Sprievodca recenziou používateľa PIT Exchange by Blockchain.com

Recenzia The-Pit-blockchain

Kompletný návod na použitie na novej platforme na obchodovanie s kryptomenami na burze Blockchain.com s názvom PIT.

Ako používať, obchodovať a pripojiť sa na burzu Pit Blockchain.com

PIT je nová „inštitucionálna kryptoobchodná platforma“, ktorú spustil Blockchain v lete 2019 po roku utajeného vývoja tímom, ktorý zahŕňa členov z NYSE, TD Ameritrade a Google.

Vlastnosti

 • Patentovaný vyhľadávač a obchodná platforma
 • Vyvíjané tajne počas celého roka 2018 pri uvedení verzie beta na júl 2019
 • „Vojenské šifrovanie“

Spôsoby vkladu

 • Bankový prevod (EUR, USD a GBP)
 • Krypto vkladov (BTC, ETH, BCH, LTC, USDT a PAX)
 • SEPA (EUR)

Pros

 • K dispozícii pre počítače, iOS alebo Android
 • Najrýchlejšie obchody v priemysle
 • Priame pripojenie k peňaženke Blockchain

Zápory

 • Pri štarte obmedzený počet obchodných párov
 • Pri obchodovaní s viac ako 1 miliardou dolárov mesačne stále účtuje poplatky výrobcom (0,02%) a poplatkom príjemcu (0,05%)

Úvod

Blockchain ohlásil burzu kryptomien s názvom The PIT v júli 2019. Burza bola od samého začiatku nabitá hviezdami: v úvodnom videu oznamujúcom spustenie burzy sa predstavil William Shatner. Burza bola vyvinutá tiež v spolupráci s odborníkmi z NYSE, TD Ameritrade, Goldman Sachs, UBS, Google, Interactive Brokers a Revolut. Blockchain, podporovaný týmito špičkovými partnermi, tvrdí, že PIT je najrýchlejšia kryptoburza na svete v súčasnosti.     výmena blockchainu

Blockchain taktiež navrhol svoj kryptoobchod pre inštitucionálnych aj retailových investorov. Je to „inštitucionálna kryptoobchodná platforma“, čo znamená, že je dosť dobrá pre inštitucionálnych investorov, ale vhodná aj pre bežných retailových investorov..

To všetko znie dobre – ale PIT napĺňa vznešené nároky Blockchainu?

PIT sa skutočne javí ako najrýchlejšia burza kryptomien na svete, pretože Blockchain tvrdí, že používatelia môžu uskutočniť zobchodovanie za 40 mikrosekúnd, čo znamená, že každý obchodník s kryptoasetmi môže robiť sekundy milióny objednávok. Platformu navrhol bývalý hlavný architekt newyorskej burzy. Nachádza sa tiež v Equinix LD4, poprednom obchodnom dátovom centre s nízkou latenciou. PIT nazýva zodpovedajúci motor „Merkúr“. Žiadny iný zodpovedajúci engine nedokáže spracovať obchody rýchlejšie ako Mercury spoločnosti PIT.

Ďalšou šikovnou vlastnosťou The PIT je jeho integrácia s populárnou peňaženkou Blockchain. Pripojením blockchainovej peňaženky k The PIT môžu obchodníci rýchlo presunúť kryptomeny z burzy späť do vlastného zabezpečeného úložiska.

výmena blockchain-the-pit

PIT si robí veľké starosti aj so svojou likviditou. S cieľom zabezpečiť silnú likviditu spoločnosť Blockchain uzavrela partnerstvo s „tvorcami globálnych trhov“, aby umožnila obchodníkom kedykoľvek obchodovať medzi ľubovoľnými obchodnými pármi. Dnes je na burze kótovaných 26 obchodných párov, vrátane párov fiat-to-crypto a crypto-to-crypto..

PIT má veľa energie pod kapotou, ale používateľské rozhranie zostáva efektívne a ľahko použiteľné pre kohokoľvek. Pokročilí obchodníci si môžu ovládací panel prispôsobiť tak, aby vyhovoval ich jedinečným potrebám, zatiaľ čo začínajúci obchodníci nájdu prístupnú a ľahko použiteľnú platformu prispôsobenú ich potrebám..

