Blox: Účtovníctvo, sledovanie a správa kryptomeny pre každého

Mali ste niekedy problémy so spracovaním svojich kryptomien uložených na rôznych platformách, burzách, peňaženkách a zariadeniach? Ak áno, Blox je riešením tohto problému a jedným z najlepších sledovanie kryptomeny služby.

Blox je platforma na sledovanie a správu kryptomien, ktorá vám umožní maximalizovať kontrolu nad vašimi aktívami.

Len v niekoľkých jednoduchých krokoch získate väčšiu kontrolu nad svojimi kryptomenami a jasný prehľad o svojom portfóliu bez ohľadu na počet vašich peňaženiek a účtov..

Riešenia Blox Crypto Management

Blox v súčasnosti ponúka riešenia nielen jednotlivcom, ale aj podnikom, ktoré manipulujú s kryptomenami.

So službami poskytovanými spoločnosťou Blox budete môcť synchronizovať peňaženky, burzy, účty a zostatky na účtoch.

To vám pomôže zobraziť a pochopiť celé vaše portfólio kryptomien na jednom prehľadnom a užívateľsky prívetivom paneli.

Okrem toho je s funkciou Auto-Sync možné synchronizovať všetky špičkové blockchainy, poskytovateľov výmenných služieb a krypto peňaženky na rovnakej platforme. Pomocou API spoločnosti Blox sú všetky údaje a informácie viditeľné na jednom mieste.

Profesionálni používatelia by tiež potrebovali mať prehľad o svojich denných zostatkoch. Blox poskytuje toto riešenie so zostatkami na účtoch a transakčnými aktivitami. To dáva jednoduchosť financovaniu tímov a ďalších pokročilých používateľov.

Pretože údaje a súkromie sú veľmi dôležité, stará sa o ne aj Blox. Podľa Google Trends hľadaný výraz „ochrana osobných údajov“ dosiahol v USA najvyšší bod od roku 2004.

To je dôvod, prečo je Blox okrem iného povolený s dotykovým ID, distribuovanými oprávneniami správcu a prístupom iba na čítanie. Vybraní používatelia majú tiež možnosť vychutnať si vlastné riešenia, ktoré vyhovujú ich bezpečnostným potrebám.

Medzi klientov, z ktorých by služby spoločnosti Blox mali prospech, patria krypto manažéri, správcovia aktív, blockchainové protokoly, účtovnícke firmy, krypto spoločnosti, ťažobné operácie, krypto fondy, venture capitalisti a mnoho ďalších..

Nástroje na správu kryptomeny Blox

Blox je platforma, ktorá umožňuje spoločnostiam a používateľom označovať a klasifikovať transakcie s cieľom zlepšiť ich alokáciu aktív.

Spoločnosti mali veľa problémov so spracovaním svojich kryptomien a riešení. Je zjavne komplikovaná úloha presunúť prostriedky z jedného účtu na druhý a mať jasný prehľad o svojich portfóliách.

Každá platforma má navyše svoj vlastný systém na spracovanie a klasifikáciu transakcií, ktorý sa nedá ľahko agregovať.

To je dôvod, prečo Blox ponúka vlastné klasifikácie transakčných dizajnov, ktoré zodpovedajú účtovnej osnove používateľov s tabuľkou TX. To by zjednodušilo prácu finančným tímom, ktoré sa dennodenne zaoberajú kryptomenami.

Ďalej budú mať možnosť exportovať finančné údaje, ktoré majú, do súboru CSV, ktorý im pomôže získať jasný prehľad o všetkých informáciách. Tieto súbory možno použiť na účely vykazovania a tiež na uchovanie bezpečnostnej kópie všetkých pohybov a zmien portfólia.

Ďalším užitočným nástrojom, ktorý poskytuje Blox, je Audit Trail. Tento nástroj pomáha členom tímu spätne sledovať pohyb transakcií. Týmto spôsobom sú spoločnosti schopné odhaliť chyby a opraviť ich, zabrániť podvodom, sledovať pohyb majetku a vylepšiť svoje finančné správy.

