplatkov za obchodovanie: Držitelia tokenov KuCoin Shares (KCS) nielenže prostredníctvom platformy získavajú dividendy, ale získavajú aj zľavu z poplatkov za obchodovanie. Poplatky za obchodovanie spoločnosti KuCoin sú už lacné (0,1%) a držitelia tokenov KCS môžu poplatok znížiť až o 30%. Získate zľavu 1% za každých 1 000 KCS, ktoré držíte v peňaženke KuCoin.

Obmedzená regulácia: Spoločnosť KuCoin netvrdí, že je regulovaná žiadnymi renomovanými regulačnými agentúrami, aj keď používatelia musia na overenie fiat meny na platforme ešte stále dokončiť overenie KYC / AML.

K dispozícii na celom svete: KuCoin je k dispozícii v asi 200 krajinách po celom svete, čo v zásade pokrýva celý svet okrem sankcionovaných krajín.

Vytyčovanie Pool-X: Spoločnosť KuCoin má doklad o podiele ťažby s názvom Pool-X, kde môžete zamknúť kryptomeny a získavať odmeny.

Dostupné ďalšie bonusy za akcie KuCoin (KCS): Spoločnosť KuCoin distribuuje 90% svojich výnosov z poplatkov za obchodovanie späť používateľom. Na KuCoine môžete zarobiť napríklad prostredníctvom bonusov za sprostredkovanie.

Meny a páry KuCoin

Podľa Coinmarketcap má KuCoin viac ako 250 aktívnych obchodných párov. Je nám to ťažko uveriteľné, ale ukazuje to, koľko kryptomien podporil KuCoin v jednom alebo druhom bode. Okrem hlavných kryptomien ako BTC, ETH, NEO a XRP nájdete aj menej známe kryptomeny ako Ankr (ANKR), Dent (DENT), carVertical (CV) a SophaTX (SPHTX).

Spoločnosť KuCoin podporovala metódy vkladu a výberu

Spoločnosť KuCoin vyžaduje, aby ste pred vložením prostriedkov na svoj účet dokončili overenie 2FA. Po dokončení overenia 2FA môžete na svoj účet vložiť prakticky všetky podporované kryptomeny vrátane populárnych kryptomien a menej známych možností. Spoločnosť KuCoin vám na svojej platforme poskytuje peňaženku pre všetky obchodovateľné kryptomeny. V roku 2019 spoločnosť KuCoin oznámila, že začne podporovať okamžité vklady a výbery v USD, aj keď musíte použiť aplikáciu KuCoin. Podporované sú aj vklady Visa a Mastercard.

Proces registrácie a prihlásenia KuCoin

KuCoin má jednoduchý proces registrácie a prihlásenia. Do svojho účtu môžete získať prístup ihneď po potvrdení svojej e-mailovej adresy. Ak chcete vložiť prostriedky na svoj účet, musíte najskôr nastaviť dvojfaktorové overenie (2FA). Môžete začať obchodovať, hneď ako sa na vašom účte nachádzajú finančné prostriedky, a to bez nutnosti overenia KYC alebo AML (pre neoverené účty je stanovený limit na výber 2 BTC za deň, ale to je jediné obmedzenie).

Obchodovanie s KuCoinmi

KuCoin má jednoduché a priame obchodné rozhranie podobné väčšine dnešných búrz na internete. Medzi inými obchodnými typmi môžete robiť limitné, trhové, zastavovacie limity a zastavovať trhové objednávky. Vyberte si zo jedného zo stoviek rôznych párov kryptomien uvedených na platforme a potom nakupujte alebo predávajte. Môžete tiež obchodovať s permanentnými futures kontraktmi (BTC / USD) na burze KuMEX na platforme.

Poplatky za KuCoin

Spoločnosť KuCoin nepoužíva rovnaký model tvorcu / príjemcu, aký sa uvádza na iných kryptoburzách, ani burza neposkytuje zľavy z poplatkov za obchodovanie na základe objemu. Namiesto toho spoločnosť KuCoin účtuje fixný poplatok 0,1% obom stranám za všetky obchody uskutočnené na platforme. Vklady sú bezplatné a pri väčšine výberov stačí zaplatiť sieťový poplatok (napríklad poplatok za výber BTC je 0,0005).

