Ako nakupovať zlomkové akcie

Čiastkové akcie sú dnes medzi obchodníkmi čoraz populárnejšie. V sektore a počte sprostredkovateľov ponúkajúcich možnosť nákupu zlomkových akcií došlo k obrovskému rastu.

Existuje niekoľko situácií, kedy vám môže byť kúpa týchto druhov zlomkových akcií prospešná, či už ste novým alebo skúseným obchodníkom.

Tu sa bližšie pozrieme na to, čo presne môžete očakávať, a poskytneme vám kompletný prehľad o tom, ako nakupovať zlomkové akcie u niektorých z najlepších maklérov..

Čo sú zlomkové akcie?

Zlomkový podiel veľmi jednoducho predstavuje čiastku menšiu ako jeden podiel v konkrétnej spoločnosti. Tradične by nebolo možné kúpiť toto množstvo akcií v spoločnosti, pretože sprostredkovatelia uľahčili nákup akcií iba v jednotkách po 1 alebo viacerých. Jedinou výnimkou by boli fúzie a akvizície, keď spoločnosti dospejú k obchodom, ktoré by mohli zahŕňať zlomky akcií.

V dnešnej dobe je však obchodovanie s čiastočnými akciami pohodlné a rýchle. Namiesto toho, aby ste museli nakupovať akcie na základe jednotkovej hodnoty akcií, môžete teraz kúpiť toľko alebo málo akcií, koľko chcete, na základe sumy dolára, ktorú musíte minúť.

Ako nakupovať zlomkové akcie

V súčasnosti existuje veľa brokerov online obchodovania s akciami, ktorí vám ponúkajú možnosť kúpiť zlomkové akcie. Patria sem niektorí významní hráči, ktorí robia veľa pre inovácie v tomto sektore. Tu sa postupne pozrieme na to, ako môžete začať obchodovať s podielovými akciami s dvoma najobľúbenejšími službami v odbore., Financie M1, a Public.com.

Obchodovanie s financiami M1

Ako nakupovať zlomkové akcie

Financie M1 existuje od roku 2015 a teraz je jedným z najpopulárnejších spôsobov, ako začať investovať do zlomkových akcií. Sú mimoriadne dobre regulovaní a dôveryhodní s užívateľsky príjemnou, intuitívnou platformou na obchodovanie a množstvom vysoko inovatívnych funkcií, ktoré sa podobajú hybridnému robo-poradcovi a umožňujú vám odomknúť kapitál z vášho portfólia prostredníctvom ich funkcie požičiavania a oveľa viac. . Začíname a obchodovanie sú také ľahké, ako tieto kroky:

  1. Začnite trojstupňový proces financovania smerovaním k M1 Finance prihlasovacia stránka zaregistrovať sa u makléra. Tu budete potrebovať iba pár základných podrobností, ako je vaša e-mailová adresa a telefónne číslo, ktoré môžete overiť.
  2. Prostredníctvom zadaného telefónneho čísla dostanete SMS alebo hovor s cieľom overenia vašej totožnosti. Musíte tiež zadať ďalšie osobné informácie. Po dokončení tohto postupu budete môcť financovať svoj účet a vkladať pomocou metód, ktoré ponúkajú.
  3. Môžete investovať do jednotlivých akcií a ETF s M1, ale základná koncepcia je založená na investovaní „koláče“. Viac sa o nich dozviete v našej úplnej recenzii M1 Finance. Vaším cieľom však bude vybrať si z upravených koláčov M1 Finance alebo si vytvoriť svoj vlastný. Môžete použiť pohodlný vyhľadávací panel na platforme M1 na vyhľadanie a výber svojich obľúbených akcií a ETF, ktoré chcete pridať, ak sa rozhodnete prispôsobiť.
  4. Ďalej budete musieť zvoliť váhu každej pažby vo vašom koláči. To je to, koľko bude pridelené konkrétnej akcii alebo ETF a je predvolene nastavené rovnako, hoci to môžete ľahko zmeniť. Pamätajte, že pri čiastočnom obchodovaní s akciami bude toto všetko pridelené na základe sumy amerického dolára vo vašom zostatku.

Ako nakupovať zlomkové akcie

Posledný krok nákupu s Financie M1 je skutočne vykonať obchody, ale keďže sa to deje automaticky, nemôžete určiť presný čas vykonania vašich nákupov. Namiesto toho sú alokované v rámci obchodného okna, ktoré sa koná každý deň od 10:00 do konca trhu.

Obchodovanie s Public.com

Verejné je relatívne nová ponuka, pokiaľ ide o frakčné obchodovanie s akciami, ale za posledných 12 mesiacov tu skutočne začala služba úplne založená na aplikáciách. Ponúkajú úplne provízne a bezplatné obchodné služby s množstvom sociálnych funkcií a funkcií obchodovania s kopírovaním zabudovaných do aplikácie pre užívateľskú skúsenosť, ktorá je nakoniec veľmi plynulá a ľahké s ňou začať.

Ako nakupovať zlomkové akcie

  1. Prvým vašim verejným krokom bude stiahnutie aplikácie. Je k dispozícii pre iOS aj Android a svoje telefónne číslo môžete zadať na Domovská stránka Public.com aby ste hneď dostali odkaz na stiahnutie.
  2. Po stiahnutí aplikácie jednoducho dokončite postup registrácie krok za krokom podľa pokynov na obrazovke. Môžete to urobiť tak rýchlo ako niekoľko minút a môžete vložiť vklad, aj keď jeho spracovanie môže trvať niekoľko dní v závislosti od zvolenej metódy. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o metódach verejného vkladu a ďalších, neváhajte a pozrite si našu úplnú verejnú správu.
  3. Po financovaní je všetko kontrolované v rámci vašej verejnej aplikácie. To znamená uskutočňovanie obchodov, prístup k správam, grafom a celej sociálnej stránke platformy vrátane služby zasielania správ na komunikáciu s ostatnými obchodníkmi. Potom môžete ľahko prechádzať cez aplikáciu, kde nájdete výber vybraných portfólií tém, ktoré môžete prehliadať a investovať, alebo jednotlivé akcie a ETF, ktoré si môžete kúpiť..
  4. Nákup akcií alebo ETF prostredníctvom aplikácie je potom také ľahké ako kliknutie na tlačidlo kúpiť, výber sumy (Verejné označuje zlomkové akcie ako „plátky“) a vykonanie obchodu. Suma, ktorú zakúpite, sa potom pridá do vášho portfólia Public.com, ktoré je viditeľné aj v aplikácii.

Ako nakupovať zlomkové akcie

S Verejné, Ak sa rozhodnete vykonať vklad a nepridelíte všetky tieto vložené prostriedky na žiadne akcie alebo ETF, peniaze zostanú vo vašom hotovostnom zostatku a akumulujú úrok 2,5%, pokiaľ sú tam.

Záverečné myšlienky

Začíname v online obchodovaní s akciami nebolo nikdy jednoduchšie ako teraz s príchodom zlomkových akcií a prítomnosťou tak ľahko použiteľných služieb, ktoré môžu poskytnúť všetko od dôveryhodného obchodovania až po automatizované reinvestovanie a sústavnú infraštruktúru učenia..

Otvorte si svoje obchodné účty ešte dnes na Financie M1 alebo Public.com alebo si pozrite ďalších našich najlepších akciových maklérov.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map