CrossTower Exchange získava licenciu Bermudského menového úradu (BMA)

CrossTower, nový operátor výmeny založený veteránmi na kapitálových trhoch na misii zameranej na investovanie a obchodovanie s digitálnymi aktívami dnes oznámil, že Bermudský menový úrad (BMA) mu udelil licenciu podľa zákona Digital Asset Business Act (DABA). Spoločnosť CrossTower získala licenciu „triedy M“, čo z nej robí jednu z prvých hlavných búrz kryptomien, ktorá získala takéto povolenie od úradu.

V posledných rokoch si Bermudy vytvorili meno prosperujúceho ekosystému pre fintech, krypto a blockchain spoločnosti. Bermudská licencia DAB umožňuje spoločnosti CrossTower pôsobiť na Bermudách ako poskytovateľ služieb výmeny digitálnych aktív a opatrovníckej peňaženky. Licencovanie CrossTower posilňuje pozíciu Bermud ako inovatívneho nástupcu do globálnej digitálnej ekonomiky.

„Po úspechu, ktorý sme v Spojených štátoch zaznamenali od nášho uvedenia na trh začiatkom tohto roka, sme cítili, že je čas urýchliť našu globálnu expanziu, a Bermudy sú tým dokonalým miestom, vzhľadom na ich význam pre priemysel digitálnych aktív,“ uviedol Kapil Rathi, generálny riaditeľ CrossTower. „Vďaka tejto novej licencii máme teraz príležitosť rozšíriť náš dosah v tomto rýchlo sa rozvíjajúcom segmente trhu a sme vďační Bermudskému menovému úradu, že nám poskytol nástroje a podporu, aby sa tak stalo.“

Nedávni zamestnanci spoločnosti CrossTower

Spoločnosť CrossTower nedávno vykonala niekoľko menovaní vyšších riadiacich pracovníkov, vrátane Christophe Michota, obchodného riaditeľa; John Tavares, vedúci prevádzky; a Vanessa Williams, hlavná riaditeľka pre zabezpečenie súladu (CCO). Postava najnovších členov tímu CrossTower podčiarkuje rast firmy a schopnosť prilákať špičkové talenty.

Michot, bývalý account manager v spoločnosti Kraken, nastúpil do spoločnosti CrossTower v júni ako riaditeľ predaja. V tejto úlohe je spoločnosť Michot zodpovedná za rozširovanie strategických vzťahov a likvidity platformy CrossTower, ktoré od jej oficiálneho spustenia v máji neustále rastú..

Prečo práve Bermudy

V posledných rokoch si Bermudy vytvorili meno prosperujúceho ekosystému pre fintech, krypto a blockchain spoločnosti. Koncom minulého roka vláda oznámila, že bude akceptovať platby digitálnou menou v digitálnych menách krytých USD, ktoré vydávajú a uschovávajú spoločnosti s licenciou BMA.

Začiatkom tohto roka začala vláda pilotný stimulačný program na bermudský dolár s ďalšou licencovanou spoločnosťou DABA, čím sa zdôraznila vôľa vlády spolupracovať so spoločnosťami, ktoré majú licenciu na podporu adopcie a experimentovanie s touto novou technológiou.

Bermudská licencia DAB umožňuje spoločnosti CrossTower pôsobiť na Bermudách ako poskytovateľ služieb výmeny digitálnych aktív a opatrovníckej peňaženky. Licencovanie CrossTower posilňuje pozíciu Bermud ako inovatívneho nástupcu do globálnej digitálnej ekonomiky.

The Hon. David Burt, JP, ministerský predseda Bermúd a najmladší národný líder v histórii krajiny, je hrdý na status krajiny ako prosperujúcej jurisdikcie pre digitálne aktíva. „Sme radi, že môžeme spoločnosť CrossTower privítať v našej rastúcej stabilite firiem s licencovanými digitálnymi aktívami. Ich rodokmeň v oblasti tradičných financií je charakteristickým znakom rastúceho záujmu tradičných hráčov o budúcnosť technológie digitálnych aktív. “

Premiér Burt dodal: „Bermudy poskytujú regulačný režim jasnosti, ktorý bol atraktívnym párom s prístupom spoločnosti CrossTower k poskytovaniu pevných záruk a infraštruktúry na podporu inštitucionálnych aktérov. Ich výber Bermúd pre ich medzinárodné zameranie je dôkazom našej atraktivity ako jurisdikcie a nášho regulačného režimu. “

„Palubná služba concierge vlády Bermudy, regulačný režim vhodný pre kryptomeny a pokrokový premiér urýchlili rozšírenie našej globálnej stopy,“ informovali spoluzakladateľ spoločnosti CrossTower a prezident Kristin Boggiano. „Sme vďační za príležitosť pokračovať v raste a inováciách tempom, ktoré zodpovedá rastúcemu globálnemu apetítu po obchodovaní s digitálnymi aktívami a investovaní.“

Táto správa nadväzuje na nedávne oznámenie spoločnosti CrossTower o partnerstve s Komorou digitálneho obchodu, ako aj na tri nové strategické zamestnania od kryptomien a finančných spoločností Kraken, Galaxy a Legg Mason. CrossTower dnes podporuje obchodovanie s najobchodovanejšími digitálnymi aktívami vrátane bitcoinu, etherea, litecoinu, USDC, bitcoinovej hotovosti, XRP, Stellar a ZCash.


Okrem obchodovania na svojej platforme CrossTower v súčasnosti ponúka produkty pre maržu a úrokové sadzby,

požičiavanie produktov a štruktúrovaných produktov kvalifikovaným investorom. Záujemcovia sa môžu dozvedieť viac informácií o službách CrossTower, mali by navštíviť webovú stránku Webová stránka CrossTower.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map