xCoins Exchange: Sprievodca recenziou používateľov produktu The Crypto

Ako používať, obchodovať a zaregistrovať sa na burze xCoins

xCoins, ktorý nájdete online na stránkach xCoins.io, je platforma na požičiavanie a nákup bitcoinov. Zistite, či sú xCoins dnes legitímne, v našej recenzii a používateľskej príručke xCoins, aby ste zistili, či je to bezpečný a efektívny spôsob, ako okamžite získať bitcoin.

Vlastnosti

 • Okamžite si požičajte bitcoin
 • Požičajte bitcoin na získanie úrokov
 • Funguje bez problémov od roku 2016

Spôsoby vkladu

 • Debetné karty
 • Bankové prevody (ACH)
 • ekontroly
 • Kredit PayPal
 • Zostatok PayPal
 • Kreditné karty (Visa a MasterCard)

Pros

 • Nakúpte bitcoiny pomocou zostatkov PayPal alebo kreditov PayPal
 • Nakupujte bitcoiny pomocou všetkých hlavných kreditných kariet
 • 50% záruka zisku pre veriteľov

Zápory

 • 15% až 20% poplatky pre dlžníkov (vrátane úrokovej sadzby)
 • Obmedzená transparentnosť pre spoločnosť
 • Možno nebude vždy možné spojiť sa s veriteľom

Úvod

xCoins.io, nezamieňajte si s Xcoins.com, je platforma na požičiavanie bitcoinov, ktorá vám umožňuje požičiavať alebo požičiavať bitcoiny. Platforma uľahčuje okamžité požičiavanie bitcoinov pomocou kreditných kariet a iných bežných platobných metód.    recenzia na xcoiny

Pretože xCoins je zabezpečená pôžičková platforma, dlžníci sú povinní niečo zložiť ako zábezpeku za úver. Rovnako ako hypotéka alebo pôžička na auto, dlžník poskytuje veriteľovi v priebehu pôžičky určitý druh zabezpečenia. V takom prípade dlžník poskytne veriteľovi USD výmenou za BTC.

Jednou z jedinečných vecí na xCoins je, že si môžete kúpiť bitcoiny cez PayPal. V roku 2016 boli xCoins jednou z mála platforiem, kde ste si prostredníctvom PayPalu mohli kúpiť bitcoiny. xCoins podporuje aj všetky hlavné kreditné karty a ďalšie pohodlné spôsoby platby.

Nákup bitcoinu cez PayPal je zvyčajne náročný z dôvodu potenciálu kompenzácie. Spoločnosť xCoins si však našla spôsob, ako to obísť, pretože spoločnosť vám technicky nepredáva bitcoiny: iba vám bitcoiny požičiava. Spojíte sa s veriteľom, pošlete peniaze na PayPal daného veriteľa a potom vám veriteľ pošle bitcoin.

ako-xcoiny-funguju

Proces požičiavania xCoins je niekde medzi predajom a pôžičkou. Kupujúci najskôr uvedú, koľko bitcoinov nakúpia. Kupujúci dokončí proces overenia ID a potom vloží ekvivalent USD v požičanej sume. Kupujúci bude tiež musieť pridať poplatky za spracovanie kreditnej karty alebo PayPal a pevnú sumu peňazí, ktorá slúži ako úrok z pôžičky..

Kvôli tejto jedinečnej pôžičkovej štruktúre xCoins technicky neúčtuje nepretržitý úrok z pôžičky. Úrok je už zabudovaný ako jednorazová splátka. Celkové poplatky za nákup bitcoinov pomocou xCoins však majú tendenciu predstavovať až viac ako 20%, takže za xCoiny určite platíte prémiu bez ohľadu na to,.

Po uzavretí „pôžičky“ v xCoins môžete pôžičku kedykoľvek splatiť, aby ste dostali späť svoj vklad v USD znížený o poplatky. Musíte vrátiť ekvivalent USD v bitcoinoch, ktoré ste si požičali. Ak ste si požičali 1 BTC, keď boli napríklad BTC na 10 000 dolárov, a potom sa BTC zvýšil na 20 000 dolárov, potom musíte vrátiť iba 0,5 BTC (suma v USD je rovnaká).

using-xcoins-tipy

xCoins vám tiež umožňuje požičiavať bitcoiny prostredníctvom platformy. Ako veriteľ sa rozhodnete, koľko ste ochotní požičať v USD, a potom túto sumu vložíte na svoj účet xCoins. xCoins vás automaticky spáruje s kupujúcimi (dlžníkmi) a títo dlžníci vkladajú peniaze priamo na váš účet PayPal.

