Stellar investuje do DSTOQ v ponuke na privedenie bezpečnostných tokenov na rozvíjajúce sa trhy

Investované

Nedávno bolo oznámené, že DSTOQ získal výdatnú investíciu od Stellar Development Foundation (SDF).

Toto označuje úvodnú investíciu prostredníctvom „podnikového fondu“ SDF – fondu vytvoreného na identifikáciu a podporu rastu v Stellarových prípadoch použitia. Fond spočiatku pozostával z 10 miliárd XLM (pôvodný token Stellar) pred ich partnerstvom s DSTOQ.

Prípad použitia, ktorý predstavil DSTOQ, ktorý upútal pozornosť SDF, je ich platforma založená na blockchaine, ktorá je postavená tak, aby poskytovala „prístupné a dostupné investície“. To sa deje prostredníctvom platformy poskytujúcej prístup nielen k tradičným akciám, ale aj k vysokým potenciálnym bezpečnostným tokenom.

715 000 dolárov

Táto konkrétna investícia pozostáva z XLM v hodnote 715 000 dolárov. Je dôležité si uvedomiť, že finančné prostriedky vyčlenené prostredníctvom podnikového fondu nepredstavujú granty, ale skôr skutočné investície. Preto SDF poznamenáva, že „priame investície a akvizície poskytnú SDF osobitný vplyv na príjemcov finančných prostriedkov.“

Finančné začlenenie

Niečo, čo odlišuje tento vývoj, je základný étos demonštrovaný DSTOQ. Zatiaľ čo mnoho spoločností zaoberajúcich sa blockchainovým úsilím je pohltených myšlienkou uľahčiť inštitucionálne prijatie, DSTOQ sa zamerala na ekonomickú paritu.

Vo výsledku sa DSTOQ veľmi zameriava na rozvíjajúce sa trhy. SDF a DSTOQ si vo svojom oznámení všimli konkrétne trhy, na ktorých dúfajú, že ovplyvnia pozitívnu zmenu. Medzi ne patrili aj tieto,

  • Vietnam
  • Južná Afrika (s budúcim africkým rastom)
  • Južná Amerika
  • Ázia

Komentár

Po ohlásení investície Stellar Development Foundation do DSTOQ si zástupcovia z každej strany našli čas na vyjadrenie. K veci museli povedať nasledovné.

Denelle Dixon, Uviedol generálny riaditeľ Stellar Development Foundation,

„V SDF sa snažíme uvoľniť svetový ekonomický potenciál tým, že urobíme peniaze plynulejšími, trhy otvorenejšie a ľudia zmocnení. Ostré zameranie DSTOQ na cezhraničné investovanie a ich jedinečný prístup k pomoci ľuďom na rozvíjajúcich sa trhoch získať prístup k investičným príležitostiam v zahraničí hovorí priamo k našej misii v SDF. Spoločne dúfame, že zlepšíme životy miliónov ľudí a súčasne vytvoríme nové vzrušujúce obchodné príležitosti. “

Craig Mc Gregor, Uviedol generálny riaditeľ DSTOQ,

„Sme vďační za hlasovanie o dôvere SDF a trvalú podporu našej spoločnej vízii budovania a zlepšovania globálneho finančného systému. Spoločne sa DSTOQ a SDF zameriavajú na zlepšenie finančného začlenenia na trhoch, ktoré zúfalo potrebujú lepší prístup k globálnym produktom. Tieto trhy boli príliš dlho ignorované – tešíme sa, že to zmeníme pomocou tejto vzrušujúcej technológie. “

Podobné udalosti

V dnešnej dobe sa zdá, že zúria spoločnosti s nádejnými technologicky nabitými platformami, ktoré potenciálnym investorom otvárajú nové možnosti. Dnes sme tu diskutovali o investícii Stellar do DSTOQ a len nedávno sme diskutovali o podobných udalostiach, pretože SIX investoval / uzavrel partnerstvo so spoločnosťou Omniex.

Aj keď sa každý z vývojových trendov točí okolo prijatia digitálnych aktív, líšia sa svojím prístupom, ako už bolo uvedené. Zatiaľ čo Stellar a DSTOQ zameriavajú svoju prácu na rozvoj trhov, spoločnosti SIX a Omniex sa zamerali na inštitucionálne prijatie.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o týchto dvoch spoločnostiach a ich odlišnom prístupe, prečítajte si nasledujúci článok.

Spoločnosť „SIX“ získava podiel na kryptografickej investičnej platforme

Hviezdna

Stellar, ktorý bol vybudovaný ako blockchain s otvoreným zdrojovým kódom, sa od svojho uvedenia v roku 2015 dokázal stať jednou z najpopulárnejších sietí. Sieť sa osvojila mnohými spôsobmi, čo viedlo k rozvoju statnej podpornej komunity. To poskytlo možnosť zahájiť nové snahy, ako je napríklad Stellar Enterprise Fund, ktorý sa využil v správach, o ktorých sa tu dnes diskutuje.

Jed McCaleb, spoluzakladateľ Stellar, využil príležitosť a vyjadril sa k použitiu ich technológie na podporu finančného začlenenia. Uviedol,

„DSTOQ sprístupňuje trhy novým geografickým oblastiam a vzrušujúcim a inovatívnym spôsobom prepája svetovú globálnu infraštruktúru. Sme naozaj radi, že spoločnosti ako DSTOQ posúvajú prípady použitia našej technológie na ďalšiu úroveň. “

DSTOQ

Spoločnosť DSTOQ, ktorá bola založená v roku 2016, udržuje činnosť v Berlíne a Lichtenštajnsku. Spoločnosť primárne funguje ako regulovaná burza, ktorá klientom ponúka možnosť investovať do rôznych finančných nástrojov – ako sú akcie, dlhopisy, ETF a ďalšie..

Výkonný riaditeľ Craig Mc Gregor v súčasnosti dohliada na činnosť spoločnosti.

V ďalších správach

Dnešné správy nie sú prvýkrát, čo sme boli svedkami prijatia Stellar v súvislosti s digitálnymi cennými papiermi. Nasledujúce články objasňujú niektoré z týchto predchádzajúcich udalostí, pretože populárne platformy Smartlands a Wevest sa v roku 2019 pripojili k Stellar party..

Smartlands vydáva hviezdnu peňaženku s podporou bezpečnostných tokenov

Stellar vybraný spoločnosťou Wevest pre platformu ponúkania bezpečnostných tokenov

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map