Stratis zostáva v platnosti do roku 2019 so spustením platformy STO

Platforma STO

Dnes je veľký deň pre jednu z najpopulárnejších spoločností ‘Blockchain-as-a-Service (BaaS) v okolí – Stratis. Po mesiacoch vývoja spoločnosť mala oznámil spustenie ich očakávanej platformy STO.

Správy o uvedení na trh priniesli aj zdravý rast cien tokenov spoločnosti. V čase písania tohto článku je STRAT BTC o takmer 10% v daný deň.

Vlastnosti

Zatiaľ čo platforma STO je dobre vybavená a je pripravená začať hostovať ponuky tokenov založené na USA, spoločnosť Stratis si našla čas a zdôraznila tri kľúčové vlastnosti svojej ponuky. Nasleduje výňatok z ich vydania, ktorý sa zaoberá týmito prvkami:

 • Ceny v reálnom čase
 • Platforma prijíma platby v fiat mene (USD) aj v kryptomene (BTC a STRAT). Využíva údaje o menách od viacerých poskytovateľov, aby zabezpečil, že účastníci STO budú mať úžitok z ceny tokenov v reálnom čase.
 • Vydanie tokenu na základe ID
  • Platforma vytvára jedinečné ID používateľov, ktoré umožňujú správcovi STO spoľahlivo a bezpečne akreditovať tokeny, keď jednotlivec uskutoční bankový prevod. Tento systém založený na ID zaisťuje súlad so zákonmi KYC a AML.
  • Platforma založená na peňaženke pre vyššiu bezpečnosť
   • Spoločnosť Stratis využíva skôr hierarchické deterministické peňaženky ako autonómne inteligentné zmluvy na pridanie ďalšej vrstvy autority a zabezpečenia.
   • Prechod ICO

    Stratis naznačila, že ich novo oznámená platforma STO je odčlenením ich platformy ICO. Oba sú postavené na / využívajú C # a .NET Core, zatiaľ čo platforma STO integruje potrebné funkcie KYC a AML, aby zostala v súlade s platnými predpismi SEC týkajúcimi sa cenných papierov..

    Keď spoločnosť komentuje konkrétne dodržiavanie SEC, je zrejmé, že uvedenie tejto platformy na trh sa zameriava na to, aby sa v USA stalo širším menom spoločnosti Stratis..

    Dôležitý je prechod zamerania od jednoduchých ICO na začlenenie STO. Bohužiaľ, v čase, keď spoločnosť Stratis dokázala vyvinúť a spustiť svoju platformu ICO, účasť investorov na takýchto udalostiach utíchala. Keďže mnohí uznávajú STO ako budúcu náhradu za takéto udalosti generovania kapitálu a keďže sa očakáva, že rok 2020 bude pre tento sektor veľkým rokom, táto správa je pre Stratis určite pozitívna.

    Dokonalý príklad uznania tohto prechodu možno vidieť v konaní spoločnosti priamo spojenej so spoločnosťou Stratis – Gluon. Týmto poskytovateľom automobilového trhu bolo pôvodne ustanovené ustanovujúce ICO uskutočňované prostredníctvom spoločnosti Stratis. Postupom času vyšlo najavo, že na zabezpečenie úspešnej udalosti generovania kapitálu, ktorá je v súlade s požiadavkami, bude musieť byť ponuka tokenov štruktúrovaná ako STO. Rýchly posun vpred do dnešného dňa, a práve keď sa chystali naštartovať platformu ICO, je naplánované, že Gluon bude úvodnou STO, ktorá sa bude konať prostredníctvom Stratis.

    Spustenie peňaženky

    Príchod iba pár hodín po spustení ich platformy STO oznámil uvedenie ich mobilnej peňaženky na trh.

    Toto je popri platforme STO dôležité vydanie, pretože peňaženka podporuje firemný úžitkový token „STRAT“. Tento token je jedným z troch platobných prostriedkov, ktoré je možné použiť v rámci platformy STO – rozhodnutie určite poteší držiteľov tokenov.

    Zatiaľ čo peňaženka je v súčasnosti k dispozícii iba na zariadeniach s Androidom, spoločnosť naznačuje, že v najbližších týždňoch získajú prístup používatelia IOS.

    Komentár

    Po ohlásení spustenia ich platformy STO si CEO Stratis, Chris Trew, našiel čas a podelil sa o svoje myšlienky. Uviedol,

    „Sme radi, že môžeme spustiť našu platformu STO, jeden z kľúčových míľnikov nášho plánu rozvoja na rok 2019. Platforma STO stavia na funkčnosti platformy Stratis ICO pridaním niekoľkých nových funkcií, ktoré vyhovujú prísnym regulačným požiadavkám potrebným na vykonávanie STO. Naša platforma STO je vysoko bezpečná, flexibilná a škálovateľná, čo firmám akejkoľvek veľkosti uľahčuje získavanie peňazí prostredníctvom tokenizácie ich aktív. “

    Stratis

    Spoločnosť Stratis, ktorá bola založená v roku 2016, je britská spoločnosť so špecializáciou na blockchainové riešenia. Tím Stratis od svojho uvedenia na trh vyvinul rôzne produkty s cieľom zjednodušiť „blockchain“. Niektoré z nich zahŕňajú platformu ICO, inteligentné zmluvy, mobilnú peňaženku a oveľa viac.

    Výkonný riaditeľ Chris Trew v súčasnosti dohliada na činnosť spoločnosti.

    V ďalších správach

    Toto oznámenie, ktoré podrobne popisuje spustenie platformy STO, o ktorom sa tu dnes diskutuje, nás nezaskočilo. Pred mesiacmi sme informovali o pridaní tohto uvedenia do plánu Stratis 2019. V článku sa dozviete niečo viac o tom, ako sa Stratis ocitli tam, kde sú dnes.

    Plán Stratis naznačuje podporu ponúk bezpečnostných tokenov

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    map