Vertalo dostáva SEC list o účinnosti

Tento mesiac bol sektor tokenizácie o niečo konkurencieschopnejší, pretože spoločnosť Vertalo oznámila, že firma dostala list o účinnosti, pokiaľ ide o licenciu TA (agenta na prenos) od SEC. Dôležitým úspechom je zaradenie spoločnosti Vertalo do exkluzívnej triedy registrovaných platforiem, ktoré sú v súčasnosti v prevádzke. Teraz je platforma pripravená rozšíriť svoje funkcie a rozšíriť svoj dosah do sektoru tokenizácie.

Vertalo

Tokenizácia Vertalo plošina funguje ako komplexný ekosystém bezpečnostných tokenov. Platforma spája emitentov a investorov priamo so sekundárnymi obchodnými trhmi. Táto stratégia poskytuje trhu veľmi potrebnú likviditu. Vertalo je jedinečná platforma pre digitálne aktíva, ktorá ponúka svoje služby priamo analógovým klientom. V dôsledku toho by platforma mohla posunúť prijatie zabezpečenia ďalej.

Efektívny dizajn spoločnosti Vertalo má vylepšiť UX. Výhodná stratégia spoločnosti je zameraná na riešenie najbežnejších prekážok pri adopcii. Používatelia napríklad nepotrebujú na využitie platformy žiadne predchádzajúce skúsenosti s kryptovaním. Vďaka pokročilej automatizácii môžu používatelia preskočiť nastavenia peňaženky. Na to, aby ste túto platformu mohli úspešne používať, v skutočnosti vôbec nepotrebujete nijaké znalosti o kryptomenách.

Všetko tokenizujte

Vertalo umožňuje komukoľvek využívať výhody, ktoré poskytuje technológia blockchain. Spoločnosti môžu tokenizovať svoje existujúce akcie v reálnom čase a bez akéhokoľvek technického know-how. Je zaujímavé, že platforma na splnenie týchto úloh využíva dva najpopulárnejšie blockchainy na svete.

Generálny riaditeľ Vertalo Dave Hendricks

Generálny riaditeľ Vertalo Dave Hendricks

Ethereum alebo Tezos

Ďalšou jedinečnou vlastnosťou ekosystému Vertalo je skutočnosť, že emitenti si môžu zvoliť, na akom blockchaine majú tokenizovať. Platforma na tieto úlohy využíva ethereum aj Tezos. V skutočnosti môžete svoju STO dokonca ľahko prevádzať medzi reťazcami.

Vertalo – Záležitosti zážitku

Pokiaľ ide o záležitosti súladu, bolo by ťažké nájsť spoluzakladateľa s viac skúsenosťami ako bývalý advokát SEC, Gautam Gujral. V minulosti bol Gujral autorom definitívneho dokumentu SEC, ktorý bol zverejnený začiatkom tohto roka. Preto je Vertalo plne v súlade s najnovším spoločným vyhlásením vydaným komisiami SEC a FINRA 8. júla 2019

Vysoký štandard – Vertalo

Spoluzakladateľ Dave Hendricks, keď hovoril o dôležitosti svojej spoločnosti, ktorá získala licenciu TA, uviedol: „Agent pre transfer hrá rozhodujúcu úlohu pri správe životného cyklu cenných papierov. Aj keď sa regulačné orgány vyrovnávajú s nárastom digitálnych aktív, neznížili svoje štandardy a očakávajú, že platformy digitálnych aktív a ich partneri budú úzko dodržiavať dlho stanovené normy. “

Plná zhoda – Vertalo

Hendricks vysvetlil: „Vertalo umožňuje svojim klientom a partnerom udržiavať úplný súlad s existujúcimi predpismi o cenných papieroch, a to aj pri použití novších nástrojov, ako sú napríklad bezpečnostné tokeny. Keď na platformu Vertalo pridáme viac analógových a starších prostriedkov, naše schopnosti prenosového agenta budú schopné vyhovieť všetkým požiadavkám na dodržiavanie súladu a manipuláciu s cennými papiermi, ktoré môžu mať. “

Platforma pre správu údajov spoločnosti Vertalo – TREATS

Ďalší pozoruhodný projekt, ktorý sa chystá v rámci spoločnosti, súvisí s tokenizáciou súkromných spoločností REIT (trusty na investovanie do nehnuteľností). Tokenizované REITS poskytujú trhu väčšiu likviditu. Tieto finančné nástroje sú navyše teraz použiteľné ako kolaterál. Na porovnanie, tradičné obchodné systémy používané na trhoch REIT sú papierové ponuky.

Aby sa táto monumentálna úloha stala skutočnosťou, Vertalo uzavrel partnerstvo s Prime Trust a vybudoval platformu TREATs. Cieľom strategického partnerstva je spojiť kompatibilnú platformu pre správu digitálnych aktív spoločnosti Vertalo s poprednými správcovskými službami na trhu Prime Trust.

Týmto spôsobom by TREATs mohli hrať dôležitú úlohu pri napredovaní trhu. V súčasnosti má spoločnosť v správe nehnuteľnosti v hodnote miliárd dolárov. Dôležité je, že spoločnosť oznámila, že už v súčasnosti spolupracuje s desiatkami REIT.

Lepší zážitok z tokenizácie

Vývojári, ktorí stoja za platformou Vertalo, majú skúsenosti a sieť, aby mohla ich stratégia fungovať. Mali by ste očakávať, že v priebehu nasledujúcich mesiacov prídu z tohto tábora hlavné kroky, keď sa rozvinú stratégie spoločnosti. Sektor tokenizácie nateraz dostal nového hráča, ktorý sa oplatí sledovať.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map