Nástroj Securitize Spustí nástroj na zabezpečenie úspešných transakcií

Predobchodné overenie

Spoločnosť Securitize, popredná emisná platforma v tomto odbore, práve oznámila spustenie svojho nástroja „predobchodného overenia“.

Toto uvedenie na trh predstavuje ďalší krok vpred vo funkčnosti ich platformy, pretože ponúka investorom možnosť zaistiť úspešné obchodovanie s digitálnymi cennými papiermi.

Kvôli zložitosti digitálnych cenných papierov to nie je také jednoduché ako posielanie tokenov od jednej osoby k druhej. Najskôr je potrebné vykonať sériu kontrol, aby sa zabezpečilo, že obe peňaženky sú kompatibilné z hľadiska funkčnosti aj regulácie. Okrem toho musí užívateľ určiť primerané množstvo plynu, aby zabezpečil spracovanie transakcie.

Tento nový nástroj automatizuje tieto kroky, čím uľahčuje používateľom celý proces. Spoločnosť Securitize mala vo svojom oznámení o tejto novej službe čo povedať.

„Tento nástroj využíva jednu z funkcií protokolu DS Securitize na predbežné overenie všetkých navrhovaných obchodov s digitálnym zabezpečením založeným na protokole DS. Jednoduchým zadaním adries peňaženky môžete overiť, či bude transakcia autorizovaná podľa obmedzení a nariadení špecifických pre zvolený token. Použitím Nástroja na overenie pred obchodom sa môžete vyhnúť použitiu akéhokoľvek plynu na obchod, ktorý neprechádza, a v mnohých prípadoch tento nástroj dokonca poskytne dôvod, prečo obchod nie je možný. “

Plyn

Plyn označuje to, čo je v podstate „palivo“ potrebné na dokončenie transakcie na ethereovom blockchaine. Pretože sieť stále využíva protokol proof-of-work, úspešné transakcie závisia od skupiny baníkov, ktorí požičiavajú svoju výpočtovú silu procesu. Ťažiari však nepodnikajú transakcie zadarmo. Plyn je, zjednodušene povedané, výška kompenzácie vo forme ETH, ktorú požadujú ťažiari za účelom uskutočnenia transakcie v sieti..

Aj keď pre úspešnú transakciu sú potrebné rôzne minimá plynu, používatelia siete sa môžu rozhodnúť prispieť vyššou úrovňou plynu, ak hľadajú rýchlejšie spracovanie svojej transakcie..

Pokiaľ ide o protokol DS, je stále potrebný plyn, pretože ide o špecializovaný variant populárneho štandardu ERC-20 založeného na ethereu. Aj keď je množstvo použitého plynu na transakciu minimálne, s časom sa stále zvyšuje. Získaním schopnosti overiť, či bude transakcia úspešná, pomocou overovacieho nástroja Securitize pre-trade, môžu byť používatelia efektívnejší v oblasti výdavkov a riadenia času.

Current Crop

Securitize je doposiaľ jednou z najrušnejších emisných platforiem s počtom vydaných 10 tokenov – a rastie. Nasleduje orezanie tokenov podporovaných v čase písania tohto dokumentu nástrojom na overenie pred obchodom.

 • SPiCE VC
 • Blockchain kapitál
 • Vedecký blockchain
 • Digitálne cenné papiere LDC Crypto Universal PLC
 • Protos token
 • Augmate
 • Aspencoin
 • Hlavné mesto Cityblock

Transferový agent

V nedávnom pozitívnom kroku bola Securitize agentúrou SEC označená za prevodového agenta. To ich teraz stavia ako priamych konkurentov do spoločností ako VStock Transfer a Horizon Globex.

SEC rozdeľuje úlohu prevodového agenta na 3 hlavné kategórie. Sú to tieto:

 • Vydávanie a rušenie certifikátov odráža zmeny vo vlastníctve
 • Konať ako sprostredkovateľ spoločnosti
 • Zaobchádzajte so stratenými, zničenými alebo odcudzenými certifikátmi

Securitize prijíma schválenie agenta SEC Transfer Agent

Protokol DS

Zatiaľ čo DS-Protocol je interná špecializovaná sekuritizácia, rôzne ďalšie spoločnosti sa rozhodli raziť svoju vlastnú cestu a vytvoriť svoj vlastný variant. Nasledujúce protokolové štandardy patria medzi popredných konkurentov.

 • Prístav
 • Regulovaný štandard tokenov (R-token)
 • Vertalo
  • V-Token
  • Polymath
   • ST-20
   • Sekuritizovať

    Sekuritizovať je emisná platforma, ktorá bola založená v roku 2017. Pôsobia v Spojených štátoch a podarilo sa im presadiť sa, pravdepodobne, lídrom v oblasti digitálnych cenných papierov. Zatiaľ čo väčšina emisných platforiem stále pracuje na rozbehu, Securitize už úspešne pomohla 10 outfitom prostredníctvom procesu tokenizácie.

    Výkonný riaditeľ Carlos Domingo v súčasnosti dohliada na činnosť spoločnosti.

    V ďalších správach

    Nasledujúce články sa trochu hlbšie venujú rozličným označeniam rozdeleným medzi účastníkov v sektore digitálnych cenných papierov – spoločnosť Securitize ich vlastní viac. Vyskúšajte ich a dozviete sa viac o týchto a najnovších tokenoch sprístupnených spoločnosťou Securitize!

    Názvy a označenia medzi účastníkmi odvetvia

    Curzio Equity Owners – sekuritizácia emisií 10. tokenu

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    map