xcoiny-platobné metódy

xCoins je tiež jednou z mála pôžičkových platforiem, ktoré ponúkajú záruku ziskovej marže. xcoiny zaručia veriteľom zisk. Ak z nejakého dôvodu zisková marža veriteľa klesne pri pôžičke pod 50%, potom xCoins vráti veriteľovi rozdiel, aby sa dostal späť k minimálne 50% ziskovej marži.

platforma xcoins-crypto-lending

xCoins je súkromná spoločnosť založená 1. apríla 2016 v Santa Monice v Spojených štátoch. Spoločnosť má štyroch registrovaných zamestnancov, ktorých vedie zakladateľ Sergej Nikitin. Okrem týchto základných podrobností máme obmedzené informácie o tom, kto riadi spoločnosť alebo ako spoločnosť funguje. Zopár sponzorovaných tlačových správ bolo zverejnených online, ale to je všetko. Spoločnosť pôsobí pod názvom Aspect Intl, Inc.

Kľúčové vlastnosti

Medzi kľúčové vlastnosti xCoins patria:

Nakúpte bitcoiny cez PayPal: xCoins bola jednou z prvých platforiem, ktorá vám umožnila bezpečne a ľahko nakupovať bitcoiny prostredníctvom služby PayPal. Pred xCoins bol nákup bitcoinov cez PayPal ťažký z dôvodu potenciálu kompenzácie. Bitcoiny môžete nakupovať prostredníctvom xCoinov priamo pomocou svojho kreditu PayPal alebo zostatku PayPal.

Nakupujte bitcoiny debetnými kartami a bankovými prevodmi: xCoins podporuje nákupy debetnými kartami a bankové prevody cez ACH.

Plaťte kreditnými kartami: xCoins prijíma platby kreditnou kartou cez PayPal.

xcoins-buy-bitcoin-opcie

Jednoduchá štruktúra poplatkov: Mnoho pôžičkových platforiem má komplikovanú štruktúru poplatkov alebo smiešne vysoké úrokové sadzby. xCoins má medzitým jednoduchú štruktúru poplatkov zabudovanú priamo do pôžičky. Je ľahké zistiť, koľko platíte vopred za zakúpené bitcoiny.

Zarobte si peniaze z vašich bitcoinov: Ak chcete zarobiť peniaze zo svojich bitcoinov, môžete sa zaregistrovať na platforme ako veriteľ. Vložte sumu, ktorú chcete požičať, a potom počkajte, kým sa xCoiny spoja s kupujúcimi.

Nakúpte bitcoiny za pár minút: Mnoho výmen vás nechá čakať dni na overenie vašej identity a prvý nákup bitcoinu. xCoins medzitým funguje inak, vďaka čomu môžete získať svoje bitcoiny v priebehu niekoľkých minút.

Trh P2P: Podobne ako LocalBitcoins, aj xCoins vám umožňuje prechádzať trh plný veriteľov ponúkajúcich ich služby. Trh s pôžičkami je konkurencieschopný, aj keď poplatky za pôžičky neklesnú pod 15%.

Peňaženka xCoins: xCoins má zabudovanú peňaženku, ktorá vám umožní rýchlo prijímať bitcoiny a potom ich minúť priamo z peňaženky.

Ovládacie prvky pre výkyvy cien: Čo sa stane, ak cena BTC počas pôžičky stúpne alebo klesne? Pôžičky sú vždy denominované v USD. Ak ste si požičali 1 BTC za 10 000 dolárov, ale cena bitcoinu je teraz 20 000 dolárov, potom musíte vrátiť iba ekvivalentnú sumu BTC v USD, čo je 0,5 BTC (10 000 dolárov).

Automatizovaný systém: Porovnateľné webové stránky, ako sú LocalBitcoins, vyžadujú, aby kupujúci a predávajúci dokončili obchod ručne pomocou rôznych metód (nastavených kupujúcim alebo predávajúcim). Pri xCoins je tento proces automatizovaný. xCoins sleduje platby používateľov a uvoľňuje bitcoiny pre kupujúceho / dlžníka.

Požičajte bitcoin za pouhých 20 dolárov: xCoins vám umožní začať už od 20 dolárov. Ak chcete začať zarábať peniaze na svojich kryptomenách, nemusíte vkladať významnú sumu peňazí.

Záruka rozpätia zisku: xCoins má záruku ziskovej marže. xCoins tvrdí, že je jedinou investičnou platformou, ktorá zaručuje zisk. Ak zisková marža pre veriteľov klesne pod 50%, potom xCoins uhradí rozdiel, aby ste sa dostali späť na minimálne 50% ziskové marže.

Jednoduché splácanie pôžičky: xCoins uľahčuje splácanie pôžičky. Ak ste pripravení splácať úver, jednoducho kontaktujte veriteľa. Potom preveďte množstvo bitcoinu späť do jeho bitcoinovej peňaženky. Potom veriteľ uskutoční platbu na váš účet PayPal. Dlžník je povinný zaplatiť všetky poplatky za spracovanie a poplatky za bankový prevod.