Kľúčové vlastnosti

Medzi kľúčové vlastnosti PIT patria:

Najrýchlejšie sa zhodujúci motor: PIT tvrdí, že má najrýchlejšie sa zhodujúci motor v priemysle, a nevidíme dôvod, prečo o tom pochybovať. Obchodníci môžu uskutočňovať milióny objednávok každú sekundu, pričom každý obchod je dokončený za 40 mikrosekúnd.

26 obchodných párov: Pri štarte podporuje PIT 26 obchodných párov. PIT optimisticky nazýva túto zónu „Zlatovláska“ obchodných párov. Nie je to príliš málo a ani príliš veľa: je to len správne číslo.

Dobrá podpora globálnej bankovej siete: PIT ponúka množstvo ľahkých vkladových možností vďaka priamemu pripojeniu k globálnej bankovej sieti. Môžete jednoducho vložiť USD, EUR a GBP bankovým prevodom. Krypto vklady sú k dispozícii aj v BTC, ETH, USDT a PAX.

Ovládané z dátového centra s nízkou latenciou: Priraďovací engine PIT je už rýchly, ale aby bol ešte rýchlejší, beží od legendárneho dátového centra Quinix LD4, ktoré je popisované ako „jedno z najrýchlejších a najspoľahlivejších“ dátových centier na svete..

Bezpečnosť na vojenskej úrovni: PIT tvrdí, že ponúka vojenskú bezpečnosť vhodnú pre inštitúcie, ktoré hľadajú maximálnu ochranu.

Integrácia blockchainovej peňaženky: PIT sa bezproblémovo integruje do Blockchain Wallet, populárneho softvéru pre krypto peňaženku od spoločnosti Blockchain, pomocou nového API Blockchain Connect. Akékoľvek prostriedky uložené na vašom účte na PIT je možné okamžite previesť do vašej Blockchain peňaženky, aby ste sa dostali späť do úplnej úschovy vašich súkromných kľúčov.

Vhodné pre začiatočníkov a pokročilých investorov: PIT je platforma na inštitucionálnej úrovni, aj keď sa stále snaží uspokojiť retailových investorov. Váš informačný panel môžete prispôsobiť alebo ho nechať taký, aký je.

Vyvinuté tajne s lídrami v odbore: PIT má jeden zo zaujímavejších príbehov o pôvode veľkých výmen. Výmenu vyvinul tajne tajný tím v priebehu roku 2018. Súčasťou tímu boli odborníci z NYSE, TD Ameritrade, Google a ďalších popredných organizácií.

Stále v beta verzii: Po uvedení na trh v júli 2019 je PIT oficiálne stále v beta verzii (od októbra 2019).

Konkurenčné poplatky: Poplatky za obchodovanie PIT sú v porovnaní s ostatnými regulovanými poskytovateľmi primerané. Ak obchodujete za menej ako 100 000 dolárov mesačne, zaplatíte 0,24% z poplatkov príjemcu a 0,14% z poplatkov od tvorcov. Sadzby odtiaľ naďalej klesajú. Ak tieto čísla znejú čudne konkrétne, potom to má svoj dôvod: sadzby PIT sú o 0,01% nižšie ako v prípade Coinbase Pro.

Integrované grafy TradingView: Vďaka integrácii s TradingView vám PIT umožňuje prispôsobiť svoje mapy so stovkami technických štúdií a výkresov. Vyberte si zo svietnikov až po fibonaccis a vytvorte si svoj vlastný objektív na kryptotrhy.

K dispozícii vo viac ako 200 krajinách: Na rozdiel od iných vysoko regulovaných búrz je PIT k dispozícii prakticky na celom svete. Na The PIT sa môžete zaregistrovať z viac ako 200 krajín.

Meny a páry PIT

PIT ponúka pri štarte 26 obchodných párov. Túto obchodnú dvojicu nazývajú „zóna Zlatovláska“, pretože existuje správny počet párov. Existujú páry USD (BTC / USD, ETH / USD, BCH / USD, LTC / USD, PAX / USD, USDT / USD a XLM / USD), páry EUR (BTC / EUR, ETH / EUR, BCH / EUR, LTC / EUR, USDT / EUR, PAX / EUR a XLM / EUR), páry GBP (BTC / GBP), páry BTC (ETH / BTC, LTC / BTC, BCH / BTC a XLM / BTC), páry ETH ( BCH / ETH a LTC / ETH), páry USDT (BTC / USDT, ETH / USDT, BCH / USDT a LTC / USDT) a páry PAX (BTC / PAX, ETH / PAX, BCH / PAX, LTC / PAX, a XLM / PAX).

