Podrobný pohľad na Bakkt – prečo všetky humbuky?

Ak sledujete kryptopriestor, nepochybne ste počuli ľudí diskutovať o Bakkt. Platforma naďalej vytvára titulky a pre tento humbuk je dobrý dôvod. Okrem poskytovania úložiska digitálnych aktív na podnikovej úrovni, plošina sa snaží byť medzi prvými, ktorí ponúkajú bitcoinové futures.

Platforma Bakkt je jedným z najočakávanejších projektov v krypto priestore a je ľahké pochopiť prečo. Pre jedného je vývojárom projektu majiteľ newyorskej burzy cenných papierov ICE (Intercontinental Exchange Inc.). Ich skúsenosti a rozsiahla sieť pomáhajú orientovať sa v zložitých licenčných požiadavkách, ktoré musí projekt najskôr splniť. Bakkt má v zásade vplyv na to, aby sa ich jedinečné výrobky stali skutočnosťou.

Kryptomena Bakkt

Ako sa kryptomarket rozširuje a do priestoru vstupuje veľká investičná spoločnosť, rastie dopyt po oboch týchto službách. Tradičné investičné spoločnosti musia vedieť, že ich kryptomena nie je len bezpečne uložená, ale aj poistená proti krádeži a iným hanebným činom. Platforma vo svojom jadre poskytuje toto zabezpečenie svojim používateľom.

Kryptozlodejstvo

Kryptomeny sú na vzostupe. Jeden nedávno zverejnený štúdium odhaľuje, že iba v roku 2018 bolo odcudzených viac ako 1,7 miliardy dolárov v kryptomene. Okrem toho viac ako 356 miliónov dolárov v kryptomene bolo ukradnuté tento rok zatiaľ. V dôsledku toho spoločnosti zaoberajúce sa ukladaním digitálnych aktív, ako je Bakkt, naďalej pozorujú rastúci záujem o ich služby.

Bitcoinové futures

Napriek opakovaným meškaniam Bakkt pokračuje tam pre bitcoinové futures. Futures sú dohody o kúpe uvedeného majetku za dohodnutú cenu k neskoršiemu dátumu. To, čo robí bitcoinové futures tak rozhodujúcimi pre tento priestor, je skutočnosť, že veľké investičné spoločnosti môžu ponúknuť produkt svojim klientom bez toho, aby ponúkali bitcoiny priamo. Tieto tradičné investičné spoločnosti túžia vstúpiť do vesmíru, ale predtým, ako budú môcť svojim zákazníkom ponúkať produkty spojené s krypto, potrebujú viac regulácií.

Bakkt - podrobný pohľad

Bakkt cez Twitter

Bitcoinová budúcnosť

Bakkt bude začleniť stratégia dvojitého futures kontraktu. Prvý futures kontrakt bude bitcoinové futures denného vyrovnania. Táto dohoda umožňuje investorom komunikovať na trhu „v rovnaký deň“. Tento produkt umožňuje denným obchodníkom vstupovať do akcií futures. Druhým produktom, ktorý sa firma snaží integrovať, sú mesačné bitcoinové futures. Mesačné futures umožňujú investorom obchodovať s dopredu sa pohybujúcou cenovou krivkou.

Monitorovanie ICE

Aby sa jeho koncepcia stala skutočnosťou, spoločnosť Bakkt obsahuje množstvo tradičných finančných nástrojov. Tieto nástroje sú určené na zisťovanie a prevenciu zneužívania trhu a manipulácie s nimi. Oboje je pre súčasný kryptomarket obrovské znepokojenie. Všetky kontrakty budú tiež uzatvorené spoločnosťou ICE clear US a patentovaná služba úschovy zabezpečí súlad všetkých futures počas ich životného cyklu.


Dlhá cesta

Spoločnosť Bakkt prvýkrát oznámila plány na emisiu bitcoinových futures už v auguste 2018. Spoločnosť predložila svoj návrh americkej komisii pre obchodovanie s komoditami s futures (CFTC) v decembri. Spoločnosť tiež približne v rovnakom čase predložila žiadosť o výnimku. Výnimka, ak bude schválená, umožňuje spoločnosti Bakkt uschovať bitcoiny použité na vyrovnanie jej termínových kontraktov.

Je zaujímavé, že spoločnosť od tých čias sedela v právnom zabudnutí. Vládni úradníci uviedli niekoľko dôvodov oneskorenia. Medzi tieto dôvody patrí odstavenie vlády, ktoré sa začalo 22. decembra 2018 a trvalo takmer päť týždňov. Vypnutie bohužiaľ spôsobilo, že CFTC bol nahromadený hromadami práce a ďalšími „vysoko prioritné”Projekty.

Aby toho nebolo málo, analytici zdôraznili, že CFTF musí stále zverejniť Bakktov návrh na verejné preskúmanie. Tento krok môže trvať tridsať dní a môže oddialiť Bakktov vopred oznámený júlový dátum vydania. Riaditeľ CFTF, Amir Zaidi, pri diskusii o oneskoreniach rýchlo poukázal na to, že proces analýzy pre budúcnosť súvisiacu s kryptomenami je oveľa odlišný od tradičných aktív tej istej triedy.

Bakkt, že vec

Zdá sa, že Bakkt má svoju stratégiu v súlade a v tomto okamihu môžete očakávať, že bitcoinové futures prídu na burzu vo vašej blízkosti. Očakávanie tohto projektu je obdivuhodné. Obchodníci s bitcoinmi navyše očakávajú príjemnú cenovú pumpu, akonáhle tento produkt vstúpi na trh. Kryptokomunita zatiaľ čaká na konečné schválenie spoločnosti Bakkt.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map