3Commas – nástroj pre obchodovanie s kryptomenami nevyhnutný pre investorov

Úvod

3Commas je jedným z najúplnejších nástrojov na obchodovanie s kryptomenami, ktoré sú na trhu k dispozícii. Ak uvažujete o investovaní alebo obchodovaní s kryptomenami, potom vám spoločnosť 3Commas pomôže, aby ste minimalizovali riziká a maximalizovali svoje zisky. Ak neviete, ako začať obchodovať, alebo sa necítite dostatočne sebavedome, 3Commas vám určite pomôže.

Ako funguje 3Commas?

Platforma uvedená na trh v decembri 2017 vám pomôže, ak ste novým používateľom. Keď sa zaregistrujete v 3Commas ako nový užívateľ, získate uvítací bonus 10 $.

Po zaregistrovaní budete môcť obchodovať na najdôležitejších burzách s kryptomenami (podporované sú Bittrex, Bitfinex, Binance, Kucoin a Poloniex). 3Commas sa spája s vašou obľúbenou kryptomenovou burzou pomocou API. Ale nebojte sa! Vaše finančné prostriedky sú v bezpečí. Keď nastavujete kľúč API, musíte deaktivovať výbery. Týmto spôsobom by spoločnosť 3Commas nemohla vybrať vaše prostriedky a bude môcť vykonávať iba obchodné akcie.

Keď už máte nadviazané spojenie medzi vašou kryptomenovou burzou a 3Commas, budete mať možnosť obchodovať so všetkými nástrojmi poskytnutými spoločnosťou.

Ak chcete ďalšiu vrstvu zabezpečenia, spoločnosť 3Commas ponúka možnosť nastavenia dvojfaktorového autentifikačného kódu ako mnoho iných búrz kryptomeny, peňaženiek a platforiem na trhu..

Kľúčové vlastnosti spoločnosti 3Commas – inteligentné obchodovanie, portfóliá a program viacerých odporúčaní

Jednou z najdôležitejších funkcií dostupných v 3Commas je funkcia SmartTrading. Vďaka SmartTrading môžu investori využívať nástroje TakeProfit a StopLoss. Táto možnosť je k dispozícii súčasne na viacerých burzách kryptomeny. To by obchodníkovi umožnilo maximalizovať zisky prispôsobením portfólia rôznymi príkazmi na nákup alebo predaj za určité ceny.

Investori založili a Stop Loss keď cena klesne pod stanovenú cenu. Ak ste kúpili 1 ETH za 100 dolárov a nastavíte stop Loss na -10%, potom ak ETH dosiahne 90 dolárov, Stop Loss automaticky predá ETH na trhu.

Ak používate Vezmite si zisk nástroj funguje podobne ako Stop Loss. Ak ste si kúpili 1 ETH za 100 dolárov a nastavíte Take Profit na 10%, systém za vás automaticky uzavrie obchod, keď ETH dosiahne 110 dolárov.  

Najobľúbenejšie nástroje sú Trailing Stop Loss a Trailing Take Profit. To vám umožňuje maximalizovať zisky a minimalizovať straty, ale vždy sa riadiť rovnakou počiatočnou stratégiou. Je to veľmi užitočný nástroj, ktorý väčšina obchodných platforiem neponúka. Všeobecne sú iné burzy kryptomeny schopné poskytnúť používateľovi iba stop loss alebo dosiahnuť zisk. 3Commas sa rozhodol vylepšiť tento systém zahrnutím Trailing Stop Loss a Trailing Take Profit.

Ďalším dôležitým nástrojom, ktorý 3Commas má, sú portfóliá. Pomocou týchto portfólií si môžete zvoliť rôzne kryptomeny, ktoré budete držať alebo sledovať. Funguje to podobným spôsobom ako ETF. Môžete investovať do portfólia, ktoré predtým vytvorilo iný používateľ, alebo si môžete vytvoriť vlastné portfólio pomocou rôznych virtuálnych mien.

Ak ste investor, portfóliá vám môžu pomôcť diverzifikovať aktíva, ktoré vlastníte, a kombinovať ich s výhodnejšími. Môžete sledovať tieto portfóliá a prijímať im podobné stratégie alebo jednoducho pomocou nich priamo na platforme. 

3Commas ponúka a viacúrovňový program odporúčaní ktoré pozostávajú z troch úrovní. Ak svojim odkazom na odporúčanie odkážete na iného investora, získate 7% z jeho vkladov. Ak toto odporúčanie pozve nového používateľa, získate 2% z jeho vkladov. A ak druhé odporúčanie pridá na platformu nového používateľa, dostanete na svoje konto 1% z jeho vkladov.

Záver

3Commas je užívateľsky prívetivá investičná platforma, ktorá umožňuje jednotlivcom a investorom maximalizovať obchodné výhody a znížiť straty z obchodovania. Vďaka rozmanitosti nástrojov poskytovaných platformou bude môcť investor vyskúšať tie najlepšie obchodné stratégie znižujúce inherentné riziko obchodovania s volatilnými kryptomenami.

Nedávno uvedená platforma pomôže obchodníkom s ich investičnými stratégiami maximalizovať ich zisky. Okrem toho ponúka 3Commas pre obchodníkov, ktorí musia byť neustále spojení so svojimi investíciami aplikácia pre iOS ktoré je možné stiahnuť z App Store zadarmo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map