1X začína ako prvá licencovaná súkromná burza cenných papierov v Singapure

1exchange (1X) Spustí sa

Teraz bola spustená jedna z prvých regulovaných a licencovaných súkromných búrz cenných papierov na svete, 1exchange (1X).

1exchange je singapurská spoločnosť, ktorá vybudovala svoju burzu na sieti Ethereum. Táto platforma si získala najmä podporu významných hráčov, ako sú Singapurská burza (SGX), CapBridge, ConsenSys a ďalší.

Spustenie tejto platformy poskytuje malým a stredným podnikom možnosť získať ľahší prístup ku kapitálu a poskytuje investorom väčšiu likviditu a návratnosť ich podielov..

Prvý z brán

S uvedením platformy na trh nemuseli investori dlho čakať, kým nájdu prvé podporované aktívum na tejto platforme. Bude to Aggregate Asset Management (AAM) – singapurská správcovská spoločnosť so sídlom v fondoch.

Toto predstavuje prvý z mnohých očakávaných cenných papierov, s ktorými sa bude na platforme obchodovať v blízkej budúcnosti. Spoločnosti kótujúce cenné papiere na platforme sú oprávnené kótovať až 30% akcií akcií. Pre AAM to predstavuje 5,6 milióna USD, ktoré sú k dispozícii na obchodovanie na burze 1exchange.

Komentár

Zástupcovia rôznych spoločností zapojených do tohto úsilia si na nedávnom slávnostnom zahájení v Singapure našli čas a vyjadrili sa k vývoju. Nasleduje niekoľko z týchto osôb, ktoré povedali o udalosti.

Mohamed Ismail, Senior VP & Uviedol Head Equity Capital Markets, SGX,

„Uvedomujeme si, že spoločnosti v skoršej fáze rastu môžu potrebovať prístup ku kapitálu skôr, ako budú pripravené na zverejnenie na burze. Podporili sme 1exchange, aby sme vytvorili efektívny ekosystém zásobovania kapitálových tokov spoločností v neskorých fázach rastu, čo zvýšilo dynamiku kapitálových trhov v Singapure. Vďaka 1exchange majú teraz spoločnosti ako Aggregate Asset Management viac možností získavania finančných prostriedkov, ako aj prostriedky, ktoré majú akcionárom a iným investorom, ktorí majú záujem, poskytnúť trh pre tieto obchodovateľné súkromné ​​akcie. Sme radi, že podporujeme tento zoznam súkromných zoznamov a tešíme sa, keď pomôžeme spoločnostiam pripraviť sa na prípadný verejný zoznam, keď budú pripravené. “

Kevin Tok, Uviedol spoluzakladateľ spoločnosti Aggregate Asset Management,

„Keď sme zakladali našu spoločnosť, boli sme medzi prvými správcami fondov, ktorí neúčtovali poplatok za správu. Dnes opäť prelomujeme nové základy a vytvárame históriu ako prvá singapurská spoločnosť kótovaná na burze cenných papierov v Singapure. Tento súkromný zoznam pre nás začína ďalšiu kapitolu rastu a tešíme sa, že prinesieme väčšiu hodnotu našim podielnikom a akcionárom. “

Choo Haiping, Uviedol generálny riaditeľ spoločnosti 1X,

„1X je vďačný za podporu našich mnohých zainteresovaných strán vrátane regulačných orgánov, SGX, našich partnerov vo finančnom priemysle a spoločností a investorov, ktorí naďalej veria v našu misiu vytvoriť dynamický a živý trh súkromného kapitálu prostredníctvom obchodovateľných súkromných akcií. “

1zmena

1exchange (1X), je singapurská spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2018. Po získaní licencie ‘uznávaného operátora trhu’ od Menového úradu v Singapure (MAS) bola 1exchange schopná rozvíjať a ponúkať svoje služby. Spoločnosť sa tak stala prvou a momentálne jedinou burzou cenných papierov v tuzemsku.

Generálny riaditeľ Choo Haiping v súčasnosti dohliada na činnosť spoločnosti.

ConsenSys

ConsenSys je softvérová spoločnosť so sídlom v New Yorku, ktorá bola založená v roku 2014. ConsenSys predovšetkým pracuje na poskytovaní riešení pre spoločnosti postavené na sieti Ethereum. Spoločnosť ConsenSys predovšetkým poskytovala technickú pomoc potrebnú pri výmene počas celého procesu vývoja tejto priekopníckej výmeny.

Singapurská burza

Singapurská burza (SGX) je popredná burza, ktorá zohráva aktívnu úlohu pri rozvoji rôznych spoločností zaoberajúcich sa digitálnymi cennými papiermi. SGX nie je len investorom do spoločnosti 1exchange, ale tiež pôsobí ako strategický partner v ich prevádzkach.

V ďalších správach

Aj keď môže byť 1exchange prvou svojho druhu v Singapure, existuje veľa ďalších spoločností, ktoré pracujú na uvedení podobných produktov na trh v iných častiach sveta. Tu uvádzam niekoľko príkladov búrz, ktoré sa začali alebo sa očakávajú v blízkej budúcnosti.

Gemini Exchange Uplatňuje licenciu Broker-Dealer

BnkToTheFuture na využitie Altcoin.io na výmenu bezpečnostných tokenov

STX.Swiss – Decentralizovaná výmena bezpečnostných tokenov

Séria rozhovorov – Graham Rodford, generálny riaditeľ spoločnosti Archax

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map