Sprievodca po výmene bittrexov: Ako obchodovať na bittrexe

Niektoré odkazy v tomto príspevku pochádzajú od našich sponzorov. Poskytujeme vám presné a spoľahlivé informácie. Prečítajte si naše Zverejnenie inzercie.

ako obchodovať na burze bittrex

Prehľad článku: Táto príručka bude obsahovať všetko, čo potrebujete vedieť o burze Bittrex a o tom, ako obchodovať na burze Bittrex.

Veľmi sa zaujímate o kúpu svojich prvých altcoinov a práve otvárate (alebo už máte) otvorenú burzu kryptomien.

Zložitosť nákupu kryptomien však môže byť odstrašujúca pre mnohých, ktorí nemajú finančné alebo obchodné zázemie. Nerobte si starosti!

Táto príručka vám poskytne potrebné zručnosti na ľahký nákup a predaj kryptomien. (Pozri tiež: 4 dôvody, prečo je teraz najlepší čas na investovanie do kryptomien)

V tejto príručke budeme používať hlavne burzu Bittrex, pretože ide o najväčšiu kryptoburzovú burzu s denným objemom obchodovania viac ako 1 miliarda dolárov.

Väčšina ostatných búrz má rovnaké funkcionality, a preto je proces obchodovania podobný.

Naučte sa, ako dosiahnuť viac ako 100% návratnosť investícií do kryptomeny

VÝCVIK ZADARMO Rýchla navigácia Krok 1: Nakúpte bitcoin / ethereumKrok 2: Otvorte si účet BittrexKrok 3: Vložte základnú menuKrok 4: Vyberte si trh svojej základnej menyKrok 5: Nastavenie objednávokKrok 6: Nastavenie predajných objednávokPosledný krok: Uloženie všetkých mincí do peňaženkyĎalšie informácie

Krok 1: Nakúpte bitcoin / ethereum

Uistite sa, že ste už kúpili bitcoin (BTC) alebo éter (ETH) z miestnej kryptoburzy, ktorá akceptuje vašu miestnu menu.

Bitcoin a Ether sú najväčšie mince, ktoré predstavujú základnú menu pre krypto svet; nákup ktoréhokoľvek z 1 300+ altcoinov, ktoré sú k dispozícii, vyžaduje použitie BTC / ETH, pretože altcoiny obvykle nemôžete kúpiť pomocou miestnej meny.

Populárnou burzou je Coinbase, ktorá je ľahko použiteľná pre začiatočníkov, ale má relatívne vyššie poplatky. Prípadne si môžete pozrieť miestny bitcoin, ktorý je trhoviskom typu peer-to-peer.

Odporúčanie: Ethereum dokáže spracovať oveľa viac transakcií ako bitcoin, vďaka čomu sú časy prenosu a potvrdenia oveľa rýchlejšie. V priemere by ste na svoj prevod ETH zvyčajne počkali niekoľko minút, zatiaľ čo prevody BTC môžu trvať hodiny. Okrem toho sú poplatky za prevod pri použití ETH oveľa menšie ako pri BTC.

Krok 2: Otvorte si účet Bittrex

Otvorenie účtu Bittrex

Otvorte si účet Bittrex zaregistrovaním svojho mena a e-mailu a nezabudnite aktivovať dvojfaktorovú autentizáciu, aby ste svoj účet ďalej zabezpečili proti hackerom..

Ďalšou vecou, ​​ktorú musíte urobiť, je overiť svoj účet poskytnutím svojich osobných údajov a úradných identifikačných dokumentov.

Overenie vám umožňuje zvýšiť limit pre výber z 0,4 BTC na 100 BTC, čo vám ušetrí veľa bolesti hlavy pri budúcich výberoch. Môžete postupovať podľa pokynov na overenie tu.

Krok 3: Vložte základnú menu

Teraz môžete vložiť BTC / ETH, ktoré ste kúpili v miestnej ústredni, na svoj novootvorený účet Bittrex.

