KaratGold Coin (KBC) sa zaraďuje na HitBTC po jednom z najväčších ICO v histórii

KaratGold Coin (KBC), hra meniaca kryptomenu, ktorá predstavuje kryptonizované zlato, ktoré je možné prevádzať nákladovo efektívne, bezpečne a v reálnom čase cez hranice, je teraz uvedená v zozname HitBTC. Spoločnosť KaratGold Coin, podnik od spoločnosti KaratBars International, nedávno dokončila veľmi úspešné ICO, ktoré zabezpečilo investície v hodnote viac ako sto miliónov USD.

24. júna 2018

Spoločnosť KaratBars International s potešením oznamuje, že ich kryptomena KaratGold Coin (KBC) založená na zlate bola nedávno zaregistrovaná v spoločnosti HitBTC, jednej z popredných búrz kryptomeny. KaratGold Coin, prvá kryptomena, ktorá spojila svoju hodnotu s cenou zlata, nedávno uzavrela jednu z najúspešnejších kampaní ICO vôbec so zbierkou viac ako sto miliónov amerických dolárov.

Zlato slúži ako medzinárodné platobné aj investičné prostriedky už viac ako štyri tisíc rokov. Aj keď dnes legálne meny už nie sú kryté zlatom, mnoho centrálnych bánk po celom svete stále využíva zlato ako svoju menovú rezervu. Hlavná myšlienka spoločnosti KaratGold Coin (KBC) sa točí okolo poskytovania efektívneho riešenia volatility a nepredvídateľnosti kryptomien využitím stability a spoľahlivosti zlata.

Architektúra ekosystému KaratGold Coin (KBC) je založená na bezpečnom, nákladovo efektívnom a rýchlom protokole blockchainu Etherea a overených stratégiách finančného zaistenia. Na rozdiel od mnohých iných úžitkových tokenov bola táto minca navrhnutá ako kryptomena krytá určitým hmatateľným množstvom zlata. Vďaka tomu je dlhodobá stabilita mince zabezpečená jej zlatým kolaterálom.

KaratGold Coin je duchovným dieťaťom Haralda Seiza, nemeckého podnikateľa a veterána finančného priemyslu. Základ spoločnosti KaratGold Coin (KBC) postavil prvý produkt spoločnosti Harald’s CashGold. Jedná sa o užívateľsky príjemný platobný systém, kde sú malé zlaté pruhy znázornené na konkrétnom druhu papiera podobného bankovke. Ekosystém tiež zahrnuje KaratPay a KaratGold Wallet. Prvý z nich je online platforma, ktorá uľahčuje elektronickú registráciu systému CashGold. Na druhej strane, peňaženka KaratGold umožňuje používateľom nakupovať, predávať, držať a spravovať rôzne kryptomeny spolu s kryptonizovanými aktívami.

Niektoré z kľúčových výhod mince KaratGold sú

  • Súvisí s 24 karátovým zlatom
  • Primerané množstvo karátových mincí je možné zameniť za hotovosť kedykoľvek
  • Uľahčenie platieb v reálnom čase kdekoľvek a kedykoľvek
  • Nákladovo efektívne
  • Na nákup KaratGold Coin je možné použiť bitcoin a ďalšie kryptomeny
  • Bezplatný prevod bez hraníc
  • Zvyšujúci sa značný počet prijímacích miest
  • Nízke poplatky, ktoré platia obchodníci za používanie mincí KaratGold a ekosystému KaratGold

„Vďaka globálnemu prijatiu a uznaniu zlata ako bezpečného a zabezpečeného prístavu sa Coin a CashGold stanú jednou z popredných platobných alternatív na celom svete,“ vysvetľuje Harald Seiz. „Držitelia mincí preto nebudú mať len ochranu pred infláciou a nejasné vlády a ekonomiky, ale budú mať tiež príležitosť podieľať sa na zvyšovaní hodnoty, ktoré sa v budúcnosti dosiahne.“

Tri z najväčších ázijských spoločností obchodujúcich so zlatom už uzavreli partnerstvo s KaratBars International, aby uskutočnili niekoľko miliónov transakcií so zlatom každý deň. Navyše vysoké percento z 480 000 majiteľov produktov spoločnosti CashGold zakúpilo KaratGold Coin za účelom vlastniť malé množstvá 24-karátového zlata. KaratBars International je tiež v procese otvárania jednej z prvých plne licencovaných bánk na kryptomenu na svete v Miami a ponúka vynikajúcu škálu služieb pre obchodníkov, investorov, investičné spoločnosti a individuálnych spotrebiteľov..

Zaradenie do HitBTC je významným krokom vpred v tomto projekte a KaratGold Coin (KBC) sa čoskoro očakáva, že sa dostane na ďalšie populárne burzy vrátane Poloniex, Bithumb, Bitfinex, Bittrex a mnohých ďalších. Mince sa v súčasnosti obchodujú za jeden cent a táto hodnota je na pokraji stúpania míľovými krokmi, pretože je úplne imúnna voči bežným výkyvom meny a výkyvom trhu..

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o minciach KaratGold, navštívte stránku https://karatgold.io/

O KaratGold Coin: KaratGold Coin je kryptomena založená na blockchaine, ktorá je prepojená s fyzicky uloženým zlatom vo forme takzvaného CashGold. Určitý počet CoatGold Coins je možné vymeniť za príslušné množstvo CashGold kedykoľvek. Je navrhnutý na použitie ako všeobecne akceptovaný elektronický platobný prostriedok pre všetkých, ktorí považujú zlato za tradičné, pravdivé, bezpečné a hodnotovo stabilné médium..

Webová stránka: https://karatgold.io/

Email: [chránené e-mailom]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map