Swarm 2.0 ide naživo – Rojové fakty

Tento mesiac bola uvedená do života veľmi očakávaná aktualizácia Swarm 2.0. Aktualizácia tlačí na platformy už pôsobivej otvorenej infraštruktúry o krok ďalej. Teraz môžu podniky vydávať bezpečnostné tokeny na viacerých blockchainoch za znížené sadzby. V súčasnosti môže Swarm spustiť bezpečnostné tokeny na platformách Ethereum, Stellar a Tron.

Čo je to Roj?

Swarm 2.0 je platforma pre tokenizáciu a vydávanie na podnikovej úrovni. Firmy môžu tokenizovať akékoľvek aktíva pomocou protokolu SRC-20 rojov. V súčasnosti Swarm tokenizuje širokú škálu aktív vrátane cenných papierov, akcií a dokonca aj výtvarného umenia. Táto stratégia znižuje vstupné úrovne investícií a poskytuje spoločnostiam prístup ku globálnej investičnej komunite. Čo je dôležité, platforma obsahuje niektoré jedinečné funkcie, vďaka ktorým vyniká medzi rastúcim davom vydávania tokenov.

Nulové poplatky vopred

Roj potom zdvihol obočie naprieč kryptokomunitou ohlasovanie nulová štruktúra poplatkov vopred pre spoločnosti, ktoré sa usilujú usporiadať STO. Nový cenový model spoločnosti odstraňuje vysoké náklady, ktoré sú často spojené s podnikmi hromadného financovania. V minulosti analytici uvádzali tieto náklady ako jednu z hlavných prekážok brániacich prijatiu hromadného bezpečnostného tokenu. Teraz majú podniky nákladovo efektívnu crowdfundingovú stratégiu založenú na blockchaine.

Rojte sa cez Twitter

Rojte sa cez Twitter

Open-source

Swarm je koncept otvoreného zdroja, ktorý posúva hranice tokenizácie na ďalšiu úroveň. Jeden príklad výhodného prístupu firmy na trh sa stal v auguste 2018. V tejto chvíli Swarm odhalené v mimoriadne populárnej obchodnej aplikácii Robinhood tokenizoval vlastný kapitál zamestnancov.

Je ironické, že Robinhood netušil, kto alebo čo je Roj, keď sa ho pýtajú na tento krok. Spoločnosť nikdy neoznámila a ani neplánovala ponúkať verejné akcie. Našťastie Swarm funguje tak, že spoločnosť nevyžaduje povolenie na ponúkanie týchto produktov. Tu je príklad, ako sa spoločnosti Swarm podarilo tento manéver zvládnuť bez súhlasu Robinhood a prečo je legálne tak urobiť.

Ako funguje roj 2.0

V tomto príklade spoločnosť využila kombináciu sprostredkovateľských partnerstiev a syndikátnych manažérov na získanie kapitálu od minulých zamestnancov Robinhood. Títo zamestnanci chceli zlikvidovať svoje imanie pred spoločnosťami IPO. Len čo sa zhromaždilo dostatok kapitálu, uzamklo sa to do fiktívnej spoločnosti. Potom Swarm tokenizoval akcie spoločnosti Shell ako tokeny SRC-20.

Dôležité je, že tokeny SRC-20 integrujú aspekty automatického dodržiavania právnych a regulačných požiadaviek priamo do protokolu. Vďaka tomu sú tokeny SRC-20 flexibilné v scenároch prípadu použitia.

Protokol o prístupe na trh


Je zaujímavé, že Swarm 2.0 využíva protokol Market Access Protocol (MAP) na umožnenie bezproblémových transakcií medzi blockchainmi. Táto vlastnosť robí tokeny SRC-20 atraktívnejšie pre investorov, pretože umožňuje tokenom dosiahnuť vyššiu interoperabilitu. MAP môže fungovať aj s inými bezpečnostnými tokenmi okrem tokenu SRC-20 od Swarm.

Roj 2.0 masternódy

Ďalším kľúčovým prvkom pre Swarm je použitie Masternodes aby bol jeho blockchain zabezpečený. Tieto uzly fungujú podobne ako bitcoin v tom, že overujú a pridávajú transakcie do blockchainu. Masternodes za svoje služby zarába tokeny SWM. Našťastie sa Masternode môže stať každý. Musíte len vložiť 50 000 SWM tokenov.

S radosťou sa dozviete, že tokeny SRC-20 sú kompatibilné s protokolom ERC-20. Táto kompatibilita následne znamená, že môžete vložiť svoje podiely SWM do ktorejkoľvek peňaženky ERC-20. Keď budete mať svoje žetóny zhromaždené, jednoducho si stiahnite masternode softvér a si oficialny.

Veľké partnerstvá

Partnerstvá sú dôležitou súčasťou obchodnej stratégie spoločnosti Swarm. Spoločnosť je predovšetkým v partnerstve s britským poskytovateľom kryptobezpečnostných služieb Copper. Keď už hovoríme o partnerstve, výkonný riaditeľ a spoluzakladateľ spoločnosti Swarm, Philipp Pieper, opísal kompatibilitu spoločností. Chvíľu mu tiež trvalo, kým vysvetlil, prečo sa Meď výborne hodí. Meď poskytuje zabezpečenie digitálneho majetku na inštitucionálnej úrovni.

Roj to

Spoločnosť Swarm naďalej vyvíja svoju platformu spôsobom, ktorý ju oddeľuje od konkurencie. Využitie nulovej počiatočnej poplatkovej štruktúry spoločnosťou ukazuje, že táto spoločnosť myslí vážne s ďalším posunom adopcie kryptomien. V nadchádzajúcich mesiacoch môžete očakávať roj nových projektov spustených z tejto platformy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map