Prime Trust na využitie rôznych služieb poskytovaných spoločnosťou Vertalo

Stôl s viečkami na reťazi

Prime Trust a Vertalo nadviazali na vzťah, ktorý bol prvýkrát založený v roku 2018 oznámil nový rast tohto partnerstva.

V tomto vývoji bude Prime Trust využívať a využívať výhody služieb poskytovaných spoločnosťou Vertalo vrátane správy limitných tabuliek.

Aby bola spoločnosť úspešná, je veľmi dôležité mať dôkladné znalosti o jej rozdelení vlastného imania – vrátane hodnôt, zriedenia, vlastníctva atď. Tento namáhavý proces je zjednodušený prostredníctvom služieb poskytovaných spoločnosťami, ako je Vertalo.

Spoločná zodpovednosť

Vo svojom oznámení táto kompilácia spoločností zaznamenáva rôzne oblasti, v ktorých môžu nájsť spoluprácu. Nasledujúce body boli uvedené v ich tlačovej správe a popisujú, ako budú spolupracovať.

  • Vytváranie a podpora tabuliek stropov reťazcov on-chain pre tisíce emitentov crowdfundingového financovania Prime Trust prostredníctvom registra Vertalo, služby, ktorá je priamo spojená s úschovou Prime Trust’s, KYC / AML, escrow a onboarding službami
  • Preferenčné ceny pre klientov Prime Trust, ktorí sa rozhodnú využiť platformu tabuliek B2B SaaS spoločnosti Vertalo, a jednoduché zrušenie pre tých, ktorí chcú na správu svojho súboru investorov použiť tabuľku alebo inú platformu.
  • Možnosť pre zúčastnených emitentov (klientov Prime Trust) tokenizovať svoje tabuľky stropov z ich značkového rozhrania Vertalo kedykoľvek v budúcnosti pomocou akejkoľvek emisnej platformy alebo inteligentnej zmluvy, ktorá je podporovaná burzou a partnerstvom so spoločnosťou Vertalo

Komentár

Zástupcovia každej spoločnosti si našli čas na rozpracovanie tohto partnerstva a toho, čo to znamená, ísť vpred. Ďalej je potrebné povedať, čo každý z nich k tejto veci povedal.

Uvádza Kevin Lehtiniitty, CPO pre Prime Trust,

„Spoločnosť Vertalo si uvedomila, že hromadné prijatie tokenizácie aktív si vyžaduje, aby typické koncepty blockchainu, ako sú peňaženky a adresy, boli čiernym boxom od typického maloobchodného používateľa. My v Prime Trust zdieľame presvedčenie s tímom Vertalo, že prekonanie priepasti si vyžaduje abstrakciu a jednoduchosť, čo nás vzrušuje oznámiť toto partnerstvo. Pomocou veľmi intuitívnych nástrojov spoločnosti Vertalo budú môcť všetci emitenti z nášho crowdfundingového podnikania spravovať a tokenizovať svoje cenné papiere a poskytovať svojim investorom prístup k používateľskému rozhraniu na prezeranie ich investícií. Sme veľmi radi, že môžeme s tímom spoločnosti Vertalo pokračovať v rozširovaní nášho partnerstva a ponúkaní tohto tokenizačného potenciálu všetkým našim emitentom. S Vertalom môže prísť ešte oveľa viac, o ktoré sa v pravý čas podelíme so svetom. “

Uvádza Dave Hendricks, generálny riaditeľ spoločnosti Vertalo,

„Partnerstvo spoločnosti Vertalo so spoločnosťou Prime Trust poskytne ich tisícom klientov rozhranie spoločnosti Vertalo s on-chain cap, rozhraniami emitenta a investora, čo umožní klientom spoločnosti Prime Trust priamo sa spojiť s ich investormi s cieľom zlepšiť vzťahy s investormi a skúsenosti s vlastníctvom.“ Klienti Prime Trust, ktorí konvertujú na Vertalo, dostanú navyše ultra nízko nákladovú „voliteľnú tokenizáciu“ svojej tabuľky limitov pre prípad, že chcú previesť svoje papierové akcie na digitálne aktíva na obchodovanie s partnermi Vertalo, ako je OpenFinance. Táto hlboká integrácia medzi spoločnosťami Prime Trust a Vertalo stavia na viac ako roku spoločného úsilia v oblasti vývoja, ktoré sa snaží zjednodušiť nákup, správu a predaj digitálnych aktív pre emitentov aj investorov. Sme hrdí na to, že spolupracujeme s tímom spoločnosti Prime Trust a tešíme sa na ďalšie spoločné oznamovanie užitočných noviniek. “

Prime Trust

Spoločnosť Prime Trust pôsobiaca v Las Vegas bola založená v roku 2016. Tím spoločnosti Prime Trust vyvinul rôzne ponuky slúžiace sektoru digitálnych cenných papierov. Patria sem úschova, úschova, dodržiavanie predpisov a ďalšie.

Výkonný riaditeľ Scott Purcell v súčasnosti dohliada na činnosť spoločnosti.

Vertalo

Spoločnosť Vertalo, ktorá pôsobí mimo Texasu, bola prvýkrát uvedená na trh v roku 2017. Spoločnosť ponúka rôzne služby šité na mieru odvetviu blockchainu – od správy tabuľky limitov, cez emisnú platformu a ďalšie. K dnešnému dňu zostávajú jednou z najaktívnejších spoločností v sektore digitálnych cenných papierov.

V našej sérii prebiehajúcich rozhovorov sme mali to potešenie rozhovorovať s generálnym riaditeľom Daveom Hendricksom. Navštívte tento rozhovor nižšie a dozviete sa viac o spoločnosti Vertalo a ich plánoch do budúcnosti.

Séria rozhovorov – Dave Hendricks, generálny riaditeľ spoločnosti Vertalo

V ďalších správach

Každá zo spoločností, o ktorých sa tu dnes diskutuje, nás za posledný rok viackrát zaujala. Nasledujúce články rozpracovávajú niektoré z vývojových trendov, ktoré sa v tomto období uskutočnili.

Prime Trust zvyšuje bezpečnostné opatrenia pomocou Fireblocks

Vertalo vydáva softvér V-Token na použitie počas tokenizácie

Vertalo a tZERO vidia prílev talentov, keď sa robí viac zamestnancov

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map