Spoločnosť Smartee sa snaží zmeniť spôsob, akým investori ukladajú, používajú a sprístupňujú digitálne aktíva

Štedrý deň

Smartlands je späť s oznámením ďalšieho nového produktu. Populárna spoločnosť z Veľkej Británie použila slogan „Jedna priateľská a bezpečná aplikácia za všetky vaše peniaze“ na opísanie toho, čo nazývajú „Štedrý deň“.

Prvé kroky novej služby môžu byť často najťažšie. Spoločnosť Smartlands si to uvedomuje a rozhodla sa motivovať používateľov, aby sa stali prvými, ktorí si aplikáciu Smartee osvoja. Robia to tak, že rezervujú 10% akcií spoločnosti Smartee pre prvý milión aktívnych používateľov.

Čo to môže robiť?

Tento nový produkt so sebou prináša množstvo funkcií. Smartee funguje predovšetkým ako peňaženka na bezpečné ukladanie digitálnych aktív a mien FIAT. Okrem jednoduchého uloženia týchto aktív ponúka Smartee používateľom aj cashback na základe ich aktivity.

Vďaka čomu je táto ponuka mimoriadne zaujímavá, je budúca schopnosť aplikácie fungovať ako „robotický poradca“ pre akreditovaných investorov. Táto funkcia vezme vopred určené percento z používateľského účtu a automaticky investuje tieto prostriedky do STO hostených na platforme Smartlands (spolu s ďalšími investičnými nástrojmi, ktoré ešte nebudú oznámené). Prirodzene, preferencie pre typy investícií, výšky atď. Je možné nastaviť na mieru. Výsledkom je pasívne generované personalizované investičné portfólio.

Pretože tieto príležitosti predstavujú účasť na predaji / kúpe digitálnych cenných papierov, táto funkcia je obmedzená iba na akreditovaných investorov. čo znamená, že používateľ musí splniť požadované normy KYC / AML.

Aj keď táto funkcia ešte nie je k dispozícii, jedná sa o funkciu, ktorá bude pridaná v budúcnosti.

Robo-poradcovia

Pre tých, ktorí sa zaujímajú o to, čo je „robo-poradca“, pravdepodobne nie ste jediní. Tento výraz sa zvyčajne vzťahuje na formu investovania, ktorá je založená na vlastných algoritmoch.

Príťažlivosťou takejto služby je schopnosť odstrániť ľudské emócie a predsudky z investovania. Týmto spôsobom je možné znížiť obchodné poplatky a znížiť / odstrániť minimálne zostatky.

Hlavná vec, ktorú si ľudia spájajú s takýmito službami, je často rovnaká ako jej sila – nedostatok ľudskej interakcie. Aj keď môžu byť poplatky stále nízke a predsudky ľudí odstránené, bude samozrejme chýbať ľudská interakcia. Pri otvorení dialógu s človekom je oveľa jednoduchšie vzdelávať sa a personalizovať portfólio.

Vďaka nízkym poplatkom a nízkym minimálnym zostatkom, ktoré sú zvyčajne potrebné, robo-poradcovia otvorili dvere investovaniu pre mnohých netradičných účastníkov trhu..

Medzi najobľúbenejších robotických poradcov, ktorí investujú na tradičných trhoch, patrí,

Komentár

Po oznámení Smartee si CMO spoločnosti Smartlands, Yaroslava Tkalich, našla čas na vyjadrenie. Vysvetlil ich motivačný balíček a uviedol ich,

„Smartlands je spoločnosť inšpirovaná komunitou: naši investori majú hlasovacie práva, majú slovo v investičných projektoch, ktoré Smartlands presadzuje. Budujeme ekosystém Smartee s rovnakým prístupom založeným na komunite a prideľujeme 6 miliónov členských podielov (10% z celého majetku spoločnosti Smartee) pre prvý milión aktívnych používateľov služby Smartee. Aby mohli používatelia získať špeciálnu platobnú kartu spolumajiteľa a získať prvé 3 (tri) zo svojich členských podielov, musia si používatelia zaregistrovať účet a získať prístup cez KYC. “

Generálna riaditeľka spoločnosti Smartlands, Ilia Obraztsov, si tiež našla čas na rozpracovanie budúcich funkcií ako robotická poradkyňa, pričom uviedla,

„Ako akreditovaní investori budú môcť zákazníci spoločnosti Smartee konfigurovať typ a rozsah svojho investičného portfólia na základe ponúk dostupných v Smartlands a automaticky prevádzať napríklad 1% svojich denných výdavkov do„ digitálneho prasiatka “. Je to skutočná definícia pasívneho príjmu bez akýchkoľvek ťažkostí, keď vaše peniaze iba hučia v pozadí 24 hodín denne a pracujú ticho a bez priamej účasti od vás. “

Rozprávanie s Arnoldasom

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o Smartlands, prečítajte si exkluzívny rozhovor, ktorý sme uskutočnili s Arnoldasom Nausedom. V tom čase pôsobil ako generálny riaditeľ. Odvtedy prešiel do funkcie predsedu.

Interview Series – Arnoldas Nauseda, predseda Smartlands

Smartlands

Spoločnosť Smartlands pôsobiaca zo Spojeného kráľovstva je spoločnosť zameraná na budúcnosť, ktorá vyvinula rôzne riešenia založené na digitálnych cenných papieroch. Spoločnosť sa od svojho založenia v roku 2017 ocitla na čele odvetvia.

Výkonná riaditeľka Ilia Obraztsov v súčasnosti dohliada na činnosť spoločnosti.

Investície do čiastočného vlastníctva v Smartlands – vysvetlenéInvestície do čiastočného vlastníctva v Smartlands - vysvetlené

Sledujte toto video na YouTube

V ďalších správach

Smartlands má za sebou náročný týždeň, pretože len pred dvoma dňami sa ocitli na očiach našich titulkov. Aj keď je prísľub bezpečnej peňaženky, ktorá uľahčuje automatické investovanie do obchodných transakcií, veľmi zaujímavý nápad, na prvom mieste musia byť hostované obchodné transakcie. V tejto súvislosti začala spoločnosť Smartlands nedávno spolupracovať so spoločnosťou Sotheby’s International Realty. Táto dvojica sa v nasledujúcich mesiacoch usiluje o tokenizáciu viacerých kusov špičkových nehnuteľností.

Tokenizácia londýnskych penthousov a gréckych ostrovných víl

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map