5 najlepších bitcoinových automatov na internete

Bitcoinové automaty sú online hazardné hry s kryptomenou BTC. A keďže o tom hovoríme, odvetvie online kasín bolo jednou z prvých oblastí, ktoré začali prijímať kryptomeny. Technológia blockchain, na ktorej kryptomeny fungujú, fungovala dobre v priemysle online kasín, pretože online hráči si chceli zachovať svoju anonymitu a nezverejňovať svoje osobné ani finančné informácie.

Online kasína, ktoré prijali kryptomeny ako bitcoin – to je najpopulárnejšia kryptomena na svete videl veľa z ich hráčov, ktorí sa rozhodli používať bitcoin ako svoju bankovú metódu. Dnes existuje množstvo online kasín, ktoré umožňujú hráčom používať bitcoiny na hranie online automatov, online pokru a iných hier. Tu je populárna voľba.

Odvolanie sa bitcoinu ako nenápadného, ​​efektívneho a lacného prostriedku na prevod peňazí nakoniec viedlo k jeho rozšírenému použitiu v kasínach a ich video automatoch. Je to určite hit medzi operátormi a online tipujúcimi, ktorí hľadajú nižšie riziko kompenzácie, nižšie poplatky a spôsob, ako obísť staré platobné systémy.

Zoznam najlepších bitcoinových automatov

Bitcoinový hazard rastie každým dňom rýchlym tempom. Nové hry využívajú kryptomenu BTC každý deň. S ohľadom na to je tu 5 najlepších automatov, ktoré môžete hrať s bitcoinmi.

5. Greedy Goblins od spoločnosti Betsoft

bitcoinové sloty

Greedy Goblins od spoločnosti Betsoft Software je jednou z najpopulárnejších online výherných automatov, ktorá prijíma bitcoiny. Je to 5-valcová, 3-radová, 30-radová automatová hra, ktorú je možné hrať na bežných počítačoch, ako sú stolné počítače a notebooky, ako aj na mobilných zariadeniach, ako sú tablety a smartphony. Táto kúzelná dobrodružná hra s lesmi a príšerami ponúka točenia zadarmo a progresívny jackpot.

Tento online automat má povzbudivú mieru RTP na úrovni 97,2 percenta. Táto hra je pokračovaním filmu Once Upon a Time, v ktorom účinkujú rovnakí škriatkovia darebáci na stredovekej bájke alebo v rozprávke. Jeho zápletka zahŕňa kúzelné lesné prostredie plné chamtivých a chamtivých titulárnych tvorov, ktoré stúpajú proti brilantne zmýšľajúcim, rozkošným elfom..

Ak sa vám hra zdá byť podľa vášho vkusu, mali by ste sa ľahko ponoriť do jej deja, ktorý spočíva v nenásytných príšerách, ktoré pozorne sledujú každý váš pohyb a každú vašu výhru. Hodnota mincí sa môže pohybovať od ¢ 2 do ¢ 5. Môžete tiež vsadiť až 30 výplatných línií s 5 mincami na líniu, takže maximálna rotácia stávky by vás mala stáť 150 dolárov alebo jej ekvivalentnú hodnotu v bitcoine. To by mohlo znieť ako kopa peňazí, ale Greedy Goblins má ironicky obrovskú maximálnu výplatu 1,2 milióna kreditov.

4. Kniha pyramíd od SoftSwiss

bitcoinové sloty

Kniha pyramíd je online bitcoinový automat od SoftSwiss. Tento 5-valcový, 3-radový a 9-výherný video automat s témou starovekého Egypta ponúka ako bonus až 33 roztočení zadarmo. Online slot je možné hrať prostredníctvom stolových počítačov, tabletov a smartfónov. Táto populárna výherná hra s bitcoinmi má veľkorysú mieru RTP 97,13 percenta. Tematicky Kniha pyramíd používa jednu z najstarších tém v knihe, pokiaľ ide o sloty.

Neoblomuje nové priečky, pokiaľ ide o prezentáciu s egyptskou tematikou, ako to vidno v použití egyptských artefaktov a hieroglyfických symbolov, ako sú pyramídy, hrobky (so zlatými hracími kartami), Oko Hóra, Oko Rah, Bastet mačka, faraóni, symbol scaraba (pre rozptyl), Ankh a egyptské opierky hlavy. Aj keď sa hra preháňa po dobre vyšliapanej ceste, je stále zábavné ju hrať a je ľahko pochopiteľná.

Jeho tvorcovia sa zameriavajú najmä na numerológiu, pretože všetky čísla v hre sú dosť konkrétne. Napríklad 3 a viac scarabov môže aktivovať 11, 22 alebo 33 otočení zadarmo. Najlepšie vyplácajúca výplata vám navyše udelí 9 999-násobok vašej línie, ak získate 5-z-druhu radu. Druhý najlepší je 6 666 krát, tretí najlepší je 3 333 krát, štvrtý najlepší je 888 krát atď. Nakoniec je automat s 9 výplatnými líniami schopný odlíšiť sa od ostatných egyptských automatových hier farebnou grafikou a rozhraním bohatým na dekorácie..