Základnú menu použijete na nákup altcoinov podľa vášho výberu. Podrobný postup, ako vložiť svoje BTC / ETH, nájdete v tejto príručke tu.

Krok 4: Vyberte si trh svojej základnej meny

V Bittrexe sú 3 trhy:

  1. Bitcoinový trh
  2. Éterické trhy
  3. Trhy USDT

Tieto 3 trhy predstavuje spoločné základné meny slúži na nákup širokej škály dostupných altcoinov.

Ak ste vložili BTC ako svoju základnú menu, dostali ste sa na trh s bitcoinmi a vyberte si altcoin, ktorý chcete kúpiť pomocou bitcoinu. Ak ste vložili ETH na druhej strane, vyberte si altcoiny podľa vášho výberu na trhu Ethereum.

Krok 5: Nastavenie objednávok

Zadajte podrobnosti o svojich nákupných objednávkach do poľa „Kúpiť“ v obchodnej sekcii. Predpokladajme, že kupujete Monero (XMR) pomocou ETH:

Nákup cez Bittrex

Tip: Nie je povinné kupovať presne 1 jednotku kryptomeny, pretože sú veľmi deliteľné. V závislosti od vášho rozpočtu môžete kúpiť / predať ľubovoľné čiastky. Môžete si teda bez obáv kúpiť 0,000001 bitcoinu!

Jednotky: Množstvo / množstvo mincí, ktoré chcete kúpiť. V tomto príklade je suma Monera, ktorú by ste kúpili, 2,50

Cenová ponuka: Cena, ktorú ste ochotní zaplatiť za jednotku spoločnosti Monero. Podľa príkladu je cena, ktorú ste ochotní zaplatiť za 1 Monero, 0,42100972

Typ: Týka sa to typu pokynu, ktorý pozostáva z „limitu“ (predvolené poradie) alebo „podmieneného“ pokynu. Objednávka „Limit“ určuje maximálnu cenu (uvedenú v ponuke), ktorú ste ochotní kúpiť. To zaručuje, že za 1 Monero nezaplatíte viac ako 0,42100972 ETH.

„Podmienené“ objednávky sú zložitejšie, pretože do verejnej knihy objednávok sa pridávajú, až keď ceny dosiahnu vami definované „Podmienené“ ceny. Pokiaľ neviete, čo robíte, držte sa objednávok „Limit“

Celkom: Celkové množstvo základnej meny (v tomto prípade ETH), ktorého sa vzdáte výmenou za celkový počet altcoinov, ktoré chcete kúpiť. Alternatívne sú to celkové náklady na nákup Monera pomocou základnej meny ETH

Tip: Podmienená objednávka sa používa, ak nechcete, aby sa vaše objednávky zobrazovali v knihe objednávok, ktorá obsahuje zoznam všetkých aktívnych objednávok na nákup a predaj. Objednávky budú verejné až vtedy, keď ceny dosiahnu podmienenú cenu, ktorú ste nastavili. Je to ako „príkaz ninja“, ktorý zvyčajne používajú investori, ktorí kupujú veľké množstvo mincí a nechcú, aby ktokoľvek vedel, že zadávajú obrovskú objednávku, aby neovplyvnili cenu.

Krok 6: Nastavenie predajných objednávok

Zadajte podrobnosti o svojich predajných objednávkach do poľa „Kúpiť“ v obchodnej sekcii. Predpokladajme, že predávate Aragon (ANT) a platby v BTC:

https://support.bittrex.com/hc/en-us/articles/115000199631-How-do-I-deposit-coins-to-Bittrex-

Jednotky: Množstvo / množstvo mincí, ktoré chcete predať výmenou za základnú menu BTC. V tomto príklade je množstvo aragónu (ANT), ktoré by ste predali, 500 mincí