PIT podporoval metódy vkladu a výberu

PIT podporuje vklady v fiat mene bankovým prevodom v USD, GBP a EUR. Na platformu môžete tiež vložiť ktorúkoľvek z podporovaných kryptomien vrátane BTC, ETH, USDT a PAX.

Proces registrácie a prihlásenia PIT

PIT prijíma používateľov z viac ako 200 krajín sveta. Pokiaľ sa nenachádzate v sankcionovanej krajine (napríklad v Severnej Kórei), nemali by ste mať problém s registráciou na The PIT. Proces registrácie je priamy a podobný ako pri akejkoľvek inej kryptoburze. Registráciu môžete dokončiť za 3 minúty a potom okamžite vložiť prostriedky.

Obchodovanie PIT

PIT ponúka jedinečné obchodné rozhranie v porovnaní s inými významnými burzami. Namiesto nepatrného textu a početných grafov iných búrz má PIT svoj vlastný jedinečný dizajn. Efektívne využíva farby na znázornenie pohybov trhu. Hlavná obrazovka obchodovania zobrazuje graf pohybu cien bitcoinu, v dolnej časti môžete tiež vidieť knihu objednávok, okno nákupu / predaja a zoznam posledných spravodajských článkov o bitcoinoch. Je to dobre navrhnuté rozhranie a môžete povedať, že ide o proprietárnu platformu postavenú od základu, aby sa odlišovala od iných búrz..

Poplatky za PIT

PIT má konkurenčnú štruktúru poplatkov, ktorá je podobná iným regulovaným burzám ako Gemini, Binance, Coinbase a Kraken (aj keď PIT chytro stanovila ceny poplatkov o 0,01 až 0,02% nižšie ako ich hlavní konkurenti).

 • Poplatok výrobcu: 0,14% (0 až 99 999,99 dolárov za mesiac) až 0,02% (viac ako 1 miliarda dolárov mesačne)
 • Poplatok za prevzatie: 0,24% (0 až 99 999,99 dolárov za mesiac) až 0,05% (viac ako 1 miliarda dolárov mesačne)
 • Poplatok za SEPA vklad: 0 dolárov
 • Poplatok za výber SEPA: 0 USD (minimálne 50 EUR)
 • Bankový vklad v USD: zadarmo
 • USD výber peňazí: 10 USD (domáci) alebo 30 USD (zahraničný)

K dispozícii je tiež minimálna suma na výber vo výške 5 000 dolárov pre výbery zo zahraničného platobného styku (minimálna hodnota pre výbery z tuzemského platobného styku). Bankový výber sa považuje za zahraničný, ak je cieľová banka kdekoľvek mimo USA.

Problémy so zabezpečením PIT a prestoje

PIT bol spustený v júli 2019. Zatiaľ to bolo hladké plavenie po kryptoburze „zabezpečenia na vysokej vojenskej úrovni“. PIT neutrpel žiadne závažné, verejne zverejnené porušenia bezpečnosti alebo úniky údajov, ani neklesla nijako významne dlho.

PIT Ľahké použitie

Používanie PIT je prekvapivo jednoduché. Ak sa vám zdá, že obchodné okná konvenčných kryptobúrz sú zastrašujúce, potom môže byť vzhľad PIT vhodný pre začiatočníkov tou správnou voľbou. Text je tučný a veľký a používateľské rozhranie vás nezahltí farbami, číslami alebo tlačidlami. Je to jednoduché, ale je možné ho prispôsobiť tak, aby bol pokročilejší.

Dôvera a ochrana osobných údajov PIT

Za normálnych okolností je ťažké dôverovať úplne novej kryptoburze. Program PIT však vyvinuli odborníci z iných spoločností TD Ameritrade, Google a NYSE. Vývojár burzy, Blockchain, je tiež dlhoročným členom krypto komunity, ktorá je doteraz zodpovedná za generovanie asi 40 miliónov blockchainových peňaženiek. Sídlo spoločnosti PIT je v Luxemburgu.

