Top 5 bezpečnostných tokenov, do ktorých sa má investovať – ​​názor

Nižšie je uvedených 5 najlepších bezpečnostných tokenov, o ktorých sa osobne domnievam, že majú najväčší potenciál pre likviditu a budúci rast. Ako vylúčenie zodpovednosti som držiteľom tokenu vo všetkých investíciách uvedených nižšie. Za tento článok nebola poskytnutá žiadna finančná kompenzácia. Toto je založené výlučne na mojom osobnom názore.

# 5 – Lottery.com

Toto bola jedna z prvých STO vo vesmíre. Víziou je získať miliardy dolárov na pomoc pri riešení najnaliehavejších humanitárnych potrieb na celom svete pomocou globálnych charitatívnych tombolov. Ponúkajú držiteľom tokenov podiel 7% na výnosoch zo všetkých predajov leteniek.

Medzi významných investorov stojacich za týmto projektom patria:

 • Pantera Capital – Joey Krug (hlavný investičný riaditeľ).
 • Paraag Marathe (hlavný strategický riaditeľ EVP, SF 49rs).
 • Bruce Gibney (Founders Fund, seed investor of PayPal).

Na tomto projekte je impozantný súčasný pokrok, ktorý dosiahli, ktorý zahŕňa:

 • Najväčší svetový poskytovateľ výsledkov lotérií a informácií pre odvetvie digitálnych médií pre americké a severoamerické lotériové hry vrátane spoločností Google a Amazon Alexa.
 • Poskytovateľ výsledkov lotérie vo viac ako 30 krajinách sveta.
 • V USA je Lottery.com špičková mobilná hracia služba s viacerými štátnymi súhlasmi.

Tento token je možné zakúpiť na OpenFinance plošina.

# 4 – tZERO

tZERO pracuje na vybudovaní regulovanej burzy pre obchodovanie s bezpečnostnými tokenmi a digitálnymi cennými papiermi. Pri vývoji tejto platformy si hľadajú čas a chcú sa ubezpečiť, že sú v súlade s úplným súladom s právnymi predpismi. Predstavte si tZERO ako Binance regulovaných bezpečnostných tokenov.

Ak uspejú v stanovenej misii, stanú sa lídrom na trhu v oblasti digitálnych cenných papierov. Keďže sú plne regulovanými inštitucionálnymi investormi a banky, budú môcť využívať túto platformu na všetky svoje výmenné potreby.

O tZERO sme informovali často vrátane bolestivého procesu due diligence, ktorý spomaľuje uvedenie platformy na trh. Byť plne v súlade s právnymi predpismi je pozitívna vec a uprednostňujeme, aby sa veci brali pomaly, aby sa zabezpečil úplný súlad a zákonnosť.

Tento token je možné zakúpiť priamo na webe tZERO plošina.

# 3 – 22-násobný fond


Fond 22X investoval do 30 vopred preverených start-upov, ktoré boli súčasťou Batch 22 z 500 počiatočných investičných fondov a programu urýchľovača počiatočných investícií. 500 start-upov investovalo do viac ako 1 200 spoločností, medzi tieto významné investície patria Udemy, Visual.ly, Canva, Twilio, talkdesk, & ipsy.

Všetky spoločnosti 22X Fund sú súčasťou Batch 22 z 500 Startupov, ktoré sa konali v San Franciscu v lete / na jeseň 2017. 500 Startups Accelerator má mieru prijatia ~ 2%. Väčšina získala predchádzajúce financovanie a generuje príjmy.

Batch22 sa zameriava na FinTech (9 spoločností), Data (7 spoločností) a Digital Health (4 spoločnosti). Zoznam nájdete tu.

Investori dostávajú tokeny v 22x, ktoré budú vlastniť medzi 2,5% až 10% imania v každej 22x portfóliovej spoločnosti.

Tento token je možné zakúpiť na OpenFinance plošina.

# 2 – Blockchain Capital

Toto bol počiatočný bezpečnostný token, ktorý odštartoval revolúciu. Tokeny BCAP predstavujú tokeny v rizikovom fonde spravovanom spoločnosťou Blockchain Capital.

Blockchain Capital, čo sa týka blockchainu, naozaj netreba zvlášť predstavovať. Boli založené v roku 2013 a majú také významné investície ako ABRA, Augur, Bancor, BitFuty, BitGo, Block.one, BlockStream, Coinbase, Ethereum, Harbour, Kraken, Zvlnenie, sekuritizácia, & Templum.

Token BCAP bol uvedený na trh v apríli 2017 a za šesť hodín získal 10 miliónov USD.

V júni 2019 oznámila spoločnosť Coinbase Custody podporu tokenu BCAP. Dôležitosť tejto novinky nemožno podceňovať, pretože ide o prvý bezpečnostný token, ktorý podporuje Coinbase.

Tento token je možné zakúpiť na OpenFinance plošina.

# 1 – SpiceVC

Môj osobný favorit je SpiceVC a tento token spravuje skúsený tím, ktorý sa intenzívne venuje priestoru digitálnych cenných papierov. Investujú do budúcnosti bezpečnostných tokenov a digitálnych cenných papierov. Ich najvýznamnejšia investícia je do spoločnosti Securitize. Securitize je vydavateľ tokenov, ktorý preukázal najväčšiu trakciu, pokiaľ ide o tokenizáciu bezpečnostných tokenov. Priamo tokenizovali alebo ponúkali služby tokenizácie pre väčšinu spoločností na tomto zozname.

Medzi ďalšie významné investície spoločnosti SpiceVC patria:

 • SAGA – Nadchádzajúca stabilná mena
 • Slice – tokenizácia nehnuteľností
 • ROX – Tokenizácia komerčných nehnuteľností.
 • Archax – v Londýne vo Veľkej Británii bude spustená digitálna burza cenných papierov.
 • Lottery.com – token zabezpečenia online lotérie.
 • Bakkt – spoločnosť na burzu cenných papierov vytvorená ICE, vlastníkmi burzy v New Yorku. Bakkt je jednou z najočakávanejších búrz v priestore kryptomeny a má potenciál priniesť investície do inštitucionálneho stupňa do bitcoinu a kryptomeny..

Tento token je možné zakúpiť na OpenFinance plošina.

Zrieknutie sa zodpovednosti:

Spoločnosť Securities.io nie je licencovaná ani registrovaná u Komisie pre cenné papiere a burzy USA, FINRA ani u žiadneho iného regulátora finančných služieb. Konkrétne Securities.io nie je sprostredkovateľským obchodníkom registrovaným v FINRA a neponúka ani nepredáva cenné papiere ani sa nezapája do žiadnej inej činnosti sprostredkovateľa. Nič na tomto webe nepredstavuje ponuku, distribúciu, výzvu alebo marketing akejkoľvek bezpečnosti.

Securities.io ďalej nie je burzou, alternatívnym obchodným systémom, agentom úschovy alebo prevodom. Securities.io neposkytuje právne, účtovné, daňové alebo regulačné poradenstvo ani neudržuje úschovu akejkoľvek hotovosti, virtuálnej meny, bezpečnostného tokenu alebo iného digitálneho majetku pre tretiu stranu alebo v jej mene.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map