Almond – Buď tou zmenou, ktorú Zem potrebuje

Čo je to „mandľa“

Almond je spoločnosť založená na blockchaine a snaží sa zabezpečiť svetlú budúcnosť pre Zem. Spoločnosť ponúka platformu zameranú na motiváciu spotrebiteľov k rozvíjaniu stravovacích návykov s ohľadom na udržateľnosť. Platforma je založená na mobilných zariadeniach a je možné ju používať v systémoch IOS aj Android.

Táto bezplatná platforma predstavuje svetlejšiu budúcnosť prostredníctvom motivačných úloh, ako sú:

 • Nákup výziev
 • Premyslené tipy na využitie udržateľného tovaru a služieb
 • Akčné výzvy
  • Prispôsobenie obvyklých činností, ako je cvičenie, sprchovanie atď., Aby odrážalo udržateľný postoj
  • Vyrovnanie výziev
   • Podpora účasti na činnostiach zameraných na kompenzáciu uhlíka.
   • Gamifikáciou a stimuláciou k dokončeniu týchto úloh sa dúfa, že sa zmenia návyky, a my už nebudeme jednoducho ignorovať dané problémy. Štandardne sa skôr zapojíme do udržateľných aktivít.

    Aký je problém?

    Žijeme vo svete na zahodenie. Väčšina z nás jednoducho nevie, aké množstvo odpadu vzniká každý deň pri bežných pozemských úlohách a činnostiach. Tento odpad je často odôvodnený v mene pohodlia. Zatiaľ čo sa niektoré spoločnosti začali zaujímať o myšlienku udržateľnosti (žiadne ďalšie položky „na jedno použitie“), vo väčšine priemyselných odvetví je to stále žalostne nedostatočne rozvinutá vlastnosť..

    Veľkou časťou problému je jednoducho nedostatok transparentnosti poskytovanej spotrebiteľom. Ľudia často nie sú ignoranti z dôvodu ich vlastného výberu – nemôžete vedieť, čo neviete. Priemysel spotrebného tovaru potrebuje užívateľsky prívetivé a efektívne prostriedky na komunikáciu svetu a úroveň udržateľnosti svojich výrobkov. Dúfajme, že sa tak spotrebitelia môžu aktívne rozhodnúť pre nákup „zeleného“ produktu.

    Ako to Almond vyrieši?

    Almond má v úmysle vyriešiť problémy diskutované vyššie prostredníctvom neustáleho vývoja ich platformy. Aby sa zabezpečil neustály vývoj, spoločnosť sa rozhodla hostiť svoju vlastnú ponuku bezpečnostných tokenov. Túto akciu zameranú na získavanie finančných prostriedkov uľahčí TokenMarket – britská emisná platforma založená v Spojenom kráľovstve so silnými výsledkami v crowdfundingu..

    Počas predaja chcel tím v Almonde získať 2,4 milióna libier. Naznačujú, že tieto prostriedky nielen pokryjú ich zverejnený plán, ale poskytnú spoločnosti dvojročnú dráhu na dosiahnutie jej cieľov.

    Tieto digitálne cenné papiere, známe ako Almond Shares, predstavujú aktívum, ktoré kombinuje výhody blockchainu – transparentnosť, nemennosť, efektívnosť atď. – spolu s výhodami tradičných investícií. Tieto tokeny ako také nepredstavujú iba vlastnícke práva, ale aj dividendy.

    Prirodzene, keďže ide o digitálne cenné papiere, ktoré sa predávajú prostredníctvom finančnej udalosti, účasť prichádza s obmedzením. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o oprávnenosti, navštívte stránku Almond TU.

    Tím?

    Nasledujúci jedinci, ktorí čerpajú zo svojich skúseností v rôznych priemyselných odvetviach, sú pripravení zabezpečiť svetlú budúcnosť spoločnosti Almond.

    Oliver Bolton – výkonný riaditeľ

    Thomas Matecki – CTO

    Rory O’Grady – CPO

    Lorenzo Curci – COO

    Tím založil spoločnosť Almond v roku 2017 a dodnes vedie operácie.

    Komentár

    V nedávnej tlačovej správe Oliver Bolton a Ransu Salovaara, generálny riaditeľ TokenMarket, komentovali vývoj, o ktorom sa tu dnes hovorí.

    Oliver Bolton, generálny riaditeľ spoločnosti Almond, uviedol,

    „Almond je navrhnutý tak, aby zabezpečil, že tí, ktorí nakupujú udržateľným spôsobom a skutočne menia svoje správanie, sú za to odmenení. Vďaka rozsiahlym skúsenostiam spoločnosti TokenMarket vo svete vydávania tokenov, poradenstva a technológií bola práca s nimi ľahkým rozhodnutím. Sme nadšení z nášho partnerstva s TokenMarket a z budúcnosti. “

    Ransu Salovaara, generálny riaditeľ TokenMarket, uviedol,

    „Trvalo udržateľný konzum je problém, ktorý podľa nás treba riešiť. Práca Almonda je skutočne priekopníkom v spôsobe, akým môžu ľudia nakupovať udržateľným spôsobom, a motivuje ich, aby sa dozvedeli viac o tom, čo kupujú, a pomocou technológie blockchain sledujú jej dodávateľský reťazec. TokenMarket je hrdý na to, že spolupracuje so spoločnosťou, ktorá môže skutočne pomôcť zmeniť spôsob, akým zákazníci nakupujú. “

    Čo bude ďalej?

    Tí v Almonde vypracovali plán, ktorý ich zavedie odteraz do roku 2020. Tu je krátky pohľad na niekoľko kľúčových značiek na ich ceste..

    19. apríla 2019 – Ponuka bezpečnostných tokenov sa otvára verejnosti

    19. septembra 2019 – Vo Veľkej Británii bude k dispozícii plná platforma

    1. štvrťrok 2020 – Pilot platformy sa spúšťa v Spojených štátoch

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    map