Viac funkcií Blox

Blox má mnoho ďalších funkcií, vďaka ktorým je táto služba správy kryptomien špeciálna pre jednotlivcov aj spoločnosti.

Obsahuje:

  • Automatické sledovanie a synchronizácia: môžete synchronizovať toľko peňaženiek a vymieňať si účty podľa želania.
  • Finančné nástroje CPA: finančné tímy môžu tieto služby využiť na lepšie zvládnutie finančného dátumu
  • Panel v reálnom čase: panel poskytuje údaje v reálnom čase a pomáha vám zobraziť a pochopiť vaše zostatky, transakcie a historické údaje..
  • Mobilná a webová podpora: Služby Blox boli vytvorené pre používateľov webu aj mobilných telefónov. Momentálne existuje podpora pre iOS, Android a webové zariadenia.
  • Účtovníctvo a kontrola transakcií: Blox generuje finančné správy, klasifikuje rôzne aktíva a pomáha správcom aktív lepšie narábať s kryptofondmi.
  • Vylepšené zabezpečenie a ochrana osobných údajov pre používateľov, aby mali istotu, že sú ich údaje neustále chránené.

Spoločnosť tiež pridala novú funkciu s názvom Blox Cost Basis. Pomocou neho môžu používatelia ľahko vypočítať zisk a stratu z kryptomeny. To by znížilo potrebu tabuliek, kalkulačiek a ďalších nástrojov.

V súčasnosti Blox ponúka služby veľkému počtu klientov, ako sú eToro, Nexo, Paxful, crypto.com, Zilliqa, SwissBorg, 0x a mnoho ďalších..

Základ nákladov

Novo uvedená funkcia od spoločnosti Blox dáva podnikom a profesionálom kontrolu nad prvým automatizovaným a presným nástrojom na výpočet základu nákladov na kryptomenu v priemysle. Nikdy nebolo jednoduchšie a rýchlejšie vypočítať zisky a straty vašej kryptomeny v reálnom čase.

Inteligentný automatizačný modul Blox poskytuje nielen presné výsledky pri špičkových rýchlostiach v odbore, ale tiež poskytuje komplexnú správu a kontrolu filtrovania, vďaka čomu bude celý proces výpočtu plynulým zážitkom.

Export vo formáte CSV

Udržujte svoje kryptografické pripojenie k tradičnému softvéru hlavnej knihy, ako sú Quickbooks a Xero. Uľahčujeme import a export transakcií pomocou platformy Blox, aby sme ich mohli organizovať, spravovať a prevádzať do formátu CSV behom niekoľkých sekúnd.

Používatelia Bloxu môžu využívať výhody našich nástrojov na import a export, ktoré im pomôžu pri auditoch, daňových obdobiach alebo pri všeobecnom účtovníctve a účtovníctve..

Spolupráca

Pre tímy, ktoré potrebujú spolupracovať alebo na diaľku, je dôležité mať zabezpečené nástroje na spoluprácu, ktoré poskytujú privilegovaný prístup k vašim kryptoportfóliám a účtom pre podniky, investorov účtovníkov a finančných účtovníkov.

Spoločnosť Blox zaisťuje bezpečné zdieľanie prístupu k súkromným a citlivým informáciám. Naše inteligentnejšie nástroje na spoluprácu vytvárajú bezpečný ekosystém pre tímy pracujúce na účtoch a portfóliách.

Záver

Blox je platforma na účtovanie, sledovanie a správu kryptomeny, ktorej cieľom je zjednodušiť spôsob, akým používatelia narábajú so svojimi aktívami v kryptomene..

Vzhľadom na to, že sa krypto priemysel v posledných rokoch rozširuje, spoločnosti na trhu požadujú nové riešenia pre manipuláciu, vizualizáciu a porozumenie portfóliám kryptomien..

Ako užívateľsky prívetivá platforma už Blox ponúka služby veľkému počtu uznávaných spoločností v danom vesmíre.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map