Investovanie do tZERO – všetko, čo potrebujete vedieť

tZERO je a sekundárny trh a blockchain ekosystém, ktorý sa zameriava predovšetkým na tradične nelikvidné investície. Tieto investície, napríklad súkromný kapitál do veľkých súkromných spoločností alebo komerčných nehnuteľností, poskytujú investorom obmedzené možnosti sekundárnej likvidity.

Aj keď investor nájde sekundárnu obchodnú platformu, proces je notoricky pomalý a nákladný. Okrem toho tomuto typu investícií chýba transparentnosť v porovnaní s tradičnými investíciami do cenných papierov. Tieto dôvody spôsobili nedostatok dôvery investorov v trh. Spoločnosť tZERO sa snaží získať späť túto dôveru prostredníctvom otvoreného prístupu založeného na blockchaine, ktorý kladie potreby investorov na prvé miesto.

Podľa zakladateľa firmy a bývalého generálneho riaditeľa, Patrick Byrne, cieľom spoločnosti tZERO bolo poskytnúť používateľom schopnosť spoliehať sa už na tradičné inštitucionálne trhové štruktúry. Skôr si predstavoval nový typ obchodnej platformy založený na kryptograficky zabezpečených, decentralizovaných účtovných knihách, ktoré poskytovali zvýšenú integritu trhu..

Menej likvidity na trhu

Súkromná likvidita je ďalším trhom, na ktorom má spoločnosť tZERO revolúciu. Dnes ich je o polovicu menej verejné spoločnosti ako tomu bolo v roku 2000. Firmy zostávajú naďalej súkromné ​​a zameriavajú sa na fundraisingové kampane, ktoré sú exkluzívne pre akreditovaných investorov. Akreditovaní investori sú investori, ktorí majú viac ako 1 milión dolárov v likvidných aktívach. Tieto udalosti, známe ako súkromné ​​kolá financovania zo série A, sú pre väčšinu investorov zakázané.

tZERO je ideálnym doplnkom odvetvia, pretože poskytuje trhu ľahký spôsob tokenizácie a obchodovania s vysoko kvalitnými cennými papiermi v rôznych priemyselných odvetviach.. 

. Týmto spôsobom sa spoločnosť tZERO stala priekopníkom úsilia priniesť vyššiu efektivitu a transparentnosť na kapitálových trhoch prostredníctvom svojej obchodnej platformy novej generácie.

Ako funguje tZERO ATS

tZERO ATS je špičkový alternatívny obchodný systém pre vydávanie a obchodovanie s bezpečnostné tokeny. Spoločnosť tZERO ATS bola priekopníkom prvého ohláseného obchodu so zabezpečením založeným na blockchaine v roku 2016. Táto platforma bola medzi prvými, ktorá získala súhlas so súhlasom Komisie pre cenné papiere a burzy (SEC). Preto je tZERO ATS najväčšou sekundárnou obchodnou platformou pre digitálne cenné papiere vo svete. 

Ekosystém TZERO

Ekosystém TZERO

tZERO ATS mení hru, pretože umožňuje priemerným investorom prostredníctvom svojich predplatiteľov obchodovať s akciami súkromných spoločností rovnako ľahko. Konkrétne zákazníci upisovateľov tZERO ATS obchodujú s konvenčnými necertifikovanými cennými papiermi. V ekosystéme tZERO ATS fungujú digitálne cenné papiere ako prostriedok na zabezpečenie väčšej transparentnosti pre investorov než na zabezpečenie skutočného označenia. V dôsledku toho sa všetky záznamy stále vedú rovnakým spôsobom ako tradičné cenné papiere.

V ekosystéme tZERO ATS všetci kupujúci a predávajúci obchodujú prostredníctvom temného bazéna. Táto stratégia umožňuje spoločnosti tZERO ATS pôsobiť ako sprostredkovateľ transakcií. 

História spoločnosti tZERO

tZERO ATS je stopercentná dcérska spoločnosť spoločnosti tZERO Group, Inc. (tZERO). Cesta spoločnosti tZERO na vrchol sa začína v roku 2014. Práve v tom čase začal výkonný riaditeľ spoločnosti pracovať na blockchainovom projekte Medici spoločnosti Overstock. Cieľom spoločnosti Medici bolo umožniť spoločnosti Overstock pokročiť v technológii blockchainu. tZERO je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Medici Ventures, stopercentnej dcérskej spoločnosti zameranej na blockchain verejne obchodovateľnej firmy Overstock.com Inc. (NASDAQ: OSTK). V roku 2016 spoločnosť tZERO získala spoločnosť tZERO ATS. 

