Hra v karanténe tokenizácie s Vertalom

Deň spustenia

Digitálne cenné papiere sú tu. Vieme, čo môžu robiť, a príležitosti, ktoré môžu otvárať. Všetko, čo je teraz potrebné, je dobré predajné ihrisko a adopcia príde; Ihrisko, ktoré nesľubuje iba, ale v skutočnosti plní napr,

 • Úspora nákladov
 • Intuitívne platformy
 • Prístupný
 • Flexibilné

V snahe urýchliť toto prijatie spoločnosť Vertalo práve oznámila spustenie svojho bezplatného tokenizačného sandboxu. Dúfajú, že s ním začiarknu všetky tieto body a ďalšie. Vertalo má k tomu nasledovné,

„Vďaka tejto novej iniciatíve môžu účastníci odvetvia digitálnych aktív bez akýchkoľvek počiatočných nákladov implementovať a učiť sa tokenizáciou digitálnych aktív v transakciách, ktoré by inak znamenali nákladný vývoj softvéru a poplatky za konzultácie, ktoré bežne stoja viac ako 50 000 dolárov za tokenizáciu jedného majetku. . “

Pieskovisko

Čo je to vlastne Sandbox a prečo sú dôležité?

Všetci potrebujeme bezpečný priestor, a to je presne to, čo je sandbox – testovacie prostredie, ktoré slúži ako bezpečný priestor na experimentovanie a skúšanie nových vecí. V tomto konkrétnom prípade má karanténa tému – tokenizácia.

Potrebujeme pieskoviská, pretože uľahčujú zmeny. To by sa mohla zmeniť v predpisoch tým, že by sa dokázalo tým, ktorí ich vyrábajú, že existujú nové spôsoby, ako bezpečne dosiahnuť staré ciele. Alebo je to možno scenár, ako je ten, ktorý je tu dnes opísaný, keď sa nový sektor snaží získať nových používateľov a ich prijatie prostredníctvom overenia potenciálu ich ponúk.

Prečo teraz?

Vertalo uviedol, že cieľom tohto uvedenia na trh je podporiť prijatie digitálnych cenných papierov. Prečo teraz?

Svetová ekonomika sa mení. Je potrebné zmeniť tradičné spôsoby investovania a služby, ktoré to umožňujú.

Za súčasného stavu toku obklopujúceho investičné operácie na celom svete je súčasnosť rovnako dobrý čas, ako začať skutočne tlačiť na prijatie nových štandardov; Normy, na ktorých vývoji sa Vertalo usilovne pracuje, a sú zamerané na ich prijatie.

Počúva ktokoľvek?

Teraz, keď sme zistili, čo je to pieskovisko a prečo je teraz potrebné, je tu niekto, kto má skutočný záujem zúčastniť sa?

Predtým, ako sa vôbec rozbehlo, sa o účasť už prihlásilo 27 spoločností, ktoré sa už počítajú – v zásade to vyjadruje rázne „ÁNO“.

Medzi mená, ktoré sa majú zúčastniť, patria niektoré z pozoruhodných mien,

Čo je v krabici?

Tí, ktorí sa pripoja k zábave v karanténe tokenizácie, môžu očakávať rôzne ponúkané funkcie a možnosti. Uvádzajú tieto zahrnuté riešenia:

 • Nahrávanie limitnej tabuľky a súboru so zoznamom investorov.
 • Tokenizácia tabuľky limitov alebo zoznamu klientov v priebehu niekoľkých minút.
 • Nasadenie novo vydaného tokenu do tabuľky limitov alebo zoznamu klientov v priebehu niekoľkých minút.
 • Vytváranie bezkľúčových peňaženiek za pár minút, ktoré sú prístupné cez web pomocou e-mailovej adresy a hesla.
 • Prístup investorov do ich Keyless Peňaženky prístupný prostredníctvom webovej stránky riadenej e-mailom / heslom.
 • Možnosť pre investorov použiť namiesto svojich bezkľúčových peňaženiek vlastné suverénne peňaženky.
 • Implementácia funkcie kontrolóra, ktorá umožňuje emitentom zaoberať sa podvodnými alebo chybnými transakciami, opustením, vyvlastnením a požiadavkami na prevod v prípade smrti.
 • Schopnosť zamieňať reťazce za pár minút bez dopadu na podkladový cenný papier alebo jeho investorov.
 • Pripojenie k predtým integrovaným poskytovateľom služieb

Aj keď Vertalo naďalej podporuje viac blockchainov, dali jasne najavo, že majú pocit, že odpoveďou je Tezos, ktorá sa posúva vpred z rôznych dôvodov, na ktoré sme sa pozreli TU.

Kto je oprávnený?

Keďže cieľom je prijatie, je vhodné, aby bol tokenizačný sandbox otvorený pre širokú škálu kandidátov. Medzi oprávnené na účasť patria:

 • Vydavatelia tokenov
 • Obchodník s maklérmi
 • Správcovia
 • Výmeny
 • Alternatívne obchodné systémy (ATS)

S 27 priamo z brány by nemalo byť prekvapením, keď sa zúčastnia spoločnosti zapadajúce do každej odrážky.

Komentár

Spolu so spustením tokenizačného sandboxu si Dave Hendricks, generálny riaditeľ spoločnosti Vertalo, našiel čas a podelil sa o svoje myšlienky o tom, čo program ponúka. Uviedol,

„Program Sandbox Vertalo je inovácia, ktorá je zameraná na zníženie prekážok transformácie digitálnych aktív a na posilnenie postavenia účastníkov trhu … Aby sme si vytvorili dôveru v programy digitálnej transformácie, musíme prekonať drahé služby pre komoditné transakcie, ako je vydávanie tokenov. “

Pokračuje,

„Vertalo spôsob, ako to dosiahnuť, je umožniť spoločnostiam modelovať a učiť sa zo svojich tokenizačných aktivít bezplatne a bez rizika v karanténe Vertalo Tokenization. Keď spoločnosti dokončia svoju kapitálovú štruktúru, stratégiu získavania finančných prostriedkov a proces vydávania, môže spoločnosť Vertalo týmto spoločnostiam pomôcť pri ich presune do výroby alebo môžu vyhľadať služby iného poskytovateľa, ak spoločnosť Vertalo nie je vhodná. Vystavenie investičných bánk, emitentov a maklérskych obchodníkov pred užívateľsky príjemnou platformou spoločnosti Vertalo nás posunie ďaleko pred dnešnú dobu. “

Budovanie hybnosti

Ak poznáte meno „Vertalo“, môže to byť z nášho nedávneho pohľadu na prácu s RECM. Z tohto pohľadu diskutujeme o tokenizácii nehnuteľností v hodnote až 300 miliónov USD, pričom celý proces podporuje spoločnosť Vertalo..

Vertalo podporí úsilie o tokenizáciu v okolí portfólia RECM

Vertalo

Spoločnosť Vertalo so sídlom v texaskom Austine bola založená v roku 2017. Zatiaľ čo sa spoločnosť Vertalo špecializuje na správu limitných tabuliek, rozšírila svoje možnosti a poskytla rôznorodý súbor služieb týkajúcich sa digitálnych cenných papierov.

Výkonný riaditeľ Dave Hendricks v súčasnosti dohliada na činnosť spoločnosti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map