Najlepšie akcie blockchainu pre rok 2020

Na rozmachu blockchainu sa objavilo veľa spoločností, ktoré využívajú túto technológiu na to, aby ponúkli ľuďom rôzne služby. V tomto článku sa pozrieme na dve najhorúcejšie blockchainové akcie, na ktoré si tento rok treba dať pozor. 

SQ

Square (NYSE: SQ) má neustále sa rozširujúci obchodný ekosystém, ktorý z neho robí obľúbený obchodný nástroj a jednu z najlepších blockchainových akcií na trhu. Spoločnosť si najala päť inžinierov s otvoreným zdrojovým kódom, aby pracovali na zlepšovaní ekosystému, nehovoriac o službách Matta Coralla, renomovaného vývojára bitcoinu. Na čele tejto divízie zameranej na bitcoiny stojí aj Steve Lee, bývalý riaditeľ spoločnosti Google. 

Generálny riaditeľ spoločnosti Square Jack Dorsey je horlivým zástancom bitcoinu a integruje svoju hotovostnú aplikáciu, ktorá umožňuje používateľom nakupovať a predávať uvedenú kryptomenu. Toto je vyhľadávaná funkcia medzi fanúšikmi kryptomeny a aby to dokázalo, služba mala za prvé dva štvrťroky 2019 tržby viac ako 190 miliónov dolárov a priniesla hrubý zisk takmer 3 milióny dolárov. 

Tento krok urobil z námestia blockchainového hráča, pokiaľ ide o populárne technologické akcie na nákup. Generálny riaditeľ a spoluzakladateľ blockchainovej akcie tiež uviedol, že z dlhodobého hľadiska kryptomeny umožnia uvedenie produktu, ktorý môžu ľudia globálne využívať, podobne ako internetová spoločnosť. 

Takto používatelia nemusia chodiť na rôzne trhy, do bánk a regulačných orgánov.

S tým bolo povedané, že v roku 2020 predstavuje Square jednu z najlepších akcií na rast blockchainu a určite je jednou z akcií blockchainu, do ktorej investuje. 

VOP

Ďalšou špičkovou technologickou a blockchainovou akciou, na ktorú si treba dať pozor v roku 2020, je OTCMKTS v odtieňoch šedej Bitcoin Trust (BTC): GBTC.

Bezpečné ukladanie jednej z najlepších akcií blockchainu a kryptomeny môže byť náročné a podľa spoločnosti Grayscale má správa fondu GBTC hodnotu viac ako ročný poplatok, zdôrazňujúc jeho bezpečnostný systém, ktorý využíva špičkové bezpečnostné štandardy. 

Andrew Left z Citron Research si však myslí, že to nemusí byť múdre, najmä pokiaľ ide o vysoké poistné, ročný poplatok a rizikové faktory spojené s celkovou volatilitou na trhu s kryptomenami. 

Nepomáha ani to, že sa od investičného nástroja nevyžaduje registrácia na SEC. Akcie Dôvery na súkromné ​​umiestnenie sú tiež obmedzené na jednoročné držiace obdobie pred tým, ako ich môžu investori predať ďalej na verejnom trhu, takže by sa malo brať do úvahy riziko nedostatku likvidity počas tohto obdobia.. 

Výkonnosť akcií GBTC

Od októbra 2018 sa každá akcia ceny akcií GBTC rovná menej ako 0,0001 bitcoinu, čo znamená, že na vlastníctvo jedného bitcoinu potrebujete viac ako 1 000 akcií GBTC. GBTC zaznamenal v roku 2017 stabilný nárast a vrcholil na konci roka. 

Jeho výkonnosť v roku 2018 však kolísala a celkovo smerovala nadol, s takmer 65% medziročným poklesom k októbru 2018. Prudšie poklesy môžu znamenať, že akcie môžu stratiť väčšinu alebo celú svoju hodnotu. Cena bitcoinu v roku 2019 zaznamenala rastúci trend a prirodzene nasledovali GBTC.

GBTC Blockchain Stock nie je skladom

Trust Bitcoin Trust v odtieňoch šedej nie je skutočnou bežnou akciou a akcionári GBTC vlastnia časť otvoreného trustu poskytovateľa. Trusty od poskytovateľa často držia fyzické komodity a meny a vyžaduje sa od nich, aby držali fixné portfólio, a nie variabilné. 

GBTC je trust, ktorý drží iba jednu z najlepších akcií blockchainu Bitcoin a zákon o investičných spoločnostiach z roku 1940 sa nevzťahuje na trusty poskytovateľov, takže neposkytujú žiadnu z týchto ochranných opatrení pre investorov. Tiež nespĺňajú podmienky na reguláciu Komisiou pre obchodovanie s komoditnými futures. 

Je sklad GBTC dobrou investíciou?

GBTC je trust, ktorý drží iba bitcoin, ale na rozdiel od cien kryptotrhu sa cena akcií GBTC nezhoduje presne so základnou cenou bitcoinu, ktorá je náchylná na divoké výkyvy. Jej akcie sa môžu obchodovať s prémiou pre svoje aktíva alebo dokonca so zľavou z celkových držaných bitcoinov v závislosti od sentimentu investorov. 

Väčšina investorov by sa mala lepšie venovať štúdiu akciového trhu a sledovaniu zoznamu ziskových spoločností, aby si mohli kúpiť najlepšie akcie blockchainu.

Pre tých, ktorí sú ochotní prijať obrovské riziká, GBTC ponúka príležitosť na veľké zisky. 

Square (NYSE: SQ) a Grayscale Bitcoin Trust (BTC) OTCMKTS: GBTC predstavuje dve sľubné technologické akcie, na ktoré sa treba pozerať v roku 2020. Uistite sa však, že urobíte svoju vlastnú náležitú starostlivosť, aby ste sa mohli správne rozhodovať..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map