Recenzia Trezor Model T – prémiová bitcoinová (krypto) hardvérová peňaženka

Trezor je jednou z najdôveryhodnejších spoločností na svete, pokiaľ ide o bitcoinové hardvérové ​​peňaženky. Ich vlajkovou loďou je produkt Trezor Model T, ktorá je prémiovou verziou svojho predchodcu Trezor One. Na Trezore je krásne to, že majú na mysli myslenie spoločnosti Apple, vydávajú veľmi málo produktov, ale tieto produkty sú špičkové, dobre navrhnuté a esteticky príjemné. Preveríme dizajn, funkčnosť a hlavne zabezpečenie.

Čo je Trezor Model T?

Trezor Model T je krypto hardvérová peňaženka navrhnutá tak, aby chránila vašu kryptomenu. Ľahko sa používa a ľahko sa pohodlne vojde do vrecka. Ak ho potrebujete, pripojíte sa k počítaču pomocou kábla USB.

Jedná sa o najmodernejšiu bitcoinovú hardvérovú peňaženku s moderným dizajnom, ktorý má veľkú dotykovú obrazovku, ktorá umožňuje zadanie kódu PIN a hesla pomocou hesla v zariadení.

Aby ste udržali veci čo najintuitívnejšie a najprívetivejšie, môžete Model T používať s Trezor Password Manager, ktorý vám pomôže spravovať vaše online poverenia..

Trezor Model T podporuje viac ako 1 000 kryptomien vrátane hlavných coinov ako Bitcoin, Bitcoin Cash, Binance, Dash, Ethereum, EOS, Litecoin, Monero, Ripple a mnoho ďalších.

Trezor Model T: Prvý dojem

Krabica je dobre navrhnutá a zaistená tak, aby chránila obsah vo vnútri. Zahrnuté je zariadenie, kábel USB A na USB C, šnúrka na krk, návod ako začať, dve očkovacie karty na obnovenie (odporúča sa používať), samolepky a magnetická dokovacia stanica. Magnetická dokovacia stanica je tenký magnet podložený samolepiacou páskou, čo umožňuje skryť zariadenie na miestach, ktoré zlodejom nemusia byť zrejmé, napríklad pod stolom, stolom atď..

Pretože pokiaľ ide o hardvérové ​​zariadenie na kryptomenu, je bezpečnosť vždy zrejmým prvým záujmom, a preto je na porte USB hologram, ktorý zaisťuje, že neexistujú dôkazy o manipulácii. Ak sa zdá, že hologram je poškodený, je možné zariadenie jednoducho vrátiť výrobcovi.

Recenzia Trezor Model T - prémiová bitcoinová (krypto) hardvérová peňaženka

Obsluha modelu Trezor T

Dobrou správou je, že sa zdá, že nie ste príliš technickí na používanie tohto zariadenia. Balíček obsahuje jednoduché pokyny, ako inicializovať nový Trezor.

Čo by ste si mali vždy pamätať, je zapísať si semienko obnovy a uložiť ho na bezpečnom mieste. Odporučil by som, aby ste kamkoľvek uložili, aby ste sa rozhodli uložiť dve zálohy obnovovacieho semena. Ja osobne sa rozhodujem zálohovať v elektronickej aj papierovej podobe. Pre tých, ktorí si neuvedomujú, že je semeno obnovy to, čo potrebujete na prístup k vašim finančným prostriedkom v prípade, že je zariadenie poškodené alebo stratené.

Ďalším dôležitým aspektom je to, že na zariadení by ste mali vždy používať kód PIN a prístupovú frázu.

Používanie zariadenia je jednoduchšie, ako by sa dalo predpokladať. Vyžaduje sa od vás, aby ste potvrdili každú odchádzajúcu transakciu alebo vygenerovanie adresy, aby ste sa ubezpečili, že prostriedky nie sú odoslané nesprávnemu príjemcovi, alebo že ste nesprávne zadali podrobnosti peňaženky. Toto je tiež bezpečnostná funkcia pre prípad, že dôjde k zneužitiu vášho počítača. Môžete sa tak ubezpečiť, že sa prostriedky odosielajú určenému príjemcovi. 

Trezor Motel T: Bezpečnostné prvky

Trezor berie bezpečnosť veľmi vážne, pretože sa na tom spolieha celý ich obchodný model. Hardvér aj firmvér sú úplne otvorené a dostupné na GitHub. Dôvodom je to, že umožňuje bezpečnostným odborníkom vykonať audit a overiť bezpečnosť zariadenia.

Ďalším bezpečnostným prvkom je, že zariadenie neprichádza s predinštalovaným firmvérom – ten sa nainštaluje počas procesu nastavenia. Je chránený kódom PIN a umožňuje vám označiť zariadenie a prispôsobiť domovskú obrazovku tak, aby bola pre vás jedinečná.

Ako už bolo uvedené, všetko si vyžaduje potvrdenie na zariadení, čo zahŕňa overenie adresy peňaženky a odoslanie finančných prostriedkov. Súkromné ​​kľúče sú uložené v dokončenom izolovanom prostredí, čo výrazne znižuje pravdepodobnosť ich odcudzenia. V prípade, že ste paranoidní, vďaka zariadeniu, ktoré nevyžaduje žiadny vstup z klávesnice, je oveľa bezpečnejšie pred škodlivými hackermi..

Zhrnutie

Trezor Model T je prémiová krypto hardvérová peňaženka. Vďaka bezpečnosti a jednoduchosti tohto zariadenia pre každého, kto má primerané množstvo kryptomeny, z neho robí hračku, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších nadšencov kryptomeny..

Kliknite sem a objednajte si Trezor Motel T..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map