Spoločnosť Bakkt pochoduje na letné spustenie spotrebiteľskej aplikácie pri zatváraní série B v hodnote 300 mil

300 miliónov dolárov

Zatiaľ čo kryptotrhy zostávajú v stave toku, keďže svet sa zaoberá pretrvávajúcimi účinkami COVID-19, existuje jedna spoločnosť, ktorá postupuje postupne. Spoločnosť Bakkt, populárny poskytovateľ služieb v oblasti digitálnych aktív, oznámila úspešné dokončenie svojej série B..

Táto udalosť priniesla spoločnosti celkovo 300 miliónov dolárov od rôznych investorov. To zvyšuje ich doterajší celkový nárast na takmer 500 miliónov dolárov medzi každým zvýšením.

Účastníci

V procese zvyšovania takej veľkej sumy Bakkt zaznamenal účasť mnohých spoločností v ich sérii B. Nasleduje zoznam spoločností, ktoré videli / vidia prísľub Bakktu a rozhodli sa zosúladiť svoje ciele s mladým oblečením.

 • CMT Digital
 • Hlavné mesto Pantera
 • Stehlík partneri
 • M12
 • Medzikontinentálna burza (ICE)
 • PayU
 • Boston Consulting Group

Ak tieto mená zazvonia, môže to byť čiastočne spôsobené ich účasťou v pôvodnej sérii Bakkt A. S druhou investíciou viacerých spoločností by sa mohlo zdať, že Bakkt dokázal urobiť dobrý dojem na všetky zúčastnené strany, pretože sa počas svojej životnosti orientovali na búrlivý trh.

Aplikácia pre spotrebiteľa

Spotrebiteľská aplikácia Bakkt, ktorej spustenie je naplánované na leto 2020, je viac než len ďalšia peňaženka na uchovávanie digitálnych aktív. Aplikácia so sebou prináša niekoľko funkcií, ktoré jej umožňujú odlíšiť sa od balenia a lákajú na tradičné prijatie.

Spoločnosť Bakkt uviedla, že aplikácia bude založená na 4 hlavných funkciách, ktoré umožňujú používateľovi:

 1. Agregujte rôzne aktíva, od kryptomeny po hotovosť, vernostné body a dokonca aj odmeny v hre
 2. Plynulý prevod každého z týchto aktív na bitcoiny, hotovosť a ďalšie
 3. Obchodujte s podporovanými kryptoaktívami bezpečne v aplikácii
 4. Platby prostredníctvom aplikácie alebo pomocou karty „Bakkt Card“.

Pre mnohých je ich peňaženka plná vernostných kariet; Karty, ktoré majú nevyužité vernostné body. Neviete, na čo sa majú tieto vzdušné míle použiť? Jednoducho ich prepojte s aplikáciou Bakkt a využite ich akýmkoľvek spôsobom, ktorý považujete za vhodný, prostredníctvom vyššie uvedených funkcií.

Aplikácia Bakkt v podstate robí maximalizáciu efektívnosti a flexibility vernostných programov a digitálnych aktív a zároveň poskytuje východisko pre ich spätné odkúpenie a použitie.

Komentár

Po oznámení dnešných správ si CEO Bakkt, Mike Blandina, našiel čas a podelil sa o svoje vzrušenie. Nasledujúce vyhlásenie sa dotklo rozsahu toho, čo spoločnosť dosiahla za dva roky od uvedenia na trh.

