Najlepšie akcie blockchainu a ETF, ktoré sa dajú kúpiť v roku 2021

Blockchain sa čoraz viac využíva v investovaní a vo svete kryptomien. Môžete namietať, že ide o relatívne nový koncept, ale spoločnosti, ktoré sa ho zúčastňujú, sú dobre zavedené. Pokryjeme päť najlepších akcií blockchainu a fondov obchodovaných na burze (ETF).

Siréna Nasdaq NexGen Economy ETF (BLCN)

BLCN je skvelá voľba pre dlhodobý rast. Výrazne zvýšil výkon za rok o 62,8% a spravované aktíva v hodnote 219,1 milióna dolárov. S indexom Nasdaq Blockchain Economy BLCN sleduje a využíva blockchainové spoločnosti.

Jej cieľmi sú spoločnosti na rozvinutých trhoch, ktoré vykazujú rast hodnotných akcií. Jedným z problémov by mohlo byť zapojenie gigantických spoločností. Mohlo by to poškodiť postup, ale podnikanie sa sústreďuje do mnohých oblastí. Môžete ľahko kúpiť zvlnené bitcoiny tu.

Pri výbere spoločností na zahrnutie by malo hlavné slovo indexový výbor BLCN. Spravidla idú na výskum a vývoj diel spoločnosti ako hlavný bod v rozhodovacom procese. BLCN má veľkú výhodu, pretože je vystavený rôznym druhom sektorov.

Zosilniť transformačné zdieľanie údajov ETF (BLOK)

BLOK zaznamenal obrovský rast výkonnosti, pretože za rok zaznamenal 112% rast. Spravuje majetok vo výške 535,9 milióna dolárov s denným priemerným objemom 389 233. Najlepšie je, ak nehľadáte iba jednu zásobu Blockchainu.

S jej stratégiou nájdete viac spoločností, ktoré investujú späť 80% do tých, ktoré vyvíjajú túto technológiu. Je to rôznorodý spôsob blockchainu, ktorý by rizikovú investíciu spestril. Bezpečné riešenie, keď sa vydávame na cestu obrovskej technologickej revolúcie.

Stratégiou spoločnosti BLOK je zmiešanie rastového fondu a hodnoty na svete. Softvér a služby sú aktívne zapojené do akcií blockchainu. Jej popredné obchodné spoločnosti sú zapojené do technologických platforiem.

Prvá dôvera v inovatívne transakcie spoločnosti Indxx & Spracovať ETF (LEGR)

LEGR bude mať najmenej 90% aktív investovaných do akciových akcií. Má 100 spoločností pôsobiacich v technologických platformách a finančnom priemysle. Keďže fond pochádza od týchto silných subjektov, má spravované aktíva vo výške 57,2 USD.

Rast výkonnosti je 22,5% ročne s priemerným denným objemom 10 294. Fond LEGR sa zameriava na index Indxx Blockchain, pretože poskytuje prvú službu fondu. Sleduje spoločnosti, ktoré aktívne investujú a vyvíjajú produkty.

Ich indexácia tiež výlučne sleduje spoločnosti s blockchainovými zdrojmi. Sleduje index Indxx Blockchain so zameraním na všetky spoločnosti po celom svete. Pretože zúčastnené spoločnosti zvyčajne pracujú na technológiách, prinieslo im úžitok z nových technologických paradigiem.

Štvorec (SQ)

Square je zapojený do mnohých aspektov nášho osobného života. Jeho procesor platieb uľahčuje život, pretože ponúka softvér, ktorý uľahčuje vaše podnikanie. Investujú tiež do nákupu spoločností vrátane spoločnosti Weebly v roku 2018.

Rok 2020 bol pre spoločnosť Square jedným z najlepších rokov, pretože zaznamenali 140% nárast čistých výnosov. Spoločnosť poskytujúca mobilné platby má službu prevodu peňazí typu peer-to-peer s mobilnou aplikáciou. Možnosť obchodovania s bitcoinmi začali ešte v roku 2018.

Bolo to múdre rozhodnutie, pretože podnik sa teší veľkému úspechu v príjmoch bitcoinov. Tento nárast sa tiež zvyšuje každým štvrťrokom a oni nakoniec kúpte bitcoin v hodnote 50 miliónov dolárov minulý rok. Skoré zapojenie spoločnosti Square do kryptomeny bolo pre spoločnosť prínosom.

Víza (V)

Prirodzene, je dané tým, že spoločnosti poskytujúce služby kreditných kariet považujú blockchain za jednu z hraníc v odbore. Spoločnosť Visa je jednou z týchto spoločností, pretože sú zapojené od samého začiatku éry v roku 2016.

Pomáha to mať integrované so zabezpečenou platbou medzi podnikmi. Umožní vám to previesť ju na hotovosť aj na platby za odmenu. Spoločnosť VISA bezpochyby hrá jednu z hlavných rolí v neustále sa rozvíjajúcom priemysle technológie blockchain.

Zapojenie spoločnosti Visa do investovania do blockchainu začína ich Visa B2B Connect. Bol zavedený pre bezpečnú platobnú službu prostredníctvom možnosti blockcahin. Teraz majú možnosti pripojenia debetných a kreditov k peňaženkám kryptomeny. Uľahčuje to život, pretože platby môžete zvládnuť úplne jednoducho.

Budúcnosť je tu

Existuje veľa možností, ak hľadáte najlepšie akcie a ETF v blockchaine. BLCN a BLOK sú dobrou voľbou, ak plánujete dlhodobý rast. Vďaka hrám typu Square a Visa máte hlavných hráčov blockchainu. Celkovo sa očakáva, že rok 2021 bude znamenať celosvetovú trakciu pre blockchainové technológie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map