BitBond a Klickown na tokenizáciu nemeckých nehnuteľností

Digitalizovaná nehnuteľnosť

Dvojica nemeckých spoločností zapojených priamo do digitálnych cenných papierov to nedávno urobila oznámil pripravovaná investičná príležitosť.

Spoločnosti Bitbond a Klickown dali svetu vedieť, že už v januári 2020 uľahčia tokenizáciu nehnuteľností. Dvojica naznačila, že v budúcnosti dôjde k rôznym spoluprácam, čo bude jednoducho bod „na skok“.

Jemnejšie body

Na podujatí sa uskutoční predaj a distribúcia dlhových nástrojov vo forme digitálnych dlhopisov krytých nemeckými nehnuteľnosťami.

V nasledujúcich bodoch je uvedených niekoľko jemnejších podrobností týkajúcich sa príležitosti.

  • Vydané na Stellar blockchaine
  • Regulované prostredníctvom BaFin
  • Minimálna investícia 10 €
  • 4 – 7% ročný výnos
  • 3-10-ročné obdobie so splatnosťou istiny po splatnosti
  • Rezidenčný majetok nájdený v Lünenburgu

Hviezdna voľba

Zaujímavou poznámkou z ich oznámenia je rozhodnutie použiť Stellar blockchain. V posledných mesiacoch sektor digitálnych cenných papierov preukázal sklon k používaniu Stellar na svoje operácie. Nasledujúce články sú iba dvoma príkladmi, ktoré demonštrujú adopciu v rámci aj za hranicami Nemecka.

Tokenizácia londýnskych penthousov a gréckych ostrovných víl

Stellar vybraný spoločnosťou Wevest pre platformu ponúkania bezpečnostných tokenov

Komentár

Pri oznámení ich pripravovaného projektu si zástupcovia všetkých spoločností, Bitbond a Klickown, našli čas na vyjadrenie.

Uviedol Radoslav Albrecht, generálny riaditeľ spoločnosti Bitbond,

„Po úspešnom STO a schválení nášho prospektu cenných papierov pre prvý tokenizovaný dlhopis spoločnosti BaFin sme významne vylepšili Bitbond … Vidíme obrovský dopyt zo strany poskytovateľov finančných služieb a emitentov po digitalizácii procesu vydávania dlhopisov. Vďaka našej technológii umožňujeme tokenizovaný dôkaz o vlastníctve cenných papierov a zároveň znižujeme počet potrebných sprostredkovateľov … Sme veľmi radi, že môžeme spolupracovať s takým skúseným tímom odborníkov v oblasti nehnuteľností a finančných služieb. “

Wladimir Huber, Uviedol výkonný riaditeľ spoločnosti Klickown,

„Napríklad sa zaobídeme bez klasických súčastí emisie nehnuteľností, ako sú globálne certifikáty alebo drahé bankové vklady. Namiesto toho sa spoliehame na transparentnosť a flexibilitu. Vďaka týmto enormným úsporám nákladov dokážeme našim investorom ponúknuť vyššiu návratnosť. Investori spoločnosti KlickOwn investujú úplne digitálne a jednoducho s nami. Po výbere vysnívanej nehnuteľnosti nie sú závislí od výkonu správcu fondu, ako je to v prípade realitných fondov, napríklad výhod ako vlastníci nehnuteľností. Celá správa majetku, tj správa majetku a správa majetku, preberá spoločnosť KlickOwn. “

Rozprávanie s Radoslavom

Mali sme šťastie, že sme nedávno na našom webe napísali exkluzívny článok, ktorý zverejnil generálny riaditeľ spoločnosti Bitbond Radoslav Albrecht.

V tomto článku diskutoval o ceste, ktorú absolvoval Bitbond na ceste k dokončeniu prvej regulovanej STO v krajine. Dosiahnutím tohto cieľa v podstate vytvorili plán priemyselných úloh a darov – a radi sa oň podelia.

Ako získať STO schválené nemeckými regulačnými orgánmi

Nemecká účasť

Nedávno bola dokončená štúdia účastníkmi odvetvia, Blockstate a Frankfurt School Blockchain Center. Cieľom bolo zistiť stav digitálnych cenných papierov na základe zemepisu.

Výsledkom bolo, že Európa je na čele s najvyššou úrovňou účasti a adopcie v priemysle. Pri pohľade na tých v Európe bola na čele balíka jedna krajina sama – Nemecko; rovnaký národ, ktorý obaja, BitBond aj KlickOwn, volajú domov.

EÚ má v oblasti bezpečnostných tokenov prvenstvo nad USA

BitBond

Spoločnosť Bitbond, ktorá bola uvedená na trh v roku 2013, udržiava činnosť v Nemecku. Tvrdá práca, ktorú venoval tím stojaci za spoločnosťou, umožnila spoločnosti Bitbond úspešne dokončiť prvý regulovaný STO v Nemecku.

Výkonný riaditeľ Radoslav Albrecht v súčasnosti dohliada na činnosť spoločnosti.

KlickOwn

KlickOwn, ktorá bola založená v roku 2019, je mladá spoločnosť, ktorá má sídlo v nemeckom Hamburgu. Prevádzky sa naďalej zameriavajú na svoj cieľ rozvoja decentralizovaného trhu s nehnuteľnosťami prostredníctvom integrácie skutočných aktív a blockchain technológií.

Výkonný riaditeľ Wladimir Huber v súčasnosti dohliada na činnosť spoločnosti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map