Problémy s tZERO Preferované bezpečnostné tokeny tZERO

NEW YORK, 16. októbra 2018 (GLOBE NEWSWIRE) – tZERO, globálny líder v inovácii blockchainu na kapitálových trhoch, dnes oznámil, že dokončil vydávanie preferovaných bezpečnostných tokenov tZERO. Tokeny sa vydávali investorom, ktorí plne financovali podpísané dohody o budúcom kapitálovom imaní (SAFE) pred rokom 2006 6. augusta 2018 blízko ponuky bezpečnostných tokenov spoločnosti (STO). Spoločnosť tZERO počas svojej STO získala 134 miliónov dolárov od viac ako 1 000 globálnych investorov.

“Toto je jedna z prvých ponúk bezpečnostných tokenov v decentralizovanej verejnej sieti a bola vykonaná v úplnom súlade s americkými zákonmi o cenných papieroch,” uviedol výkonný riaditeľ spoločnosti tZERO Saum Noursalehi. „Je to vzrušujúci míľnik pre spoločnosť tZERO a ešte viac nás nadchnú možnosti, ktoré to vytvorí pre súkromné ​​a verejné spoločnosti, ktoré chcú získať kapitál prostredníctvom ponúk bezpečnostných tokenov, a pre investorov, ktorí chcú s týmito cennými papiermi obchodovať.“

Spoločnosť tZERO nasadila svoju zmluvu o tokenoch, razila svoje bezpečnostné tokeny a vydala ich do úschovnej peňaženky tZERO v mene investorov 12. októbra 2018. Na zabezpečenie súladu s federálnymi zákonmi a predpismi o cenných papieroch a v súlade s podmienkami samotných tokenov žetóny budú uzamknuté vo väzobnej peňaženke do 10. januára 2019 (90 dní po vydaní). Po uplynutí 90-dňovej lehoty má spoločnosť tZERO v úmysle ponúknuť držiteľom možnosť obchodovať s tokenmi na základe transakcií súkromného predaja s ďalšími akreditovanými investormi na platforme, ktorú spoločnosť tZERO v súčasnosti vyvíja spolu s partnerom maklérom a predajcom. Spoločnosť tZERO navyše plánuje, že noví investori, ktorí sú akreditovaní, si tiež budú môcť po 90-dňovom období otvoriť účet na nákup tokenov.

„Vydanie prvej verejnej kryptomeny na svete OSTKP v roku 2016 bolo momentom spoločnosti ChZ Yeager od spoločnosti tZERO: zavedením konceptu obchodného vysporiadania v reálnom čase sme prelomili rýchlosť zvuku. Dnes si pripomíname náš okamih Jurija Gagarina, kde zanechávame hranice známeho sveta tradičných kapitálových trhov a podnikáme prvé kroky k novému trhu poháňanému blockchainom, “uviedol Patrick M. Byrne, výkonný predseda spoločnosti tZERO a generálny riaditeľ a zakladateľ spoločnosti Overstock.com(NASDAQ:OSTK). „S pokorou ďakujem všetkým kolegom a investorom, ktorí zdieľajú našu vieru v systém obchodovania s cennými papiermi založený na dôvere, transparentnosti a integrite prostredníctvom technológií založených na kryptografii, a nie tým, ktorí sa spoliehajú na milosť sprostredkovateľov, ktorí možno nemajú Najdôležitejší záujem investorov (a ktorý sa niekedy môže zamerať na neplechu). “

tZERO tiež plánuje určiť schválenú obchodnú platformu do 6. augusta 2019, rok po ukončení STO, takže držitelia potom môžu svoje tokeny ďalej predávať neakreditovaným investorom. tZERO tiež plánuje registráciu cenných papierov, aby umožnila sekundárne obchodovanie v robustnejších obchodných prostrediach, ako je domáca burza (USA), ktorú buduje v spolupráci s BOX Digital Markets, ako aj medzinárodné burzy cenných papierov..

Spoločnosť tZERO bola založená v roku 2014 s cieľom využiť blockchainovú technológiu na revolúciu na Wall Street, aby sa finančné procesy mohli stať menej tradičnými inštitucionálnymi štruktúrami trhu a nekalými praktikami a finančnou nestabilitou, o ktorých je známe, že ich príležitostne umožňujú. tZERO je portfóliová spoločnosť Medici Ventures, Pobočka blockchainu spoločnosti Overstock.com. Viac informácií o tZERO nájdete na: tZERO.com.

Kontakty na médiá:

tZERO

Alexandra Sotiropoulos, + 1-212-754-5615

[email protected]

Overstock.com

Nadmerné vzťahy s verejnosťou, + 1-801-947-3564

[email protected]

O spoločnosti tZERO

tZERO Group, Inc. („tZERO“) je väčšinovou dcérskou spoločnosťou spoločnosti Overstock.com so zameraním na vývoj a komercializáciu finančných technológií (FinTech) založených na kryptograficky zabezpečených, decentralizovaných účtovných knihách – všeobecne známejších ako blockchainové technológie. Od svojho vzniku je spoločnosť tZERO priekopníkom v snahe priniesť vyššiu efektivitu a transparentnosť na kapitálových trhoch prostredníctvom integrácie blockchainovej technológie.

Informácie o serveri Overstock.com

Overstock.com, Inc.Bežné akcie (NASDAQ:OSTK) / Preferovaná séria A (platforma tZERO spoločnosti Medici Ventures: OSTKP) / Preferovaná séria B (OTCQX:OSTBP) je online maloobchod so sídlom v Salt Lake City v Utahu, ktorý predáva širokú škálu produktov za nízke ceny vrátane nábytokdekorkoberčekypodstielka, a vylepšenie domácnosti. Okrem domáceho tovaru ponúka Overstock.com celý rad produktov vrátane šperkov, elektroniky, odevov a ďalších produktov, ako aj trh, ktorý zákazníkom poskytuje prístup k státisícom produktov od tretích strán. Medzi ďalšie obchody patria Pet Adoptions a Worldstock.com venované predaju remeselne remeselníckych výrobkov z celého sveta. Forbes zaradil spoločnosť Overstock do zoznamu 100 najdôveryhodnejších spoločností v roku 2014. Spoločnosť Overstock pravidelne zverejňuje informácie o spoločnosti a ďalších súvisiacich záležitostiach v rámci Investor Relations na svojej webovej stránke., http://www.overstock.com.

O, Overstock.com, O.com, Club O, Main Street Revolution a Worldstock sú registrované ochranné známky spoločnosti Overstock.com, Inc. O.biz a Space Shift sú tiež ochranné známky spoločnosti Overstock.com, Inc. Ostatné ochranné známky pre služby, ochranné známky a obchodné názvy, na ktoré sa tu môže odkazovať, sú majetkom ich príslušných vlastníkov.

Táto tlačová správa obsahuje určité výhľadové vyhlásenia v zmysle oddielu 27A zákona o cenných papieroch z roku 1933 a oddielu 21E zákona o výmene cenných papierov z roku 1934. Takéto výhľadové vyhlásenia zahŕňajú všetky vyhlásenia okrem vyhlásení o historickej skutočnosti. Ďalšie informácie týkajúce sa faktorov, ktoré by mohli významne ovplyvniť výsledky a presnosť tu uvedených výhľadových vyhlásení, nájdete vo formulári spoločnosti 10-Q za štvrťrok končiaci sa 30. júna 2018, ktorý bol podaný na SEC 9. augusta 2018 a akékoľvek ďalšie podania na SEC.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map