Viaceré ponuky bezpečnostných tokenov (STO) prekročili očakávania

Získava sa para

Pretože si celkové odvetvie blockchainu stále nachádza oporu, spoločnosti STO a DSO sa naďalej účtujú. Tento sektor bol mnohými uznaný ako rastúci trend a v tomto okamihu nejaví známky únavy.

Aj keď čísla, ktoré sa dajú vidieť na týchto udalostiach generovania kapitálu, nie sú ani zďaleka také, ako ich videl priemysel počas šialenstva ICO, nikto ich nečakal. Tieto udalosti sú regulované a monitorované v oveľa vyššej miere a hoci sa môžu na povrchu podobať ICO, zostávajú zásadne odlišné.

Tieto udalosti sú zamerané predovšetkým na iba akreditovaných investorov, čo obmedzuje potenciálnu investorskú základňu. Kvalifikovaných však vítajú fantastické príležitosti, ktoré by v minulosti neboli sprístupnené.

Vedie cestu

Nasledujúce spoločnosti sú len niektoré z tých, ktoré si uvedomili potenciál hostenia STO / DSO a rozhodli sa využiť túto novú metódu na zvýšenie kapitálu. Aj keď každá spoločnosť zaznamenala rôznu úroveň úspechu, dokončením týchto udalostí bola objasnená jedna vec – investori aj spoločnosti, rovnako z toho profitujú, a vystúpili na vrchol, aby to dokázali.

Obrázok technológie

20 miliónov USD – To je celková suma získaná v tejto STO, ktorá predstavuje jednu z najväčších k dnešnému dňu. V tomto konkrétnom STO investori získavali prístup k „financovaniu založenému na aktívach uschovanom v provensálskom blockchaine“. Táto udalosť umožnila spoločnosti Provenance vymaniť sa z materskej spoločnosti Figure Technologies a začať sama rásť.

BTG Pactual

Hostiteľom priemyselného giganta, spoločnosti BTG Pactual, sa všetky oči zameriavali na ponuku bezpečnostných tokenov REITBZ. Táto udalosť bola prvou svojho druhu, ktorú usporiadala investičná banka so statusom BTC Pactual, pretože zostáva najväčšou v Latinskej Amerike. Výsledky tejto udalosti priniesli celkovo 3,3 milióna USD, keďže investori získali prístup k podielu na základnom imaní investičného fondu krytého nehnuteľnosťou.

TokenMarket

TokenMarket a ich investori, ktorí zastupujú jednu z najočakávanejších obchodných spoločností, nesklamali. Táto udalosť, ktorá stále prebieha, úspešne zvýšila 136% svojho cieľa počas prvých 48 hodín ich predaja. Tieto výsledky ukazujú evidentný záujem v mene investorov o kvalitné projekty, ako napríklad TokenMarket. STO a PDS teraz poskytujú takéto spoločnosti ako prostriedok na zužitkovanie tohto komunitného záujmu.

BitBond

Táto STO bola prvou, ktorá bola schválená a dokončená pod dohľadom nemeckého regulačného orgánu BaFin. Výsledky tohto podujatia boli úspešné, ako BitBond získal viac ako 2,1 milióna EUR od investorov zastupujúcich 87 rôznych krajín.

Komentár

Po dokončení týchto udalostí si rôzne priemyselné autority našli čas, aby sa vyjadrili k úspechu svojich snáh. Ďalej je potrebné povedať, čo každý z nich k tejto veci povedal.

Timothy Spangler, partner finančných služieb v spoločnosti Dechart, vystúpil v relácii Figure STO a uviedol:,

„Ponuka tiež demonštruje neustály pokrok, ktorý blockchainová technológia robí smerom k možnému pretváraniu všetkých finančných produktov a finančných transakcií.“

Komentoval tím ReitBZ z BTG Pactual,

„Veríme, že technológie DLT a kryptografie môžu transformovať kapitálové trhy z analógového lokálneho prostredia na digitálny globálny ekosystém. ReitBZ je len začiatok. “

Uviedol Ransu Salovaara, generálny riaditeľ TokenMarket,

„… Vždy sme verili, že všetky typy investorov by mali mať rovnakú úroveň prístupu k rušivým startupom. Tým, že začíname s našou vlastnou ponukou v karanténe FCA, upozorňujeme na efektívnosť technológie blockchain, pokiaľ ide o distribúciu tokenizovaného kapitálu. Vidieť takú pozitívnu reakciu na našu STO v tak krátkom čase ukazuje, ako skutočne je naša komunita oddaná. “

Budúci uchádzači

Štyri vyššie uvedené spoločnosti sú len niektoré z mnohých, ktoré hostia STO / DSO. Očakáva sa, že odvetvie zaháji v blízkej budúcnosti rôzne významné predaje. Niektoré z nich zahŕňajú, ale nie sú obmedzené na nasledujúce.

  • Vision Tree
  • INDX
  • TradeCloud
  • Leonovus

V ďalších správach

Za posledných pár mesiacov sme podrobne vysvetlili spoločnosti, o ktorých sa tu dnes diskutuje. Tu je niekoľko článkov zaoberajúcich sa uvedením na trh a výsledkami týchto udalostí, ako aj štatistikami, ktoré ponúka exkluzívny rozhovor.

BitBond Finance BmbH dosiahol 2,1 milióna EUR

BTG ponúka hostiteľské bezpečnostné tokeny

Séria rozhovorov – Mikko Ohtamaa, technický riaditeľ v TokenMarket

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map