Patrick Campos, vedúci stratégie pre oblasť Securrency – Interview Series

Patrick pracoval s klientmi vo viacerých priemyselných odvetviach po celom svete ako strategický konzultant a ako právnik v troch špičkových medzinárodných advokátskych kanceláriách, čím mu poskytol hlboké transakčné a projektové skúsenosti – ako aj praktické pochopenie rozbehu a rastu fázy vývoja spoločnosti.

AT: Pre našich čitateľov, ktorí nepoznajú Securrency, môžete sa s nami podeliť o to, čo robí vaša spoločnosť?

 

PC: Securrency vyvíja a predáva proprietárne softvérové ​​produkty a infraštruktúru podporujúcu vydávanie a obchodovanie s digitálnymi cennými papiermi v súlade s predpismi vo forme bezpečnostných tokenov. Náš softvér je zvyčajne licencovaný oprávneným osobám, ako sú napríklad sprostredkovatelia a sprostredkovatelia, a umožňuje im poskytovať komplexnú správu životných cyklov bezpečnostných tokenov. Naše základné protokoly interoperability navyše umožňujú obchodným platformám po celom svete spolupracovať pri obchodovaní s bezpečnostnými tokenmi v globálnej vzájomne prepojenej sieti centralizovaných búrz. Technológia Securrency umožňuje atómové výmeny rôznych typov tokenov, čo umožňuje obchodovanie s nezmeniteľnými tokenmi (NFT) na globálnej decentralizovanej burze.

 

AT: V októbri ste spustili protokoly CAT-20 a CAT-721, mohli by ste uviesť nejaké podrobnosti o rozdieloch a výhodách týchto protokolov??

 

PC: Protokoly Compliance Aware Token (CAT) umožňujú vydavateľom raziť bezpečnostné tokeny (CAT-20) a nezameniteľné tokeny (CAT-721), ktoré obsahujú regulačné a transakčné pravidlá vzťahujúce sa na konkrétne zabezpečenie. Token si teda bude vládnuť sám a nebude sa pohybovať tam, kde je to zakázané. Protokoly CAT sú tiež plne interoperabilné s viacerými blockchainmi a staršími systémami, čo umožňuje obchodovať s tokenmi vyťaženými protokolom CAT na rôznych trhoch bez straty ich charakteristík súladu..

 

AT: Nedávno ste uzavreli partnerstvo s QuantmRE, aby ste pomohli vybudovať vašu platformu na obchodovanie s nehnuteľnosťami, mohli by sme získať nejaké podrobnosti o tom, čo toto partnerstvo znamená?

 

PC: Securrency poskytuje služby investora v oblasti registrácie a ťažby tokenov pre ponuku realitných fondov spoločnosti QuantmRE poskytovaním svojej technológie prostredníctvom API na platforme Quantm. Keď sa kapitál investuje do fondu Quantm, spoločnosť Securrency vytvorí bezpečnostné tokeny EQRE, ktoré sa budú distribuovať investorom spoločnosti Quantm, a poskytne spoločnosti Quantm funkcie automatizovaného dodržiavania predpisov, vrátane komunikácie LP fondu a distribúcie dividend..

 

AT: V júli 2018 ste ohlásili partnerstvo so spoločnosťou SharesPost. Aký prínos ponúkne vašim klientom?

 

PC: SharesPost poskytuje účelovú obchodnú platformu pre bezpečnostné tokeny, takže toto partnerstvo uľahčí obchodovanie s tokenmi razenými technológiou Securrency na burze SharesPost.

 

AT: Jedným z vašich produktov je motor RegTex, čo to presne je?

 

PC: RegTex je naša sada nástrojov, ktoré sa dodávajú buď ako vydávací portál na kľúč, alebo prostredníctvom rozhraní API do existujúcich vydávacích portálov a alternatívnych obchodných systémov (ATS). Tento počítač: umožňuje registráciu investorov (plne KYC / KYC / KYB / AML) a zodpovedajúcu registráciu, predplatné, tokenizáciu a vydávanie bezpečnostných tokenov.

 

AT: Máte veľkú medzinárodnú prítomnosť, existujú určité oblasti, na ktoré sa zameriavate ako prvé na tokenizáciu?

 

PC: Počiatočnú stopu sme vytvorili v Abú Zabí v Spojených arabských emirátoch, kde sme boli prijatí do regulačného laboratória globálneho trhu v Abú Zabí – medzinárodného finančného centra 21. storočia. Z tejto platformy máme v úmysle podporovať oprávnené osoby a emitentov v celom regióne Blízkeho východu a severnej Afriky (MENA) a ďalej. Sme tiež v procese budovania prítomnosti v Ázii a v Európe.

 

AT: Existujú nejaké pripravované STO, ktoré môžete prezradiť našim čitateľom?

 

PC: Pripravujeme veľa transakcií, ale transakcia, ktorá je momentálne na trhu, je Frontier Spirits. Jedná sa o skutočne zaujímavú liehovarnícku spoločnosť so sídlom v Texase, ktorá má na trhu dobré výsledky v oblasti predaja Pura Vida Tequila, novej značky whisky a cieľovej pálenice, ktorá má byť čoskoro uvedená na trh. Jedná sa o tradičné zvyšovanie vlastného imania, ktoré sa uskutočňuje predajom bezpečnostných tokenov, čo je skvelou ukážkou prieniku starších kapitálových trhov a novej ekonomiky bezpečnostných tokenov..

 

AT: Ste certifikovaní podľa PDS, aké výhody ponúka STO a investorom?

 

PC: PCI-DSS nie je priemyselným štandardom bezpečnostných tokenov, pretože sa jedná o veľmi vysokú certifikáciu s prísnymi požiadavkami, ktorú vyvinuli odvetvia kreditných kariet pre priemysel s cieľom chrániť finančnú hodnotu v rámci ich sietí. Dobrovoľné podriadenie sa Securrency tomuto certifikačnému procesu demonštruje náš záväzok k bezpečnosti siete a ochrane hodnoty pre investorov.

 

AT: Securrency je kniha agnostik, napriek tomu existujú blockchainy, s ktorými radšej pracujete?

 

PC: Neradi vyberáme obľúbené položky, pretože každá účtovná kniha má určité silné a slabé stránky. Radšej necháme emitentov, aby si vybrali ich obľúbené položky, a my ich zase podporujeme.

 

AT: Pracujete na vydávaní účtovných kníh, aké sú výhody tohto rámca?

 

PC: Toto opäť podporuje výber emitenta. Napríklad emitent môže uprednostniť určité aspekty hlavnej knihy Stellar, zatiaľ čo si praje uvádzať na trh komunitu Ethereum, takže lákavá možnosť je vydávať súčasne v oboch hlavných knihách..

 

AT: Existuje ešte niečo, o čo by ste sa chceli s Securrency podeliť?

 

PC: Na rozdiel od mnohých našich konkurenčných platforiem, ktoré boli postavené na podporu ICO s fazetou súladu pri počiatočnom vydaní, bola Securrency postavená od jadra na podporu a rozšírenie rozsiahlych existujúcich kapitálových trhov prostredníctvom neuveriteľnej funkčnosti dobre spracovaných a vyhovujúcich bezpečnostných tokenov. . Výsledkom je, že naša proprietárna end-to-end sada technológií sa zameriava na mnohé bolestivé body tvorby kapitálu a obchodovania na sekundárnom trhu..

 

AT: Ďakujem za informačný rozhovor.

 

Každý, kto sa chce dozvedieť viac, by mal navštíviť webovú stránku Mena webovej stránke alebo by sa mali riadiť Securrency Twitter účet.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map