Top 5 kanadských maklérov

Obchodovanie s akciami na celom svete sa stáva čoraz obľúbenejšou cestou mnohých obchodníkov, ktorí sa angažujú na trhu. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, existuje veľa sprostredkovateľov, z ktorých si pravdepodobne budete musieť vybrať, z ktorých každý má inú sadu funkcií a atribútov v závislosti od vašich potrieb..

Akciové obchodovanie v Kanade sa nijako nelíši, aj keď od brokera z USA a ďalších krajín po celom svete môžete mať rôzne možnosti brokera. Z tohto dôvodu sme zostavili zoznam, ktorý mapuje najlepších kanadských burzových maklérov, ktorí sú v súčasnosti k dispozícii.

Na čo treba myslieť skôr, ako začnete

Predtým, ako začnete obchodovať, je treba urobiť niekoľko veľmi dôležitých úvah. Môžu sa uplatniť ako kanadský obchodník s akciami alebo kdekoľvek na svete a sú kľúčovými bodmi v našom prístupe k tomuto hodnoteniu:

Nariadenie: Budete chcieť makléra, ktorý je regulovaný špičkovým finančným orgánom. Našťastie to platí pre všetky uvedené. Sú regulované výborom IIROC v Kanade, ako sa to vyžaduje od všetkých sprostredkovateľov ponúkajúcich služby.

Náklady na obchodovanie: V modernom prostredí, kde je v prevádzke veľa nízkonákladových online obchodníkov s cennými papiermi, sa budete chcieť uistiť, že vybraný sprostredkovateľ ponúka najlepšie prostredie, pokiaľ ide o poplatky a poplatky, a zároveň sa uistiť, že v nich nie sú skryté poplatky.

Štýl obchodovania: Či už chcete všetko obchodovať sami, aký typ účtu je najvhodnejší pre vaše potreby a dostupnosť aktív, s ktorými chcete obchodovať, sú dôležité faktory, ktoré je potrebné zohľadniť pri výbere..

Questrade

Questrade je ďalšou najlepšou voľbou pre obyvateľov Kanady, ktorí sa zaujímajú nielen o obchodovanie s akciami, ale aj o obchodovanie na forexe a CFD, ktoré sú tu tiež k dispozícii. V Kanade ich rešpektuje a dobre reguluje organizácia IIROC a prinášajú bohaté skúsenosti s viac ako 20-ročnou prevádzkou.

Spolu so schopnosťou obchodovať na kanadských trhoch budete mať prístup k akciám na NYSE, NASDAQ a ďalších amerických a medzinárodných burzách s ETF, dlhopismi, podielovými fondmi a ďalšími, ktoré sú k dispozícii na obchodovanie prostredníctvom webu IQ Web a IQ Edge – založené na obchodných platformách, ktoré fungujú dobre a sú doplnené širokým výberom nástrojov na mapovanie a analýzu.

Spolu s týmito základnými funkciami má tento sprostredkovateľ iba pre Kanaďanov slušnú vzdelávaciu ponuku a množstvo jedinečných a dôvtipných nástrojov, pokiaľ ide o výskum. Patrí sem prístup k nástroju Tretie spravodajstvo tretej strany, ktorý vám pomôže zhromaždiť čo najviac údajov o vašich potenciálnych obchodoch.

Obchodné náklady: Sprostredkovateľ má dve konkurenčné cenové štruktúry, pričom väčšina obchodníkov sa prispôsobuje ich cenovému plánu Questrade Democratic, čo je 0,01 USD na akciu s minimom 4,95 USD a maximom 9,95 USD. Obchody s opciami sú 9,95 $ + 1 $ za kontrakt, zatiaľ čo ETF sú bez provízie.

Pozrite sa na našu úplnú recenziu Questrade alebo choďte priamo na Questrade otvoriť svoj účet.

Bohatstvo jednoduché

Počnúc jedným zo základných kameňov odvetvia, Bohatstvo jednoduché existuje od roku 2014 a ponúka služby kanadským obchodníkom s akciami. Nie sú vaším tradičným online obchodníkom s cennými papiermi, ale ponúkajú veľmi obľúbenú službu robo-poradcov. Teraz sú najväčšou takouto službou v Kanade a spravujú aktíva viac ako 5 miliárd dolárov.

Rovnako ako väčšina sprostredkovateľov, aj oni ponúkajú obchodovanie bez poplatkov s poplatkami, ktoré sú tak nízke, ako je možné. To znamená, že budete mať prospech aj z toho, že nie sú potrebné žiadne minimálne údaje z účtu. Jednou z vynikajúcich vlastností Wealthsimple je skutočnosť, že ponúkajú 5 špecializovaných investičných portfólií, vrátane možnosti Social Responsible Investing, ako aj možnosti Halal vhodnej pre islamských obchodníkov. Tieto prednastavené portfóliá vyberajú z 6–10 ETF, ktoré sú vážené na základe vašej tolerancie voči riziku a požadovaných výnosov.

Odtiaľ sa vaša investícia automaticky obchoduje prostredníctvom intuitívnej platformy Wealthsimple, čo znamená, že sa nemusíte sústrediť na žiadny obchodný aspekt. To je ideálne riešenie pre tých, ktorí s obchodovaním začínajú alebo majú iné časové záväzky.