Mike Blandina uvádza,

„Som nadšený z nášho potenciálu odomknúť digitálne aktíva v hodnote takmer 1 bilión dolárov, keď sa leto spustí aplikácia Bakkt. Po dokončení financovania zo série B a nedávnej akvizícii spoločnosti Bridge2 Solutions je Bakkt teraz tímom 350 zamestnancov a riadi programy vernostného vyplatenia pre 7 z 10 najlepších finančných inštitúcií a viac ako 4 500 vernostných a stimulačných programov vrátane dvoch z najväčších v USA. letecké spoločnosti. Máme jedinečnú príležitosť využiť technológiu, infraštruktúru a partnerov v našich podnikoch na uvádzanie inovatívnych nových produktov na trh a pri rozširovaní prístupu k globálnej ekonomike. “

CPO generálnemu riaditeľovi

Napriek tomu, že spoločnosť Bakkt bola uvedená na trh pred 2 rokmi a doteraz sa všeobecne považovala za úspech, už na jej vrchole došlo k zmene stráží. Touto zmenou bolo nedávne povýšenie Mika Blandinu z CPO na výkonného riaditeľa.

Je však dôležité poznamenať, že odchod Kelly Loefflerovej nebol spôsobený nedostatkami vo výkonnosti, ale skôr príležitosťou, ktorú nebolo možné prekonať – kreslom v Senáte Spojených štátov..

Táto príležitosť pre Mikea Blandinu nebola iba úderom šťastia. Po svojom povýšení si materská spoločnosť Bakkt, ICE, všimla jeho obrovských skúseností ako veľkého prínosu.

Uviedol generálny riaditeľ ICE Jeffrey Sprecher,

„Ako CEO bude Mike mapovať strategické smerovanie Bakktu, platobné produkty a trhy, ako aj dohľad nad regulačnými a finančnými výkonmi spoločnosti … Jeho viac ako 25 rokov skúseností v oblasti platieb naprieč produktmi, inžinierstvom, stratégiou a operáciami bude slúžiť aj naďalej nám dobre. “

Maják nádeje

Keď bol Bakkt prvýkrát uvedený na trh v roku 2018, bolo to vo svete kryptomeny / blockchainu temné obdobie. Celé odvetvie bolo uprostred takzvanej kryptozimy. Ich vstup do sektoru bol veľmi ohlasovaný a predstavoval svetielko nádeje na to, čo príde v nasledujúcich mesiacoch pred spustením..

Rýchly posun vpred do roku 2020 a Bakkt opäť poskytuje záblesk nádeje do budúcnosti prostredníctvom svojej veľmi očakávanej spotrebiteľskej aplikácie. Táto nádej je možno potrebná viac ako kedykoľvek predtým, pretože okolo nás panuje neistota, a to nielen v oblasti kryptomeny a blockchainu, ale aj celého akciového trhu; Neistota, ktorá sa zdá byť pripravená zostať, kým sa trhy budú zaoberať globálnou pandémiou COVID-19.

Veľký pokrok významnej spoločnosti, ktorý sa dosiahol v temných časoch potlačeného trhu. Dúfajme, že letné vydanie aplikácie pre spotrebiteľov prekoná už aj tak vysoké očakávania.

Bakkt

Spoločnosť Bakkt, ktorá bola založená v roku 2018, je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Intercontinental Exchange pôsobiacej v Atlante v štáte Georgia. Tím spoločnosti Bakkt predovšetkým pracuje na vývoji riešení obklopujúcich digitálne aktíva. Tieto riešenia siahajú od termínových kontraktov až po nadchádzajúce aplikácie pre spotrebiteľov a ďalšie.

Výkonný riaditeľ Mike Blandina v súčasnosti dohliada na činnosť spoločnosti.

V ďalších správach

Aj keď je motív každej spoločnosti iný, Bakkt zdieľa svoje úspešné navyšovanie s rôznymi ďalšími, aby tak urobil aj v posledných mesiacoch. Nasledujúce články podrobne popisujú niektoré z týchto udalostí, v ktorých nádejné spoločnosti priniesli milióny investícií, od 5 miliónov do 200 miliónov dolárov.

Horizon Globex otriasa tímom, zatiaľ čo hostí úspešnú sériu A.

Počas úspešnej série A ťahá Securrency za 17,75 milióna dolárov

Zvlnenie dosahuje ocenenie 10 miliárd dolárov po sérii 200 miliónov dolárov C.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map