Polymath pripravuje dva projekty zamerané na víziu digitálnych cenných papierov

Polymath sa zameriava

Pod dohľadom generálneho riaditeľa Kevina North videl Polymath v uplynulom roku zrušenie 4 produktových iniciatív. Posledné dva boli nedávno oznámil, pretože sa spoločnosť snaží sústrediť svoje úsilie na rozvoj svojho „Service Provider Marketplace“ a svojej siete „PolyMesh“.

V sektore digitálnych cenných papierov je spoločností všeobecne len niekoľko smerov, ktorými sa vydali.

  1. Vybudovať a ponúknuť komplexnú sadu služieb šitých na mieru investorom a malým a stredným podnikom
  2. Vyvinúť špecializovanú službu a spojiť sily s rovnako zmýšľajúcimi spoločnosťami, ktoré ponúkajú bezplatné služby
  3. Vytvorte trhovisko, ktoré bude slúžiť ako domov pre spoločnosti, ktoré sa uchyľujú k druhej možnosti

Prostredníctvom svojho trhu s poskytovateľmi služieb získala spoločnosť Polymath v rámci odvetvia trakciu ako tretia možnosť. Ponúkajú službu tokenizácie s bielym štítkom, ktorá poskytuje potrebnú platformu na dokončenie STO malým a stredným podnikom a poskytuje prístup k rôznym spoločnostiam a ich špecializovaným službám..

Prepúšťanie

Výsledkom tohto konkrétneho utratenia iniciatív bolo prepustenie 10 zamestnancov spoločnosťou Polymath. Aj keď to môže znieť ako negatívum, je zrejmé, že Polymath má jasnú víziu a snaží sa ju zamerať. Keďže sektor digitálnych cenných papierov je začínajúcim odvetvím, neefektívne výdavky a nemiestne úsilie môžu spôsobiť zmätok vo vývoji spoločnosti.

Vďaka zložitým rozhodnutiam, ako je toto, sa Polymath, dúfajme, ocitne na priamejšej ceste k produktívnej budúcnosti – ktorá bude prínosom nielen pre nich samotných, ale aj pre všetkých účastníkov odvetvia..

PolyMesh

Vyššie uvedené kroky boli prijaté z veľkej časti kvôli prísľubu v nerozvinutej sieti PolyMesh. Jedná sa o sieť založenú na blockchaine, ktorú chce spoločnosť fungovať ako prvá na mieru pre digitálne cenné papiere.

Aj keď to slúži priemyslu dobre, Ethereum nie je postavené na konkrétny účel. Keďže sektor digitálnych cenných papierov vyžaduje na zabezpečenie súladu s predpismi jedinečné štruktúrovanie tokenov, domnievajú sa, že účelová sieť je odpoveďou na väčšie prijatie v priemysle..

Po májovom oznámení PolyMesh boli urobené tri hlavné body, ktoré vysvetľujú, prečo bol tento krok dôležitý.

  1. „Robustný a transparentný súbor finančných primitívov“
  2. Systém, ktorý umožňuje nielen rast, ale aj oddelenie medzi identitou, vlastníctvom aktív a dodržiavaním predpisov.
  3. Motivácia pre účasť

Spoločnosť Polymath oznamuje „PolyMesh“ – účelový blockchain pre digitálne cenné papiere

Komentár

Pri svojom oznámení si viac zástupcov spoločnosti Polymath našlo čas na vyjadrenie. Ďalej je potrebné povedať, čo každý z nich k tejto veci povedal.

Uviedol Thomas Borrel, CPO spoločnosti Polymath,

„Sme nadšení, že môžeme pokračovať v partnerstve s firmami špičkovej kvality, ktoré prinášajú svetu bezpečnostných tokenov skutočnú hodnotu … Štúdio Polymath Token Studio umožnilo viacerým spoločnostiam využívať výhody automatizácie a efektívnosti bezpečnostných tokenov a tešíme sa na nový skúsenosti a schopnosti, ktoré Polymesh, blockchain účelovo vytvorený pre bezpečnostné tokeny, prinesie na trh. “

Uviedol Kevin North, výkonný riaditeľ spoločnosti Polymath,

“Nebudeme zaisťovať … Prerušili sme 2 hlavné iniciatívy, keď som na jeseň minulého roku nastúpil do spoločnosti, a teraz upúšťame od ďalších 2 produktov, ktoré boli v štádiu plánovania v spoločnosti Polymath.” Spoločnosť je zdravá a my sa chceme aj naďalej sústrediť – víziou spoločnosti Polymath je stať sa technologickým lídrom, ktorý pomáha prinášať cenné papiere do blockchainu. Robíme to tak, že poskytujeme bielo označenú platformu pre tokenizáciu a bezpečnostný blockchain, kde môžu byť umiestnené všetky bezpečnostné tokeny. “

Polymath

Polymath je spoločnosť založená v Toronte, ktorá bola založená v roku 2017. Táto mladá spoločnosť sa dokázala presadiť ako líder v rozvíjajúcom sa sektore digitálnych cenných papierov. Dokázali to prostredníctvom svojich rôznych tokenových štandardov a tokenizačnej platformy – čo viedlo k dnešnému dňu distribuovaniu viac ako 120 bezpečnostných tokenov.

Na činnosť spoločnosti v súčasnosti dohliada výkonný riaditeľ Kevin North.

V ďalších správach

Od oznámenia svojej siete „Polymesh“ spoločnosť Polymath naďalej vytvára vlny. V tomto procese sa pravidelne ocitli na našich titulkoch. Tu je niekoľko článkov s podrobnými informáciami o nedávnych udalostiach týkajúcich sa spoločnosti Polymath a podobných spoločností.

Klienti Polymath môžu využívať výhody služieb CrowdEngine

Súčet&Látka predstavená na Polymath ‘Service Provider Marketplace’

Blockpass, aby ponúkol onboardingové služby klientom Polymath

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map