 • Poplatky za obchodovanie: 0,1%
 • Poplatky za vklad: zadarmo
 • Poplatok za výber BTC: 0,0005 BTC
 • Poplatok za výber LTC: 0,001 LTC
 • Poplatok za výber z ETH: 0,01 ETH
 • Zľavy z poplatkov za obchodovanie: 1% zľava za každých 1 000 KCS zadržaných v peňaženke (maximálna zľava 30%)

Bezpečnostné problémy a výpadky spoločnosti KuCoin

Spoločnosť KuCoin bola uvedená na trh v auguste 2017 a od uvedenia na trh nezverejnila žiadne bezpečnostné problémy, hackery ani porušenia ochrany údajov. Áno, KuCoin je relatívne nový, ale 2,5 roka histórie bezpečného obchodovania nie je o čom žartovať. Zdá sa, že spoločnosť KuCoin má zavedené silné bezpečnostné postupy. v marci 2019 výkonný riaditeľ spoločnosti KuCoin Michael Gan vydal tajomný tweet s tým, že burza sa „pokúšala získať ukradnutý majetok“ po napadnutí ďalších búrz. Niektorí interpretovali túto správu ako priznanie hackerstva KuCoinu a v komunite KuCoinov došlo k krátkemu šialenstvu. Burza však neskôr potvrdila, že nedošlo k hacknutiu a že sa jednoducho snažili v mene ostatných búrz získať späť ukradnutý majetok..

KuCoin Jednoduché použitie

KuCoin je ľahko použiteľný pre kohokoľvek, kto pozná bežné výmenné rozhranie. Ak však hľadáte možnosť okamžitého nákupu v štýle Coinbase, potom nemusí byť pre vás KuCoin tou správnou voľbou. Všetky obchody sa uskutočňujú v konvenčnom burzovom rozhraní so schémami a grafmi zobrazujúcimi aktuálnu knihu objednávok na burze. Zobrazenia grafov spoločnosti KuCoin sú o niečo komplikovanejšie a nabitejšie informáciami ako priemerná kryptoburza, čo môže robiť veci neprehľadnými.

Dôvera a ochrana osobných údajov spoločnosti KuCoin

Spoločnosť KuCoin je súkromná vo väčšine aspektov svojej činnosti. Vieme, že burza sídli v Hongkongu a založila ju skupina odborníkov na blockchainovú technológiu, ale to je tak všetko. Dokument KuCoin načrtáva základné podrobnosti o zakladajúcom tíme, ktorý okrem iných zahŕňa Michael Gan (CEO), Eric Don (COO) a Top Lan (CTO). To je skvelé, ale nedostatok regulačného dohľadu je trochu znepokojujúci.

Zákaznícky servis KuCoin

Spoločnosť KuCoin má stredisko zákazníckej podpory so službami dostupnými v angličtine, ruštine, turečtine a čínštine. Môžete prechádzať zoznamom často kladených otázok a bežných žiadostí o podporu. Alebo môžete podať žiadosť prostredníctvom online formulára. Spoločnosť KuCoin nemá bezplatné telefónne číslo ani e-mail zákazníckeho servisu, pomocou ktorého by ste sa mohli obrátiť na spoločnosť. Spoločnosť KuCoin tvrdí, že ich tím podpory je k dispozícii 24 hodín denne.

Užívateľská príručka KuCoin: Ako nastaviť a používať KuCoin

KuCoin má jednoduchý registračný proces. Do niekoľkých minút sa môžete zaregistrovať na burze a uskutočniť prvý obchod. Tu je postup, ako to urobiť.

1. Zaregistrujte sa

Najskôr sa zaregistrujte do služby KuCoin tak, že navštívite stránku KuCoin.com a kliknete na tlačidlo „Zaregistrovať sa“.

Môžete sa zaregistrovať pomocou e-mailovej adresy. Ak však máte čínsky telefón, môžete sa zaregistrovať iba pomocou svojho telefónneho čísla.

2. Overenie

Zadajte svoju e-mailovú adresu alebo telefónne číslo a potom kliknite na odkaz „Odoslať kód“. Spoločnosť KuCoin vám pošle e-mail alebo text s overovacím kódom. Na zadanie tohto kódu máte 60 sekúnd na prechod na ďalší krok.

kucoin-výmena-prihlásenie

V ďalšom kroku sa zobrazí výzva na zadanie hesla. V tomto okamihu ste sa na burzu oficiálne zaregistrovali.

Spoločnosť KuCoin nie je regulovaná žiadnou významnou organizáciou, takže na začatie obchodovania na platforme nie je potrebné žiadne ďalšie overovanie. Ako neoverený účet máte maximálny 24hodinový limit výberu 2 BTC, ale to je jediné skutočné obmedzenie.

kucoin-exchange-dashboard

Dokončením overenia KYC (nahraním svojho vládneho ID) sa môžete vyhnúť uvedenému limitu výberu. Dokončenie KYC vám tiež pomôže obnoviť účet, ak stratíte prístup.

kucoin-kyc-know-your-customer

Overenie môžete kedykoľvek dokončiť na svojej stránke KuCoin.com/account.