Obchodné náklady: Pri obchodovaní s Wealthsimple nájdete veľmi obmedzené poplatky. Jedinou hlavnou cenou, ktorú budete mať, je paušálny poplatok vo výške 0,5% z vášho spravovaného majetku. To môže klesnúť na 0,4%, ak je váš účet vyšší ako 100 000 dolárov.

Vyskúšajte našu úplnú recenziu Wealthsimple alebo choďte priamo na Bohatstvo jednoduché otvoriť svoj účet.

Investor Qtrade

Ponúka viac provízneho obchodovania s akciami, ETF a podielovými fondmi Investor QTrade je obľúbenou voľbou medzi mnohými, ktorí oceňujú rýchle prihlásenie a ľahko navigovateľnú obchodnú platformu, ktorú ponúkajú kanadským obchodníkom. Sú skvelým spôsobom, ako môžu noví investori začať s veľmi dostupným rozsahom funkcií vrátane bezplatného demo účtu.

Keď sa dostanete dovnútra, budete mať prístup k širokému výberu akcií obchodovaných na burzách TSX, TSXV, CSE a Aequitas NEO v Kanade, ako aj k cenným papierom kótovaným na NYSE a NASDAQ v USA a na ďalších trhoch prostredníctvom OTC.

Medzi kľúčové atraktívne body okrem konkurenčných nákladov, ako sú poplatky, patrí skutočnosť, že môžete veľmi dobre obchodovať prostredníctvom mobilnej aplikácie QTrade, ako môžete s ich vlastnou webovou platformou. Vďaka všetkým je obchodovanie veľmi jednoduché a ľahko dokončiteľné bez akýchkoľvek komplikácií. K dispozícii sú aj informačné kanály s informáciami o novinkách, ako aj vzdelávacie články, príručky a ďalšie, ktoré môžete využiť pri ďalších krokoch..

Obchodné náklady: K dispozícii je 100 ETF bez provízie a bez provízie v podielových fondoch, hoci priemerný obchod s akciami bude stáť od 6,95 USD do 8,75 USD za províziu. Možnosti sú rovnaké plus 1,25 USD za kontrakt a obchodovanie s maržou sa účtuje medzi 2,45% a 3,45%..

Viac informácií nájdete na stránke Investor QTrade nájdete ďalšie informácie a môžete začať.

Interaktívni makléri

Interaktívni makléri je mimoriadne uznávaný broker ponúkajúci obchodovanie aj klientom so sídlom v Kanade. Začali oveľa viac obstarávať obchodníkov, ktorí chcú znížiť svoje poplatky a pôsobia v prostredí bez provízií, aj keď pre kanadských obchodníkov je momentálne k dispozícii iba IBKR Pro.

To znamená podporu renomovaného a mimoriadne dobre zavedeného sprostredkovateľa, rozsiahlu obchodnú platformu so širokou škálou funkcií a špecializovanú podporu silnej vzdelávacej infraštruktúry a infraštruktúry služieb zákazníkom, aj keď v porovnaní s USA mierne zvyšuje náklady. obchodníci, ktorí majú prístup k IBKR Lite.

Vďaka prístupu na obrovské množstvo trhov a typov účtov, ako aj k vysoko profesionálnej a sofistikovanej obchodnej platforme je spoločnosť IB ideálnou voľbou, najmä pre skúsenejších kanadských obchodníkov..

Obchodné náklady: K dispozícii sú dva cenové systémy. Odstupňovaná cena je ideálna pre aktívnych obchodníkov s nižšou províziou, ktorá klesá, čím viac obchodujete. Môže to byť len 0,003 USD na akciu. Fixná cena je tiež k dispozícii na 0,01 USD za akciu s minimálnym poplatkom 1 $ alebo 0,5% z obchodnej hodnoty.

Pozri sa na Interaktívni makléri Ďalšie informácie a informácie o tom, čo ponúkajú.

TD Priame investovanie

Ďalším významným sprostredkovateľom v tomto odvetví pre kanadských obchodníkov je TD Priame investovanie. Zachovávajú si veľa pozitívneho spojenia so svojím americkým náprotivkom TD Ameritrade, pokiaľ ide o veľmi podrobnú a zároveň ľahkú navigáciu v obchodnej platforme, celkovo 4 v skutočnosti, keď vezmete do úvahy obchod s webovou platformou, mobilnými zariadeniami, počítačmi a opciami. cez Thinkorswim.

Aj keď sú tu už veľmi dlho, ponúkajú skvelú celkovú obchodnú infraštruktúru, na ktorú sa môžete spoľahnúť ako na bezpečnú, a poskytujú širokú škálu akcií, ETF, opcií, fondov a ďalších na obchodovanie, mierne zaostávajú za ostatnými, ak vyvážite funkcie s nákladmi na obchodovanie.

Z tohto dôvodu môžete pri výbere tohto brokera očakávať veľmi vysokú úroveň služieb v najbezpečnejšom obchodnom prostredí.

Obchodné náklady: Za jeden obchod sa platí štandardný obchodný poplatok 9,99 USD. Pre aktívnych obchodníkov je to znížené na 7 dolárov za obchod. K možnostiam obchodovania k tomu môžete pridať ďalších 1,25 USD za kontrakt. Poplatky za údržbu sú tiež 25 USD za štvrťrok, ak je zostatok na vašom účte nižší ako 15 000 USD.

Neváhajte a odhláste sa TD Priame investovanie ak s nimi chceš začať.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map