Opýtať sa: Cena, ktorú ste ochotní predať za jednotku Aragona, uvedená v BTC. Podľa príkladu je cena, ktorú ste ochotní predať za 1 ANT (uvedená v BTC), 0,00018449

Typ: Týka sa to typu pokynu, ktorý pozostáva z „limitu“ (predvolené poradie) alebo „podmieneného“ pokynu. Objednávka „Limit“ určuje minimálnu cenu (uvedenú v ponuke), ktorú ste ochotní predať. To zaručuje, že za 1 ANT dostanete najmenej 0,00018449 BTC

„Podmienené“ objednávky sú zložitejšie, pretože do verejnej knihy objednávok sa pridávajú, až keď ceny dosiahnu vami definované „Podmienené“ ceny. Pokiaľ neviete, čo robíte, držte sa objednávok „Limit“

Celkom: Celková suma základnej meny (v tomto prípade BTC), ktorú dostanete výmenou za celkový počet altcoinov, ktoré chcete predať. Alternatívne je to celková suma, ktorú získate (kótovanú v BTC) predajom ANT

Dôležité: Cena mince, ktorú chcete kúpiť / predať za (Bid / Ask), je vyjadrená v základnej mene, ktorá môže byť buď USD, BTC alebo ETH. Nominálne hodnoty v USD sú ľahké, pretože vám poskytujú numerickú trhovú cenu (napr. Nákup Ripple za 0,30 USD), ale denominácie v BTC / ETH môžu byť spočiatku zložité, pretože kupujete pomer Ripple v porovnaní s BTC / ETH. Napríklad cena Ripple v porovnaní s BTC (pár XRP / BTC) môže byť 0,000024, pretože cena Ripple sa porovnáva s cenou Bitcoinu, aby sa vytvoril pomer, ktorý vidíte.

Posledný krok: Uloženie všetkých mincí do peňaženky

Najbezpečnejším spôsobom, ako uložiť svoje mince, je vlastná osobná peňaženka. Aj keď by ste automaticky mali peňaženku, keď si otvoríte výmenný účet (peňaženka hostená na burze), nemáte kontrolu nad súkromným a verejným kľúčom.

Mať pod kontrolou svoje kľúče znamená mať pod kontrolou svoje mince. Burzy fungujú ako banka; je to poskytovateľ služieb tretej strany, ktorému dôverujete, aby boli vaše mince v bezpečí.

Vždy však existuje pravdepodobnosť vypnutia alebo hacknutia burzy, čo vedie k strate mincí (príklad v tomto prípade: burza Mount Gox).

Vzhľadom na nedostatok regulačných rámcov pre burzy a kryptomeny ako celok, ako aj na začiatku tohto odvetvia je najlepším spôsobom, ako zaistiť bezpečnosť svojich mincí, úplná kontrola nad vašimi mincami..

Absolútnu kontrolu môžete mať iba tým, že budete mať svoju vlastnú peňaženku.

Ďalšie informácie

Pod cenou „Cenová ponuka“ sú 3 typy cenových ponúk, ktoré sú:

  • Posledná: Posledná cena, za ktorú došlo k poslednému obchodu
  • Cenová ponuka: Najvyššia cena, ktorú je kupujúci ochotný zaplatiť za mincu, ktorá sa považuje za prvú objednávku v sekcii „Kniha objednávok“ v časti „Cenové ponuky“.
  • Opýtať sa: Najnižšia cena, za ktorú je predajca ochotný predať mincu, ktorá sa považuje za prvú objednávku v sekcii „Kniha objednávok“ v časti „Opýtať sa“.

Ak by ste mali vytvoriť svoje vlastné objednávky zadaním sumy „Cenová ponuka“, potom sa vás to netýka. Vyššie uvedené 3 kategórie sú určené pre tých, ktorí sú leniví zadávať svoje čísla ručne a chceli by si len zvoliť najbližšiu cenu z knihy objednávok.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map