Horizon Globex – Hĺbkový pohľad na lídra v odbore

Horizon Globex je tokenizácia novej generácie plošina , ktorá naďalej robí titulky pre svoj výhodný prístup na trh. Platforma funguje ako „jednotné kontaktné miesto“ pre podniky, ktoré majú záujem ponúkať bezpečnostné tokeny. V súčasnosti má spoločnosť strategické vzťahy s regulačnými orgánmi v USA, EÚ a Ázii. Teraz je spoločnosť Horizon Globex nastavená na rozšírenie svojho tokenizačného ekosystému na novú úroveň po zabezpečení niekoľkých viacnásobných partnerstiev na vysokej úrovni.

Čo ponúka program Horizon Globex

Platforma Horizon Globex ponúka klientom možnosť tokenizovať takmer akýkoľvek majetok. Spoločnosť má v súčasnosti štyri hlavné produkty. Každá z nich ponúka jedinečnú výhodu pre podniky a investorov, ktorí sa snažia vstúpiť na trh bezpečnostných tokenov. Zjednodušením procesu STO umožňuje program Horizon Globex crowdfunding dostupnejším pre masy.

Tokenetika

Jedným z hlavných produktov Horizon Globex je Tokenetics. Systém Tokenetics funguje okolo troch hlavných funkcií. Po prvé, podniky môžu prostredníctvom platformy získať investičný kapitál bez IT infraštruktúry. Táto stratégia znižuje vstupnú latku pre podniky, ktoré majú záujem o stratégiu crowdfundingu založenú na blockchaine.

V súčasnosti proces STO vyžaduje, aby podniky získavali základné informácie z overovacieho systému tretej strany a právneho poradenstva. Obe tieto požiadavky výrazne zvyšujú náklady na hostenie STO. Dôležité je, že eliminácia týchto nákladov môže zvýšiť účasť na trhu.

Horizon Globex cez Twitter

Horizon Globex cez Twitter

Súlad

Po druhé, Tokenetics obsahuje kombináciu maklérskych obchodníkov a prevodných agentov. Táto stratégia chráni investorov a zaisťuje, aby všetky tokeny zostali v súlade. V minulosti trh trápili obavy o dodržiavanie predpisov. Najmä pri diskusii o obchodovaní s bezpečnostnými tokenmi na sekundárnych obchodných platformách.

Obchodovanie

Tretím pilierom tokenetiky je jeho dollarizovaná obchodná platforma. Táto interná výmena bezpečnostných tokenov sa špecializuje na obchodovanie po vydaní. Je pozoruhodné, že hlavným problémom v sektore bezpečnostných tokov je naďalej likvidita. Investori preto chcú vedieť, že bezpečnostné tokeny, do ktorých investujú, môžu obchodovať v súlade s predpismi. Táto výmena poskytuje investorom toto uistenie bez toho, aby museli opustiť ekosystém tokenizácie Globex.

CustodyWare

Okrem technickej stratégie spoločnosti Horizon Globex spoločnosť pokračovala v niekoľkých partnerstvách, aby podporila svoje ašpirácie. V januári 2019 firma podpísaný licenčná zmluva so spoločnosťou V Stock Transfer LLC (Vstock). Dohoda poskytla spoločnosti Vstock prístup k proprietárnemu softvéru Horizon Globex známemu ako CustodyWare.

V rámci dohody sa Vstock stala licencovaným a registrovaným agentom pre prevod cenných papierov. CustodyWare podporuje všetky ponuky ERC-20 registrované a vyňaté z registra. Softvér obsahuje integrované mechanizmy kontroly súladu s predpismi KYC. Tieto mechanizmy sú v súlade s pravidlom 506 SEC, ktoré sa týka správy tokenov po STO.

KYCware od spoločnosti Globex bude zverejnený

Aj tento týždeň spoločnosť Horizon Globex vydala svoju najnovšiu tokenizáciu softvér doplnok. Systém sa volá KYCware a potenciál, ktorý prináša na trh, je nepopierateľný. Nový systém umožňuje tokenizovaným bezpečnostným investorom a emitentom zefektívniť proces overovania. Digitálne cenné papiere, podobne ako tradičné cenné papiere, vyžadujú súlad s predpismi KYC (Know Your Customer) a AML (Anti-Money Laundering). Predtým tieto požiadavky oneskorovali schopnosť investorov zúčastňovať sa na STO. Zjednodušene povedané, obavy KYC bránili spoločnosti v schopnosti prijímať investorov.

