Penny Stocks o Robinhood

Investopedia popisuje penny akciu ako akciu malej spoločnosti, ktorá sa zvyčajne obchoduje za menej ako 5 dolárov za akciu. Obchodovanie s centovými akciami sa zvyčajne uskutočňuje ako OTC akcie prostredníctvom mimoburzových transakcií (OTC), aj keď existuje niekoľko centových akcií, ktoré sa obchodujú na veľkých burzách ako NYSE a Nasdaq.. 

Počnúc zásobami zlata až po zásoby kanabisu sa najlepšie zásoby penny neobmedzujú na konkrétne odvetvie.

Aj keď môžete pri obchodovaní s penny akciami dosiahnuť značné zisky, tieto lacné akcie so sebou nesú riziko straty významnej sumy vašej investície v krátkom období.

Akcie typu Penny sú populárne, pretože im neprekáža vstup na trh, a sú veľmi príťažlivé pre začiatočníkov, ktorí by mohli mať nedostatok kapitálu.

V súčasnosti patria medzi najhorúcejšie zásoby online biotechnologické zásoby, zásoby energie, zásoby marihuany a technologické zásoby.

Vďaka akciám Robinhood penny majú títo obchodníci s akciami prístup k lacným akciám a sú za ne účtované nulové obchodné poplatky

V tomto článku sa zameriame na dve akcie, ktoré patria do kategórie akcií Robinhood penny, ktorú by ste mali zvážiť v roku 2020.

LightInTheBox (NYSE: LITB) – Penny Stock to Watch

LITB, tiež známa ako LightInTheBox Holding Co., Ltd v plnom rozsahu, je medzinárodná maloobchodná spoločnosť so sídlom online, ktorá dodáva svoje výrobky spotrebiteľom so sídlom vo viac ako 200 krajinách po celom svete.. 

Spoločnosť so sídlom v čínskom Pekingu bola založená v roku 2007. V súčasnosti existuje možnosť obchodovania s centmi, keďže jej akcie sa obchodujú za približne 90 centov.

Priláka spotrebiteľov tým, že svoje produkty životného štýlu zobrazuje prostredníctvom rôznych webových stránok, vrátane MinilnTheBox.com, LightInTheBox.com a niekoľkých ďalších webových stránok, ktoré sú dostupné vo viac ako 26 hlavných jazykoch..

Prečo by spoločnosť LITB mala na vašom portfóliu vynikajúce zásoby

Zoznam centov, ktoré je potrebné sledovať, najmä akcií do 1 dolára, je dosť dlhý. Nikto iný však neponúka potenciálne výnosy ako LITB. 

V súčasnosti je cena akcie 0,90 USD, aby mohli ťažiť zo zmien, ktoré spoločnosť implementuje s cieľom zlepšiť prevádzkovú efektívnosť, kontrolu nákladov a optimalizáciu produktu. 

Zlepšenia sú viditeľné už v posledných finančných výsledkoch a pomohli spoločnosti zaznamenať prvý ziskový štvrťrok GAAP od roku 2014.

Podľa pána Jiana He, výkonného riaditeľa spoločnosti LightInTheBox, bolo „zameranie na zlepšenie optimalizácie produktu, podporu zapojenia zákazníkov a rozšírenie našej trhovej škály rozhodujúce pre úspech, ktorý sme doteraz videli. „

Takže ak si vyberáte online akciu, najmä čínsku, alebo z dlhého zoznamu technologických akcií, je dôležité poznať trh, na ktorom sa nachádza. Z dôvodu tejto pozície je LITB na zozname expertov, ktorých akcie je možné sledovať zoznam. Môže to byť vynikajúci rast v portfóliu, aj keď so sebou prináša riziká (rovnako ako všetky činnosti pri obchodovaní s akciami).

Great Panther Mining Ltd (NYSE: GPL)

GPL: Great Panther Mining Ltd (NYSE: GPL)

Great Panther Mining Ltd (NYSE: GPL) je sprostredkovateľská spoločnosť zaoberajúca sa ťažbou a prieskumom striebra a zlata. Spoločnosť prevádzkuje tri bane v Brazílii, Peru a Mexiku. Nedávno spoločnosť Great Panther Mining Ltd dosiahla popredné miesto v odhadoch produkcie za 4. štvrťrok po vyprodukovaní 146 853 uncí zlata. 

Tento údaj bol pre spoločnosť významným impulzom a významne prispel k stabilizácii súvahy spoločnosti. Očakávané zlepšenie hotovostného toku navyše zníži riziko pre spoločnosť a viac investorov bude v pokušení kúpiť penny akcie. 

V súčasnosti patrí spoločnosť GPL medzi najlepšie penny akcie, ktoré sa dajú kúpiť, pretože sa obchoduje za 0,60 USD za akciu. Ak hľadáte lacnú akciu, ktorá sa bude naďalej zvyšovať z vyššej produkcie a zo zvyšovania cien zlata, je tu spoločnosť GPL. Ak by sa cena zlata zvýšila, podiel akcií sa posunie na 1,20 USD, čo je pravdepodobná udalosť. 

To je pre vás nárast o 66% až 100%. 

Volatilita je časť predpokladanej dennej hodnoty, rozsah, v ktorom pracuje neformálny investor. Väčšia nestálosť ukazuje pozoruhodnejšiu výhodu nešťastia. 

Podľa analýzy volatility akcií GPL je to 6,36%. To poukazuje na vyššiu pozoruhodnú návratnosť pre investorov, ktorí si čoskoro kúpia tento cent. 

Okrem toho potenciálne vyššia inflácia, nedávne prepuknutie koronavírusu v Číne a zvýšené geopolitické napätie sú niektoré z hlavných faktorov, ktoré tlačia investorov k bezpečnejším aktívam. 

Jedným z týchto bezpečnejších aktív sú akcie spoločnosti GPL. Ako už bolo spomenuté vyššie, jedná sa o jednu z najlepších penny akcií, ktoré je možné kúpiť pre investorov, vzhľadom na jej potenciálne vysokú návratnosť investícií. 

Ak teda hľadáte investíciu do centu, akcie GPL by mali byť na vrchole vášho zoznamu potenciálnych zákazníkov. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map