Dan Doney, generálny riaditeľ spoločnosti Securrency – Interview Series

Dan Doney je generálnym riaditeľom spoločnosti Mena jeden z popredných emitentov tokenov v oblasti digitálnych cenných papierov.

Máte vynikajúcu kariéru v rôznych úlohách v NSA, na ministerstve pre vnútornú bezpečnosť (DHS), v obrannej spravodajskej agentúre (DIA) a vo Federálnom úrade pre vyšetrovanie (FBI). Ako ste prešli od spolupráce s niektorými z najuznávanejších spravodajských agentúr na svete k zavedeniu Securrency? 

Mal som to šťastie, že som počas svojho pôsobenia v rôznych spravodajských agentúrach od DIA po FBI pracoval na niektorých z najpokročilejších technologických inovácií s najlepšími mozgami, a poskytol tak dokonalý odrazový mostík na spustenie. Mena. Vďaka tomu som získal prehľad o tom, ako fragmentovaný je prenos informácií medzi agentúrami, a o inherentnej neefektívnosti centralizovaných systémov. Moje skúsenosti v kombinácii s mojou vášňou pre vývoj softvéru a kybernetickou bezpečnosťou s umelou inteligenciou a dynamickým určovaním cien aktív ma dostali pred niektorých zaujímavých jednotlivcov z oblasti nehnuteľností a financií, ktorí chceli nájsť technologické riešenia pre rozsiahle odvetvové problémy, ako je napríklad likvidita aktív. Pri hľadaní riešenia týchto problémov som objavil technológiu blockchainu a tokenizáciu a uvedomil som si obrovský dopad, ktorý by to mohlo mať na finančné služby. Vďaka rozvoju Securrency je našou víziou transformovať priestor digitálnych aktív pomocou tokenizácie, aby sme dosiahli skutočnú efektivitu trhu.

Spočiatku ste navrhli hlavný server identity Securrency, motor poverení (pravidlá) a interoperabilné koľajnice v hybridnej architektúre (prepojenie funkcií mimo a mimo reťazca). Čo vás prinútilo zvoliť túto štruktúru v závislosti od konkrétneho riešenia distribuovanej účtovnej knihy (blockchain)?

Pretože technológia trhovej infraštruktúry spoločnosti Securrency je predovšetkým navrhnutá tak, aby poskytovala pohodlie a podporu všetkým tvorcom trhu, bolo potrebné zahrnúť starú aj blockchainovú funkciu, aby sa zabezpečila rozsiahla účasť a prijatie digitálnych cenných papierov. Úprimne povedané, väčšina STO sú mosty nikam. Bez vybudovaného, ​​integrovaného a interoperabilného trhu, na ktorom sa môžu pohybovať digitálne aktíva, nie je dostatok back-end likvidity na to, aby sa toto cvičenie pre väčšinu emitentov oplatilo. Dúfame, že táto infraštruktúra bude z dlhodobého hľadiska transformačná, ale krátkodobé ciele majú prírastkovú povahu. Je dôležité mať to na pamäti, aby sme sa dostali okolo humbuku a smerom k vyzretému, profesionálnemu prijatiu týchto technológií.

Spoločnosť WisdomTree Investments spolu s Abu Dhabi Investment Office (ADIO) a ďalšími investormi investovali do spoločnosti Securrency, ktorej cieľom je integrácia technológie blockchain do ekosystému fondu obchodovaného na burze (ETF). Mohli by ste sa s nami podeliť o to, ako bude technológia Securrency integrovaná do búrz ETF?

WisdomTree je významným a dôveryhodným správcom aktív a ako strategický investor do spoločnosti Securrency poskytuje neuveriteľnú príležitosť na nasadenie svojej technológie do ekosystému ETF. Záverom je, že trh potrebuje rozpoznateľné produkty, ktoré už majú značnú likviditu, takže ETF sú logickým a vzrušujúcim prípadom použitia našej technológie. Väčšina aktivít v oblasti digitálnych cenných papierov súvisiacich s ETF bola zameraná na ETF kryptomeny a spoločnosť WisdomTree v tomto priestore v Európe aktívne pôsobila. ETF priťahujú nielen veľké burzy mien, sprostredkovateľov prevodov a poskytovateľov investičných služieb, ale tiež uľahčia a bezpečia účasť oveľa širšej základne investorov na týchto digitálnych investičných produktoch..