KYCWare eliminuje tieto obavy kombináciou Vlastnosti. Vydavatelia tokenov dostávajú integrovanú aplikáciu s bielym štítkom, ktorá je prispôsobená tak, aby vyhovovala potrebám konkrétnych cenných papierov klientov. Aplikácia sa automaticky prispôsobuje jurisdikcii a regulačným požiadavkám regiónu. Používatelia vkladajú svoje údaje do pokročilého systému overovania ID, dokumentov a identifikačných údajov.

Ochrana osobných údajov

Pôsobivé je, že aplikácia obsahuje kompletné programovanie identifikácie zákazníkov v súlade s časťou 326 zákona USA Patriot Act. Všetky záznamy sú zabezpečené offline a ukladajú sa do vyrovnávacej pamäte s automatickým vypršaním platnosti. Spoločnosť Horizon Globex predovšetkým uviedla, že tieto informácie nikdy nebude zadávať tretím stranám. Okrem týchto funkcií je celá procedúra časovo označená na blockchain digitálnym podpisom, ktorý je dodávaný so zárukou proti neoprávnenej manipulácii.

Výkonný riaditeľ spoločnosti Globex, Brian Collins, diskutoval o dopade KYCWare na trh a opísal, ako platforma umožňuje emitentom tokenov možnosť overiť svojich investorov bez použitia tretích strán. Táto stratégia je dôležitá, ak sa domnievate, že regulačné orgány, ako napríklad SEC, zodpovedajú za tieto úlohy za vydavateľa tokenov. Aplikácia KYCWare je teraz k dispozícii pre operačné systémy Apple aj Android.

Globex spolupracuje so spoločnosťou STOcheck

Globex tento týždeň opäť zdvihol obočie v kryptomene po ohlásení strategického partnerstva s veľmi populárnou stránkou so zoznamom STO. STOCheck. STOCheck je jedným z najväčších zoznamov stránok STO na trhu. Investori môžu ísť na túto platformu, aby dostali najaktuálnejšie informácie o aktuálnych STO. Tieto informácie zahŕňajú podrobný profil spoločnosti, ako je napríklad sídlo firmy, riadiaci pracovníci a výnosy.

Dôležité je, že partnerstvo dáva spoločnosti Globex silné postavenie v tomto sektore, aby mohla ponúkať svoje výrobky a služby širokej verejnosti. Teoreticky je každá z STO uvedených na STOCheck potenciálnymi klientmi pre Globex. Tu firma získava prístup k najnovším STO pred uvedením na trh. Vzhľadom na flexibilitu platformy Globex by ste mali očakávať, že z tohto prístupu zachytí značné množstvo klientov.

Horizon Globex – profil spoločnosti

Hlavná kancelária Horizon Globex sa nachádza v známom švajčiarskom Crypto Valley. Spoločnosť vstúpila na trh v roku 2010 ako súkromná platforma pre tokenizáciu, ktorá sa špecializuje na softvér bezpečnostných tokenov ERC-20. V súčasnosti spoločnosť uvádza menej ako päťdesiat zamestnancov. V januári tohto roku bol menovaný Globex Mark Elenowitz ako nový prezident spoločnosti.

Vo februári sa spoločnosť Globex opäť umiestnila na titulnej stránke s výberom zamestnancov po spoločnosti oznámil k tímu sa mal pripojiť bývalý CEO spoločnosti Overstock, Mitch Edwards. Ako by ste čakali, Edwards nie je v blockchainovom sektore cudzí. Spoločnosť Edward’s bola rozhodujúca počas nedávnej expanzie blockchainu Overstocks s názvom tZERO. Okrem pôsobenia v spoločnosti Overstock bol tiež finančným riaditeľom spoločnosti Chia Network Inc..

Nový horizont

Zdá sa, že spoločnosť Horizon Globex si našla na trhu svoje miesto. S rozširovaním tokenizovaných cenných papierov bude viac firiem vyhľadávať softvérové ​​riešenia spoločnosti Globex, aby si zjednodušili svoje crowdfundingové kampane. Táto spoločnosť má skúsenosti a tím, aby sa v nasledujúcich mesiacoch stala jedným z popredných hráčov v oblasti bezpečnostných tokenov. Mali by ste očakávať, že program Horizon Globex bude naďalej robiť titulky vo svojich dôvtipných obchodných stratégiách a jedinečných softvérových riešeniach.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map