25 000+ zákazníkov: Od svojho založenia v roku 2016 poskytla xCoins 25 000+ zákazníkom v 40+ krajinách sveta.

Meny x párov a páry

xCoins obchoduje iba s bitcoinmi (BTC) a americkými dolármi (USD). Na platforme nie sú podporované žiadne ďalšie fiat meny alebo kryptomeny.

xCoins Podporované metódy vkladu a výberu

xCoins podporuje debetné karty, kreditné karty, PayPal a bankové prevody (cez ACH). Väčšina prevodov sa uskutočňuje pomocou služby PayPal (vrátane kreditov PayPal alebo vášho zostatku na PayPal). Pomocou týchto metód prevádzate peniaze priamo veriteľovi. Veriteľ medzitým vkladá BTC do xCoinov. xCoins nedrží USD.

Proces registrácie a prihlásenia xCoins

xCoins má jednoduchý proces registrácie a prihlásenia. Používatelia musia dokončiť základné overenie totožnosti, keď si požičiavajú alebo požičiavajú peniaze prostredníctvom platformy, vrátane odovzdania fotografie, na ktorej držíte štátny preukaz totožnosti s fotografiou a kúsok papiera s dnešným dátumom a nápisom „XCOINS“..

xCoins obchodovanie

xCoins je bitcoinová pôžičková platforma, ktorá spája veriteľov s dlžníkmi. Všetky obchody sa uskutočňujú s BTC a USD.

Poplatky za xcoiny

Za nákup alebo požičanie bitcoinu s xCoins zaplatíte priemerné poplatky od 15% do 20%.

Spoločnosť xCoins prominentne inzeruje svoje „konkurenčné poplatky“ a tvrdí, že veritelia si navzájom konkurujú, aby vám teoreticky poskytli najlepšiu možnú úrokovú sadzbu. V skutočnosti xCoins neumožňuje veriteľom stanoviť poplatok pod 15%. To je vyšší poplatok ako priemerná výmena bitcoinov.

Majte na pamäti, že xCoins neúčtuje poplatky za priebežné úroky, takže tento poplatok 15% až 20% je jediný poplatok účtovaný platformou bez ohľadu na výpožičné obdobie.

xCoins Problémy so zabezpečením a prestoje

xCoins vyvolali polemiku len pár mesiacov po uvedení na trh. V decembri 2016 platforma bol hacknutý, a používatelia prišli o značné množstvo bitcoinov zo svojich peňaženiek xCoins. Nikdy sa neodhalilo, či bol hack vnútornou prácou alebo externým útokom. Zdá sa však, že xCoins plne uhradil všetkým používateľom bitcoinový hack.

xCoins Jednoduché použitie

xCoins je jednoduchý na použitie. Spoločnosť xCoins vybavuje proces výpožičky automaticky, hoci je na dlžníkoch, aby veriteľov kontaktovali, kedykoľvek budú pripravení úver splácať..

xCoins Dôvera a ochrana osobných údajov

Spoločnosť xCoins nezaznamenala žiadne väčšie, verejne zverejnené narušenia bezpečnosti alebo úniky údajov. Spoločnosť nezverejňuje veľa informácií o sebe alebo o tom, kto je do spoločnosti zapojený, a celkovo je xCoins obmedzená transparentnosť.

Zákaznícky servis xCoins

xCoins nie je príliš transparentný, pokiaľ ide o informácie o jeho spoločnosti. Spoločnosť však zverejňuje číslo zákazníckeho servisu, e-mailovú adresu a fyzickú adresu:

 • Email: [email protected]
 • Telefón: +3 310-589-4556 alebo +1 310-589-4556
 • Adresa: 1541 Ocean Ave., Suite 200, Santa Monica, CA 90401

xCoins má tiež help desk k dispozícii od 8:00 do 17:00 PST od pondelka do piatku, s výnimkou štátnych sviatkov. Napriek nedostatočnej transparentnosti zo strany spoločnosti sa zdá, že spoločnosť má slušné služby zákazníkom.

Používateľská príručka xCoins: Ako nastaviť a používať xCoins

Nastavenie a používanie xCoins je podobné ako prihlásenie sa na ľubovoľnú platformu pre kryptomeny alebo požičiavanie kryptomien. Vytvoríte si účet, overíte svoj e-mail a dokončíte overenie totožnosti.

1. Zaregistrujte sa

Navštívte stránku xCoins.io a potom kliknite na tlačidlo „Registrovať sa“ v pravom hornom rohu stránky.

