Sektor digitálnych cenných papierov pokračuje vo vývoji, pretože v centre pozornosti je kryptomena

Neskoro sa začal zameriavať na kryptomeny ako Bitcoin, Ethereum, Litecoin atď. – a to z dobrého dôvodu. Tieto aktíva sa môžu pochváliť potenciálom zmeniť spôsob, akým obchodujeme a uchovávame hodnotu, a inštitúcie si to začínajú uvedomovať. Aj keď k tomu už dochádzalo, vývoj v sektore digitálnych cenných papierov pokračoval.

Nasleduje niekoľko nedávnych príkladov pokroku, ktorý sa dosiahol v tomto odvetví, a poskytuje tak pohľad do budúcnosti triedy aktív s potenciálnym potenciálom..

Vyhradené ponuky

Keďže šialenstvo ICO je za nami, rôzne spoločnosti teraz zameriavajú svoje úsilie na uľahčenie ponúk digitálnych cenných papierov (niekedy označovaných ako ponuky bezpečnostných tokenov). To sa deje uvoľnením inovovaných blockchainov s novými funkciami na podporu takýchto tokenov.

Dva príklady toho pochádzajú z opôr priemyslu, ktoré už roky pretláčajú trhy hore-dole – Stratis a NEM.

Stratis – STRAX

Po rokoch používania jeho tokenov STRAT ich nedávno nahradil STRAX, keď britská spoločnosť Stratis vyvinula a uviedla na trh nový rovnomenný blockchain. Súčasťou tohto rozhodnutia bolo prispôsobiť sa meniacemu sa odvetviu, zamerať sa menej na ICO z minulosti a viac na DeFi a nové spôsoby regulovaného získavania finančných prostriedkov, ako sú digitálne cenné papiere.

Krátko po nasadení systému STRAX spoločnosť zostala verná svojmu cestovnému plánu a oznámila svoju novú platformu STO postavenú tak, aby fungovala na novom blockchaine.

Spoločnosť uvádza, „Stratis si je príliš dobre vedomý výhod spojených s davovým financovaním založeným na blockchaine, najmä STO a sily digitalizácie nezastupiteľného majetku … Stratis vybudoval a začlenil funkcie potrebné na získanie súhlasu regulačných orgánov v USA prostredníctvom svojich partnerov „pokrok v komisii pre cenné papiere.“

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o tejto platforme STO a jej zdrojovom kóde, kliknite na ikonu TU.

NEM – Symbol

Aj keď bol nový blockchain Symbol od spoločnosti NEM ohlásený skôr ako STRAX, je pri svojom uvedení mierne pozadu. Tí, ktorí očakávajú Symbol a jeho nové funkcie, však nemusia čakať dlhšie, pretože spustenie hlavnej siete je naplánované na 14. januára 2021.

Symbol blockchain bol postavený špeciálne s ohľadom na podniky, pričom boli podporované nasledujúce funkcie.

  • Hybridný reťazec (môže byť nasadený ako verejný, tak súkromný)
  • Výmeny krížových reťazcov (vrátane ETH, BTC a ďalších)
  • On-chain multi sig smart kontrakty
  • Podpora „na úrovni protokolu“ pre digitálne cenné papiere

Po uvedení na trh je spoločnosť Symbol naplánovaná na okamžité prijatie, pričom už bolo oznámené partnerstvo medzi spoločnosťami Wave Financial a NEM. Zobrazí sa vydávanie digitálnych cenných papierov predstavujúcich vlastníctvo vo fonde Kentucky Whiskey na symbole.


Pre existujúcich držiteľov XEM, ktorí veria v potenciál Symbolu, majú možnosť zúčastniť sa výsadku pre nadchádzajúce XYM tokeny v pomere 1: 1. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o tom, ako sa zúčastniť tejto udalosti, kliknite na ikonu TU.

