Emflux – uvoľnite silu elektrickej energie!

Kto je Emflux Motors?

Emflux Motors je mladá spoločnosť so sídlom mimo Indie. Boli založené v roku 2016 s cieľom predstaviť ďalšiu éru elektrických vozidiel – známejšiu jednoducho pod menom EV’s.

Aj keď ich vlajkovým produktom môže byť Emflux One, majú veľké ašpirácie na ďalšiu expanziu. Jedným z cieľov na ich ceste je úspešne mať za desať rokov na indických cestách viac ako 10 miliónov vozidiel. To je v súlade s cieľom indickej vlády, ktorý si želá, aby každé vozidlo na ceste malo do roku 2030 charakter EV.

Aký je problém?

Fosílne palivá sú starou správou. To nie je prekvapujúce pre nikoho, kto nežije pod skalou. V posledných rokoch sme zaznamenali rýchly rozvoj elektromobilov na celom svete.

Fosílne palivá sú špinavé a neefektívne v porovnaní s ich náprotivkami na elektromobily. Aj keď si spaľovacie motory budú mať vo svete vždy svoje miesto, rýchlo sa dostávajú do nemilosti kvôli výhodám, ktoré elektromobily ponúkajú.

EV nie sú dokonalé. Napriek ich očividne jasnej budúcnosti, až po desaťročiach sľubovania sa konečne dočkáme vozidiel, ktoré sú dostatočne praktické na to, aby sa dali používať ako každodenní vodiči. Verejnosť jednoducho potrebuje presvedčenie. Potrebujeme, aby táto generácia elektromobilov bola na cestách roky, aby ľudia skutočne videli svoju spoľahlivosť po celú dobu životnosti vozidla. A čo je ešte dôležitejšie, je potrebné zmeniť vnímanie EV ako pomalých a nudných, aby lepšie odrážali ich potenciál.

Ako to Emflux vyrieši?

Spoločnosť Emflux uznala budúcnosť automobilového priemyslu a je odhodlaná byť súčasťou tejto zmeny. Chcú byť jedným z prvých priekopníkov, ktorí pre verejnosť uvádzajú skutočne skvelé elektromobily.

Spoločnosť Emflux, ktorá vychádza z americkej spoločnosti Tesla, prijíma model predaja, pri ktorom vyvíja pútavý špičkový prvý automobil. Toto je známe ako Emflux One. Tento elektricky poháňaný motocykel poskytuje všetok výkon, aký by motocyklový nadšenec mohol chcieť, a zároveň zachováva praktickosť pre každodenné riadenie. V pláne je vybudovať pokračovanie tohto charakteristického EV a nakoniec sa pustiť do cenovo dostupnejších možností základnej úrovne.

Na vývoj a dosiahnutie požadovaného výkonu v Emflux One je potrebné vyvinúť značné množstvo IP. Aby pomohla vybudovať svoju spoločnosť a produkty, spoločnosť Emflux má v úmysle zdieľať tieto vlastné vedomosti o EV s vozidlami OEM. To znamená, že Emflux sa stane poskytovateľom väčším výrobcom technológií aj komponentov. Licenciou na toto IP bude Emflux schopný generovať priebežné príjmy na rozšírenie fondu.

Aby sa táto spoločnosť skutočne rozbehla, musí získať veľké množstvo kapitálu. S projektom, ktorý sa už celkom dobre rozvíja, je spoločnosť v štádiu, keď by sa tradične usilovalo získať rizikový kapitál pre získanie potrebných finančných prostriedkov. Emflux, keďže je to dopredu premýšľajúca spoločnosť, rozhodla sa usporiadať svoje vlastné ETO / STO.

Spoločnosť Emflux bude využívať platformu zoznamov Neufund na hosťovanie a dohľad nad predajom svojich bezpečnostných tokenov. Týmto zvyšovaním kapitálu získavajú prístup do globálnej skupiny kapitálu. Okrem toho sú schopní poskytnúť svojim investorom vyššiu úroveň likvidity a všetky ďalšie výhody, ktoré sú spojené s tokenmi akcií. Tento získaný kapitál poskytne potrebné prostriedky na ďalší rozvoj ich duševného vlastníctva a podnikovej štruktúry.

Tím?

Emflux - uvoľnite silu elektrickej energie!

Zakladatelia Ankit Khatry, Varun Mittal, Vinay Raj Somashekar

Trio vzdelaných jednotlivcov zostavilo túto pôsobivú víziu. Od robotiky po podnikavosť sú tímoví vedúci vhodní na uskutočnenie vízie spoločnosti Emflux.

Varun Mittal – spoluzakladateľ & Generálny riaditeľ

Ankit Khatry – spoluzakladateľ & COO

Vinay Raj Somashekar – spoluzakladateľ & Hlavný dizajnér

Čo bude ďalej?

Hľadajte ďalší vývoj motocykla Emflux One. Záujem o túto vlajkovú loď je to, čo bude pôvodne viesť investorov k ich nadchádzajúcemu STO.

Ako už bolo uvedené, táto STO sa bude konať v nasledujúcich mesiacoch na platforme Neufund. Nezabudnite skontrolovať webové stránky spoločností Neufund a Emflux, či neobsahujú prípadnú správu.

Ak všetko pôjde dobre, hľadajte Emflux One, ktorý sa začne objavovať do roku 2019.

Emflux One zmení váš názor na elektrické motocykleEmflux One zmení váš názor na elektrické motocykle

Sledujte toto video na YouTube

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map