Dvojica londýnskych spoločností nachádza spoločnú reč s „Cordou“

Tímové úsilie

Nedávno tak urobila dvojica londýnskych spoločností Archax a VALK prepustený správy, že zamýšľajú spolupracovať v snahe lepšie slúžiť sektoru digitálnych cenných papierov.

End-to-end

Toto novozaložené partnerstvo bolo uskutočnené s cieľom poskytnúť klientom spoločností Archax a VALK prístup k balíku služieb umožňujúcich end-to-end emisiu / obchodovanie s digitálnymi cennými papiermi..

S cieľom umožniť túto komplexnú sadu služieb prinesie každá spoločnosť k stolu niečo iné.

  • VALK uľahčí tokenizáciu, vydávanie a správu digitálnych cenných papierov
  • Archax uľahčí postobchodné činnosti a likviditu prístupom na sekundárne trhy

To znamená, že digitálne cenné papiere vytvorené prostredníctvom služby VALK budú mať domov na burze Archax. Výsledkom je, že každá spoločnosť a príslušné digitálne cenné papiere majú veľké výhody z vyššie spomenutých schopností.

Minulá integrácia

Okrem ich geografického umiestnenia existuje medzi týmito dvoma spoločnosťami jedna spoločná vlastnosť – použitie platformy R3 Corda.

Ako klienti spoločnosti R3 Corda majú Archax a VALK prístup k platforme založenej na DLT založenej na otvorenom zdroji, ktorá umožňuje nasadenie inteligentných zmlúv..

CordaCorda

Sledujte toto video na YouTube

Archax zjednoduší aktivity po obchodovaní prostredníctvom integrácie platformy R3 Corda

Komentár

Vo svojom oznámení o partnerstve si zástupcovia oboch spoločností, VALK a Archax, našli čas na vyjadrenie. Nasledovalo to, čo museli povedať, čo bude táto spolupráca znamenať, a to vpred.


Uviedli Antoine Loth a Elie Azzi, spoluzakladatelia spoločnosti VALK,

„Sme radi, že sme uzavreli toto partnerstvo so spoločnosťou Archax, a tešíme sa na jednu z prvých platforiem na Corde, ktoré sa integrujú do ich výmeny. Naši klienti teraz budú mať prístup k bráne do likvidity a Archax môže ťažiť z neuveriteľného toku obchodov našich partnerov, ktorí vydávajú, financujú a obchodujú s veľmi kvalitnými aktívami v oblasti private equity, fondov, infraštruktúry a nehnuteľností. Sme radi, že budujeme obchodné rozhranie medzi najvýkonnejšími a renomovanými inštitucionálnymi hráčmi a spoločnosťou Archax, najinovatívnejším trhovým miestom vo Veľkej Británii. “

Uviedol Graham Rodford, generálny riaditeľ spoločnosti Archax,

„Budujeme prvý skutočne globálny inštitucionálny trh pre digitálne cenné papiere so sídlom v Londýne. Preto by sme radi uviedli zoznam najdôveryhodnejších ponúk tokenov – takže partnerstvá, ako je toto, s VALK sú pre nás vysoko relevantné a dôležité. Aj keď sme blockchain agnostik, pokiaľ ide o tokeny, ktoré uvádzame, uzavreli sme partnerstvo s R3, aby sme Cordu použili na vlastné účtovné knihy a na post-trade aktivity, takže táto spolupráca s VALK, ktorý tiež používa Cordu, dáva veľký zmysel. Sme nadšení z príležitosti, ktorú tokenizácia aktív prináša, a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s VALK. “

Rozprávanie s Grahamom

V polovici roku 2019 sme mali to šťastie, že sme absolvovali exkluzívny rozhovor s generálnym riaditeľom spoločnosti Archax, Grahamom Rodfordom. Rebecca Stoner, prevádzková riaditeľka spoločnosti papers.io, sa tu zaoberá tým, čo chce spoločnosť Archax dosiahnuť a ako dosiahnu svoje ciele..

Séria rozhovorov – Graham Rodford, generálny riaditeľ spoločnosti Archax

VALK

Spoločnosť VALK, ktorá bola založená v roku 2018, má sídlo v Londýne v Anglicku. Tím, ktorý stojí za spoločnosťou VALK, vyvinul technologické riešenia, ktoré umožňujú „správu, obchodovanie a investovanie nekótovaných aktív“..

Spoluzakladateľ Antoine Loth a Elie Azzi v súčasnosti dohliadajú na činnosť spoločnosti.

Archax

Spoločnosť Archax, ktorá bola založená v roku 2018, má sídlo v Londýne v Anglicku. Tím spoločnosti Archax predovšetkým pracuje na vývoji a spustení očakávanej výmeny, ktorá bude slúžiť sektoru digitálnych cenných papierov..

Výkonný riaditeľ Graham Rodford v súčasnosti dohliada na činnosť spoločnosti.

V ďalších správach

Zatiaľ čo zahájenie výmeny ich digitálnych cenných papierov trvalo dlhšie, ako sa pôvodne predpokladalo, Archax zostáva jedným z najočakávanejších projektov v tomto sektore. Z tohto dôvodu sme pri rôznych príležitostiach našli správy o tejto mladej spoločnosti. Nasleduje niekoľko článkov, ktoré podrobne popisujú, o čo konkrétne spoločnosti Archax v poslednej dobe išlo.

ClearBank zvolený spoločnosťou Archax na poskytovanie rôznych služieb

Tokeny a Archax vytvárajú strategické partnerstvo

HighCastle hľadá zvýšenú likviditu prostredníctvom spoločnosti Archax

Globacap na integráciu služieb s Digital Exchange Archax

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map