3. Ninja od Endorfíny

bitcoinové sloty

Ninja by Endorphina je ďalší populárny online automat vhodný pre bitcoiny. Tento online automat má tému ninja, ktorá bojuje proti skupine moderných skrytých agentov. Slot Ninja tiež ponúka bezplatné zatočenia a 3D divoký symbol navyše k možnosti vkladať a vyberať pomocou bitcoinov.

Hra vhodná pre mobilné zariadenia je 5-valcový, 3-radový a 20-výplatný rad virtuálnych automatov. Taktiež sa vyznačuje veľkorysým 96,13-percentným podielom RTP. Fascinujúci svet filmu Ninja predstavuje obávaného a slávneho špióna, ktorý je taký dobrý, že si vyslúžil titulný titul ako čestný odznak. Ponorná a zábavná online automatová hra od Endorphiny obsahuje množstvo tematických nenápadných akcií preložených do slotografickej ikonografie.

Čo sa týka hrateľnosti, je plná otočení zadarmo a bonusov, ktoré sú predstavované najkrajšou animáciou počas každého pokusu o roztočenie. Budete sa cítiť ako špión, ktorý zhromažďuje veľa informácií a získava skryté peniaze pripísané na váš bankový účet vďaka mnohým možnostiam výhry peňažných odmien v jednotlivých automatoch. Tajomnosť hry zvyšuje aj možnosť použiť kryptomenu.

2. Platinový blesk od spoločnosti SoftSwiss

bitcoinový automat

Táto hra s automatmi s bitcoinom je ďalším hitom SoftSwiss a volá sa Platinum Lightning. Táto ezotericky tematická a zároveň príležitostná virtuálna hracia automat je hra s 5 valcami, 3 riadkami a 25 výplatnými líniami. Pokiaľ ide o príležitosti na odmenu, hra obsahuje kolá hazardných hier, divoký symbol a množstvo bonusov. Má mieru RTP 96,29 percenta.

Namiesto témy starovekého Egypta a podľa Knihy pyramíd má Platinum Lightning tentokrát tému starogréckej mytológie (tiež rímskej mytológie), do ktorej je vmiešaná trocha škandinávskych a škandinávskych mytológií. To vyústilo v hromadu bohov a udalostí, ako napríklad Thor, ktorý sa postavil zoči-voči Herkulesovi (alebo Heraklovi), ako aj Zeus (alebo Jupiter), ktorý sa stretol s Ragnarokom a Titánmi vedľa seba so všetkým Otcom. , Odin.

Pokiaľ ide o hranie, Platinum Lightning má toho tiež veľa, od valcov naplnených mytologickými bytosťami, ako je Minotaur slúžiaci ako bonusový symbol, až po Zeus Lightning, ktorý slúži ako Scatter hry a ktorý môžete vyhrať, ak máte 3 alebo viac symbol blesku kdekoľvek na cievkach. Symbol Wild je loď, ktorá nahrádza všetky symboly v slotoch okrem symbolu Scatter. Stávky nastavíte kliknutím na 3 riadky, čím otvoríte stávkový panel.

1. Satoshi’s Secret od Endorphiny

bitcoinové hracie automaty

Posledným na našom zozname najlepších online automatov, ktoré môžete hrať s bitcoinmi, je Satoshi’s Secret od spoločnosti Endorphina. Satoshi’s Secret je 6-valcová, 3-radová a 20-výplatná video automatová hra, ktorá je vhodná pre mobilné zariadenia aj pre bitcoiny. V súčasnosti je to jeden z najpopulárnejších bitcoinových automatov, ktorý je k dispozícii kvôli meta-fiktívnej téme. Pokiaľ ide o jeho systém odmien, obsahuje kolá hazardných hier, divoké symboly a množstvo bonusov. Ponúka tiež rovnú 96-percentnú sadzbu RTP.

Aj keď má najnižšiu mieru RTP medzi hrami uvedenými na tomto zozname, zostáva mimoriadne populárnym, pretože sa tematicky týka hackingu a doslova bitcoinov. Ponúka symboly a ikony ako bitcoinový znak, písmená abecedy a dokonca aj symbol pre samotnú hackerskú postavu. Satoshi’s Secret je zjavne o hacknutí bitcoinu, takmer do tej miery, že hra na sloty vyzerá ako reklama na kryptomenu. Medzi jeho najlepšie platiace symboly patrí hacker, symbol meny libry, symbol meny euro a symbol meny dolára.

Jeho zápletka zahŕňa hackerské hackerstvo, sociálne inžinierstvo a phishing pre neslávne známu virtuálnu mincu. Môžete si vybrať medzi veľkosťami mincí a nastaviť počet mincí na riadok. Má symbol Wilds vo forme čipu, ktorý má napísané slovo „Wild“ a môže nahradiť všetky symboly okrem symbolu Bonus Bitcoin Padlock.

Bitcoin už je široko používaný v mnohých online kasínach a pre mnohých sa rýchlo stala hlavnou metódou financovania. Zdá sa, že adopcia sa zrýchľuje, a to nielen v prípade bitcoinu, ale aj mnohých ďalších kryptomien ako Bitcoin Cash a Litecoin..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map