EZ365 – Prehrať. Obchod. Naučte sa.

Kto je EZ365?

Prevádzkujúci z „ostrova blockchain“ s vlastným názvom, Malta, EZ365 je novo vyvinutý ekosystém digitálnych aktív. EZ365 tiež udržiava vzťahy s Kanadou, pretože práve odtiaľto sa väčšina zakladajúceho tímu volá domov.

Spoločnosť naznačuje, že ich cieľom je „uľahčiť masové prijatie kryptomeny“. Zamýšľajú to dosiahnuť pomocou rôznych služieb, ktoré sú umožnené použitím úžitkových aj bezpečnostných tokenov.

Aký je problém?

Kryptomena pre všetkých. Mnoho jednotlivcov a spoločností to prisľúbilo, ale v skutočnosti musí blockchainový priemysel ešte doručiť. Toto bolo nedávno zdôraznené, pretože tento prísľub bol spochybnený, keď generálny riaditeľ spoločnosti Circle, Jeremy Allaire, hovoril o tejto technológii počas pojednávania v Senáte.

Poskytovatelia služieb v odbore musia poskytnúť platformu zameranú na viac ako iba zarytých nadšencov blockchainu. Musí byť intuitívny a pútavý pre používateľov akýchkoľvek podobných médií.

Ako to EZ365 vyrieši?

EZ365 uznal vyššie uvedené prekážky a vydal sa na vývoj platformy pre kryptomeny, ktorá bude riešiť rôzne prekážky na ceste k úplnému začleneniu.

Ich prístupom bolo vyvinúť trio služieb vo forme hier, obchodovania a vzdelávania.

EZ Win

Táto služba je v podstate online kasíno, ktoré umožňuje používateľom stávkovať na tradičné hry a športové udalosti prostredníctvom použitia stablecoinov.

Používatelia budú môcť získať prístup k oprávneným stabilným coinom prostredníctvom integrovanej burzy kryptomien spoločnosti.

Výmena EZ

Podporou a uľahčením služby EZ Win bude EZ Exchange. Táto burza predovšetkým poskytne používateľom platformy platobné brány a schopnosť aktívne obchodovať s rôznymi kryptomenami (ktoré je možné použiť v rámci platformy EZ Win)..

Aj keď je táto služba kľúčom k EZ Win, používatelia sa nemusia zúčastňovať hier, aby ju mohli využívať. Funguje ako samostatná služba a je určená pre skúsených aj začínajúcich používateľov.

EZ akadémia

Pre záujemcov o svet blockchainu a kryptomien je vzdelávanie kľúčové. Pre priemerného joe existuje veľké množstvo terminológie a služieb, ktoré je potrebné pochopiť. Aj keď existuje veľa úsilia o zjednodušenie ich platforiem, ktoré eliminujú potrebu vzdelávať sa v tejto oblasti, vedomosti sú sila.

Za týmto účelom EZ365 doplní svoje trio služieb s Akadémiou EZ. Toto je podmnožina ich väčšej platformy, ktorá je zameraná na poskytovanie potrebných informácií používateľom na pochopenie a úspešnosť v tomto odbore..

* EZ365 berie na vedomie, že všetky ich služby budú zabezpečené pomocou rôznych opatrení vrátane nasledujúcich.

  • KYC
  • AML
  • Redundancia servera
  • Hackerské testovanie
  • Odolnosť proti chybám

Utilita na zabezpečenie

To, čo nás na tejto platforme cenných papierov zaujíma, je to, že spoločnosť má v úmysle previesť úžitkové tokeny vydané prostredníctvom ich nadchádzajúceho IEO na bezpečnostné tokeny. Naznačili, že v 1. štvrťroku 2020 budú mať držitelia tokenov možnosť tak urobiť, a to s rôznymi výhodami.

Natiahli sme sa k EZ365, aby sme sa vyjadrili, ako bude tento prechod prebiehať. CEO, Russell Korus, poskytol nasledujúce informácie.

Otázka: Môžete vysvetliť štruktúrovanie a výhody konverzie tokenu obslužného nástroja EZZ365 na digitálne zabezpečenie??

Odpoveď: „Našim zámerom je poskytnúť držiteľom tokenov príležitosť previesť svoje tokeny obslužných prostriedkov EZ365 na plne kompatibilné bezpečnostné tokeny, a to v spolupráci s jurisdikciami, ktoré poskytujú fungujúci regulačný rámec. Táto premena na nástroj bezpečnostných tokenov prinesie držiteľom tokenov významné výhody vrátane vlastného imania, zdieľania zisku, úplného zverejnenia a transparentnosti. To umožňuje EZ365 vyhovieť predpisom o cenných papieroch a klientom ponúka vyššiu úroveň digitálnej bezpečnosti a ochrany spotrebiteľa. “

Tím?

Jednotlivci, ktorí stoja za touto spoločnosťou, majú so sebou širokú škálu skúseností. Táto skúsenosť siaha od rizikového kapitalizmu, práva, IT, vydavateľstva a ďalších. V ideálnom prípade by toto rozmanité zoskupenie skúseností, dúfajme, umožnilo im rozvinúť EZ365 na platformu, ktorú si predstavovali. Nasledujú položky, ktoré sú na čele EZ365.

Russell Korus – spoluzakladateľ & Výkonný riaditeľ

Eddie Kotler – spoluzakladateľ & Predseda

Michael Caravetta – vedúci technológie & Referent bezpečnosti informácií

Jim Harris – hlavný úradník pre prerušenie práce

P.B Stanton – hlavný právny zástupca

Komentár?

Generálny riaditeľ EZ365, Russell Korus, si našiel čas, aby sa vyjadril k oznámeniu o platforme. K veci musí povedať nasledovné.

„Skutočným kúzlom EZ365 je prístup, ktorý používame na uvoľnenie obrovského potenciálu blockchainového iGaming priemyslu a sveta kryptomien. Robíme to tak, že združujeme burzu digitálnych aktív a kasíno v kryptomene, ktoré zdieľajú rovnaké výnimočné používateľské skúsenosti a podporu, spolu s integráciou fiat a kreditných kariet … Eliminovaním problémov, ktoré sú dnes typické pre výmeny kryptomien – napríklad zložitosť, zlý používateľ skúsenosti a nedostatok podpory zákazníkov – prelomíme bariéry masového adopcie. “ 

Čo bude ďalej?

S cieľom uľahčiť ďalší vývoj platformy EZ365 hostí pripravovanú ponuku počiatočnej výmeny (IEO)..

Okrem zvyšovania kapitálu je EZ365 uprostred dosahovania ISO-27001 certifikácia. To zabezpečí, že štandardy týkajúce sa zabezpečenia majetku budú na vysokej úrovni a budú sa udržiavať.

Tieto kroky v spojení s rôznymi zavedeniami služieb znamenajú, že EZ365 bude v nasledujúcich rokoch fungovať nepretržite.

Vysvetlenie EZ365 [中文 字幕 | 한국어 자막 |日本語 字幕 | Русские субтитры]Vysvetlenie EZ365 [中文 字幕 | 한국어 자막 |日本語 字幕 | Русские субтитры]

Sledujte toto video na YouTube

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map