Vertalo a tZERO vidia prílev talentov, keď sa vyrába viac prenájmov

Aktívny nábor / nájmy

Spoločnosť a jej ponuky sú len také dobré ako tím, ktorý stojí za nimi. Za posledných pár dní sme videli, ako niekoľko spoločností v sektore digitálnych cenných papierov ohlasuje akvizíciu / hľadanie nových talentov.

Skúsenosti z týchto akvizícií hovoria o kvalite projektov, na ktoré prechádzajú. Spoločnosti Vertalo a tZERO sa nechávajú počuť a ​​pokroky sa dosahujú z vývojového aj personálneho hľadiska.

Talent

Mená jednotlivcov zapojených do týchto krokov sú pozoruhodné nielen kvôli spoločnostiam, s ktorými budú pracovať, ale aj kvôli tomu, odkiaľ pochádzajú. Tu je krátky pohľad na týchto jednotlivcov v pohybe a na to, odkiaľ pochádzajú.

Vertalo

Táto „platforma pre správu digitálnych aktív“ so sídlom v Spojených štátoch združila dvoch jednotlivcov. Jeden ako poradca a druhý ako personál.

 • Keďže je sektor digitálnych cenných papierov taký mladý, veľmi málo jednotlivcov sa môže pochváliť skúsenosťami, ktoré má Thomas McInerney. Po úspešnom ukončení svojej úlohy spoluzakladateľa a CPO v OpenFinanceNetwork prechádza na Vertalo..
 • Tim Reynders
  • Ako zakladateľ a predchádzajúci COO vedúceho odvetvia Securitize je Tim Reynders dokonale vhodný na prevzatie úlohy poradcu pre Vertalo.
  • tZERO

   Aj keď bol Vertalo zaneprázdnený, tZERO mohlo byť v posledných týždňoch ešte intenzívnejšie zhromažďovaním talentov. Táto spoločnosť FinTech so sídlom v USA prilákala do spoločnosti trio jednotlivcov a pre každú z nich sa vytvorili nové pozície.

   • Brooke Navarro sa pripojila k tímu tZERO po 10 rokoch pôsobenia na pozícii výkonnej riaditeľky v Barclays Investment Bank. Táto predchádzajúca rola ju robí perfektnou pre svoju novú pozíciu, pretože tZERO sa usiluje o ďalší rozvoj v tomto sektore.
  • Alexandra Sotiropoulos, Vedúci komunikácie
   • Ako bývalá zamestnankyňa Intermarketu mohla Alexandra Sotiropoulos získať skúsenosti s prácou s PR a marketingovou spoločnosťou, ktorá poskytuje služby v rôznych priemyselných odvetviach.
   • Michael Mougias, Vedúci vzťahov s investormi
    • IMAX, kanadská spoločnosť pre filmové technológie, videla svojho viceprezidenta pre vzťahy s investormi Michaela Mougiasa, aby prešli na tZERO. Pri tomto prechode bude mať v tZERO tímu rovnaký titul a podobnú rolu.
    • Komentár

     Po oznámení získania / nájmu nových talentov si zástupcovia všetkých spoločností, tZERO a Vertalo, našli čas na vyjadrenie. Nasledujúci text musí povedať čo sa týka týchto krokov.

     Uviedol Saum Noursalehi, generálny riaditeľ spoločnosti tZERO,

     „Tieto menovania sú pre našu dlhodobú stratégiu nevyhnutné. Pokiaľ ide o emisie, Brooke bude riadiť strategický rozvoj nášho ekosystému bezpečnostných tokenov zameraním na ponukovú stranu rovnice – v spolupráci s emitentmi prináša viac kvalitných aktív do systému PRO Securities ATS. Mike a Alex budú stáť na čele nášho úsilia pokračovať v rozvíjaní strategického postavenia spoločnosti tZERO na trhu a spolupracovať so súčasnými a potenciálnymi investormi, analytikmi, médiami a ďalšími zúčastnenými stranami spoločnosti tZERO. Tieto novo vytvorené úlohy v spoločnosti tZERO završujú riadiaci tím a sú kľúčom k zabezpečeniu nášho ďalšieho úspechu. Som hrdý na míľniky, ktoré sme dosiahli už tento rok, a teším sa na to, čo sa dosiahne dosiahnutím získania tak silného talentu. “

     Uviedol Thomas McInerney, viceprezident pre produkt spoločnosti Vertalo,

     „Zlepšenie registrácie je pre mňa otázkou, ktorá mi silne rezonuje. Som nadšený, že pomáham spoločnosti Vertalo, aby vydávanie, investovanie a obchodovanie s digitálnymi aktívami bolo efektívne a pohodlné pre emitentov a investorov. Poslanie spoločnosti Vertalo – zjednodušiť investovanie a správu digitálnych aktív – je v súlade s mojimi skúsenosťami so zostavovaním a zavádzaním OpenFinance. Tím spoločnosti Vertalo je odhodlaný rozvíjať a prepájať ekosystém digitálnych aktív prostredníctvom partnerstiev a technológií, ktoré transformujú financie. “

     V ďalších správach

     Vertalo aj tZERO sú medzi našimi novinkami pravidelní pred týmito nájazdmi. Každá spoločnosť hrala dodnes zásadnú úlohu pri rozvoji odvetvia digitálnych cenných papierov. Aby priemysel mohol ďalej dozrievať, musí byť viac spoločností rovnako aktívnych v rozvoji služieb, ktoré ponúkajú. Tu je niekoľko článkov s podrobnými informáciami o posledných udalostiach týkajúcich sa každej z týchto spoločností.

     Vertalo integruje platformu pre správu digitálnych aktív s Hedera Hashgraph

     Patrick M. Byrne vydáva list akcionárom, ktorí majú nadmerné zásoby

     Atari Biopic podstúpi tokenizáciu prostredníctvom tZERO a Vision Tree

     Vertalo vydáva softvér V-Token na použitie počas tokenizácie

     Mike Owergreen Administrator
     Sorry! The Author has not filled his profile.
     follow me
     Like this post? Please share to your friends:
     map