Zákaznícky servis PIT

PIT má stredisko podpory, na ktoré sa môžete obrátiť prostredníctvom online formulára. Stačí odoslať žiadosť a do 1-2 pracovných dní dostanete odpoveď. Zákaznícke služby spoločnosti PIT sú všeobecne online dobre skontrolované.

Užívateľská príručka PIT: Ako nastaviť a používať PIT

Registrácia na PIT a prvé použitie burzy je pomerne jednoduché. Podľa týchto pokynov môžete uskutočniť svoj prvý obchod.

1. Zaregistrujte sa

Navštívte prednú stránku a v pravom hornom rohu obrazovky kliknite na „Prihlásiť sa“ alebo „Registrovať sa“.

Do formulára zadajte svoje meno, e-mailovú adresu a heslo.sign-up-blockchain-com-the-pit

2. Overenie

PIT vám pošle verifikačný e-mail. Kliknutím na odkaz v správe potvrďte svoju e-mailovú adresu. Váš účet bude otvorený.

overovanie thepit-blockchainthe-pit-blockchain-wallet

the-pit-blockchain-e-mail

blockchain-the-pit-account

bezpečnosť pri výmene jámoverenie jamy

3. Overenie dvoma faktormi

PIT vás núti nastaviť dvojfaktorové overenie (2FA) pomocou aplikácie Google Authenticator. Pred vložením finančných prostriedkov je na PIT povinný 2FA.

blockchain-the-pit-exchange-2fa

Po nakonfigurovaní aplikácie na mobilnom zariadení budete môcť vygenerovať prístupový kód, ktorý sa mení každých 30 sekúnd. Tento kód musíte zadať pri každom pokuse o prihlásenie na svoj účet alebo výber prostriedkov.

Ďalej budete musieť dokončiť overenie KYC / AML. Všetci používatelia musia mať minimálne KYC striebornej úrovne, aby mohli obchodovať na serveri PIT. Musíte uviesť oficiálne meno, overený e-mail, dátum narodenia a adresu.

Ak chcete upgradovať na overenie KYC na úrovni Gold, budete musieť poskytnúť fotografiu vládou vydaného preukazu totožnosti s fotografiou a vašu fotografiu. Overenie KYC na úrovni Gold umožňuje vyššie obchodné čiastky a ďalšie funkcie.

4. Spôsob platby

Po dokončení overenia môžete svoj účet financovať pomocou kryptomeny (BTC, ETH, PAX alebo USDT), bankovým prevodom (USD z USA alebo zahraničnej banky) alebo SEPA (pre vklady v EUR)..

blockchain-pit-deposity

Kliknite na Vložiť teraz v pravom hornom rohu a uskutočnite vklad. Ak ste nedokončili overenie 2FA, musíte to urobiť v tomto okamihu.

5. Obchodovanie s kryptomenou

Akonáhle budú peniaze vložené na váš účet v The PIT a dokončíte minimálne overenie Silver Tier KYC, môžete začať obchodovať s kryptomenou. Na The PIT je k dispozícii 26 párov. Vstup do obchodov je jednoduchý. Zadajte čiastku, ktorú chcete kúpiť alebo predať, v BTC alebo USD, potom vyberte typ trhu alebo obmedzte objednávku.

obchodovanie s kryptomenami

6. Odstúpenie

Peniaze môžete kedykoľvek vybrať bankovým prevodom (poplatok 10 USD), SEPA (bezplatne) alebo kryptomenou (zadarmo so štandardným sieťovým poplatkom)..

Záverečné slovo

PIT je nová burza s drzým prístupom. Je postavený od základu ako patentovaná platforma, a preto vyzerá inak ako ktorákoľvek iná dnešná burza na internete. Je to tiež najrýchlejšia burza na súčasnom trhu, ktorá umožňuje obchodníkom každú sekundu dokončiť milióny obchodov.

Technicky je PIT po spustení v júli stále v beta režime (od októbra 2019). Burza však funguje dobre. Vďaka partnerstvu PIT so združením likvidity nie je likvidita problémom platformy pre 26 obchodovateľných párov.

Ak hľadáte rýchlu, bezpečnú a vysoko regulovanú burzu dostupnú vo viac ako 200 krajinách po celom svete, potom je PIT jednou z najlepších možností, ktorú vyvinul tím spoločnosti Blockchain v spolupráci s niektorými z popredných spoločností v odbore technický priestor.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map