Zakrúžkujte pokusy o predaj SeedInvestu, zdvojnásobte svoje ceny na StableCoin

Circle je už dlho meno úzko spojené so svetom blockchainu. Medzi hlasovou povahou svojich vodcov, hovoriacimi o potenciáli technológie a ich významnými akvizíciami za posledných pár rokov boli často vodiacim svetlom.

Zdá sa však, že spoločnosť je v stave vývoja, v posledných mesiacoch spoločnosť Circle predala svoj záujem o kryptoburzu Poloniex, kľúčový personál opustil a teraz potenciálny predaj akciovej crowdfundingovej platformy SeedInvest.

Sú to významné pohyby. Zmeny vedú k otázke. Predstavuje tento vývoj zánik spoločnosti Circle? Alebo strategická reštrukturalizácia, ktorá pripravuje cestu pre svetlejšiu budúcnosť?

SeedInvest Už nič?

Existujú rumblingy, ktoré chce spoločnosť Circle odkloniť od crowdfundingu. Tento pivot bude údajne zahŕňať predaj nedávno získanej akciovej crowdfundingovej platformy SeedInvest.

Aj keď to nebolo potvrdené, oznamuje to populárna spravodajská stanica „The Block“.

Nebolo to dávno, čo sme prvýkrát informovali o počiatočnej akvizícii spoločnosti SeedInvest. Tento krok zaujal mnohých, pretože SeedInvest bol v čase akvizície jednou z popredných akciových platforiem. Po získaní spoločnosťou Circle boli očakávania až do nebies vysoké, čo by spoločnosť dosiahla v rýchlo sa rozvíjajúcom sektore.

Vyhadzovací talent

Donedávna bola mozgová dôvera v spoločnosti Circle na čele s jej dvojicou zakladateľov, ktorí pôsobili ako „spoluzakladatelia“. Táto štruktúra spoločnosti slúžila dobre od jej založenia v roku 2013, takže bolo prekvapením v decembri 2019, keď bolo oznámené, že Sean Neville, jeden z generálnych riaditeľov, odstúpi zo svojej funkcie.

Verí sa, že keď si spoločnosť znovu predstavila svoju cestu vpred, dozrel čas aj na zmeny v personále. Neville to uznal a využil príležitosť na nové úsilie.

Zaťaženie / Zaťaženie

Možno je najväčšou pozornosťou udalosťou znižovania počtu akcií, ktorá je predajom Poloniexu. Je to primárne kvôli skutočnosti, že Circle získal burzu za ohromujúcu sumu v celkovej hodnote viac ako 400 miliónov dolárov.

Zatiaľ čo sa Poloniex ako súčasť rodiny Circle dramaticky zlepšil, v ďalších snahách Circle sa zjavne prejavili väčšie sľuby..

Ak sa chcete dozvedieť viac podrobností o predaji populárnej burzy kryptomien, prečítajte si nasledujúci článok.

Poloniex odbočuje z kruhu ako „Polo Digital Assets“

Krúži späť

Na začiatku roka 2019 spoločnosť Circle vydala retrospektívnu správu z roku 2018, ktorá zaznamenala dva hlavné trendy, ktoré by podľa nich mohli formovať blockchain a posúvať sa vpred – stablecoiny a digitálne cenné papiere.

Spoločnosť Circle identifikuje stablecoiny a digitálne cenné papiere ako rozvíjajúce sa trendy

Videli sme, ako sa Circle v priebehu nasledujúcich mesiacov snažil využiť každú z nich. Aj keď sa jeho investícia do SeedInvest (možno nemusí) končí, jej práca na vývoji USDcoincoincoin za rovnaké časové obdobie jednoznačne vyplatila dividendy.

Spoločnosť uvádza v nedávno vydanom dokumente s podrobnosťami o stablecoinoch, „Globálne stablecoiny ponúkajú potenciál pre dramatické otvorenie účasti na globálnej ekonomickej činnosti“.

V nasledujúcom článku sme sa bližšie pozreli na stablecoin USDC Circle, jeho konkurentov a na to, ako táto trieda aktív stojí za pretvorením financovania.

Zhrnutie zmenšovania

Nasleduje krátke zhrnutie rôznych strategických krokov, ktoré podnikla spoločnosť Circle v posledných mesiacoch.

Predaj crowdfundingovej platformy ‘SeedInvest„Do …?

  • Čaká sa

Predaj obchodnej platformy „Circle Invest“ spoločnosti Voyager

  • 2019

Co-CEO Sean Neville kroky dole

  • 2019

Predaj OTC Desk do Kraken

  • 2019

Predaj burzy kryptomien ‘Poloniex‘Do ázijskej investičnej skupiny

  • 2019

Nádej zostáva

Aj keď rôzne udalosti, o ktorých sa diskutuje vyššie, môžu naraziť na kroky späť, stále existuje nádej, že Circle vie presne, čo robia. Tieto pohyby sú koniec koncov založené na potenciál, ktorý ukazuje USDC, a čo môže ponúknuť nielen Circle, ale celkový svet blockchainu.

Nie je to tak dávno, čo väčšina chválila rozhodnutie o kúpe spoločností SeedInvest a Poloniex. Verili sme potom úsudku Circle, napriek tomu, ako sa udalosti vyvíjali, možno by sme im mali dôverovať už teraz? Čas ukáže.

Kruh

Spoločnosť Circle bola založená v roku 2013 a je dobre podporovanou spoločnosťou v oblasti finančných služieb, ktorá udržiava činnosť v Bostone v štáte Massachusetts. Tím v Circle sa predovšetkým zameriava na zabezpečenie úspechu ich ponuky stabilnýchcoinov „USDC“.

Generálny riaditeľ, Jeremy Allaire, v súčasnosti dohliada na činnosť spoločnosti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map