7. januára spoločnosť Securrency oznámila úspešné dokončenie zvýšenia série A o 17,65 milióna dolárov. Aké sú plány so získanými prostriedkami?

Spoločnosť Securrency plánuje využiť financovanie zo série A na pokrok vo vývoji softvéru a platforiem, na integráciu so strategickými partnermi a ďalšími zákazníkmi a na vybudovanie svojej prevádzkovej štruktúry. Vďaka neustálej podpore našich strategických partnerov; investičná kancelária v Abú Zabí, Monex Group, Inc ,. Spoločnosti RRE Ventures, Strawberry Creek Ventures a Panthera Capital Investments môžeme dosiahnuť našu strategickú víziu a poslanie.

Môžete nám povedať niečo viac o Securrency RegManager ™?

Securrency RegManager obsahuje naše rozhranie Engine Engine a rámec čakajúcich na dodržanie súladu s predpismi Token. Náš modul pravidiel je abstrakčná vrstva v jednoduchom jazyku, ktorá umožňuje spoločnostiam a ich právnikom nielen rýchlo vytvárať politiky, ale byť schopní tieto politiky ľahko skontrolovať a okamžite ich aktualizovať. Táto úroveň pohodlia je nevyhnutná pre rozsiahle prijatie. Rozhranie aplikácie RegManager je v zásade o poskytovaní nástrojov na zabezpečenie súladu s viacerými jurisdikciami a bezprecedentnom pohodlí poskytovateľom finančných služieb a účastníkom trhu..

Tiež by ma zaujímalo dozvedieť sa viac o Securrency InfinXchange ™ a výhodách, ktoré ponúka?

InfinXchange je najväčšia IP technológia spoločnosti Securrency. Je to knižnica API a finančná ontológia, ktorá mapuje rôzne finančné služby na súbor základných funkcií, napr. tvorba kapitálu, platby, smerovanie výmeny, prevody, korporátne akcie, oceňovanie aktív a kompatibilný prevod hodnoty cez DLT a staršie siete. Jedná sa o rámec doplnkov, ktorý sa má integrovať s poskytovateľmi služieb tretích strán.

Rok 2019 bol o rok pomalší, ako by sme si pri vzniku bezpečnostných tokenov želali. Veríte tomu, že rok 2020 bude iný?

Očakávame, že v roku 2020 zaznamenáme zrýchlenie tokenizácie verejne obchodovateľných aktív. To bude spolu s poskytovateľmi finančných služieb v partnerstve s novo vznikajúcimi spoločnosťami zaoberajúcimi sa tokenmi cenných papierov s cieľom tokenizovať aktíva inštitucionálneho stupňa v roku 2020. Tokenizačné platformy budované veľkými technologickými firmami ako Microsoft a Facebook sa tiež pravdepodobne objavia v roku 2020 spolu s emisiami digitálnych aktív od vysoko dôveryhodných investičných spoločností a správcov aktív.

Na čom sú niektoré z projektov, na ktorých Securrency v súčasnosti pracuje?

Naším hlavným cieľom je uľahčiť vysoko kvalitné vydávanie tokenov nesúcich výnos, pretože odblokujeme prístupnosť, ktorá podporuje masové globálne prijatie technológie distribuovanej účtovnej knihy vo finančných službách – sen nadšencov blockchainu už viac ako desať rokov. To si vyžaduje úzku spoluprácu s regulátormi, účastníkmi trhu a intuitívne užívateľské rozhrania.

Navštívte Mena alebo náš zoznam firemných informácií o menách, kde sa dozviete viac.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map