3. Overenie dvoma faktormi

Pred vložením peňazí do platformy budete musieť dokončiť dvojfaktorovú autentizáciu (2FA) pomocou SMS alebo Google Authenticator.

Musíte si tiež nastaviť svoje obchodné heslo.

4. Spôsob platby

Po dokončení dvojfaktorovej autentifikácie môžete vložiť prostriedky na svoj účet. Finančné prostriedky môžete vkladať pomocou bankových prevodov alebo BTC. Spoločnosť KuCoin vám tiež umožňuje nakupovať kryptomeny kreditnou kartou Visa alebo Mastercard.

kucoinová-vkladová metóda

Môžete tiež vložiť USD na svoj účet pomocou mobilnej aplikácie KuCoin pre iOS alebo Android

5. Obchodovanie s kryptomenou

kucoin-burza-obchodovanie-kryptomena

Keď sú peniaze na vašom účte, kliknutím na „Trhy“ zobrazíte dostupné obchodné trhy. Kliknutím na niektorý z dostupných párov zobrazíte grafy, knihy objednávok a históriu obchodovania pre konkrétny pár.

výmenná platforma kucoinov

Ako vidíte, obrazovka obchodovania s KuCoinmi je v porovnaní s ostatnými burzami s kryptomenami trochu neporiadok. V predvolenom nastavení je na obrazovke zobrazených veľa trhových informácií, vrátane informácií o rôznych obchodných pároch v ľavej časti obrazovky. Našťastie sa dá prispôsobiť

So všetkými obchodnými pármi môžete vykonávať limitné, trhové, zastavovacie limity a zastavenie trhových pokynov.

6. Futures and Leveraged Trading on KuCoin’s KuMEX Exchange

KuCoin má k dispozícii ďalšie možnosti obchodovania. Na hornú lištu ponuky kliknite na „Zmluvy“, čím sa dostanete na burzu futures kontraktov KuMEX. Kliknutím na „Povoliť obchodovanie so zmluvami“ začnite obchodovať s bitcoinovými futures. Budete musieť prijať zmluvné podmienky. Potom môžete okamžite začať objednávať až s 10-násobnou pákou.

výber kucoinu

V súčasnosti ponúka spoločnosť KuMEX iba jeden futures kontrakt: bitcoin mini perpetual contract (XBTUSD Mini).

Ak ste nikdy neurobili obchodovanie s futures a chcete sa dozvedieť viac, KuMEX ponúka aj sandbox, kde môžete vykonávať simulované obchody. Výukové programy sú tiež k dispozícii priamo na obrazovke obchodovania KuMEX.

7. Odstúpenie

Kliknite na kartu „Majetok“ a potom na „Výber“, aby ste vybrali prostriedky z vášho účtu KuCoin.

výber kucoinu

Vyberte token, z ktorého chcete vybrať, a potom pridajte adresu, na ktorú ho chcete vybrať. Musíte zadať svoje obchodné heslo a dokončiť overenie 2FA.

kucoin-obchodovanie-heslo

Ak plánujete túto adresu na výber často používať, môžete ju pridať ako obvyklú adresu.

kucoin-krypto-peňaženka-adresa

Výbery sú spracované do 30 minút. Väčšie výbery (viac ako 100 000-krát väčšie ako manipulačný poplatok) budú spracované manuálne. Rôzne tokeny majú rôzne poplatky za výber, aj keď poplatky spoločnosti KuCoin sú konkurenčné.

Záverečné slovo

KuCoin je hongkonská burza kryptomien s minimálnym regulačným dohľadom. Burza ponúka stovky párov kryptomien vrátane hlavných kryptomien a menších, menej známych opcií.

Používatelia môžu tiež obchodovať s futures kontraktmi prostredníctvom burzy KuMoX spoločnosti KuCoin. Na KuCoin môžete začať obchodovať, akonáhle overíte svoju e-mailovú adresu a vkladáte prostriedky do platformy. Nie je potrebné žiadne ďalšie overenie KYC, pokiaľ nechcete z platformy vyberať viac ako 2 BTC za deň.

Ak chcete anonymne obchodovať so stovkami rôznych kryptomien na platforme s minimálnym regulačným dohľadom a vynikajúcim dividendovým modelom, potom je KuCoin skvelou voľbou.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map