Exkluzívny sprievodca po rade udalostí BlockchainWeekend NYC

Ako rastie blockchainový priestor? Aké sú ďalšie veľké blockchainové projekty? Možno by vás zaujímalo, ako sa dozviete viac o tejto technológii a o tom, čo sa chystá. BlockchainWeekend NYC je ideálnou príležitosťou na preskúmanie blockchainu.

BlockchainWeekend NYC, koná sa od štvrtka 7. novembra do nedele 10. novembra a poskytne rôzne udalosti, ktoré vás zaujmú. S viac ako 50 udalosťami v NYC za 4 dni to bude víkend plný blockchainových aktivít. Od konferencií cez workshopy, vzdelávacie stretnutia až po hackatóny – je tu niečo pre všetky úrovne vedomostí a všetky úrovne záujmu. A ak máte voľno iba okolo šťastnej hodiny, nemusíte sa báť, že tu bude niečo aj pre vás!

„Sme nadšení, že vidíme spoločné iniciatívy založené na komunite, ako je BlockchainWeekend NYC, ktoré pomáhajú rozvíjať blockchainovú komunitu v New Yorku. BlockchainWeekend je prvá akcia svojho druhu, ktorej cieľom je poskytnúť životne dôležité zdroje a spojenie obyvateľom v 5 mestských častiach, od blockchainových zvedavcov po blockchainových profesionálov, a dať tak každému príležitosť podieľať sa na vývoji a raste tejto technológie. “- Ana Ariño, riaditeľka pre stratégiu NYCEDC

Tu je niekoľko odporúčaných udalostí:

Spotlight Event:

BlockchainWeekend Summit 2019

Táto udalosť zameraná na správu a decentralizáciu bude predstavovať vzdelávacie panely a príležitosti na vytváranie sietí s lídrami v blockchainovom priemysle a blockchainovej komunite v New Yorku..

Medzi panelistov patria skutoční „Who’s Who“ z technologického ekosystému v New Yorku. Patria sem lídri spoločnosti New York City Economic Development Corporation (NYCEDC), spoločnosť Ideanomics, spoločnosť so širokým zapojením do blockchainového priestoru, ako aj mnoho ďalších popredných technologických spoločností z rôznych obchodných vertikál v New Yorku..

Medzi rečníkov patria: Alf Chudák (Generálny riaditeľ spoločnosti Ideanomics),Sunayna Tuteja (Head of Digital Assets and Blockchain, TD Ameritrade), Mark Jaffe (Prezident obchodnej komory v New Yorku), Clyde Vanel (New York Assemblyman and Chair of NYS Internet and Technology),Karen Bhatia (Senior Vice President, Tech at Economic Development Corporation),David Weild (Bývalý predseda, NASDAQ); medzi mnohými ďalšími.

Ak sa zaujímate o blockchainový priemysel, či už ste expertom alebo začiatočníkom, táto udalosť sa ponorí do toho, čo má prísť pre budúcnosť blockchainu. Použite zľavový kód: BCW40 aby ste dostali 40% zľavu z lístka.

“Sme veľmi nadšení, že sme súčasťou BlockchainWeekend.” Tento rok a v nadchádzajúcich rokoch bude známy ako skvelý spôsob, ako predstaviť blockchainové projekty technologickej komunite NYC a svetu. BlockchainWeekend spája NYC blockchainovú komunitu a zdôrazňuje projekty, ktoré sú rozhodujúce pre budúcnosť. Sme veľmi radi, že sme súčasťou tejto iniciatívy. “

Serge Millman

Výkonný riaditeľ, Starta Ventures

Hostiteľ udalosti BCW

„Sme nadšení, že komunita blockchainu neustále rastie a stretávame sa na BlockchainWeekend. Tešíme sa na novinky od tímov, ktoré sa zúčastnili NYC BigApps Blockchain Challenge, ako aj od ďalších vzrušujúcich blockchainových projektov z celého sveta. “

Casey Koppelson

Programový manažér, NYC BigApps Blockchain

Najlepšie udalosti:

Blockchain naživo

Pripojte sa k blockchainovým podnikateľom, lídrom a spoločnostiam v diskusii o spojení blockchainového ekosystému NYC prostredníctvom vzdelávania, aby ste sa dozvedeli viac o aplikáciách na blockchaine a budúcnosti decentralizovaného financovania.

Blockchain Crypto Summit

S predstaviteľmi hlavných rečníkov Yossi Hansson z Techstars Blockchain a Jamiel Sheikh z Chainhaus sa vedúci a inovátori v blockchainovom priestore spoja, aby odpovedali na otázky týkajúce sa stavu technológie blockchain a kryptomeny.

Myslenie mimo bloku

Chcete sa naučiť, ako začať alebo rásť v blockchainovej komunite?

Občianska sála + ConsenSys

Hľadáte spôsob, ako sa stretnúť a učiť sa od technológov, produktových manažérov, dizajnérov a inžinierov? Zistiť viac.

Vzdelávacie / konferenčné akcie:

Fintech summit s CKGSB Americas

Fintech Summit vytvára prostredie, v ktorom si môžu akademické aj obchodné svetové odborné znalosti voľne vymieňať nápady. Cieľom je vyriešiť problémy v reálnom svete a odvodiť riešenia pomocou umelej inteligencie, nanotechnológie a blockchainu a kryptomeny. sieťové prostredie.

Rozvoj miest: budovanie silnejších spoločenstiev

Staňte sa súčasťou centra pre kreatívnu recykláciu pôdy; Mestská prestavba. „Budovanie silnejších spoločenstiev“. Zistite, ako môže blockchain zmeniť recyklačný priestor.

Global Hackathon: Blockchain for Social Impact

Brooklyn Hackathon, ktorý vytvára základ pre sociálnu mobilitu a spravodlivosť pre všetkých. Účastníci budú spolupracovať s rôznymi zainteresovanými stranami, od akademickej obce až po podniky a začínajúce podniky, pričom všetky sa zameriavajú na spoločný cieľ sociálneho dosahu, to znamená, aby sa svet stal lepším miestom pre viac ľudí..

Workshop / udalosti Happy Hour:

Pitch Contest & Happy Hour Start Ventures – Vypočujte si ihriská od medzinárodných startupov prenikajúcich na americký trh a potom máte príležitosť neformálne sa spojiť pri nápojoch a ľahkom občerstvení. Zistite, ako založili rizikový fond s ICO ešte v roku 2017

Potriasť Rattles Roll a Duel

Keď je všetko povedané a hotové – čo to nikdy nie je – a hľadáte trochu zábavy, pridajte sa k Shake Rattle Roll a Duel na večer hudby, komédie, tanca a pitia!

Toto je iba letmý pohľad na udalosti, ktorých sa budete môcť počas BlockchainWeekend zúčastniť. Od vzdelávania až po vytváranie sietí alebo len večer plný zábavy – budete mať veľa udalostí, ktoré vám uhasia smäd po technike! Celý zoznam udalostí nájdete na stránke BlockchainWeekend.org. Nájdete tu ideálne udalosti pre vás.

Životopis autora:

Paul Lennie

Paul je škótsky finančný expert, ktorý sa v roku 2002 presťahoval do New Yorku, aby obchodoval na Wall Street, a advokátom blockchainu a kryptomeny je od roku 2013. Je uznávaným členom globálnej blockchainovej komunity a pracoval s bankami a ďalšími veľké spoločnosti o integrácii technológie blockchain do svojich obchodov.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map