Symbol z NEM – Úvod do značkySymbol z NEM - Úvod do značky

Sledujte toto video na YouTube

Atlas One Digital Securities

Napriek tomu, že určité spoločnosti z tohto odvetvia odchádzajú, stále existujú spoločnosti, ktoré hľadajú digitálne cenné papiere. Jedným z takýchto príkladov je Atlas One so sídlom v Britskej Kolumbii – spoločnosť FinTech zameraná na obsluhu kapitálových trhov pomocou digitálnych cenných papierov.

Keď sa spoločnosť pripravuje na uvedenie na trh, začala nedávno oznámil že Kanadský úrad pre cenné papiere (CSA), mu udelil štatút „Oslobodený predajca na trhu“.  Udelením tohto štatútu umožňuje spoločnosti Atlas One väčšiu flexibilitu vo svojich operáciách, pretože teraz môže predávať cenné papiere bez prospektu.

Atlas One Digital Securities – trhy so súkromným kapitálomAtlas One Digital Securities - trhy so súkromným kapitálom

Sledujte toto video na YouTube

Archax

Ako jedna z najočakávanejších búrz digitálnych cenných papierov spoločnosť Archax naďalej usilovne pracovala, keď sa blížil jej začiatok. Táto práca nezahŕňa iba zaokrúhlenie jeho tímu, ale aj vývoj iniciatív na propagáciu emitentov po zavedení jeho platformy.

A nedávny príklad progresívnej iniciatívy, ktorá sa má využiť pri spustení spoločnosťou Archax, je partnerstvo so spoločnosťou MOSS – poprednou platformou pre digitálne vyrovnávanie uhlíka.

Generálny riaditeľ spoločnosti Archax, Graham Rodford, uvádza: „Archax je digitálne natívna burza, ktorá bola postavená na princípoch trvalej udržateľnosti a inkluzívnosti ESG. Snažíme sa nielen kompenzovať naše vlastné využitie uhlíka, ale merať ESG hodnotenie všetkých emisií, ktoré sú prijaté na našu burzu, a poskytnúť im ľahký prístup k obchodným uhlíkovým tokenom, aby sme vyrovnali aj ich vlastnú spotrebu uhlíka. Sme nesmierne radi, že spolupracujeme so spoločnosťou MOSS, aby sme to uľahčili, a tešíme sa na obchodovanie s uhlíkovými tokenmi na našom regulovanom trhu. “

Do budúcnosti bude na operácie v Archaxe dohliadať Richard Spade. Ostrieľaný výkonný pracovník bol nedávno ocenený úlohu „vedúceho operácie“ v spoločnosti Archax a snaží sa využiť svoje skúsenosti na zabezpečenie úspešného spustenia platformy.

ArchaxArchax

Sledujte toto video na YouTube

Neufund

Jednou z prvých platforiem, ktoré na svojej platforme úspešne hostili viacero ponúk digitálnych cenných papierov, nebol nikto iný ako Neufund. Preto bolo pred mesiacmi skľučujúce, keď sa objavila správa, že platforma sa v podstate vypína, a to podpora digitálnych cenných papierov v dôsledku presadzovania nových regulačných požiadaviek v Európe..

Našťastie Neufund zachránil nových i existujúcich investorov s novou investíciou vo výške 4 milióny €. Medzi nimi boli aj tí, ktorí sa zúčastnili tohto kola,

  • Atlantické laboratóriá
  • Udo Schloemer
  • Freigeistický kapitál
  • Dario Suter

Neufund naznačuje, že jeho novým cieľom je opätovné založenie piliera v oblasti digitálnych cenných papierov, ktorý začne získaním príslušnej finančnej licencie na ďalší posun. Okrem toho chce spoločnosť Neufund vylepšiť svoje služby tak, aby obsahovali viac „ľudský“ prvok, ako sa usilovať o čisto automatizovanú platformu. Účelom je byť oveľa užívateľsky prívetivejší v nádeji, že prilákate nové podniky.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map