účet registrácie-xcoinov

Zadajte svoje meno, priezvisko a e-mail. Váš e-mail bude vašim prihlasovacím menom do xCoins.

join-xcoiny

2. Overenie

Dostanete e-mailovú adresu s overovacím kódom. Skopírujte tento kód a potom ho prilepte do okna xCoins.

V tomto okamihu môžete tiež zadať propagačný kód alebo nechať ho nevyplnený.

xcoins-promo kód

Potom sa zobrazí výzva na zadanie hesla a výber krajiny.

3. Overenie dvoma faktormi

Na overenie účtu pomocou SMS alebo hlasu budete musieť zadať telefónne číslo. Zadajte svoje telefónne číslo a potom kliknite na položku Overiť. Dostanete hovor alebo textovú správu s kódom.

xcoins-security-autorizácia

4. Overenie ID

xCoins vyžaduje, aby si používatelia overili svoju požičiavanie alebo požičiavanie bitcoinov na platforme. Proces overovania je o niečo intenzívnejší ako pri konvenčnej výmene:

Krok 1) Prejdite však nad svoje meno v pravom hornom rohu obrazovky a potom kliknite na položku „Overenie ID“.

Krok 2) Napíš slovo XCOINY a dnešný dátum na kúsok papiera alebo poznámku

Krok 3) Spojte svoje ID a poznámku spolu, potom si urobte selfie pomocou svojej webovej kamery alebo smartphonu

Krok 4) Nahrajte súbor s fotografiou

Meno na preukaze totožnosti s fotografiou sa musí zhodovať s menom osoby, ktorá uskutočňuje platbu.

xcoins-overenie užívateľa

Prijateľné formy preukazu totožnosti zahŕňajú federálny alebo štátny preukaz totožnosti, vodičský preukaz, pas alebo iné vládou vydané dokumenty s vašim menom a fotografiou

5. Spôsob platby

Po overení vašej identifikácie môžete vložiť peniaze do svojej peňaženky xCoins.

xcoins-lend-bitcoin-wallet

Ak plánujete požičiavať bitcoiny prostredníctvom xCoins, môžete vložiť BTC do svojej bitcoinovej peňaženky xCoins. Musíte to urobiť skôr, ako sa spojíte s dlžníkom.

Ak plánujete nákup / výpožičku bitcoinu prostredníctvom xCoins, môžete prevádzať USD pomocou PayPal, bankovým prevodom, kreditnými kartami alebo debetnými kartami. Peniaze prevediete až po spárovaní s veriteľom.

Ak chcete svoje podiely kedykoľvek spravovať, na hornom banneri kliknite na položku „Moja peňaženka“.

6. Požičiavanie alebo požičiavanie bitcoinu

Po uložení bitcoinu do peňaženky xCoins môžete bitcoiny požičať potenciálnym dlžníkom. xCoins spojí vašu ponuku s dlžníkom, ktorý to potrebuje, potom za vás vykoná transakciu. Proces zapožičania zahájite kliknutím na hornú ponuku „Požičať bitcoiny“.

Ak si požičiavate bitcoiny, môžete začať kliknutím na položku „Získať bitcoiny“ na hornom paneli s ponukami. Uvidíte zoznam dostupných ponúk na požičanie bitcoinu, vrátane celkovej ceny, ktorú môžete za každú z nich zaplatiť, ako aj minimálnej a maximálnej dostupnej sumy.

7. Odstúpenie

Ak si chcete bitcoin kedykoľvek vybrať z xCoins, v hornej časti prejdite do časti „Moja peňaženka“ a potom kliknite na možnosť „Vybrať bitcoin“..

Prípadne môžete svoje bitcoiny vymeniť za inú kryptomenu kliknutím na tlačidlo ‘Obchodovať s kryptomenami’. Na dokončenie transakcie budete presmerovaní na burzu tretích strán s názvom Bitior.

Záverečné slovo

xCoins je platforma na požičiavanie a požičiavanie bitcoinov, ktorá sa snaží konkurovať špičkovým konkurentom, ako sú BlockFi a Nexo. Dlžníci môžu nakupovať bitcoiny pomocou jedinečných platobných možností, ako sú PayPal, debetné karty, kreditné karty a bankové prevody, pričom platia celkové poplatky vo výške 15% až 20% pri požičiavaní bitcoinov na ľubovoľnú dobu.

Poskytovatelia pôžičiek môžu medzitým získať úroky zo svojich podielov v bitcoinoch. Stačí vložiť bitcoin do xCoins a potom zarobiť úrok, keď vás xCoins spojí s dlžníkom.

xCoins funguje bez problémov od roku 2016. Táto stránka má jedinečný obchodný model (najmä so zárukou zisku pre veriteľov), ale zdá sa, že je legitímnym spôsobom vzájomnej interakcie dlžníkov a veriteľov..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map