A Flip Of The Coin: LyCI vs. Short LyCI

S nedávnym spustením Krátky LyCI, skombinované s LyCI—A jeho deriváty Smart and Pay LyCILykke teraz ponúka všetky možnosti, ako profitovať z akéhokoľvek druhu pohybu na trhu, a to ako býčieho, tak aj medvedieho.

Krátky LyCI sa chová ako „antiindex“ a vsádza na top 25 blockchainových projektov podľa trhového stropu. Ak je výkonnosť trhu negatívna, zisk spoločnosti Short LyCI. Umožňuje držiteľom zarobiť na očakávaní poklesu kryptotrhu a zároveň je diverzifikovaný medzi hlavné ukazovatele trhu.

Do 28. októbra máte jedinečnú šancu otestovať Short LyCI bez jeho zakúpenia: ak získate schválenie KYC na Lykke Exchange, automaticky sa kvalifikujete na a tombola s cenami vyplatenými v krátkom LyCI!

Keď sa vrátime k tejto téme, poďme preskúmať niektoré opačné scenáre, kde by sa tieto jedinečné nástroje mohli hodiť.

Radujú sa LyCI, Bulls a HODLers!

Príťažlivosť kryptomien a blockchain technológie je zrejmá pre väčšinu ľudí zaujímajúcich sa o túto tému. Konsenzus medzi obchodníkmi a investormi spočíva v tom, že sme svedkami zrodu rušivých síl, ktoré by v nasledujúcich rokoch mohli hrať obrovskú úlohu pri pretváraní všetkých druhov priemyselných odvetví. Napríklad pre „maximalistov“ bitcoinu je vytvorenie nekonfliktného, ​​necenzurovateľného, ​​bezpečného prístavu a aktívom „zdravých peňazí“ inšpirovaných rakúskou ekonomikou splnený sen. Bitcoin posilňuje oveľa viac funkcií, ako sa predtým diskutovalo, ale vyzerá to, že sa stane náhradou za ťažkopádny a zastaraný zlatý štandard. Nakoniec, bitcoin, okrem vyššie spomenutých výhod, je objektívne ľahšie rozdeliteľný, prenosný a udržiavateľný ako zlato a iné podobné drahé kovy, určite to nie je ľahký výkon.

ale LyCI tiež sleduje mnoho ďalších aktív, od inteligentných kontraktných platforiem vrátane Etherea a jeho tokenov zabezpečenia / úžitku, stablecoinov, všetkých druhov digitalizovaných aktív a vzrušujúceho pohybu DeFI (Decentralized Finance) až po kryptomeny zamerané na súkromie a projekty s rôznymi druhmi mechanizmov konsenzu od PoW, ako sú PoS a DPoS.

A nakoniec, súčasná globálna a finančná situácia nevzbudzuje veľkú dôveru a investori rýchlo začínajú rozpoznávať možný posun paradigmy. Zdá sa, že inštitúcie aj retailoví investori, od štátnych dlhopisov so záporným výnosom po neutíchajúcu infláciu maskovanú ako kvantitatívne uvoľňovanie z centrálnych bánk po celom svete, túžia po niečom inom a vzrušujúcom.

Krátky LyCI a Krajina medveďov

Rovnako efektívny ako kryptový priemysel a trh je tiež dosť vystavený mnohým typom negatívnych udalostí. Bez mihnutia oka by mohla zlyhať inteligentná zmluva o DeFI, ktorá by skolabovala celý sektor ako domček z kariet, podobne ako to urobil predchádzajúci hacker DAO z roku 2016. Regulačné obavy tiež začínajú postupovať do strašidelných scenárov, kde Napríklad mince na ochranu súkromia čelia čoraz väčšiemu tlaku a ich vyradenie z burzy je metóda, ktorá zabráni pokutám z búrz na celom svete. Sprísňujú sa tiež predpisy KYC / AML. Niektoré fámy prezrádzajú, že ďalšia vlna sa zameria na vývojárov otvoreného zdroja a dokonca aj na hardvérové ​​peňaženky..

Je smutné, že niekedy je to potrebné, zlá tlač je tiež ďalším faktorom, ktorého sa kryptomeny stále nedokázali zbaviť, a to v nadväznosti na dni Hodvábnej cesty spolu s obvyklými výmennými hackmi, pyramídovými hrami a škandálnymi správami. Je tu tiež otázka (doteraz) neúspešného škálovacieho úsilia, a teda zlej alebo zanedbateľnej celosvetovej adopcie.

A navyše, ďalšia populárna nedávna viera tvrdí, že začatie obchodovania s futures, prvý CME – a nedávno BAKKT – ovplyvnil scénu negatívnym spôsobom, čo poskytlo výkonným aktérom sofistikovanejšie a bezpečnejšie nástroje na skrátenie trhu..

Hlava alebo chvosty?

Aj keď by mohlo byť lákavé dospieť k záveru, že trhy sú odsúdené na iracionalitu a náhodný chaos, nie je to úplne správne. Kryptomeny majú teoreticky neobmedzený potenciál, stále sú však súčasťou nezrelého odvetvia. Prchavosť je priamym odrazom ich krehkosti. Akákoľvek významná udalosť má silný, výrazný účinok, možno pri nadmernej reakcii a rýchlo polarizujúcom stanovisku.

A hoci sa tieto podmienky môžu mnohým zdať strašidelné, v dnešnej dobe sú celkom logické. LyCI aj Short LyCI predstavujú jedinečné nástroje, ktoré chránia a poskytujú pohodlie tým odvážnym, aby využili danú príležitosť.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map