V roku 2018 spoločnosť tZERO dokončila vydávanie svojich preferenčných akciových tokenov, série A (TZROP). TZROP bol vydaný v súkromnom umiestnení investorom, ktorí podpísali dohody o budúcom kapitálovom imaní pred 6. augustom 2018 a plne financovaný do 8. augusta 2018, do ukončenia ponuky TZROP…

Spoločný podnik s BSTX

Spoločný podnik medzi tZERO a BOX Digital ohlásený v júni 2018, spoločnosť Boston Security Token Exchange LLC (BSTX), má v úmysle prevádzkovať národný americký inštitút výmeny cenných papierov spoločnosti BOX Exchange LLC a podporovať obchodovanie s bezpečnostnými tokenmi. Spoločnosť tZERO pracuje na vytvorení potrebnej technológie a bude riadiť prebiehajúcu implementáciu, správu, údržbu a podporu technológií. BOX Digital poskytuje výkonné vedenie a odborné znalosti v oblasti regulácie. Začatie činnosti BSTX naďalej podlieha schváleniu SEC, pokiaľ ide o navrhované pravidlá obchodovania pre BSTX a ďalšie záležitosti súvisiace s jeho prevádzkou.

tZERO krypto

tZERO Dapp

tZERO Dapp

S účinnosťou od 1. januára 2019 získala spoločnosť tZERO 100% majetkový podiel v spoločnosti tZERO Crypto, Inc., predtým Bitsy, Inc. (tZERO Crypto), startup založený na vytvorení regulačne vyhovujúceho mosta medzi kryptomenou a fiat menou pre retailových zákazníkov. Spoločnosť tZERO Crypto začala s obmedzenými operáciami v roku 2018 a spoločnosť tZERO rozšírila možnosti peňaženky s kryptomenami v priebehu roku 2019. Spoločnosť tZERO Crypto teraz poskytuje neviazanú peňaženku s kryptomenami a výmenné služby, ktoré zákazníkom umožňujú ukladať, nakupovať a predávať určité kryptomeny prostredníctvom mobilnej aplikácie tZERO Crypto..

Rekordný rast

V júni 2020 zaznamenalo tZERO na platforme rekordný rast. TZERO ATS dnes predstavuje viac ako 90% celkového objemu obchodu s globálnymi bezpečnostnými tokenmi. Platforma je navyše zodpovedná za viac ako 80% z celkovej tokenovej hodnoty sektoru. Je pozoruhodné, že správy o týchto míľnikoch zvýšili akcie spoločnosti Overstock o 8%.

Ako obchodovať na tZERO ATS

Ak chcete obchodovať na tZERO ATS, musíte si zaregistrovať sprostredkovateľský účet. Tento proces vyžaduje, aby ste dokončili úplnú registráciu vrátane súladu s KYC / AML. Váš broker musí byť kriticky predplatiteľom tZERO ATS. Ďalšou možnosťou je založiť si účet u sprostredkovateľa, ktorý má zúčtovací účet u predplatiteľa tZERO ATS..

TZROP

TZROP je založený na štandarde ERC-20 a je preferovaným akciovým cenným papierom, ktorý sa obchoduje výlučne na tZERO ATS. Držitelia tokov tZERO dostávajú štvrťročné dividendy, ktoré sa rovnajú 10% upraveného hrubého príjmu spoločnosti tZERO. Týmto spôsobom poskytuje TZROP investorom priame vystavenie rastu výnosov.

Ako získať TZROP

Budete potrebovať sprostredkovanie účet v spoločnosti Dinosaur Financial, LLC, aby ste dostali do rúk nejaký TZROP. S týmto tokenom pôvodne obchodovali výlučne akreditovaní investori. Spoločnosť tZERO však oznámila, že TZROP je teraz k dispozícii na ďalší predaj neakreditovaným investorom podľa pravidla 144 podľa zákona o cenných papieroch z roku 1933..

tZERO ATS – Líder na trhu

Stačí len letmý pohľad na dominanciu trhu TZERO ATS a zistí sa zásadná úloha tejto platformy na trhu. tZERO ATS je skutočným priekopníkom v oblasti bezpečnostných tokenov. V dôsledku toho bude táto platforma v nadchádzajúcich rokoch dominantným obchodným miestom na sekundárnom trhu s cennými papiermi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map