Medzi účastníkmi odvetvia vzniklo konzorcium pre digitálne cenné papiere

Konzorcium

V snahe urýchliť globálnu expanziu digitálnych cenných papierov v rámci moderných financií, spojila svoje sily dvojica kanadských spoločností. Toto úsilie vyvíjajú okrem iného spoločnosti Polymath a KABN. Výsledkom je to, čo nazývajú „konzorcium“..

Za týmto konzorciom stojí myšlienka, že „čo je dobré pre jedného, ​​je dobré pre všetkých.“ Aj keď sa zúčastnené spoločnosti môžu prekrývať s určitými službami, rastom celkového odvetvia z nich každá bude mať veľký úžitok.

Konečným cieľom tohto konzorcia je ich apel na vydavateľov tokenov prostredníctvom zjednodušenia prístupu k službám potrebným na vydávanie digitálnych cenných papierov a ich využívania. Spojením svojich zdrojov môže táto dvojica spoločností teraz ponúkať komplexný balík služieb, ktoré spoločnostiam so záujmom zabezpečia ľahký tokenizačný proces..

Role Call

Ako už bolo uvedené, toto konzorcium sa neobmedzuje iba na Polymath a KABN. Aj keď každá z nich bude hrať rozhodujúce úlohy, vyvíjajú úsilie spočiatku tieto spoločnosti, ktorých zoznam bude určite časom pribúdať.

 • Tokenise.io (UK)
 • MLG Blockchain (Kanada)
 • Hyperion Technologies (USA)
 • Hassans (Gibraltár)
 • Crypto SA (Austrália)
 • Ten Capital (USA)
 • Razlin Capital (UK)
 • Globálna sieť blockchain (USA)
 • Evoke Capital (Kanada)
 • Zabezpečené digitálne trhy (Kanada)
 • Správa digitálnych aktív (Gibraltár)

Ako je zrejmé z vyššie uvedeného zoznamu, poskytnutého vyhlásením spoločnosti Polymath, toto konzorcium je skutočne globálnym úsilím. Spoločnosti ponúkajúce rôzne služby sú prítomné z viacerých častí sveta.

Komentár

Po oznámení plánovaného konzorcia hovorili riaditelia spoločností KABN a Polymath o potrebe takéhoto úsilia..

Kevin North, Generálny riaditeľ spoločnosti Polymath, uviedol,

„Naše riešenie podporuje vytváranie digitálnych cenných papierov zo širokej škály tradičných i netradičných aktív … Zámerom tohto partnerstva je vytvoriť model osvedčených postupov pre zákazníkov, ktorí potrebujú pomoc s celým životným cyklom STO (ponuka bezpečnostných tokenov). . V tomto modeli by emitent pracoval s integrovanou sieťou poskytovateľov, ktorí sa zaviazali zabezpečiť, aby ponuky boli v súlade so zákonmi, pravidlami a predpismi o cenných papieroch naprieč rôznymi jurisdikciami a obchodnými platformami, čím by sa zvyšovala ponuka hodnoty znižovaním vzdialenosti a trení medzi investormi a emitenti. Plná cesta k STO nie je dodnes pre väčšinu našich emitentov jasná, preto sme vytvorili toto partnerstvo so zámerom urobiť z tejto cesty menej náročnú cestu. “

Ben Kessler, Generálny riaditeľ spoločnosti KABN, uviedol,

„V spolupráci s Polymath podporuje KABN požiadavky na zhodu s digitálnymi cennými papiermi prostredníctvom svojho riešenia Always On, ktoré poskytuje rýchle, lepšie a ekonomickejšie riešenie pre emitentov a investorov na overenie a overenie totožnosti, KYC a AML a správu likviditných programov … KABN je tiež prvá spoločnosť, ktorá týmto procesom tokenizuje svoje aktíva spoločnosti a vytvára digitálne cenné papiere, čo dokazuje model a pripravuje pôdu pre ostatných, aby robili to isté spôsobom, ktorý spĺňa jurisdikčné pravidlá a predpisy o cenných papieroch a podporuje hodnotový návrh pre zainteresované strany, komunitu Blockchain, emitenti a investori. “

KABN

KABN je spoločnosť so sídlom vo Vancouveri, ktorá bola založená v roku 2017. Spoločnosť sa špecializuje na moderné finančné služby od identifikácie založenej na blockchaine až po kartu schválenú VISA spojenú s holdingmi založenými na kryptomene..

Polymath

Polymath je spoločnosť so sídlom v Toronte, ktorá bola založená v roku 2017. Spoločnosť sa usiluje o ďalší rozvoj a prijatie digitálnych cenných papierov v rámci moderných financií. V snahe dosiahnuť tento cieľ vyvinuli viaceré štandardy tokenov, ktoré uľahčujú proces tokenizácie pre každú zainteresovanú spoločnosť.

V ďalších správach

Polymath je lídrom vo svete digitálnych cenných papierov. Vzhľadom na to by nemalo byť prekvapením, že v poslednej dobe zdobili naše titulky rôzne. Ďalej uvádzame niekoľko článkov s podrobnosťami o minulých snahách a vývoji programu Polymath za posledné mesiace.

Polymath predstavuje koncept bezpečnostného tokenu DEX

LeadBest a Polymath tvoria partnerstvo pri vytváraní bezpečnostného tokenu Eosystem

Platforma bezpečnostných tokenov, Polymath (POLY) uvedená na zozname rastúceho počtu búrz

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map